مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

amin.ir

کاربر فعال
کجا میتونم در مورد امیر کبیر تحقیق کنم؟
مرسی از لطفتون
با قسمت اموزش دانشگا تماس بگیرین(از 118 شمارشو بگیرین)
فکر میکنم خود وزارت علوم هم یه واحدی به نام واحدهای مجازی داره اونم میتونین تلفنی امار بگیرین که کدوم دانشگاهها مجازی میکیرن و شرایطشون چیه
موفق باشی

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نظرتون در مورد شرکت در دوره های مجازی MBAچیه؟
من میخوام ارشد MBAبگیرم ، که با توجه به نوع کارم امکان حضور دائمی در یک دوره حضوری رو ندارم و میخوام مجازی بخونم ولی نمیدونم میزان کارایی و مدرکش به اندازه دوره های حضوری مفید هست یا نه؟
موسسات و شرکت های خصوصی در این زمینه چطورن؟
یا از طریق آزمون و کنکور سراسری شرکت کنیم بهتره؟

ممنون

amin.ir

کاربر فعال
دوست عزیز خوب طبیعیه اگه از طریق کنکور شرکت کنین مدرکتون معتبره
بنظر من مجازی کم کم تو ایران داره جامیفته و خوبه

for u

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
خوب هستید؟
این اولین تاپیک و اولین پست من هست
خیلی به کمکتون احتیاج دارم
من قصد ادامه تحصیل در رشته ی مدیریت بازرگانی دارم
ولی حقیقتش سر کار میرم و اصلا وقت سر کلاس رفتن ندارم
هزینه زیاد واسم مهم نیست
فقط ازتون می خوام راهنمایی کنید که تو کدوم دانشگاه مجازی میتونم ادامه تحصیل بدم
و این که نحوه ی ورود به دانشگاه چطور هست
واقعا ازتون ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

مرسی

سلام من یه دانشگاه سراغ دارم که فکر نمی کنم بد باشه:میدیریت صنعتی واحد سنندج که هم مدیریت اجرایی داره هم بازرگانی مجازی نیست ولی می تونی کلاسارو نری و برای امتحان بری اگه موافق باشی بیشتر راهنماییت می کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

music6808

عضو جدید
سلام من یه دانشگاه سراغ دارم که فکر نمی کنم بد باشه:میدیریت صنعتی واحد سنندج که هم مدیریت اجرایی داره هم بازرگانی مجازی نیست ولی می تونی کلاسارو نری و برای امتحان بری اگه موافق باشی بیشتر راهنماییت می کنم

دوست عزیز for u
لطفا اگر اطلاعات دیگه ای دارید بفرمایید
فکر می کنید این مورد به درد من می خوره؟

دوست عزیز amir از شما هم ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arezomehrpoor

عضو جدید
سلام من كارداني حسابداري دارم و ليسانس مديريت صنعتي دارم مي خوام فوق ليسانس Mba بخونم به نظر شما درسته؟

از بین رشته های مدیریت کدوم از نظر بازارکار بهتره بازگانی؟اقتصادی؟ اجرایی؟صنعتی؟اگه میشه واسه نظرتون یه کوچولو توضیح بدیییینhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/a061.gif

به نظر من چند تا مولفه رو باید مورد بررسی قرار بدی
1.ایران میخوای بمونی واسه همیشه یا به فکر اون ور هم هستی
2.جنسیت تو پیدا کردن فرصت شغلی بعضی وقتا دخیله
3.علاقه فاکتور خیلی مهمیه
4.تحصیل در مقطع بالاتر
با توجه به جنسیت و فرض بر علاقه یکسان و تصمیم به کار فقط در ایران من هم مدیریت بازرگانی یا mba رو پیشنهاد میکنم(در غیر اینصورت مدیریت صنعتی)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nayyeri1982

