مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

por_ros

عضو جدید
رتیه قبولی

رتیه قبولی

سلام آیا من با رتبه 1804 کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی قزوین قبول میشم؟
ممنون اگه منو راهنمایی کنید.:gol:

SHILAPILAA

عضو جدید
بچه ها حتما تا سه شنبه وقت داریم..من انتخاب نکردمااااااااااااااا

samis48

عضو جدید
سلام آیا من با رتبه 1804 کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی قزوین قبول میشم؟
ممنون اگه منو راهنمایی کنید.:gol:

دوست عزیز قبل زدن تاپیک جدید یکم صبور باشید و اول سرچ کنید!
برای دریافت جواب سوالتون هم به این تاپیک در همین تالار سر بزنید:
[h=1]مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی 90[/h]

alirad

عضو جدید
sam عزيز توجه داشته باشيد كه از 70 رتبه اول امسال 29 تارا اقايون اوردن وخانومهاي عزيز41نفر در شريعتي رقابت دارن
این آمارو از کجا آوردین؟من با دوستام که همگی زیر 70 هستن می شیم 15 نفر.یعنی تو کل ایران 14 پسر بجز ما زیر هفتاد آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟من که باورم نمیشه.آخه اردبیل برعکس بود.فقط دو نفر از خانوما زیر 70 شدن!!!

alirad

عضو جدید
مگه من بومی اردبیل هستم؟هنوز دقیقا نمیدونم چیکار بکنم.شاید اول شریعتی بزنو چون نیمه اوله
شما بومی اردبیل نیستی.بومی فقط برای خود استانه.شما با اردبیل تو یه منطقه هستین که اون تقسیمات منطقه ای مال کنکور سراسری بود نه این کنکور.

samane20

عضو جدید
راستی بچه ها در انتخاب دانشگاه سوره واقعا دقت کنید من خیلیا رو می شناسم که مصاحبه سوره قبول نشدن وبا رتبه ی 3 رقمی رفتن برا سال بعد یا رفتن دانشگاه ازاد اگه خدایی نکرده حد نصاب مصاحبه اش رو نیاورید ممکنه که دیگه بره سال بعد چون دانشگاه سراسری انتخابارو یکی یکی میبینه میاد پایین وهر جا قبول شی وبه رتبه ات بیاد سیستم خودش خودکار قبولی رو صادر می کنه وکاری نداره که بعد از این انتخاب کجاهارو زدی .!!!;)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمیدونم چیرو اول بزنم

من میخوام اینجوری بزنم نظرتون چیه؟؟
1- روزانه تبریز
2-شبانه تبریز
3-روزانه اردبیل
4-شبانه اردبیل
5-روزانه شریعتی
6-روزانه گرگان
7-شبانه گرگان

به نظرتون خوبه؟ فقط نمیدونم شبانه ی اردبلیو اول بزنم یا روزانه ی شریعتی رو ( بین 4و5 شک دارم)

memar bano

عضو جدید
باز به خودتون این قضیه رفتن و یا موندن مربوطه ولی اینکه 1 سال عمرتونو بیخود از بین ببرید فکر نکنم عاقلانه باشه
حتی اگه 1% خدایی نکرده نشد مهر قبول شین تکمیل ظرفیت حتما انتخاب کنید البته این نظر من بود باز خودتون میدونید
خیلی ممنونم راستی امید وارم ازم ناراحت نشده باشی به خاطر اون جوابی که تو پست قبلی راجع به ایوانکی بهت دادم.

anius

عضو جدید
خیلی ممنونم راستی امید وارم ازم ناراحت نشده باشی به خاطر اون جوابی که تو پست قبلی راجع به ایوانکی بهت دادم.

نه بابا این چه حرفیه ناراحتی وجود نداره امیدوارم موفق باشی:gol:
بچه ها چطور باید انتخاب رشتمونو ویرایش کنیم؟
مثل اینکه هنوز فعالش نکردند !

okami2

عضو جدید
تو 100% قبولی نگران نباش انگار داریم همکلاسی میشیم ها

آره همکلاسی شدیم . یه همکلاسی داری با هویت ناشناخته :D میایی میشینی کلاس میگی یعنی کدوم اوکامیه :D
خیلی باحاله دخترا همه اعتراض می کردن که چرا اردبیل فقط پسره مجبوریم شریعتی رو بزنیم . الان که عوض شده نظرشون تغییر کرده . من بودم میزدم شریعتی تهران چون مهر ور میداره . ولی خب سطح محقق از شریعتی بالاتره .

آخرین ویرایش:

joojo_memar

عضو جدید
بچه هایی که گرمسار و ایوانکی رو زدید میدونید اخرین رتبه ای که میگیره چنده؟
من1800 شدم یعنی قبول میشم؟:cry:

mvmvm

عضو جدید
راستی بچه ها در انتخاب دانشگاه سوره واقعا دقت کنید من خیلیا رو می شناسم که مصاحبه سوره قبول نشدن وبا رتبه ی 3 رقمی رفتن برا سال بعد یا رفتن دانشگاه ازاد اگه خدایی نکرده حد نصاب مصاحبه اش رو نیاورید ممکنه که دیگه بره سال بعد چون دانشگاه سراسری انتخابارو یکی یکی میبینه میاد پایین وهر جا قبول شی وبه رتبه ات بیاد سیستم خودش خودکار قبولی رو صادر می کنه وکاری نداره که بعد از این انتخاب کجاهارو زدی .!!!;)

با عرض سلام به شما . لازم میدونم نکته ای رو متذکر شم و اونم اینه که به هیچ وجه اینطوری نیست که اگه مصاحبه سوره رد بشی میمونی واسه سال بعد مگر اینکه خودت بعد از سوره جایی رو نزده باشی . امسال هم طبق روال پارسال (برخلاف دوسال پیش که اول اسامی مصاحبه سوره اعلام شد و بعد از مصاحبه سوره نتایج نهایی رو اعلام کردن)احتمالا یکدفعه نتایج نهایی رو اعلام میکنن و هم دانشگاهی رو که بعد از سوره زدی و قبول شدی و هم اگه رتبت به مصاحبه سوره بخوره رو بعنوان قبولی اعلام میکنن . اگه مصاحبه رد شدی همون جایی رو که اعلام کردن میری واسه ثبت نام . اگر هم مصاحبه رو پذیرفته بشی میری سوره . یه نکته ای هست و تا پارسال اینطوری بود که سیلابس معماری ناپیوسته 5 ترم بود . نمیدونم امسال هم اینطوریه یا نه . بچه ها اگه از لحاظ شهریه مشکلی ندارین اول سوره رو بزنین بعدش مثلا شریعتی . شهریش هم واسه ما هیچ ترمی از 450 تومن بیشتر نشد . چون بعضا سوره از استادای خوبی استفاده میکنه . نمونش کامران افشار نادری که یکی از بزرگترین تئوریسین های ایرانه که تو دفتر رنزو پیانو تو ایتالیا کار کرده و همیشه جز داوران جایزه معمار بوده افتخار دادن این ترم استاد معماری معاصر ما بودند و من هم میخوام اگه بشه پایان نامم رو با ایشون بر دارم و اینم سایت کامران افشار نادری http://www.afsharnaderi.ir موفق باشید . اینم یه دونه عکس از مراسمی که به مناسبت هفته معمار برگذار شد3.jpg

آخرین ویرایش:

anius

عضو جدید
anius شما پسری ؟؟ رتبت چند شده ؟ کجاهارو زدی؟ ؟؟
بله پسرم

من رتبم841 شد دوست عزیز
1.سوره
2.ایوانکی
3.گرمسار
4.دهخدا
5.میرعماد و باقیشم همینجوری زدم
امیدوارم اونجایی که میخوای قبول شی:gol:
بچه هایی که گرمسار و ایوانکی رو زدید میدونید اخرین رتبه ای که میگیره چنده؟
من1800 شدم یعنی قبول میشم؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif
اهل فاز منفی دادن نیستم ولی فکر نمیکنم قبول شی این 2 جارو

mvmvm

عضو جدید
1.jpg2.jpg
اینم چند تا عکس از دانشکده معماری سوره که به مناسبت هفته معمار یک هفته برنامه و مسابقه برگذار شد

alirad

عضو جدید
من میخوام اینجوری بزنم نظرتون چیه؟؟
1- روزانه تبریز
2-شبانه تبریز
3-روزانه اردبیل
4-شبانه اردبیل
5-روزانه شریعتی
6-روزانه گرگان
7-شبانه گرگان

به نظرتون خوبه؟ فقط نمیدونم شبانه ی اردبلیو اول بزنم یا روزانه ی شریعتی رو ( بین 4و5 شک دارم)
اگه رتبت زیر 200و بومی اردبیلی شبانه اردبیل بهتره از شریعتی.هرچی باشه این دانشگاهه.اما اگه بومی نیستی احتمالش خیلی کمه اردبیل قبول شی آخه فقط 7 نفر برمیداره که اونم تا رتبه 200 از بچه های خود اردبیل 7 نفر بیشترن.:warn:

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه رتبت زیر 200و بومی اردبیلی شبانه اردبیل بهتره از شریعتی.هرچی باشه این دانشگاهه.اما اگه بومی نیستی احتمالش خیلی کمه اردبیل قبول شی آخه فقط 7 نفر برمیداره که اونم تا رتبه 200 از بچه های خود اردبیل 7 نفر بیشترن.:warn:

رتبم 179 شده... بومی اردبیل نیستم احتمالش کمه جزء 7 نفر باشم ولی اگه 1 درصد هم احتمالش باشه فکر کنم از شریعتی بهتره چون هم دانشگاهه هم نزدیکه هرچند خوابگاه نمیده...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چطور باید انتخاب رشتمونو ویرایش کنیم؟

مثل اینکه هنوز فعالش نکردند !

الان سنجش اطلاعیه زده که:
داوطلبان گرامی ضمن مطالعه اطلاعیه شماره 2 سازمان سنجش و مشاهده اصلاحات جدید دفترچه راهنما از ساعت 15 روز 14 شهريور برای ویرایش اطلاعات به همین سایت مراجعه نمایند

okami2

عضو جدید
بله پسرم

من رتبم841 شد دوست عزیز
1.سوره
2.ایوانکی
3.گرمسار
4.دهخدا
5.میرعماد و باقیشم همینجوری زدم
امیدوارم اونجایی که میخوای قبول شی:gol:

اهل فاز منفی دادن نیستم ولی فکر نمیکنم قبول شی این 2 جارو

امیدوارم هرجا که دوس داری قبول بشی:heart: