[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینو دوستانی که رفتن مصاحبه گذاشتن تو نت (درستیونادرستیش با اونا)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. نام و نام خانوادگی و سال تولد و مذهب و شیعه/سنی و رشته و معدل و همه اینه رو دوباره می پرسه و برای خودش می نویسه
2. شغل پدر/شغل مادر/تعداد برادران و خواهران و شغل اونها
3. پوشش مادر و خواهر
4. عضویت در ف ی س ب و ک. الان و قبلا؟
5. ماهواره دارین یا نه؟ قبلا داشتین یا نه؟
6. فعالیت اجتماعی داری یا نه؟
7. عضویت بسیج؟
8. اقوام عضویت بسیج دارن؟
9. سفر خارجی/تابعیت/... خودت و اقوامت؟
10. سابقه کیفری/احضار/بازداشت/محکومیت... خودت و اقوامت؟
11. ارسال مقاله به مجلات خارجی؟
12. مرجع تقلیدت کیه؟
13. نظر مرجعت راجع به تراشیدن ریش چیه؟
14. بقاء بر میت رو توضیح بده؟
15. ولایت فقیه رو توضیح بده؟
16. کلمه «مطلق» در «ولایت مطلقه فقیه» یعنی چی؟
17. نظر اهل سنت در مورد ولایت فقیه چیه؟؟
18. احکام نماز و روزه مسافر رو بگو؟
19. نماز آیات چطوریه؟
20. نماز جمعه چطوریه؟ چندبار رفتی؟ توی نماز جمعه، نماز ظهر و عصرو چطوری میخونن؟
21. توی مراسم ادعیه شرکت میکنی؟ (بله) => دعای توسل رو کی میخونن؟ مضمونش چیه؟
22. «مفاتیح الجنان» نویسنده ش کیه؟؟
23. قرآن میخونی؟ (بله) => قلب قرآن کدوم سوره س؟
24. عروس قرآن کدومه؟
25. کدوم سوره بسم الله نداره؟
26. کدوم 2تا بسم الله داره؟ جریان اون 2تا بسم الله چیه؟
27. تشهد و سلام رو بخون
28. اذان و اقامه رو کامل بخون
29. شده تاحالا نمازو چند هفته ترک کنی؟ 3،4 روز چی؟
30. آخرین بار کی نماز خوندی؟
31. پارسال چند روز روزه گرفتی؟
32. فرق رکن و غیر رکن چیه؟
33. نمازهای واجب؟ (غیر از یومیه)
34. (با اینکه خودش اصل شناسنامه مو نگاه کرد و صفحه مهرهای انتخابات رو بررسی کرد پرسید) رأی دادی؟
35. نظرت راجع به انتخابات چی بود؟
36. طیف شرکت کننده ها (توی کاندیدا ها) چطور بود؟
37. میتونی راجع به شعار و برنامه اصلی هر کدوم از کاندیدا ها توضیح بدی؟
38. شعار اصلی اصولگراها چیه؟
39. اصلاح طلب ها چی؟
40. توی 1 جمله بگو چرا ما باید از سوریه حمایت کنیم؟
41. نظرت راجع به دولت احمدی نژاد چیه؟
42. دوتا تاریخ پرسید. 9 دی (روز بصیرت ملی) و 29 فروردین (روز ارتش)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۲۰ فروردین چه روزی است؟
۳۱ شهریور چه روزی است؟
جهاد اکبر چیست؟
تعداد اعضای شورای نگهبان؟
وزیر دفاع کیست؟
نقش شما در جریان انتخابات سال ۸۸؟
به کی رای دادید؟
تشهد؟
مباح چیست؟
اجماع چیست؟
فتوا چیست؟
آخرین باری که رساله خوندید؟
آخرین باری که نماز آیات خوندید؟
نماز جماعت میرید؟
نماز جمعه چطور؟
آخرین راهپیمایی تون؟
اصول گرا یعنی چه؟
اصلاح طلب یعنی چه؟
----------------------------------------------------------
من امروز ۲۹ خرداد ۹۲ برای مصاحبه به مالک اشتر تهران دعوت شدم. رشتم هوا فضا هستو ورتبم ۸۰۰٫ از قبل اطلاعاتی رو از سایت های مختلف گرفته بودم بابت نوع سوالات.در ابتدای ورود نه بازرسی بدنی در کار بود و نه تحویل موبایل.
سالن باقر العلوم که محل تجمع بچه ها بود….در ابتدای ورود به سالن فیش های پرداختی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان رو میگرفتن و چند تا فرم به شما میدادن که تشریف میبردین داخل سالن و اونها رو پر میکردین.ضمنا ساعت مصاحبه ۸-۱۱ بود و من ۷٫۴۵ وارد دانشگاه شدم به امید اینکه کارم به بعد از ظهر نمیکشه و سریع تموم میشه ……موقع ورود به سالن حدود ۱۲۰ نفر اونجا بودن که احتمالا از شب قبل اونجا بودن
به هرحال به ترتیب شماره ۱۰ تا ۱۰ تا صدا میزدن برای چک کردن مدارک که کامل باشه و در مرحله مصاحبه مشکلی پیش نیاد و بعد از چک کردن شما باید برای مصاحبه به ترتیب شماره فرا خونده میشدید که اون هم ۱۰ نفر ۱۰نفر بود و وقتی داخل رفتم حدود ۱۰-۱۲ نفر مرد برای مصاحبه پشت هر میز نشسته بودند و مصاحبه ای حدود ۱۵-۲۰ دقیقه میکردن.در ابتدای ورود آقای مصاحبه گر مشغول نوشتن و پر کردن مدارک از اون لیستی که من قیلا پر کرده بودم بود …تو این فرصت نگاهی به اطراف کردم تقریبا تمام مصاحبه گر ها رو خوش اخلاق و دانشجو ها رو میدیدم که با هر نوع جوابی که به کمک حرکت دست و صورتشون قصد فهموندن مطلب رو به مصاحبه گر داشتن نظاره گر بودم.مصاحبه گر ها هم جوان و هم میانسال بودند.پیشنهاد میکنم حتما تاریخ های مهم رو که بیشتر مورد توجه هست رو مرور کنید البته برای من فقط ۹دی رو پرسید که همون روز بصیرت ملی هست.ولی ممکنه یکی ۳ چهارتا تاریخ رو بپرسه.یکی از سایت هایی که خیلی خوب سوالاتو جمع آوری کرده بود این سایته که جوابای اون سولاتو من شب قبل مصاحبه براحتی از اینترنت در آوردم.
http://arshad.ocity.ir
سوالات تقریبا همینایی که در این سایت آورده اما ممکنه چندتاش فرق کنه که اونم براحتی میتونید جواب بدید.من خودمم اولش استرس گرفته بودم ولی یکی ۲ دقیقه که از مصاحبه گذشت برام عادی شد.درست مثل شروع یک امتحان که استرس وجود داره ولی بعدش سرگرم پاسخ میشید…..
سوالتی که از من پرسید.پیشنهاد میکنم از قبل پیش خودتون سوال و جوابا رو دوره کنید اونوقت مثل فرفره به همه سوالات جواب میدید
مطهرات رو نام ببرید………………آب-خاک-چوب
ماهواره دارید…………………..نه
کسی رو در خارج دارید……..قبل مصاحبه چون سوالاتو میدونستم میخواستم دروغ بگم ولی خدارو شکر همون قبلش نظرم برگشت و یه جوری گفتم که دروغ هم نشه:بله در آلمان که الان مشغول تحصیل هستند
مقید هست………….بله هست
کمی در مورد خود و خانوادتون توضیح بدین………از قیل آمادگی داشته باشین چون یه سوال روتین بین مصاحبه گر هاست
نظرتون در باره انتخابات ۹۲ ………………..جوابتون حول و حوش نظرات مقام معظم رهبری باشه مثلا گفتم من به آقای ولایتی رای دادم و لی رای قاطع مردم با آقای روحانی بود و چون آقا گفتن که رای به هر کدوم از کاندیدا رای به جمهوری اسلامی است بنابر این باید به رای اکثریت احترام گذاشت
نماز جماعت شرکت میکنید……..تا اونجایی که برام ممکن باشه بله
واجبات و مستحبات رو چقدر مقید هستید………واجبات رو کاملا اما مستحبات رو ارجح ترین اونها و موکد ترین مثل شب قدر و امثال اون
مستحبات مثل دعای کمیل؟………….بله گاهی اوقات در همان مسجد شرکت میکنم
قران؟…………………………..تقریبا هر شب یک صفحه
عضو فیسبوک هستید…………………….نه چون وقتشو ندارم ولی برای اینکه ببینم فضاش چه جوریاست سر زدم
ولایت فقیه؟……………………..از ابتدای امامت هم وجود داشته و خود اونها فرمودن که اگر در مناطقی هستید که امکان دسترسی به ما نبود به فقها با شرایط خاص دینی مراجعه کنید ….در عصر حاضر هم که امام زمان در غیبت هستند خودشون فرمودند در زمان غیبت من به همین اشخاص با شرایط دینی مراجه کنید که البته خود اون هم بر عهده همون عالمان هست چون ما علم در اون زمین را نداریم
وظیفه شورای نگه بان……تایید صلاحیت کاندید ها ی ریاست جمهوری و بررسی احکام صادر شده در مجلس که باید با قانون اساسی هماهنگ باشه وگرنه برگشت داده میشه.۱۲ نفر هستند.۶نفر حقوقدان و ۶ نفر فقیه
مجلس خبرگان………نظارت بر رهبری – انتخاب رهبری در شرایط فوت و هر زمان که دلیلی پیدا کنند دال بر اینکه دیگر توان اداره این مقام رو ندارد.که خود مجلس توسط مردم انتخاب میشود
در مرد رفتن به دانشگاه هم اگر به مترو برسید خیلی راحت میتونید به دانشگاه برید.در ایستگاه فدک که در خط ۲ است پیاده شید و بیاید به سمت خروجی.خروجی سمت راستو که یادم نیست چی نوشته بود از ایستگاه خارج شید و همون دم در ون برای دانشگاه شهید رجایی قرار داره که ۷۰۰ تومن نرخش هست.حدود ۱۰ دقیقه تو راه خواهید بود.در آخر خط که همون جلوی در دانشگاه شهید رجایی است پیاده میشید و ازشون میپرسید از کدوم طرف به داشگاه مالک اشتر برم.همه میشناسنش چون به نظرم دقیقا پشت دانشگاه شهید رجایی بود.کدا اکثر ۱۰ دقیقه هم پیاده تا دانشگاه مالک اشتر راهه.
ضنمنا در انتهای مصاحبه بپرسید نتیجه چی شد از همون مصاحبه گر
اونایی که قبول شدن رو مثبت میگذاشت و اونایی که رد میشدن رو منفی
نگران نباشید بقیه هم مثل شما ممکنه استرس داشته باشند طبیعیه
منم میخواستم بپرسم که خودش گفت قبول شدی مثل اینکه حال کرده بود سریع جوابشو میدادم غافل از اینکه ب بسم ا… میگفت آخرشو میخوندم
شما هم برای موفقیت همین سولا رو که از من پرسید و اینکه در این سایت معرفی کردمو بخونید حله
.ایشالا موفق باشید…
در هیمن سایت هم جون به نظرم میتونه کمک حال بچه ها باشه دوباره وارد کردم
یا علی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا خودم امروز بعد از ظهر به یکی از دوستانم که اونجا میخونه (بیو) زنگ میزنم و کامل می پرسم

لینک درست http://persiandrive.com/682382

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه مارم تو جریان بزار چیزی دست گیرت شد
بچه ها به نظرتون به اهل تسنن بودن گیر نمیدن؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه مارم تو جریان بزار چیزی دست گیرت شد
بچه ها به نظرتون به اهل تسنن بودن گیر نمیدن؟

گیر نمیدونم (به نظر خودم دلایلی که اهل تسنن دارن بر حقانیت خودشون از آدم میپرسن) ولی یکی از سوالاشون مذهبیه که داری...

آخرین ویرایش:

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
آقا پنج تا سوال اولش منو از دایره مصاحبه شوندگان شوت میکنه بیرون دیگه به بقیه داستان نمی رسه!!!!!!!:D

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چن وقت میخاستم بشینم aspen flare و aspen hysys بخونم ولی اینجوری که از سطح سوالا می بینم دوباره باید برم بشینم بخونم ولی اینبار باید رساله حفظ کنم...

اتفاقاً من صبح تو یه سایتی ثبت نام کردم ولی جوابا که اومد سپردم یکی از دوستام که تو کافی نت کار می کنه دیس اکتیوش کنه

راستی اصلاً دورغ نگو (من از یک فرد موثق پرسیدم الان و گفت کلاً هر جایی برا مصاحبه رفتی (این طور جا ها) به هیچ وجه دروغ نگو)

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چن وقت میخاستم بشینم aspen flare و aspen hysys بخونم ولی اینجوری که از سطح سوالا می بینم دوباره باید برم بشینم بخونم ولی اینبار باید رساله حفظ کنم...

اتفاقاً من صبح تو یه سایتی ثبت نام کردم ولی جوابا که اومد سپردم یکی از دوستام که تو کافی نت کار می کنه دیس اکتیوش کنه

راستی اصلاً دورغ نگو (من از یک فرد موثق پرسیدم الان و گفت کلاً هر جایی برا مصاحبه رفتی (این طور جا ها) به هیچ وجه دروغ نگو)

اخه راستشم بگیم رد میشیم که.من خودم رد میشم

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینو دوستانی که رفتن مصاحبه گذاشتن تو نت (درستیونادرستیش با اونا)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. نام و نام خانوادگی و سال تولد و مذهب و شیعه/سنی و رشته و معدل و همه اینه رو دوباره می پرسه و برای خودش می نویسه
2. شغل پدر/شغل مادر/تعداد برادران و خواهران و شغل اونها
3. پوشش مادر و خواهر..
4. عضویت در ف ی س ب و ک. الان و قبلا؟............
5. ماهواره دارین یا نه؟ قبلا داشتین یا نه؟
6. فعالیت اجتماعی داری یا نه؟

7. عضویت بسیج؟
8. اقوام عضویت بسیج دارن؟
9. سفر خارجی/تابعیت/... خودت و اقوامت؟
10. سابقه کیفری/احضار/بازداشت/محکومیت... خودت و اقوامت؟
11. ارسال مقاله به مجلات خارجی؟
12. مرجع تقلیدت کیه؟
13. نظر مرجعت راجع به تراشیدن ریش چیه؟
14. بقاء بر میت رو توضیح بده؟
15. ولایت فقیه رو توضیح بده؟
16. کلمه «مطلق» در «ولایت مطلقه فقیه» یعنی چی؟
17. نظر اهل سنت در مورد ولایت فقیه چیه؟؟
18. احکام نماز و روزه مسافر رو بگو؟
19. نماز آیات چطوریه؟ .....................نخوندم تا حالا
20. نماز جمعه چطوریه؟ چندبار رفتی؟ توی نماز جمعه، نماز ظهر و عصرو چطوری میخونن؟............تو عمرم نرفتم تا حالا
21. توی مراسم ادعیه شرکت میکنی؟ (بله) => دعای توسل رو کی میخونن؟ مضمونش چیه؟...............................فقط میدونم چهارشنبه هاست
22. «مفاتیح الجنان» نویسنده ش کیه؟؟
23. قرآن میخونی؟ (بله) => قلب قرآن کدوم سوره س؟................. ....قبلن شنیدم الان یادم نیست
24. عروس قرآن کدومه؟
25. کدوم سوره بسم الله نداره؟
26. کدوم 2تا بسم الله داره؟ جریان اون 2تا بسم الله چیه؟
27. تشهد و سلام رو بخون......................منظورش برا نمازه؟
28. اذان و اقامه رو کامل بخون
29. شده تاحالا نمازو چند هفته ترک کنی؟ 3،4 روز چی؟
30. آخرین بار کی نماز خوندی؟
31. پارسال چند روز روزه گرفتی؟
32. فرق رکن و غیر رکن چیه؟
33. نمازهای واجب؟ (غیر از یومیه)
34. (با اینکه خودش اصل شناسنامه مو نگاه کرد و صفحه مهرهای انتخابات رو بررسی کرد پرسید) رأی دادی؟
35. نظرت راجع به انتخابات چی بود؟
36. طیف شرکت کننده ها (توی کاندیدا ها) چطور بود؟
37. میتونی راجع به شعار و برنامه اصلی هر کدوم از کاندیدا ها توضیح بدی؟
38. شعار اصلی اصولگراها چیه؟
39. اصلاح طلب ها چی؟
40. توی 1 جمله بگو چرا ما باید از سوریه حمایت کنیم؟
41. نظرت راجع به دولت احمدی نژاد چیه؟
42. دوتا تاریخ پرسید. 9 دی (روز بصیرت ملی) و 29 فروردین (روز ارتش)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۲۰ فروردین چه روزی است؟
۳۱ شهریور چه روزی است؟
جهاد اکبر چیست؟
تعداد اعضای شورای نگهبان؟
وزیر دفاع کیست؟
نقش شما در جریان انتخابات سال ۸۸؟
به کی رای دادید؟
تشهد؟
مباح چیست؟
اجماع چیست؟
فتوا چیست؟
آخرین باری که رساله خوندید؟................یادم نیست
آخرین باری که نماز آیات خوندید
نماز جماعت میرید؟
نماز جمعه چطور؟
آخرین راهپیمایی تون؟...................................
.22 بهمن خوبه ؟
اصول گرا یعنی چه؟
اصلاح طلب یعنی چه؟

----------------------------------------------------------
ولی خداییش سوالای سختیه من این قرمزا رو من بلد نبودم :razz:
داشتم رو جوابشون فک می کردم دیدم هرچقدم بخای خالی ببندی وقتی کلا ندونی چیزی ک میپرسه یعنی چی چه دروغی میخای بگی

بعد که نمکِ نمکدون تموم بشه با نمکه...
سنگ نمک هم با نمکه...
ولی این کجا و آن کجا؟

:D منو ببرین مصاحبه همون اول رد میشم

0910

عضو جدید
منکه پارسال تو تکمیل ظرفیتش رفته بودم برای مصاحبه این سوالا رو ازم پرسیدن (البته بعد از پرسیدن مشخصات فردی و خانوادگی و سطح ایمانمونو ....)
نرمش قهرمانانه چیست - جریان انحرافی را توضیح دهید- انواع غسل ها را بگویید - وضو جبیره چیست - مطهرات چیست - شرک خفی چیست - چرا به معاد اعتقاد داری - نماز جمعه میری یا نه - راهپیمایی شرکت میکنی - اصولگرا و اصلاح طلب چیست - انجمن حجتیه را توضیح دهید - چرا باید ولی فقیه در جامعه باشد _ روزه مسافر چگونه است _ چه چیزهایی روزه را باطل میکند _ فرق رکن و غیر رکن چیست _ قیام متصل به رکوع چیست _برهان علیت چیست_ ارکان نماز را نام ببرید _خبرهای روز چیست_دلایل 4 گانه در فقه چیست _فرقه های نوظهور چیست _از قیام عاشورا چه درس هایی میتوان گرفت _ حکم مرجع میت چیست _ عضو فیس بوک هستی یا نه

خدا وکیلی اگه اذان ظهر نمی شد تا شب همینطوری ازم سوال میپرسیدن

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منکه پارسال تو تکمیل ظرفیتش رفته بودم برای مصاحبه این سوالا رو ازم پرسیدن (البته بعد از پرسیدن مشخصات فردی و خانوادگی و سطح ایمانمونو ....)
نرمش قهرمانانه چیست - جریان انحرافی را توضیح دهید- انواع غسل ها را بگویید - وضو جبیره چیست - مطهرات چیست - شرک خفی چیست - چرا به معاد اعتقاد داری - نماز جمعه میری یا نه - راهپیمایی شرکت میکنی - اصولگرا و اصلاح طلب چیست - انجمن حجتیه را توضیح دهید - چرا باید ولی فقیه در جامعه باشد _ روزه مسافر چگونه است _ چه چیزهایی روزه را باطل میکند _ فرق رکن و غیر رکن چیست _ قیام متصل به رکوع چیست _برهان علیت چیست_ ارکان نماز را نام ببرید _خبرهای روز چیست_دلایل 4 گانه در فقه چیست _فرقه های نوظهور چیست _از قیام عاشورا چه درس هایی میتوان گرفت _ حکم مرجع میت چیست _ عضو فیس بوک هستی یا نه

خدا وکیلی اگه اذان ظهر نمی شد تا شب همینطوری ازم سوال میپرسیدن

:D این سوالا رو از کجاشون در میارن؟
من اگه جای تو بودم فقط با دهن باز مینشستم نگاشون می کردم :surprised:
باور می کنی من تا حالا خیلی از اینا رو نشنیدم :surprised:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: .6.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم
یعنی الان من اگه نرم مصاحبه کلاً همه چیز فرت میشه . یعنی انتخابم بررسی میشه و به عبارتی یک جای دیگه بع عنوان قبولی اعلام میشه؟

ئدز

عضو جدید
ایییییییییییییییییییییییی وای یعنی تو همه مصاحبه های ارگان دولتی از این خبراس اقا من اهل نماز و روزه هستم ولی اینا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟من زیاد دقت ندارم.....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایشاالله موفق باشید
به نظرم حتما در مورد نماز جمعه بخونید و همچنین اداب دفن و .............

kianoosh-s

عضو جدید
بچه ها من مالک نزدم :Dی مدت دچار ی سری بیماری های روانی شدم به خاطر رتبه ی 1267:redface:الان که دوباره به حالت عادی برگشتم فکر می کنم پشیمونم چرا مالک نزدم.
توجه کنین توی مصاحبه ها ظاهر شرط اوله پسرا ریشا بلند پیراهن ساده دارای آستین(اگه تونستین یکم خاکم بزنین صورتتون
:tooth::tooth:,خانوما با چادر و بدون کوچکترین آرایشالبته اگه رتبتون خوبه نیازی به این کارا نیست زیاد...

hadi216

عضو جدید
بچه ها من مالک نزدم :Dی مدت دچار ی سری بیماری های روانی شدم به خاطر رتبه ی 1267:redface:الان که دوباره به حالت عادی برگشتم فکر می کنم پشیمونم چرا مالک نزدم.
توجه کنین توی مصاحبه ها ظاهر شرط اوله پسرا ریشا بلند پیراهن ساده دارای آستین(اگه تونستین یکم خاکم بزنین صورتتون
:tooth::tooth:,خانوما با چادر و بدون کوچکترین آرایشالبته اگه رتبتون خوبه نیازی به این کارا نیست زیاد...
ایشالله تو تکمیل ظرفیت بزن ، پارسال بود

kianoosh-s

عضو جدید
در ضمن مرجع تقلیدم داشته باشین می پرسن کتابش بخونین چی گفته...رتبتون بد باشه میرن جاده خاکی از این چیزا می پرسن...

hadi216

عضو جدید
آقا من شبانه فردوسی رشته های بد یا روزانه قوچان قبولم ی سری از دوستان مبگن شما تایید می کنی؟؟؟
اینو ببین

بعید میدونم مگه اینکه گرایش های درجه پایین فردوسی شبانه رو بیاری ، سمنان یا گیلان شبانه نزدی ؟؟؟

پیوست ها

• 4.jpg
    4.jpg
    29.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kianoosh-s

عضو جدید
اینو ببین

بعید میدونم مگه اینکه گرایش های درجه پایین فردوسی شبانه رو بیاری ، سمنان یا گیلان شبانه نزدی ؟؟؟
قوچان روزانه چی؟؟ خوب به این که نمیشه اکتفا کرد مشخص نمی شه که آخرین رتبه ی قبولی چند بوده شاید تا 1500 هم آورده باشن از کجا معلوم!!! من ی فایل دارم تا 1240 ساله نود شبانه فردوسی آوردن!

kianoosh-s

عضو جدید
اینو ببین

این نرم افزار سنجش چطوره؟؟؟؟بر چه اساسی؟میشه بهش اعتماد کرد,نوشته شانس قبولی تا چه حدیه این شانس

hadi216

عضو جدید
قوچان روزانه چی؟؟ خوب به این که نمیشه اکتفا کرد مشخص نمی شه که آخرین رتبه ی قبولی چند بوده شاید تا 1500 هم آورده باشن از کجا معلوم!!! من ی فایل دارم تا 1240 ساله نود شبانه فردوسی آوردن!
آره منم اون فایل رو دارم ، سال 90 ظرفیت ها خیلی زیاد بوده ولی الان اینجوری نیس . حالا ایشالله که همون مشهد قبولی هرچی قسمت باشه همونه
در مورد قوچان اطلاعی ندارم فقط میدونم دانشگاه سطحه پایینه

hadi216

عضو جدید
این نرم افزار سنجش چطوره؟؟؟؟بر چه اساسی؟میشه بهش اعتماد کرد,نوشته شانس قبولی تا چه حدیه این شانس
بر اساس ترازه ولی هر سال تراز با رتبه فرق داره و به سختیه سوالا ربط داره ولی نمیشه بهش اعتماد کرد ، الان که نمیتونی کاری بکنی بزن به در بیخیالی

kianoosh-s

عضو جدید
بر اساس ترازه ولی هر سال تراز با رتبه فرق داره و به سختیه سوالا ربط داره ولی نمیشه بهش اعتماد کرد ، الان که نمیتونی کاری بکنی بزن به در بیخیالی
یعنی من الان ترازم 4600 هستش باید تنظیم کنم نرم افزارو روی 4600 دیگه آره درصدا رو باید ی خورده بالا پایین کنم نه!!!اونجا نوشته بود میارم روزانه اردبیل,قوچان,زاهدان,صنایع غذایی فردوسی,بهشهر

kianoosh-s

عضو جدید
رشته محل های تخمینی قبولی
ردیفکد گرايشگرايشنمره ی تخمینیرشته محل دارای شانس قبولی
11مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه شهيدباهنركرمان/روزانه/متمركز
21مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه صنعتي سهندتبريز/روزانه/متمركز
31مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان/روزانه/متمركز
41مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل/روزانه/متمركز
51مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان/روزانه/متمركز
61مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان/روزانه/متمركز
71مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان/روزانه/متمركز
81مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه رازي كرمانشاه/روزانه/متمركز
91مهندسی شیمی4596مهندسي شيمي -مهندسي شيمي/دانشگاه فردوسي مشهد/روزانه/متمرك
این شانس قبولی یعنی چند درصد؟؟؟؟
:w18:

kianoosh-s

عضو جدید
راستی مثلا ممکنه ی سوال عجیب غریب بپرسن که اصلا نشنیدین و بلد نیستین چرت وپرت تحویلشون ندین :D مثلا بگین ​در مورد این موضوع اخیرا مطالعه نداشتم,و یا متاسفانه حضور ذهن در اینجا ندارم...

sungirl5

عضو جدید

یه عکس هم از خودتون بگیرید،بیینیمتون چه شکلی شدید!!!!:d

موفق باشید! برای همتون دعا میکنم;)

بالا