عضو جدید
از بین رشته های مدیریت کدوم از نظر بازارکار بهتره بازگانی؟اقتصادی؟ اجرایی؟صنعتی؟اگه میشه واسه نظرتون یه کوچولو توضیح بدیییینhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/a061.gif

من هم با m-salari موافقم
مديريت صنعتي از نيازهاي رو به رشد جامعه فعلي ماست و كارخانه داران دارن بيشتر به تخصصي كردن اين گرايش اهتمام مي ورزند
بازار كار بهتري خواهيد داشت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز

صنعتی
به علت اینکه در حال حاضر تمامی کار خانه ها به یک مهندس صنایع با مدیر صنعتی نیازمند هستند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sad_reaze

عضو جدید
سلام و راهنمایی

سلام و راهنمایی

salam
yeki az dustan ke arshade Emba dade va rotbash khub shode mikham rahnamaim kone dar
morede:1.manabea 2.barnamerizie darsi
ba tavajoh be inke faghat nimeye dovome ruz forsate dars khundan daram
دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ embamajazi.blogfa.com مراجعه کنید موفق باشید

abdollah00

عضو جدید
لطفا بهم کمک کنید

لطفا بهم کمک کنید

ا عرض سلام خدمت مهندسین عزیز.سوالی دارم که مدت ها بی جواب مونده.لطفا منو راهنمایی کنید.
میخوام ارشد کنکور بدم.درسامم تمام شده.موندم چی کنکور بدم.
من به مدیریت پروژه علاقه دارم.خوب صنایع-صنایع با توجه به تفاسیری که هست سخته.به نظر شما مدیریت صنعتی خوبه؟؟کلا خوبه که کارشناسی صنایع باشم بعد ارشدم مدیریت صنعتی؟؟؟ مدیریت صنعتی نسبت به سیستم های اقتصادی اجتماعی چطوره؟؟؟صنعتی بهتر هست یا سیستم های اقتصادی اجتماعی؟؟؟هم از نظر کار هم از نظرهدفم که مدیریت پروژه هست..(اگر اشکال نداره توضیح جزیی بدید)
ممنون.

roza321rose

عضو جدید
عرض سلام خدمت مهندسین عزیز.سوالی دارم که مدت ها بی جواب مونده.لطفا منو راهنمایی کنید.
میخوام ارشد کنکور بدم.درسامم تمام شده.موندم چی کنکور بدم.
من به مدیریت پروژه علاقه دارم.خوب صنایع-صنایع با توجه به تفاسیری که هست سخته.به نظر شما مدیریت صنعتی خوبه؟؟کلا خوبه که کارشناسی صنایع باشم بعد ارشدم مدیریت صنعتی؟؟؟ مدیریت صنعتی نسبت به سیستم های اقتصادی اجتماعی چطوره؟؟؟صنعتی بهتر هست یا سیستم های اقتصادی اجتماعی؟؟؟هم از نظر کار هم از نظرهدفم که مدیریت پروژه هست..(اگر اشکال نداره توضیح جزیی بدید)
ممنون.

به نظر من خوبه !میتونید توی رشته مدیریت صنعتی موفق باشید . خیلی ربط ندارن،شاید ربتشون اینه که بچه های مدیریت صنعتی بیشتر توی کارخونه برای انجام کارهای مدیریتی،تحقیق در عملیات و اینا ،بررسی کیفیت و اینا...البته بعضیا میگن مکمل همدیگه هستند.توانایهای بچه های صنعتی ام اینه فارغ التحصیلان این گرایش می تونن در قسمتهای مدیریت تولید، اداره حفاظت فنی و قسمت کنترل کیفیت کالا مشغول شن. ضمنا توانایی فعالیت در امور مربوط به مدیریت و کنترل پروژه رو هم دارن.همین در کل رشتتون که خوبه چرا می خوای تغییر رشته بدی؟من خودم با اینکه مدیریت خوندم ولی رشته های فنی خیلی وست دارم.همین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

91Conquerer

عضو جدید
سوالات من در مورد ام بی ای

سوالات من در مورد ام بی ای

سلام دوستان، عضو جدید این فروم هستم
میخواستم در رشته ام بی ای برای ارشد شرکت کنم و سوالاتی داشتم که امیدوارم شما عزیزان بدونید و پاسخ بدین.هر کدوم رو که میدونید جولب بدین ممنون میشم
سوالات ابتدایی من:

1.من از رشته ی مترجمی زبان میتونم در ام بی ای ادامه تحصیل بدم؟از لحاظ سازمان سنجش مشکلی نداره؟
2.من دی ماه فارغ التحصیل میشم به امید خدا.و اونطور که میدونم ثبت نام ارشد در آبان ماه انجام میگیره(؟!).من ایا مهلت خواهم داشت که معدل دقیقم رو به سازمان سنجش اعلام کنم؟
موقع ثبت نام در قسمت معدل چه بنویسم؟
3.من رشتم زبان بوده و وقتی به سوالات ارشد نگاه کردم خیلیهاش رو در نکاه اول زدم.مطمئنم به یاری خدا در ارشد هم خیلی خوب میزنم. مشکل من ریاضیات هست.رشتم ریاضی فیزیک بوده اما 5-6 سال از ریاضیات دور بودم.فکر میکنم باید از همین امروز از پایه بخونم کتابهای دبیرستان رو و بعد برسم به کتابهای ریاضی عمومی 1 و 2.نظر شما چیه؟ این راه درسته یا راه حل بهتری دارید؟
کتابهایی هستند که مبسوط و پایه ای دروس رو توضیح داده باشند؟
4.شنیدم تمام مباحث ریاضی 1 و 2 در کنکور نمیاد. از کجا میتونم مباحثی رو که باید بیشتر روشون تمرکز کنم بدونم؟آیا جدولی چیزی هست؟
5.من در ابتدا به مدیریت صنعتی-تولید علاقمند شدم، اما دیدم تو دنیا زیاد طرفدار نداره و دانشگاه های معروف ارائه نمیدنش.البته من با عبارت industrial management سرچ کردم که فکر میکنم معادل درست این رشته هست.چرا اینطور هست؟ایا این رشته داره جذابیت خودش رو از دست میده؟ ایا بیشتر مهندس صنایع میگیرن تا مدیریت ضنعتی؟
6.آیا مدیریت اجرایی هم گرایش استراتژیک داره؟مثل ام بی ای؟اگر آره،لطفا بگین فرق این 2 چی هست؟
7.آیا امکان این هست که من همراه با این رشته،رشته زبانم رو هم امتحان بدم؟(البته امتحانی و گرنه همه زمانم رو روی ام بی ای میزارم.)

از تمامی شما پیشاپیش متشکرم.
روز خوبی داشته باشین

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم در رشته ام بی ای برای ارشد شرکت کنم و سوالاتی داشتم که امیدوارم شما عزیزان بدونید و پاسخ بدین.هر کدوم رو که میدونید جولب بدین ممنون میشم
سوالات ابتدایی من:

1.من از رشته ی مترجمی زبان میتونم در ام بی ای ادامه تحصیل بدم؟از لحاظ سازمان سنجش مشکلی نداره؟
2.من دی ماه فارغ التحصیل میشم به امید خدا.و اونطور که میدونم ثبت نام ارشد در آبان ماه انجام میگیره(؟!).من ایا مهلت خواهم داشت که معدل دقیقم رو به سازمان سنجش اعلام کنم؟
3.من رشتم زبان بوده و وقتی به سوالات ارشد نگاه کردم خیلیهاش رو در نکاه اول زدم.مطمئنم به یاری خدا در ارشد هم خیلی خوب میزنم. مشکل من ریاضیات هست.رشتم ریاضی فیزیک بوده اما 5-6 سال از ریاضیات دور بودم.فکر میکنم باید از همین امروز از پایه بخونم کتابهای دبیرستان رو و بعد برسم به کتابهای ریاضی عمومی 1 و 2.نظر شما چیه؟ این راه درسته یا راه حل بهتری دارید؟
4.شنیدم تمام مباحث ریاضی 1 و 2 در کنکور نمیاد. از کجا میتونم مباحثی رو که باید بیشتر روشون تمرکز کنم بدونم؟آیا جدولی چیزی هست؟
5.من در ابتدا به مدیریت صنعتی-تولید علاقمند شدم، اما دیدم تو دنیا زیاد طرفدار نداره و دانشگاه های معروف ارائه نمیدنش.البته من با عبارت industrial management سرچ کردم که فکر میکنم معادل درست این رشته هست.چرا اینطور هست؟ایا این رشته داره جذابیت خودش رو از دست میده؟ ایا بیشتر مهندس صنایع میگیرن تا مدیریت ضنعتی؟
6.آیا مدیریت اجرایی هم گرایش استراتژیک داره؟مثل ام بی ای؟اگر آره،لطفا بگین فرق این 2 چی هست؟
7.آیا امکان این هست که من همراه با این رشته،رشته زبانم رو هم امتحان بدم؟(البته امتحانی و گرنه همه زمانم رو روی ام بی ای میزارم.)

روز خوبی داشته باشین

سلام
در مورد معدلت باید آخرین معدلی که گرفتی با مهر و امضای آموزش و یک قطعه چسب روش ذکر کنی
که برای شما میشه معدل ترم قبلت
یادت باشه حتی یک صدم هم نباید زیادتر بزنی
در مورد جزوه ها هم مرجع برای MBAجزوه های دانشگاه تهرانه(جی مت که تواناییه هوشته-زبان هم که میگی استادی-ریاضیات جزوه ی استادای دانشگاه تهران را گیر بیار)
در مورد مبحث ها هم اکثر کتاب های کمک آموزشی درصدی که توی کنکورهای قبل ازشون آمده را مشخص کردند
یادم رفت بگم بد نیست روی کتاب تئوری های مدیریت برای کنکور ارشد صنایع هم یه نگاه بندازی تست های مدیریتیتون از اونجا میاد
موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

roza321rose

عضو جدید
سوالات ابتدایی من:

روز خوبی داشته باشین

سلام. انتخاب خیلی خوبی کردی بهت تبریک میگم. هر فردی از هر رشته ای میتونه رشته ام بی ای بخونه.مشکلی نداره. معدلتون هم همونطور که گفتن باید آخرین معدلتون باشه.اگه زبانتون انگلیسیتون خو.به که عالیه، چون 100 سوال انگلیسی داره.البته زبان رشته مدیریتو حتمن بخون. کتابهای مدیریت وحتمن بخون(تئوری های مدیریت)،با جی ام ای تی
استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه مدیریت(احمد صداقت) ، فکر می کنم ضریب 2 داشته باشه.ریاضی ام ریاضی عمومی 1و2 آقاسی بخون با ریاضی مهندسی بخون . بهتره بانک سوالات کنکور بگیری بخونی خیلی مفیده.

در مورد مدیریت صنعتی گفتید نه هنوزم طرفدار داره ، نمی دونم شایدم طرفدار نداره ولی من از یکی از استادم شنیده بودم که چند سال پیش میخواستن رشته مدیریت صنعتی تو ایران بردارن چون کار اینهارو مهندسی صنایع می تونه انجام بده. حالا بنا به دلایلی این کارو نکردن. البته شنیدم نمیدونم چقدر صحت داره .
در مورد مدیریت اجرایی نمی دونم گرایش استراتژیک داره یا نه ولی فکر می کنم کسانی که سابقه اجرایی دارن میتونن این امتحان بدن البته این ما اون سالی که من کنکور شرکت کردم بود الانو نمی دونم.
فکر می کنم بتونی همزمان هر دو رشته رو امتحان بدی چون ام بی ای ازاون رشته های ستاره دار بود که امکانش بود بجز اون امتحان دیگرو بدی.
بعدش اینکه موفق باشی.راستی اگه می خوای ام بی ای شرکت کنی حواست باشه باید خیلی فعالیت کنی ،مشغله های زندگیت باید کم باشه تا بتونی موفق باشی در کل باید بیکار باشی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

linux_0011

عضو جدید
سوالات ابتدایی من:

