مسلمان های افراطی دست یک پروفسور کاتولیک را به طرز فجیعی قطع کردند

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما كه مسلمون نيست ادعا روشنفكري ميكني بند 3 حقوق بشر بخون ملتفت ميشي؟:razz:نكنه اونم قبول نداري:biggrin:

از خودتون حديث در نياريد اسلام همش ميگه صلح كنيد همش ميگه با منطق صحبت كنيد الكي نيايد حرف نزنيد
تو جنگا هم ميبينيد حسين (ع) و همه اهل بيت و خود نبي مياد همه جا قبل جنگاش ميگه بيايد جنگ نكنيم بيايد فتنه درست نكنيم و صحبت كنيم

همه جا هم گفته سازش كنيد اگه شما يه ايه رو خودتون بد برداشت كريد تعميم نديد:razz:

كجاي دين ما گفته كسي رو بكشيد مگه زماني كه دنبال محمد (ص) افتادنو با سنگ بهش ميزدن و خونين و مالينش ميكردن اومد جنگ كرد؟ اومد گفت خدا هدايتتون كنه؟
كي گفت بكشيد ؟ شما چرا مغلطه ميكنيد اگه ادعا داريد از رو تعصب حرف نميزنيد نبايد اينو بگيد
شما برو تمدن عرب بخون بعد بيا بگو واسشون متاسفي
:razz:

اولا اقا محمد واسه قاجاره خودش يه توهينه كه داري يه ادم خونخوار با ايشون مفايسه ميكني يا بگو محمد (ٌص) يا بگوو فرستاده ي مسلمونا:mad:
بعدش اونطوري بخايم بگيم كه يهوديها هم ميگم عيسي هنوز نيومده اينا كه ميگن مسيخي هستيم الكي ميگن فرستادشون قلابيه
زرتشيتي ها ميگم نبي ديگه اي هنوز نيومده

اونطوري بگيم مسيخيت شما هم زير سوال ميره حتي;)

من در این تاپیک از تیتر مسلمان های افراطی استفاده کردم.ولی وقتی پست های بعضی از کاربر ها را دیدم که میگند دلم خنک شد و حقش بود و من هم بودن این کار را میکردم و تازه معمولا شیعه ها و مخصوصا ایرانی ها جز افراد غیر تندرو مسلمان به حساب میان.
دیگه چه حرفی برای گفتن میمونه.
اگر محمد سنگ خورد تا دیروز فکر میکردم حرف شما درست هست.
ولی وقتی ملایم ترین افراد مسلمان این پست ها را میدن .پس تنها دلیل اینکه کاری نکرد میتونه این باشه که محمد که به ادعای مسلمانان پیامبر خداست .شاید اون موقع قدرتی نداشته و همش در حال فرار بوده.وگرنه ایشون هم شاید مثل یارانش شاید دست قطع میکردند و دلشون خنک میشد.
اگر اسلام میگه همیشه صلح کنید.پس چرا یک مسلمان به خودش اجازه میده که با شنیدن اینکه یک نفر اعتقادش را بیان کرده.بگه دلم خنک شد که دستش را قطع کردند .حقش بود.من هم بودم این کار را میکردم

الان شما اعتقاد داری که بها الله یک پیامبر دروغی هست و اینجور فکر میکنی.
همون دیدی که شما داری.مسیحیان هم دارند نسبت به محمد .
اگر اون ها اعتقاد داشتند که محمد پیامبر خداست که مسلمان میشدند .
همان طور که شما اعتقاد داری که مثلا بها الله پیامبر دروغی بود و دست به سرکوب شما عالی هم هست.
همان دید را هم مسیحی ها دارند.
ایا همانطور که شما میتوانید ابراز عقیده کنید.مسیحیان ویهودیان هم همینطور ازاد هستند.
من با درست یا غلط بودنش کاری ندارم.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در این تاپیک از تیتر مسلمان های افراطی استفاده کردم.ولی وقتی پست های بعضی از کاربر ها را دیدم که میگند دلم خنک شد و حقش بود و من هم بودن این کار را میکردم و تازه معمولا شیعه ها و مخصوصا ایرانی ها جز افراد غیر تندرو مسلمان به حساب میان.
ولی وقتی ملایم ترین افراد مسلمان این پست ها را میدن .پس تنها دلیل اینکه کاری نکرد میتونه این باشه که محمد که به ادعای مسلمانان پیامبر خداست .شاید اون موقع قدرتی نداشته و همش در حال فرار بوده.وگرنه ایشون هم شاید مثل یارانش شاید دست قطع میکردند و دلشون خنک میشد.
اگر اسلام میگه همیشه صلح کنید.پس چرا یک مسلمان به خودش اجازه میده که با شنیدن اینکه یک نفر اعتقادش را بیان کرده.بگه دلم خنک شد که دستش را قطع کردند .حقش بود.من هم بودم این کار را میکردم

همان طور که شما اعتقاد داری که مثلا بها الله پیامبر دروغی بود و دست به سرکوب شما عالی هم هست.
ایا همانطور که شما میتوانید ابراز عقیده کنید.مسیحیان ویهودیان هم همینطور ازاد هستند.

من نمیدونم شما که به قول خودتون به هیچ دینی اعتقاد ندارید چرا گیر دادید به اسلام اونم تشیع؟
از همه طرفداری می کنید حتی از بهاییها ولی به اسلام که میرسید ...
وقتی قرآن را آتش زدند داشتید رفتارشان را توجیه میکردید.
خوب حالا هم توجیه کنید دیگه .
چرا نمیگید این اقدام یک شخص بوده نه همه مسلمونا.
:warn:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نمیدونم شما که به قول خودتون به هیچ دینی اعتقاد ندارید چرا گیر دادید به اسلام اونم تشیع؟
از همه طرفداری می کنید حتی از بهاییها ولی به اسلام که میرسید ...
وقتی قرآن را آتش زدند داشتید رفتارشان را توجیه میکردید.
خوب حالا هم توجیه کنید دیگه .
چرا نمیگید این اقدام یک شخص بوده نه همه مسلمونا.
:warn:

دوست عزیز از روی باد هوا که نباید حرف زد.
من کجا از ادیان دیگه حمایت کردم.
کسی اینجا به دین اسلام و تشیع گیر نداده.
من گیرم به مسلمان های افراطی بود از اول.
نکنه شما موافق مسلمانان افراطی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کی از بهایی ها طرفداری کردم.اخه کجا پست من اینطور نشون میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کی توجیه کردم اتش زدن قران را.
باور کن محکومش کردم.
برو پست هایی که دادم را بخون.
شما بدون نقل قول از هیچ پست من این ادعا ها را در مورد من کردید.

mehrshad53

اخراجی موقت
تازه نصف حکم خدا رو اجرا کردن،باید پای مخالف را هم قطع میکردن.
دروغ میگم؟

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکذیب میشه:)
یک روز میگن وافن هستی
یک روز میگن kung هستی
یک روز هم میگن دانیلو هست.
تکلیف خودتون را معلوم کنید.
شما اصلا چیکار دارید که من کی هستم:D

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dکاپلو رو که مطمئن بودم.
اما حدس منم دنیلوست
kung نه. اونو خوب میشناسم
سلیقه و ادبیات حرف زدنش فرق داره:cool:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز از روی باد هوا که نباید حرف زد.
من کجا از ادیان دیگه حمایت کردم.
کسی اینجا به دین اسلام و تشیع گیر نداده.
من گیرم به مسلمان های افراطی بود از اول.
نکنه شما موافق مسلمانان افراطی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کی از بهایی ها طرفداری کردم.اخه کجا پست من اینطور نشون میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کی توجیه کردم اتش زدن قران را.
باور کن محکومش کردم.
برو پست هایی که دادم را بخون.
شما بدون نقل قول از هیچ پست من این ادعا ها را در مورد من کردید.

وقت ندارم دوباره مرور کنم
همین که الان قبول داری که اون کار غلطه و محکوم میکنی خودش کافیه.
ما هم با شما موافقیم :)
مسلمانهای افراطی کارهاشون بده.
اما اینو بپای اسلام نگذارید همین.
اونا این کارها رو کردند ان طوری که خودشون دوست داشتند ربطی به اسلام نداره

همان طوری که اگر کلیسا صدها انسان رو به جرم کسب علم می کشت ربطی به حضرت مسیح و دینش نداره.
کار خودشون بوده اما از اسم دین سو استفاده کردند.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببين يبار بخون نوشته مو بعد جواب بده
من گفتم بهودبها مبگم عيسي دروغينه عيسي حقيقي هنوز نيومده
مسيحي ها هم ميگن مخمد دروغينه محد واقعي هنوز نيومده
زرتشتيا هم همين طور

بعدم ادم عمل يه نقرو نميزاره باي دينش
مثلا الان يهودي ها راست راست دارم فلسطيني چه بيگناه چه باگناه ميكشن بايد بگيم يهوديا بدن؟ يا الان مسيحي قاتل نداريم؟ تو همه دينا خوب و بد داريم
تکذیب میشه:)
یک روز میگن وافن هستی
یک روز میگن kung هستی
یک روز هم میگن دانیلو هست.
تکلیف خودتون را معلوم کنید.
شما اصلا چیکار دارید که من کی هستم:D
وافنم نيستي
وافن خيلي روشنفكره و با منطق جواب ميده

بالا