مسابقه * حضور فعال ...!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميگم انقدر سوال براي خودمون و خودتون درستن نكنيد // پيچيدشم نكنيد اگه ميخواييد شروع كنيد بسم الله // وگرنه تا بخواهيد نظرات همه رو بپرسيد عزيزم 1سال ميكشه //درسته نظرات دوستان قابل احترامه ولي خداييش بيام ازمايشي شروع كنيم //دو نفرم ميخواد به ما بپيونده رو پر نديد //ممنونم//
ولی بیچاره ماها که دوس داریم فعال باشیم اما مگه ارشد میزاره!!!!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بیچاره ماها که دوس داریم فعال باشیم اما مگه ارشد میزاره!!!!!!
عزيزم ميشه فعال باشي//والا من تو اين باشگاه خيلي چيزا ياد گرفتم كه اگر خودم ميخوندم //يا اينكه تو اين دانشگاه ها يه چيزي ياد گرفتيم //به دست نمياوردم // من زياد براي ارشد نخوندم ولي منتهي خيلي تجربياتم رو از اين باشگاه به خصوص بچه هاي كشاورزي عزيز ياد گرفتم//
lميشه همت ميخواد عزيزم//هيچي غير ممكن نيست/// ما هم ميتونيم ارشد قبول بشيم هم تو باشگاه و هم همه جا برتر باشيم //بيا باهم همت كنيم //ما ميتونيم //ما بايد ثابت كنيم و بهترين باشيم //بهت كمك ميكنم فعال باشي اگه بشه من 1مليون تاپيكمو بهت ميبخشم به خدا با جون و دل بهت ميدم///

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم ميشه فعال باشي//والا من تو اين باشگاه خيلي چيزا ياد گرفتم كه اگر خودم ميخوندم //يا اينكه تو اين دانشگاه ها يه چيزي ياد گرفتيم //به دست نمياوردم // من زياد براي ارشد نخوندم ولي منتهي خيلي تجربياتم رو از اين باشگاه به خصوص بچه هاي كشاورزي عزيز ياد گرفتم//
lميشه همت ميخواد عزيزم//هيچي غير ممكن نيست/// ما هم ميتونيم ارشد قبول بشيم هم تو باشگاه و هم همه جا برتر باشيم //بيا باهم همت كنيم //ما ميتونيم //ما بايد ثابت كنيم و بهترين باشيم //بهت كمك ميكنم فعال باشي اگه بشه من 1مليون تاپيكمو بهت ميبخشم به خدا با جون و دل بهت ميدم///
قربون مهربونیات...مرسی... منم ایشالا یکم سرم خلوتتر شه فعالیت میکنم....ایشالا قبول میشیم....هممون... سنجد هم قبول میشه....

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بحثو به حاشیه نکشید! درباره این کار، ایده و نظر دیگه ای ندارین؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحثو به حاشیه نکشید! درباره این کار، ایده و نظر دیگه ای ندارین؟
نه نداريم//// اقا شروع كنيم//يه چيز ديگه ميتونيم وقتي سوال طرح كرديم طراح سوال هركس كه باشه تو اين مسابقه ها از پستاش هر چندتا كه دوست داره به برنده بده // اينجوري هم همه فعال ميشن من كه حاضرم اين كار رو بكنم // فقط بچه ها مثل خودمون فعال بشن// يه اميد و يه انرژي هم ميشه// قبول ميكنيد؟

Phyto

مدیر تالار
ظاهراً دیگه نظری نیست و همه کم و بیش موافقن!!

پس فقط از امتیاز تاپیکهای کپی یه مقداری کم میکنیم و یه کمی هم دستکاری تو بقیه امتیازا و با همین سیستم از اول مهر به صورت آزمایشی شروع میکنیم... موافقید؟

ارسال تاپیک با محتوای جدید در صورتی که مطالب تاپیک قبلا در نت منتشر نشده باشه بسته به محتوای تاپیک بین 7 تا 10 نمره
و در صورتی که کپی از سایتها یا وبلاگهای دیگه باشه اگه فقط کپی باشه 1 و اگه گردآوری و تنظیم باشه 2 تا 3 نمره
... (که حتما خودتون هم میدونید در این صورت ذکر منبع الزامیست)
اگه تاپیک شامل مطلبی باشه که جذب فعالیت کاربر کنه (مثل تاپیکهای مسابقه یا بحث و گفتگوهای علمی) 3 تا 5 نمره اضافه میشه
ارسال پستهای مفید در تاپیکهای علمی و تخصصی موجود (پستهای مرتبط با محتوای تاپیک) در هر تاپیک بین 2 تا 4 نمره
شرکت در بحثها و مسابقه های تالار در هر تاپیک بین 2 تا 4 نمره
پاسخگویی به سوالها و درخواستهای سایر اعضا در تاپیکهای سوال و درخواست در هر تاپیک بین 3 تا 5 نمره

در زمان ارسال تاپیک حواستون باشه که مطلب تکراری نباشه!

در نهایت امتیاز افراد جمع بندی میشه و هر ماه کاربران برتر معرفی میشن... به سه نفر اول هم امتیاز ویژه تعلق میگیره و از اینجا به بعد مثل امتیازدهی مسابقه عکاسی خواهد بود. کسانی هم که امتیازشون به 200 برسه یه جایزه نقدی تقدیمشون میشه... ببینیم جیب کیو میتونیم خالی کنیم منبع جایزمون تامین بشه!

راستی تا یادم نرفته اینم بگم که اسپم تو تالارهای تخصصی بین 1 تا 3 امتیاز منفی داره.
البته شایان ذکر است که صحبتهایی که مثلا تو تاپیکهای مسابقه یا امثال این پیش میاد اگه خیلی بی ربط نباشه اشکالی که نداره هیچ، حتی چون باعث ایجاد شور و شوق و هیجان میشه خوب هم هست!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز

سلام این یه معضله
حتی منم با اینکه مراقبم بودم باز تکراری دادم
راهی نداره که دقیق بفهمیم؟اینو بی زحمت آموزش کامل بدین
:redface:

Phyto

مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=65168&d=1316527033

1- وارد قسمت جستجوی پیشرفته بشید
2- عنوان مطلبی که میخواهید بذارید تو کادر مشخص شده بنویسید
3- جستجوی عناوین رو انتخاب کنید
4- روی دکمه جستجو کلیک کنید و ببینید مطالب مشابه چیزی که میخواهید بذارید تو باشگاه هست یا نه ...

پیوست ها

• zzzzzz.jpg
    zzzzzz.jpg
    57.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Phyto

مدیر تالار
شروع شد!

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon4.gifحواستون به کاراتون باشه!!! :cool:

امروز 25 نفر پست مفید ارسال کردن که تعدادی شامل تاپیک به درد بخور بوده! البته تاپیکهای تکراری و بخصوص کپی از سایتهای دیگه هم تعدادی داشتیم که امیدوارم اینجوریشو کمتر داشته باشیم! سعی کنید از خودتون یه چیزی بروز بدین! سعی کنید تو بخشهای مختلف فعالیت کنید تا امتیاز بیشتری جمع کنید... و باز هم سعی کنید که پستهای پخته و مفید ارسال کنید و به دوستانتون کمک کنید...

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون رضا خوبه ولی من با نظر محمدرضا هم موافقم
دردسرت هم زیاد میشه ها

• Like
واکنش ها: fgni

Phyto

مدیر تالار
مرحله آزمایشی این مسابقه رو برای دهه اول مهر بدین ترتیب اعلام میکنیم:

Amir masoud
16 نمره >>> 10 نمره از ارسال تاپیک و 6 نمره از شرکت در تاپیکها

b_painshahri
24 نمره >>> 3 نمره از پاسخگویی به اعضا و 21 نمره از شرکت در تاپیکها

eliot-esf
29 نمره >>> 10 نمره از ارسال تاپیک، 3 نمره از پاسخگویی به کاربران و 16 نمره از شرکت در تاپیکها

hamid takro
25 نمره >>> 15 نمره از پاسخگویی به اعضا و 10 نمره از شرکت در تاپیکها

MehD1979
46 نمره >>> 23 نمره از ارسال تاپیک، 8 نمره از پاسخگویی به اعضا و 15 نمره از شرکت در تاپیکها

Sinai
21 نمره >>> 7 نمره از پاسخگویی به اعضا و 14 نمره از شرکت در تاپیکها

پروانه سفید
16 نمره >>> 11 نمره از ارسال تاپیک و 5 نمره از شرکت در تاپیکها

گلابتون
15 نمره >>> 15 نمره از شرکت در تاپیکها

معصومه دیوانعلی
18 نمره >>> 7 نمره از ارسال تاپیک و 11 نمره از شرکت در تاپیکها

فقط کاربرانی که بالای 15 امتیاز کسب کرده بودن به ترتیب حروف الفبا اسمشون در این لیست ذکر شده.

بنابراین نفر اول: MehD1979 نفر دوم: eliot-esf و نفر سوم: hamid takro

این مرحله بصورت آزمایشی اجرا شده تا ببینیم کار چطور پیش میره! آماده شنیدن و خواندن نظرات شما هستیم...

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز

این مرحله بصورت آزمایشی اجرا شده تا ببینیم کار چطور پیش میره! آماده شنیدن و خواندن نظرات شما هستیم...[/QUOTE]

یعنی من برم از الان حساب سیبای بانک ملی وا کنم؟:biggrin:;)

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااای مبارکا باشه.. تبریک میگم به برنده های این دوره.....
بچه ها خدا قوت..

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
الان من كجام اقاي فيتو اين چه وضعشه ميشه بفرماييد ملاكتون چيه در ضمن تاپيكي رو كه نذاشتي بزنمو چي حساب كردي

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من كجام اقاي فيتو اين چه وضعشه ميشه بفرماييد ملاكتون چيه در ضمن تاپيكي رو كه نذاشتي بزنمو چي حساب كردي

الهی بمیرم.. حرص نخور .. بپذیر که اونا بیشتر فعالیت کردن حتما.. وگن که پسر خاله شون نیس آقای همکار مدیر..