روز خوبی داشته باشین

سلام دوست عزیز.
بله اجرایی هم گرایش استراتژیک داره.اینکه زبانتون قوی هست هم خیلی میتونه تو موفقیتتون موثر باشه.ریاضی هم ریاضی عمومی هستش.زیاد سخت نیست.
موفق باشین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

گل شیفته

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

با سلام من دانشجوی ترم اخر مدیریت صنعتی هستم امسال میخوام ارشد ثبت نام کنم نمیدوم جزوه های کدوم موسسه بهتره پارسه یا سنجش تکمیلی خواهش میکنم راهنمایم کنید.ممنون ;)

گل شیفته

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام دوستان میخواستم بدونم جزوه های کدوم موسسه برای ارشد مدیریت صنعتی خوبه؟اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.ازمونا و کتابایی که خود سازمان سنجش ارائه میده خوبه؟به راهنماییتون شدیدا احتیاج دارم.بازم ممنون

گل شیفته

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام دوستان میخواستم بدونم جزوه های کدوم موسسه برای ارشد مدیریت صنعتی خوبه؟ازمونا و کتابایی که خود سازمان سنجش ارائه میده چطوره خوبه؟ اگه کسی میتونه راهنمایم کنه ممنون میشم.شدیدا به راهنمایتون احتیاج دارم. بازم ممنون:(

amir sokhanvari

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم جزوه های کدوم موسسه برای ارشد مدیریت صنعتی خوبه؟ازمونا و کتابایی که خود سازمان سنجش ارائه میده چطوره خوبه؟ اگه کسی میتونه راهنمایم کنه ممنون میشم.شدیدا به راهنمایتون احتیاج دارم. بازم ممنون:(
از سايت modir.ir استفاده كن.

mahon

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام .
دوستان ایا کسی هست درباره رشته مدیریت پروزه منو راهنمایی کنه برای انتخاب رشته کنکور می خوام.
میشه درباره این رشته توضیح بدین من هر چی تحقیق کردم همه جا نوشته رشته ای میان رشته ای است و من چیز زیادی سر در نیاوردم؟
ایا کسی چارت دروس این رشته رو داره اگه دارین ممنون میشم بذارین
سوال اخر اینکه بعد از خوندن این رشته چی کاره میشن ایا اصلا کسی مدیریت پروزه رو تحویل می گیره/
ممنون

0432318

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

من پارسه رو صلاح مي دونم البته سايت modir.ir هم خوبه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

linux_0011

عضو جدید

سلام دوست عزیز.واسه مدیریت ماهان خوبه.پارسه بیشتر واسه رشته های فنی مهندسی خوبه

گل شیفته

عضو جدید
کدوم گرایش؟؟؟؟؟

کدوم گرایش؟؟؟؟؟

خب اینایی که گفتید اسم درس بود نه گرایش!
حالا این درسا تو کدوم گرایش بیشتر استفاده میشه؟
من عاشق ریاضیاتم :D

سلام این درسا بیشتر توی مدیریت صنعتی و بازرگانی و IT استفاده میشه .ولی منظورشون فکر میکنم اینکه اگه برای ارشد خواستین یکی از گرایشای مدیرت صنعتی یا ITرو انتخاب کنید این 2تا گرایش خوبن.:smile:

prisoner

عضو جدید
سلام.
من ریاضی می خونم میخوام واسه کنکور 92 خودمو آماده کنم .به ریاضی و کامپیوتر و زبان هم علاقه دارم از یکنواختی هم خوشم نمیاد همینطور از محیط های مردونه واسه کار.کدوم گرایش مدیریت رو مناسب میدونید؟
لطفا کمک کنید
با تشکر

samaneh_os67

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان
من هم مهندسی کامپیوتر تموم کردم و می خوام امسال مدیریت mba شرکت کنم
به نطر شما اگه از مهر ماه شروع کنم به درس خوندن تا بهمن می تونم برسونم؟
یعنی میشه قبول شد؟ ریاضی و زبانم هم کاملا متوسط مایل به ضعیفه
:smile:

phalagh

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت همه ی دوستان
من هم مهندسی کامپیوتر تموم کردم و می خوام امسال مدیریت mba شرکت کنم
به نطر شما اگه از مهر ماه شروع کنم به درس خوندن تا بهمن می تونم برسونم؟
یعنی میشه قبول شد؟ ریاضی و زبانم هم کاملا متوسط مایل به ضعیفه
:smile:
عزیزم برای mba ریاضیت واقعا باید خیلی قوی باشه. و همینطور زبانت.
نمیتونم بگم مهر دیره ولی بموقع هم نیست. راستش همین الان هم کمی زمان از دستت رفته.
بعضی از دوستان بحق به این رشته میگن موذی. چون رو هیچیش نمیشه حساب کرد. و واقعا ریسکه. مگه اینکه خیلی بخودت اطمینان داشته باشی و اگه واقعا هدفت این رشتست و به زبان و ریاضیت هم مطمئنی حسابی بخونی و نلاش کنی. چون رقیبات خیلی رسختن و بچه های تاپ بهترین داشنگاهها مثل شریف و تهران و امیر کبیر رقبای تو توی این رشته هستن.
برای ریاضیت از کتابای آغاسی استفاده کن و برای زبانت لانگمن رو بخون. و یا بهتره بگم به سبک تافل بخون. برای جی مت هم کتاب صداقت رو بخون اما کافی نیست چون کمی قدیمی شده. کتاب عرفانیان رو هم حتما بخون.

samaneh_os67

عضو جدید
عزیزم برای mba ریاضیت واقعا باید خیلی قوی باشه. و همینطور زبانت.
نمیتونم بگم مهر دیره ولی بموقع هم نیست. راستش همین الان هم کمی زمان از دستت رفته.
بعضی از دوستان بحق به این رشته میگن موذی. چون رو هیچیش نمیشه حساب کرد. و واقعا ریسکه. مگه اینکه خیلی بخودت اطمینان داشته باشی و اگه واقعا هدفت این رشتست و به زبان و ریاضیت هم مطمئنی حسابی بخونی و نلاش کنی. چون رقیبات خیلی رسختن و بچه های تاپ بهترین داشنگاهها مثل شریف و تهران و امیر کبیر رقبای تو توی این رشته هستن.
برای ریاضیت از کتابای آغاسی استفاده کن و برای زبانت لانگمن رو بخون. و یا بهتره بگم به سبک تافل بخون. برای جی مت هم کتاب صداقت رو بخون اما کافی نیست چون کمی قدیمی شده. کتاب عرفانیان رو هم حتما بخون.

با این حساب دیگه هیچی دیگههههههههههههههههه:cry:
خیلی دلم میخواد این رشته رو بخونم
ولی میترسم وقتمو تلف کرده باشم چون دیر شده:cry:

ممنون واقعا ممنون که کمک کردین:cry:

samaneh_os67

عضو جدید
من نمی خوام 1 سال دیگه بمونم خونه:crying:
تورو خدا بگین چی کار کنم چند ساعت درس بخونم تا حتما امسال از mba قبول شم؟:crying: :wallbash:

بالا