مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

anius

عضو جدید
گرمسار کجاست؟؟؟؟:cool: با 1000 میارم؟ تا تهران چه قدر فاصله داره؟ چقدر سوال میپرسم:redface:
نه بپرس نپرسیدی وضعیتت اینجوری شده دیگه میپرسیدی سریع زده بودی شرشو کم میکردی
گرمسار اون ور تر ایوانکی هست:Dبا تهران 90 کیلومتر فاصله داره 1000 هم قبولی اگه اتفاقی نیفته ایشالا

SHILAPILAA

عضو جدید
نه بپرس نپرسیدی وضعیتت اینجوری شده دیگه میپرسیدی سریع زده بودی شرشو کم میکردی
گرمسار اون ور تر ایوانکی هست:Dبا تهران 90 کیلومتر فاصله داره 1000 هم قبولی اگه اتفاقی نیفته ایشالا
:gol::gol:ممنون که جواب دادی!!!!:)

anius

عضو جدید
فدای همتون .الان برم دنبالش خوبه نه؟؟؟
باز به خودتون این قضیه رفتن و یا موندن مربوطه ولی اینکه 1 سال عمرتونو بیخود از بین ببرید فکر نکنم عاقلانه باشه
حتی اگه 1% خدایی نکرده نشد مهر قبول شین تکمیل ظرفیت حتما انتخاب کنید البته این نظر من بود باز خودتون میدونید

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رتبم 1400 شده تورو خدا راهنماییم کنید هنوز انتخاب نکردم ولی تحقیق کردم دانشگاه هنر ومعماری نوشهر خیلی خوبه ارشدم داره مارلیک نوشهرم خوبه گرمسارم خوبه نمیدونم بمونم سال دیگه برم سوره یا امسال؟؟جونه هرکی دوست دارین کمک کنین انقدر گریه کردم آخه 1 واحد تربیت بدنیم مونده دیگه چشام واقعا میسوزه:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
بچه ها هرکس با هر رتبه ای که اورده انتخاب رشته کنه و نمونه چون سال بعد معلوم نیست چه خبره

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم انتخاب رشته کنم وقتی اردبیلو انتخاب کردم این پیامو داد:
جنسيت پذيرش اين کد رشته محل با جنسيت شما متفاوت است و مجاز به انتخاب آن نيستيد:surprised:

amir6969

عضو جدید
جنسيت پذيرش اين کد رشته محل با جنسيت شما متفاوت است و مجاز به انتخاب آن نيستيد:surprised:

صبر کنید فردا درست میشه ، اگه نشد زنگ بزنید سنجش... میبینم که خیلی به نفعتون شد:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا یعنی چی این یعنی چی؟من بدبخت انتخاب رشته کردم .باید اصلاح کنم انتخابامو.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترتیب انتخابات چه جوری بود؟
1 2142 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (روزانه)
2 2150 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (شبانه)
3 2151 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || (شبانه)
4 2141 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (روزانه)
5 2149 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (شبانه)
6 2195 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سوره تهران || (غير انتفاعي)
7 2136 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || اموزشكده فني وحرفه اي دختران گرگان || (روزانه)
8 2216 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /تبريز || (غير انتفاعي)
9 2194 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سراج تبريز || (غير انتفاعي)
10 2153 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه غيرانتفاعي شمال امل || (غير انتفاعي)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام روزانه ی گرگانو قبلِ از شبانه ی شریعتی بزنم...
راستی فرزانه شماره سنجشو میدی من نتونست از سایتش پیداش کنم؟

M.Mohammadii

عضو جدید
عجب!
بچه ها به نظرتون دانشگاه سپهر اصفهان بهتره یا مهر اراک ؟
از نظر استادا و مسافت از قم؟
کدوم انتخاب بهتریه؟
کمک کنیدددددددددددددددد:(

yasna68

کاربر بیش فعال

memar bano

عضو جدید
عجب!
بچه ها به نظرتون دانشگاه سپهر اصفهان بهتره یا مهر اراک ؟
از نظر استادا و مسافت از قم؟
کدوم انتخاب بهتریه؟
کمک کنیدددددددددددددددد:(
من خودم اراکیم اما نمیرم چند تا از استاداشو میشناسم که نمی خوام برم

homah

عضو جدید
سلام .

من رتبم 2400 شد .

رفتم مشاوره گفت عطار مشهد رو راحت قبول ميشي .

كسي اطلاعي در اين مورد نداره ؟

كي عطار مشهد هست ؟
شما معماری هستی؟؟؟؟؟ مشهد عطار نداره!!!!! کدوم مشاوری همچین چیزی گفته؟؟؟؟

بالا