مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza152001

عضو جدید
نتیجه آزمون

نتیجه آزمون

من نمیتونم نتیجه رو ببینم. هر چی مشخصات وارد میکنم میگه داوطلبی با این مشخصات وجود نداره. با هر دو روش هم جستجو کردم. کسی می دونه باید چه کار کنم؟ کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

alisaket2002

عضو جدید
رتبه ی کنکور

رتبه ی کنکور

سلام دوستان.من کارناممو گرفتم!رتبم 10 شد.جالبه که تمام درصدهامو دقیق حساب کردم.دوستی که گفتی چاخانه;) واسه ضایع کردنت کارناممو میزارم تا ضایع بشی

mani6606

عضو
به شما دوست عزيز alisaket2002 تبريك ميگم .واقعا درصداتون عاليه چند تا سوال داشتم 1- چه مدت وقت براي مطالعه كنكور گذاشتين 2- آيا در كنكورهاي ازمايش هم شركت ميكردين در صورت مثبت بودن در كدام موسسه 3- از چه منابعي بيشتر استفاده كردين.

aghajar

عضو جدید
رتبه

رتبه

سلام

رتبه من هم 287 در گرایش کنترل شد. خدا رو شکر. چون دوره روزانه یا شبانه یکی از دانشگاههای تهران - شریف - امیر کبیر- علم و صنعت یا خواجه نصیر قبول میشم. ( اگه همون تهران بشه که عالیه چون بهش عادت کردم)

البته چون از کانادا - سوئد و بلژیک پذیرش دارم اگه ایشالاه ویزای هر کدومشونو بگیرم میرم اونجا ولی خوب کنکور هم تجربه خوبی بود.
به اقای alisaket هم تبریک میگم.
با ارزوی موفقیت برای همه

fateme345

عضو جدید
تا چه رتبه ای می تونن امیدوار باشن؟ این نتایج چند برابره ظزفیته اعلام کردن؟
سلام به همگی.من اصلا اون رتبه ای که فکر میکردمو نیاوردم.شاید قسمت نبوده.احتمال داره شبانه یه جای دور قبول بشم که واسم فایده ای نداره-
کل ظرفیت مهندسی برق و امسال شمردم.1974

alisaket2002

عضو جدید
سلام دوست عزیز.من حدود 5.5 ماه خوندم.تو ازمونهای پارسه شرکت کردم(فقط ازمون).در مورد منابعم هم فکر کنم تو صفحات قبل خیلی توضیح دادم.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مبارکه

مبارکه

سلام به همگی :smile:
آقای علی ساکت من واقعآصمیمانه تبریک میگم. وقتی رتبه تون رو دیدم شوکه شدم .انشاا...
دفعه ی بعدی نفر اول میشی.جدآ خیلی خوشحال شدم.:smile:
به بقیه هم تبریک میگم وبرا همتون آرزوی موفقیت میکنم.;)
خیلی برام عجیبه بدون اینکه کسیو ببینم انقدر برا موفقیتش خوشحال باشم.
نمیدونم خودت دیگه چه حسی داری علی آقا ؟
دوست عزیز mgh132چرا انقد بدبینی چرا تو این جو دوستانه این طوری حرف میزنی؟کلک نکنه حسودیت میشه:biggrin:!شمام تلاش کن ایشالا مثل بقیه میشی!
درضمن آدمای بزرگ همیشه فروتنن ونیازی به چاخان ندارن همین طوری تو دلا جا میگیرن.
بگذریم هر کسی اخلاقی داره.:surprised:

معرفت در گران است به هر کس ندهندش
پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش:(

به هر حال امروز فقط به خاطر تبریک به بچه ها اومدم ویقین داشتم که همه موفق شدن.
و من به آغاز گر این تاپیک(علی آقا) تبریک ویژه میگم.خدا میدونه چقدر خوشحال شدم.:D
من راهنمایی زیادی ازش گرفتم و ازش ممنونم.:gol:
be happy.

آخرین ویرایش:

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام دوستان.من کارناممو گرفتم!رتبم 10 شد.جالبه که تمام درصدهامو دقیق حساب کردم.دوستی که گفتی چاخانه;) واسه ضایع کردنت کارناممو میزارم تا ضایع بشی
مبارکه جناب مهندس نتیجه زحماتتون رو گرفتید موفق باشید

امیدوارم منم سال بعد به این خوبی قبول شم ... واسم آرزوی پشتکار کنید که بتونم

p_sh

عضو جدید
پریسا جون
سلام .چی کار کردی؟خوب شد؟
;):gol::gol::gol:
سلام فاطمه جان
وا... از اعصاب خوردی سردرد گرفتم اونقد گریه کردم که چشام باز نمیشه می دونستم خراب کردم اما نه این تا حد...
منم مجازم ولی رتبم خیلی افتضاحه،نمی دونم شانس قبولی دارم یانه
درصدهایی که اوردم با درصدهایی که خودم فکر می کردم 20 درصدی فرق می کنه
خلاصه اینکه خیلی دپرسم
ولی امیدوارم تو وبقیه بچه هایی که پارسال با ما همراه بودند نتیجه های خوبی گرفته باشید.

rezako

عضو جدید
منبع اصلی سوال درس الکترونیک

منبع اصلی سوال درس الکترونیک

بچه ها حواستون باشه درس الکترونیک در سال 88 نسبتا سخت طراحی شده بود و منبع آن کتاب میکرو الکترونیک دکتر رضوی بوده اگر سوال نمونه تستی برای این درس میخواهین با لینک گروه ما درخواست خودتان را مطرح کنین
لینک ما re_kohan@yahoo.com
منابع خوب برای درس الکترونیک:
کتاب میر عشقی
کتاب تقی شفیعی
کتاب دکتر رضوی
تحلیل کنکوری تستهای درس الکترونیک از 75 تا 88
سوالات ازمون ابزار دقیق که الکترونیکش خیلی خوب طرح میشه

alisaket2002

عضو جدید
از اظهار لطف تمام دوستان متشکرم.دست همتون درد نکنه.برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.راستش وقتی نتایج اومد انگاری بار سنگینی رو از روم برداشتن.البته از یه نظر هم بدشانسی اوردم.اگه یه دونه کمتر میشدم رتبم یه رقمی بود:Dاما با این معدل افتضاحم همین هم غنیمته!

deremel400

عضو جدید
واقعا چه جو خوبیه که یک رتبه 10مثل آقای ساکت به این راحتی کارنامه ی خود را می گذارد و جواب بچه ها را می دهد به حتم خداوند این انسان ها را به درجات از این بالاتر هم خواهد رساند تا حسود ها............شوند:D

negarin123

عضو جدید
سلام علي آقا،واقعابهتون تبريک ميگم
من تمام مطالبي رو که درموردارشدگفتيدخوندم،ازراهنمايياتون خيلي ممنونم
اين خيلي خوبه که شما منابعي روکه استفاده کردين،معرفي کردين ،ولي مشکل ديکه اي که هست اينه که روش خوندن هم خيلي مهمه.
اينکه درساروچه جوري شروع کردين،همه روباهم شروع کردين يا.....
چندماه طول کشيدتاتشريحي خوندنتون تموم شدوشروع به تست زني کردين؟
برنامه مرورتون چه جوري بود؟
ازتون خواهش ميکنم ريز برنامتونوواسم توضيح بدين.
راستش من اصلابه ارشداميدي نداشتم،چون نميدونستم چه کتابايي بايدبخونم،ولي باتوصيه هاي شماخيلي انگيزه پيدا کردم،در واقع اينکه ازکسي مثل شما ميتونم راهنمايي بگيرم اميدوارم کرد.
ازتون ممنونم وبازم خواهش ميکنم راهنماييم کند تا موفق بشم:gol::gol::gol:

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام اولش بگم من امسال آزمایشی بودما چون که ترم 7 ،20 واحد داشتم که سه تاش پروژه بود ( لازم به ذکر است که 7 ترمه تمومش کردم) دیگه رتبم خیلی خجالت اور بود 12700!!!!! خب چیه ؟!!!؟؟؟ اصلا خنده نداره....
حالا مدتیست که در حال برنامه ریزی و نظم دادن به خودم و افکارم هستم ... خلاصه بگم نمیدونم از این جزوه های پارسه ماهان و غیره وذلک که تو اینترنت واسه فروش هست بگیرم یا نه؟؟؟ اطمینانی هستن یا نه ؟ آخه من شهرستانم ...
هرکسی که تجربه ای داره راهمناییم کنه لطفا ممنون میشم...

• Like
واکنش ها: p_sh

seyhoon

عضو جدید
اقای alisaket میشه بگین برای مدار چه کتابی خوبه برای کسی که مدارش ضعیفه؟ می گن جبه دار ولی به نظر من افتضاحه. من کتاب یکی از موسسات رو می خوام که مدار 1 و 2 رو خوب گفته باشه؟؟؟

alisaket2002

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم.
در مورد مدار.اگه پایتون خیلی ضعیفه و لازم دارید که اول خوب درس مدار رو یاد بگیرید من جزوه پارسه(همونی که وقتی ازمون ثبت نام میکنی بهت میده و دو جلده)رو پیشنهاد میکنم.وقتی اون رو دوبار بخونی میشه گفت مدار رو یاد گرفتی ولی هنوز تا خوب تست زدن راه زیادی مونده.بعد از اون باید سرعتت رو زیاد کنی.من کتاب جهش،پردازش و راهیان ارشد رو پیشنهاد میکنم.اگه اینا رو موفق بشی چند بار بخونی(و صد البته خودت حل کنی)میتونی تستهای مدار رو هر چند سخت حل کنی.

negarin123

عضو جدید
سلام بازم ازتون خواهش میکنم در موردبرنامه ریزیتون توضیح بدین تا از تجربیاتتون استفاده کنم.مرسی.:smile:

mary83

عضو جدید
سلام اولش بگم من امسال آزمایشی بودما چون که ترم 7 ،20 واحد داشتم که سه تاش پروژه بود ( لازم به ذکر است که 7 ترمه تمومش کردم) دیگه رتبم خیلی خجالت اور بود 12700!!!!! خب چیه ؟!!!؟؟؟ اصلا خنده نداره....
حالا مدتیست که در حال برنامه ریزی و نظم دادن به خودم و افکارم هستم ... خلاصه بگم نمیدونم از این جزوه های پارسه ماهان و غیره وذلک که تو اینترنت واسه فروش هست بگیرم یا نه؟؟؟ اطمینانی هستن یا نه ؟ آخه من شهرستانم ...
هرکسی که تجربه ای داره راهمناییم کنه لطفا ممنون میشم...

سلام
شما کدوم شهرستان هستین؟؟ پارسه و ماهان تو اکثر شهرها نمایندگی دارند از خودشون بگیرین بهتره . البته بعضی ها جزوات شون جدیده اونا خوبه باید مطمین باشی که جزوه های 3 4 سال پیش و بهت ندن :( موفق باشی ;):)

mehrab2585

عضو جدید
رتبه ارشد برق

رتبه ارشد برق

سلام به همه.رتبه من در رشته برق ارشد گرایش مخابرات 1372 شده و در گرایش الکترونیک 1412 شده است آیا من امید قبول شدن دارم؟ اگر آره در کدام شهر و چه رشته؟لطفا" من را راهنمایی کنید. با تشکر

mary83

عضو جدید
سلام به همه.رتبه من در رشته برق ارشد گرایش مخابرات 1372 شده و در گرایش الکترونیک 1412 شده است آیا من امید قبول شدن دارم؟ اگر آره در کدام شهر و چه رشته؟لطفا" من را راهنمایی کنید. با تشکر
من فکر می کنم شما شبانه شهرستان قبول می شین شیراز اصفهان مشهد شاهرود و سایر :):):) البته روزانه شهرهای دیگه فکر کنم قبول می شین

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام
شما کدوم شهرستان هستین؟؟ پارسه و ماهان تو اکثر شهرها نمایندگی دارند از خودشون بگیرین بهتره . البته بعضی ها جزوات شون جدیده اونا خوبه باید مطمین باشی که جزوه های 3 4 سال پیش و بهت ندن :( موفق باشی ;):)
میدونم اینجاهام نمایندگی پارسه هست .. اما من شنیده بودم که نمیفروشن جزوه هاشونو...

باید حتما کلاسشونو بری.... اینجوریه ؟؟؟؟ یا اینکه از خودشون میشه خرید...

راستی این ثبت نام پارسه که شروع شده فقط واسه اوناییه که میخوان کلاس بگیرن ؟ منظورم

اینه که من میخوام فقط واسه آزموناش ثبت نام کنم .. باید الان ثبت نام کنم یا اینکه مهر شروع

میشه؟؟

alisaket2002

عضو جدید
معذرت میخوام که یکم دیر شد.راستش من برنامم رو نوشته بودم ولی وقت فرستادن کامپیوترم هنگ کرد:(اما قول میدم فردا برنامم رو بنویسم.معذرت از دیرکردم.

mary83

عضو جدید
میدونم اینجاهام نمایندگی پارسه هست .. اما من شنیده بودم که نمیفروشن جزوه هاشونو...

باید حتما کلاسشونو بری.... اینجوریه ؟؟؟؟ یا اینکه از خودشون میشه خرید...

راستی این ثبت نام پارسه که شروع شده فقط واسه اوناییه که میخوان کلاس بگیرن ؟ منظورم

اینه که من میخوام فقط واسه آزموناش ثبت نام کنم .. باید الان ثبت نام کنم یا اینکه مهر شروع

میشه؟؟
برای گرفتن جزوات باید حتما در آزمون ها ثبت نام کنی و کلا جزوه و آزمون باهم هست:) جزوه تنهایی نمی شه آزمون هم تنهایی نمی شه :surprised:
اواخر شهریور خوبه فکر کنم برای ثبت نام آزمون
ماهان که جزوه هاشو تنهایی هم می ده و زیاد عجله نکن بذار اواخر شهریور . البته از آقای علی که رتبه شون 10 شده هم بهتره سوال کنی;):)
موفق باشی:):smile:;)

alisaket2002

عضو جدید
سلام به تمام دوستان عزیزم
قبل از گفتن برنامم من فقط میخواستم این نکته رو بگم که ممکنه یه برنامه برای همه جواب نده.به عبارت بهتر برنامه بهینه برای هرکس رو فقط خودش با توجه به شرایط خودش میتونه پیدا کنه.با این حال چون دوستمون خواستن میگم.
راستش من اعتقاد دارم که باید واسه هر درس کتابهای زیادی خوند.تو دوره کنکور لیسانس هم همین عقیده رو داشتم.واسه همین نزدیک 250 تومنی کتاب خریدم!و صد البته به کلاس کنکور و این جور چیزها هم عقیده ای نداشتم.
برنامه مطالعم هم اینجوری بود که من تقریبا هر روز 4-5 درس رو میخوندم.البته ممکنه شما راحتتر باشید که وقتتون رو تو هر روز به دو درس اختصاص بدید.اینو شما باید خودتون پیدا کنید.من همون 4-5 درس رو پیشنهاد میکنم.
مطالعه ی تستی و تشریحیم هم اصلا از جدا نبود.اگه کتابهای تست رو دیده باشید معمولا چند صفحه ابتدایی هر فصل درس داده و بعد تست اورده.من درسها رو میخوندم و بعد تستها رو میزدم.تقریبا تمام درسها رو هم با هم میخوندم.اگه کتابی تموم میشد نمیزاشتم زیاد فاصله بیفته بینش و کتاب بعدی رو شروع میکردم.اینجوری همش در حال مرور درسها بودم.من تونستم تمام کتابهام رو 2-3 بار بخونم(یعنی مثلا یه 10 باری مدار رو دوره کردم:D) وتقریبا تمام چیزایی که خوندم بعیده که از یادم بره.نگید که سخته و نمیشه رسید همشو اینجوری خوند.وقتی که شما برای درس خوندن میزارید مثل سرمایه ای که باید برای یاد گرفتن درسها خرجش کنید.هرچقدر این سرمایه بیشتر باشه قاعدتا شما خرید بیشتری میتونید بکنید.پیشنهاد اصلی من زیاد خوندن و خوب خوندنه.سعی نکنید چیزی رو حفظ کنید(البته بعضی چیزا واقعا باید حفظ بشه چون راه دیگه ای نداره)اگه شما تست زیاد حل کنید به صورت اتوماتیکوار خیلی چیزها رو حفظ میشید و هرگز هم از یادتون نمیره.من کتابهای مرجع رو زیاد پیشنهاد نمیکنم(البته برای کسایی که با این کتابها راحتن مشکلی نیست.این کتابها خیلی هم خوبن.مثلا من یه دوست دارم که اکثرا مرجع خوند و 54 مخابرات شد،البته این دیگه وظیفه خودتونه که مسائل به درد بخور برای کنکور رو از این کتابها بیرون بکشید)چون کتابهای کنکور خودشون چیزهایی نوشتن که مخصوص کنکوره و اکثرا چیز اضافه نداره و میتونید یقین داشته باشید که وقتتون رو برای چیزهایی که تو کنکور نمیاد تلف نمیکنید!
باز هم اگه سوالی بود من در خدمت هستم.:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا