مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه دوستان اینجور میگن....حالا فردا سئوال میکنم ...(البته اگه این همه کار بعد از 5 روز تعطیلی بهم این اجازه رو بده...:razz:)...شاید معجزه شد و..../...شما هم بهتره پیگیر برای اخذ اون 50 تمونه مجدد کنید...چون الان دو تا کد پیگیری و داوطلبی بهت میدن و بعدا دردسر ساز میشه برات....;)

arefe عزیز حالا ازکجا پیگیری کنم واسه مبلغ پرداختی؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها دوستم کاملشو خریده منم دیدم واقعا عالیه، هم ساده گفته و هم واضح و با کیفیت.خوبیش اینه جزئیات و ضوابط آتش ناشنی و معلولینو همه چیو آورده. اگه احساس کنم قبول میشم ارزش داره. ولی هرچی بهش گقتم بهم نداد گفت غیراخلاقیه میخوای خودت بخر .:(
احتمالا منم بخرم.
حالا عزیزم باید تووو همه تاپیکها اعلام بکنی؟؟؟؟الکی پست میزارید ما هم ک با کلی ذوق ک مشاوره بشیم میایم میبینم هر چی صفحه باز میکنیم تکراریه....یه لطفی بکنید توو یکی عنوان بکنید....بقیه رو پاک کنید...ک الکی رقم صفحه بالا نره....:razz:

holooooooo

کاربر ممتاز
حالا عزیزم باید تووو همه تاپیکها اعلام بکنی؟؟؟؟الکی پست میزارید ما هم ک با کلی ذوق ک مشاوره بشیم میایم میبینم هر چی صفحه باز میکنیم تکراریه....یه لطفی بکنید توو یکی عنوان بکنید....بقیه رو پاک کنید...ک الکی رقم صفحه بالا نره....:razz:

آره عارفه موافقم....!!! خیلی از بچه ها اینکارو میکنن یک حرفی که دارن تو 20 تا تایپیک کپیpaste میکنن :mad:

mukrian

عضو جدید
سلام بچهها یه کارت طراحی معماری رو دستم مونده کسی نیست بخواد شرکت کنه ازم کارت بخره؟

Barf_yakhi

عضو جدید
سلام دوستان . من یک کارت طراحی اضافه دارم اگر کسی میخواد با شماره 09154771622 تماس بگیره. مرسی

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...کسی از نظام استانش خبری نداره واسه اینکه آزمون آذر رو قبول شدی حالا هرچی.....(نظارت.اجرا...)چه باید کرد؟
من یه اطلاعیه دیدم یه زمان زدن نوشتن فلان تارخ مراجعه کنید .ولی درست ننوشتن منظورشونو برای اخذ چیه!!!!!!!!!
یعنی لسیت تایید قبول شدگان هر استان رو خودشون اعلام میکنن ؟

یه چیز دیگه من اجرا که آذر قبول شدم اون تیک رو زدم!خوب خلاصه یچیز قبول شدیم دیگه...الان مشکلی میشه به نظر شما؟:(تاییدشم قبل عید گرفتم!!!!!!!!!!!!!

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان...کسی از نظام استانش خبری نداره واسه اینکه آزمون آذر رو قبول شدی حالا هرچی.....(نظارت.اجرا...)چه باید کرد؟
من یه اطلاعیه دیدم یه زمان زدن نوشتن فلان تارخ مراجعه کنید .ولی درست ننوشتن منظورشونو برای اخذ چیه!!!!!!!!!
یعنی لسیت تایید قبول شدگان هر استان رو خودشون اعلام میکنن ؟

یه چیز دیگه من اجرا که آذر قبول شدم اون تیک رو زدم!خوب خلاصه یچیز قبول شدیم دیگه...الان مشکلی میشه به نظر شما؟:(تاییدشم قبل عید گرفتم!!!!!!!!!!!!!

باید اگه نظارت قبول شدی مدارکی ک نیاز داره رو ببری برا نظام تا اقدام کنند برای پروانه اشتغال...اما اگه فقط اجرا قبول شدی ...نرو چون اجرا بدون نظارت قبول نمیکنند....و پروانه نمیدن

Yasin_A

عضو جدید
با سلام
من نیاز شدید به یک کارت ثبت نام معماری اجرا دارم.
لازم به ذکر است که کارت ثبت نام معماری اجرا با سایر مهندسان شامل عمران نظارت-عمران محاسبات-عمران اجرا-تاسیسات مکانیکی-تاسیسات برقی-شهرسازی-نقشه برداری-ترافیک مشابه است.
از دوستانی که کارت اضافه دارند یا مایل به استفاده نیستند خواهش می کنم به بنده اطلاع دهند.
09121255688
ysnnsr@gmail.com

لی لی یوم

عضو جدید
open book hast vali vase peyda kardane javabha bayad khob motalee konid,, baazi mataleb toye chan ta mabhas moghararate meli naveshte shode k peyda kardane javab ro sakht mikone... pas deghate ziyadi mikhat..
movafagh bashid.

لی لی یوم

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
منم یه سؤال داشتم. می خواستم بدونم چندسال بعد میتونی پایه خودتو ارتقا بدی؟​

azee

عضو جدید
سلام
من نیاز به یک کارت خرید اجرا یا عمران نیاز دارم .در صورت تمایل با من تماس بگیرید 09303143799

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

منم یه سؤال داشتم. می خواستم بدونم چندسال بعد میتونی پایه خودتو ارتقا بدی؟​

دفتر امور مقررات ملّي ساختمان در مقاطع مختلف زمانی ارتقاء پایه پروانه اشتغال به‌کار مهندسي را مشروط به گذراندن دوره های آموزشی و يا سمينارهاي خاص می نماید. عناوين و سرفصلهاي آموزشي مرتبط با اين دوره ها و يا سمينارها از طريق دفتر امور مقررات ملّی ساختمان به سازمانهای مسکن و شهرسازی و نظام مهندسی استانها ابلاغ خواهد شد. آزمون پایان دوره‌های آموزشی مورد نیاز برای ارتقاء پایه پروانه اشتغال به‌کار مهندسی در تهران توسط مؤسسه آموزشی و پژوهشی ساختمان وشهرسازی و در استانها از طریق سازمانهای نظام مهندسی ساختمان و توسط مؤسسات معتبر آموزش عالی و با نظارت سازمانهای مسکن و شهرسازی استانها برگزار میگردد.
ولی در کل جهت ارتقاء از پايه (3) به پايه (2) داشتن (4) سال و از پايه (2) به پايه (1)، (5) سال و از پايه (1) به ارشد (6) سال سابقه كار حرفهاي در پايه قبلي و موفقيت در آزمون مربوط ضروري است.

soudabeh.k

عضو جدید
سلام دوستان
من بار اول هست که آزمون رو میخوام شرکت کنم و هرسه رشته رو شرکت کردم
کتابهارو تازه تهیه کردم و شروع به خوندن و تهیه فهرست از مطالب کردم
برای آزمون طراحی میتونین کمکی کنین؟توی اینترنت جزواتی هست اما نمیدونم خوبه یا نه
آزمون آذر رو کسی قبول شده لطفا بگه که چطور خونده و راهنمایی کنه
منتظر کمکهاتون هستم

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من بار اول هست که آزمون رو میخوام شرکت کنم و هرسه رشته رو شرکت کردم
کتابهارو تازه تهیه کردم و شروع به خوندن و تهیه فهرست از مطالب کردم
برای آزمون طراحی میتونین کمکی کنین؟توی اینترنت جزواتی هست اما نمیدونم خوبه یا نه
آزمون آذر رو کسی قبول شده لطفا بگه که چطور خونده و راهنمایی کنه
منتظر کمکهاتون هستم

توی تایپیک تمرین گروهی طراحی خرداد 93 بیا اونجا جمعیم

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفتر امور مقررات ملّي ساختمان در مقاطع مختلف زمانی ارتقاء پایه پروانه اشتغال به‌کار مهندسي را مشروط به گذراندن دوره های آموزشی و يا سمينارهاي خاص می نماید. عناوين و سرفصلهاي آموزشي مرتبط با اين دوره ها و يا سمينارها از طريق دفتر امور مقررات ملّی ساختمان به سازمانهای مسکن و شهرسازی و نظام مهندسی استانها ابلاغ خواهد شد. آزمون پایان دوره‌های آموزشی مورد نیاز برای ارتقاء پایه پروانه اشتغال به‌کار مهندسی در تهران توسط مؤسسه آموزشی و پژوهشی ساختمان وشهرسازی و در استانها از طریق سازمانهای نظام مهندسی ساختمان و توسط مؤسسات معتبر آموزش عالی و با نظارت سازمانهای مسکن و شهرسازی استانها برگزار میگردد.
ولی در کل جهت ارتقاء از پايه (3) به پايه (2) داشتن (4) سال و از پايه (2) به پايه (1)، (5) سال و از پايه (1) به ارشد (6) سال سابقه كار حرفهاي در پايه قبلي و موفقيت در آزمون مربوط ضروري است.
ممنون
یعنی چه مدتی از پروانه اشتغالمون بگذره حق شرکت در این دوره ها رو داریم؟
مثل اینکه 2 سال باید بگذره.درسته؟یعنی مدرک این دوره ها تا 2 سال معتبره که کلا میشه 4 سال از تاریخ پروانه اشتغال که می تونیم پایه 2 بشیم.
یه سوال دیگه:
تاریخی که پروانه اشتغال صادر شده (برای شمارش 4 سال بعد از گرفتن پروانه)ملاکه یا تاریخ قبولی در آزمون؟آخه تاریخ قبولی در آزمون من مربوط به سال 91 ولی تاریخ قبولی که پشت پروانه اشتغال نوشته مربوط به سال 90 هست!
کدوم ملاکه؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم کیه ک نیازی نداشته باشه...پیدا کردی برای ما هم بزار:D
وجود داره!
شما باید این تاپیک و تاپیک بررسی سوال طراحی اسفند و ... که تو تالار نظام مهندسی هست زیر و رو کنید.
پیدا میکنید.
پست های این دوستمون و سرچ کنید limooshirin
اینجا اسمش به شکل لینک نمیاد.جزو لیست دوستان منه.می تونید از اونجا پیداش کنید.

soudabeh.k

عضو جدید
بچه ها کتاب تست های سال گذشته که با پاسخ تشریحی کامل باشه اگه میشناسین معرفی کنین
کتابای 92 که هنوز نیومده

sarina5

عضو جدید
سلام دوستان
برای کسایی که نظارت قبول شدن نیاز به گواهی سابقه کار دارند ظاهرا خیلی سوری هم نیست امضای دو تا مهندس پای کاربرگ .شما شرکتی میشناسین که قبول کنه اگه کسی میتونه راهنماییم کنه لطف میکنه پیام خصوصی بده. .

sanisani

عضو جدید
سلام دوستان
چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
آزمون بعدی نظام کی برگزار میشه.
جز مباحث مقررات ملی میشه لیست منابع دیگه رو واسه آزمون طراحی و اجرا اینجا بزارین.
میشه بگین چقد قبل از تاریخ آزمون بهتره شروع به مطالعه منابع کنیم؟

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
آزمون بعدی نظام کی برگزار میشه.
جز مباحث مقررات ملی میشه لیست منابع دیگه رو واسه آزمون طراحی و اجرا اینجا بزارین.
میشه بگین چقد قبل از تاریخ آزمون بهتره شروع به مطالعه منابع کنیم؟

تاریخ مشخصی نداره ولی طبق سنوات گذشته توی سالهایی که دو بار آزمون برگزار میشه تقریبا با فاصله شش ماه است
یکسری منابع توی خود سایت م م س معرفی شده . چون آزمون اجرا و نظارت بصورت جزوه باز است و خود منابع رو سازمان مشخص کرده پس بهترین منابع ، منابع معرفی شده سازمان است
برای طراحی هم فکر کنم اگه فرصت بکنی و مباحث و تایپک های مربوط به دوره های قبل و یا همین دوره رو بخونی کمک زیادی بهت بشه ولی بهترین عامل موفقیت توی آزمون طراحی تمرین است و بهترین گزینه برای تمرین هم سوال دوره های قبل آزمون است

آخرین ویرایش:

sanisani

عضو جدید
تاریخ مشخصی نداره ولی طبق سنوات گذشته توی سالهایی که دو بار آزمون برگزار میشه تقریبا با فاصله شش ماه است
یکسری منابع توی خود سایت م م س معرفی شده . چون آزمون اجرا و نظارت بصورت جزوه باز است و خود منابع رو سازمان مشخص کرده پس بهترین منابع ، منابع معرفی شده سازمان است
برای طراحی هم فکر کنم اگه فرصت بکنی و مباحث و تایپک های مربوط به دوره های قبل و یا همین دوره رو بخونی کمک زیادی بهت بشه ولی بهترین عامل موفقیت توی آزمون طراحی تمرین است و بهترین گزینه برای تمرین هم سوال دوره های قبل آزمون است

مرسی از راهنماییت یه سوال دیگه اینکه من شنیدم که برای قبولی تو اجرا حتما باید نظارت رو قبول شده باشیم وگرنه فاییده نداره.
این درسته؟
اینکه کلاس های آمادگی آزمون نظام بریم لازمه و موثر هست یا بدون این کلاسا هم از پسش بر میایم؟

yaghoobb

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
کسی که تاریخ 1390/06/30 فارق التحصیل شده می تونسته در آزمون خرداد 93 شرکت کنه ؟

بالا