[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

hamed.p

عضو جدید
پويا جان کمک کن ، امروز از یکی که گاز شیراز میخوند از درساشون پرسیدم ، اسم اساتیدی رو که بهشون درس میدادن گفت ، نصف استادیار بودن و نصف دیگه دانشیار .
یعنی با دکتر مولا ، اسلامیون ، مشفقیان و. ... . درس نداشتن .
نمیدونم هنوز گیر کردم بین گاز شیراز و ترمو علم و صنعت
شما دو درس اختیاری دارین که اگه دوست داشتین می تونین با اون اساتید درس بردارید

hadi216

عضو جدید
یه سوال از فارق تحصیلای گاز شیراز بکن ببین تو پیدا کردن کار به مشکل بر نخوردن .واسه علم و صنعت ترموسینتیکم همینطور !میشه تلفناشونو پیدا کرد اگه بخوای
به نظرت از کجا میتونم همچین کسی پیدا کنم ؟؟
دانشجوی علم و صنعت رو نتونستم پیدا کنم :redface:

keyvanm

عضو جدید
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 ساعت 24 امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد. وی افزود: به کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که تا کنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، اکیدا توصیه می‌شود در فرصت باقی مانده برابر ضوابط نسبت به انتخاب رشته و ثبت کد رشته محل‌های انتخابی خود برابر اولویت و علاقه اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: مهلت در نظر گرفته شده تمدید نخواهد شد.
توکلی با اشاره به آمار داوطلبانی که تا به امروز نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌اند، اضافه کرد: تا ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 246 هزار و 533 داوطلب ( 68 درصد مجازین ) نسبت به ثبت انتخاب رشته خود در فرم‌های در نظر گرفته اقدام کرده‌اند.

fatemeh.seif

عضو جدید
بچهها میشه راهنماییم کنید با رتبه 196 ترموسنتیک و کنترل علموصنعت رو جلوتر بزنم یا محیط زیست و نانو امیر کبیرو؟

hadi216

عضو جدید
م شیمی پیشرفته و جداسازی صنعتی اصفهان رو بزنم یا گاز شیراز ؟؟؟
البته بعد علم و صنعت

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از بس گزینه ی چاپ اطلاعات رو زدم خدایی از سنجش خجالت میشم دیگه:D
ای خدا این چن ساعتم زودتر بگذرون تا هوایی نشدم ویرایش کنم اولویت هارو :cry:

hamed.p

عضو جدید
آقا حامد درس های اختیاریتون چیاست ؟؟
شما کارشناسی کجا بودی ؟؟ میگی خوب درس میدن میخوام ببینم با کجا داری مایسه میکنی؟؟؟
هر چیزی بخوایید می تونین بردارین
روی همه چیز هم پروژه می گیرن
من شیراز بودم
با جایی مقایسه نمی کنم
درس رو که درک کنی یعنی خوب درس دادن :)

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی بازم جداسازی خیلی بهتر بنظرم!

با احترام فراوان به یاسوجی ها فک کنم اراک هم شهرش و هم دانشگاهش خیلی بهتره
مقایسه اش مثه مثلن جداسازی دانشگاه امیرکبیر با پیشرفته شیرازه :D

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احترام فراوان به یاسوجی ها فک کنم اراک هم شهرش و هم دانشگاهش خیلی بهتره
مقایسه اش مثه مثلن جداسازی دانشگاه امیرکبیر با پیشرفته شیرازه :D

بله اراک اصن از همه نظر بهتر!من خودم اراکیم! :D

ولی بازار کار جداسازی بیشتر تا پیشرفته!

Arrrrash

عضو جدید
من نفهمیدم هنوز که معدلو تاثیر دادن یا الان میخان تاثیر بدن!اگه الان بخان تاثیر بدن همون علم و صنعتم نمیارم:cry:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
من نفهمیدم هنوز که معدلو تاثیر دادن یا الان میخان تاثیر بدن!اگه الان بخان تاثیر بدن همون علم و صنعتم نمیارم:cry:

این تصحیح معدل برای کسایی ک حتا بعد اعلام نتایج معدلو اشتباه وارد کردن ک سنجش بازم در حقشون لطف کرده تا بعد اینکه معدلشونو تصحیح کردن سنجش رتبشونو تصحیح میکنه واسه انتخاب رشته تا درحق کسی اجحافی نشه

Arrrrash

عضو جدید
این تصحیح معدل برای کسایی ک حتا بعد اعلام نتایج معدلو اشتباه وارد کردن ک سنجش بازم در حقشون لطف کرده تا بعد اینکه معدلشونو تصحیح کردن سنجش رتبشونو تصحیح میکنه واسه انتخاب رشته تا درحق کسی اجحافی نشه

یعنی الان دیگه تاثیری نداره؟؟؟؟امیدوارم کن:(

karba

عضو جدید
اقا تو دفترچه از تمام کدای 1257 تو دفترچه میشه انتخاب کرد دیگه نه؟مثلا مهندسی هسته ای...زیست پزشکی و.....؟از تمام کدا میشه استفاده کرد؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا تو دفترچه از تمام کدای 1257 تو دفترچه میشه انتخاب کرد دیگه نه؟مثلا مهندسی هسته ای...زیست پزشکی و.....؟از تمام کدا میشه استفاده کرد؟
میشهانتخاب کرد.فقط باید کد 1257 باشه

بالا