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
الهی بمیرم.. حرص نخور .. بپذیر که اونا بیشتر فعالیت کردن حتما.. وگن که پسر خاله شون نیس آقای همکار مدیر..
اتفاقا من فكر ميكنم پسرخالشونه چون كلا من ناديده گرفته شدم رضا بيا توضيح بده

Phyto

مدیر تالار
اولا این مرحله فقط دهه اول مهر رو شامل میشه نه تا امروز
دوما خب تقصیر خودته، هی بهت میگم بجای اینکه بشینی تو مغازه چرت بزنی بیا دوزار فعالیت مفید کن دوتا تاپیک نون و آب دار بزن به خرجت که نمیره!
سوما تمام فعالیتت تو این مرحله کمتر از 15 نمره کسب کردی بنابراین تو این لیست وارد نشدی.
چارما فعلا مرحله آزمایشیه این همه حرص و جوش نداره که ...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اولا این مرحله فقط دهه اول مهر رو شامل میشه نه تا امروز
دوما خب تقصیر خودته، هی بهت میگم بجای اینکه بشینی تو مغازه چرت بزنی بیا دوزار فعالیت مفید کن دوتا تاپیک نون و آب دار بزن به خرجت که نمیره!
سوما تمام فعالیتت تو این مرحله کمتر از 15 نمره کسب کردی بنابراین تو این لیست وارد نشدی.
چارما فعلا مرحله آزمایشیه این همه حرص و جوش نداره که ...
رضا جان بحث سر امتياز من يا كساي ديگه نيست اين نحوه امتيازدهي باعث ميشه خيليا حقشون ضايع بشه چون اسپم امتياز منفي نداره همه سعي ميكنن بخاطر حضور فعالشون تو تاپيكا شركت كنن به هر غيمتي شما مشاركت در تاپيكو يا مسابقه رو بهش امتياز ميدي ايا مني كه جواب درستو ميبينم اگه همونو بزارم بهم امتياز ميدي اين در واقع درست نيست چون باعث شلوغ شدن تاپيكهاي مسابقه ميشه
روال قبلي امتيازگيري بد نبود چرا اون سيستم ادامه پيدا نميكنه بنظرم تعداد پستهايي كه ازش تشكر ميشه بايد ملاك قرار بگيره
در مجموع من نظرم اينه اين نحوه جلب فعاليت باعث شلوغي و متعدد شدن تاپيكهاي مشابه كپي پيستهاي مختلف ميشه اكثر پستهاي اين چند وقتو خودت ببين شدن كپي پيست خالي حتي چندتاشون در يك تاپيك مجدد تكرار شدن كه مايه ابروريزيه واقعا
اول از همه به خودم وبعد به تو ميگم كپي پيست كردن كار ناشايسته وقتي كه بدون ذكر منبع باشه و بنظرم هيچ امتيازي كه نداره هيچ بايد نمه منفي هم بگيره بايد به حقوق ديگراني كه زحمت كشيدن احترام گذاشته بشه

آخرین ویرایش:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان بحث سر امتياز من يا كساي ديگه نيست اين نحوه امتيازدهي باعث ميشه خيليا حقشون ضايع بشه چون اسپم امتياز منفي نداره همه سعي ميكنن بخاطر حضور فعالشون تو تاپيكا شركت كنن به هر غيمتي شما مشاركت در تاپيكو يا مسابقه رو بهش امتياز ميدي ايا مني كه جواب درستو ميبينم اگه همونو بزارم بهم امتياز ميدي اين در واقع درست نيست چون باعث شلوغ شدن تاپيكهاي مسابقه ميشه
روال قبلي امتيازگيري بد نبود چرا اون سيستم ادامه پيدا نميكنه بنظرم تعداد پستهايي كه ازش تشكر ميشه بايد ملاك قرار بگيره
در مجموع من نظرم اينه اين نحوه جلب فعاليت باعث شلوغي و متعدد شدن تاپيكهاي مشابه كپي پيستهاي مختلف ميشه اكثر پستهاي اين چند وقتو خودت ببين شدن كپي پيست خالي حتي چندتاشون در يك تاپيك مجدد تكرار شدن كه مايه ابروريزيه واقعا
اول از همه به خودم وبعد به تو ميگم كپي پيست كردن كار ناشايسته وقتي كه بدون ذكر منبع باشه و بنظرم هيچ امتيازي كه نداره هيچ بايد نمه منفي هم بگيره بايد به حقوق ديگراني كه زحمت كشيدن احترام گذاشته بشه
اصن بابایی اون نی نی من نمیخوام پستام حساب شه.. ولی من واسه امتیاز کپی پیست نمیکنم که اگه مسابقه واسم مهم بود... دیگه به شما اونارو نمیدادم بزنی..مگه نه فیتو جان محترم؟ آقا رضا؟ من مطالبی که میبینم قشنگه رو نمیتونم نزارم.. حالا اگه شما ناراحنی من اصن نمیخوام.. مهم رضایته این حرفا چیزه.. مسابقه چی کشک چی؟:w04:

• Like

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن من نمیخوام تو مسابقه باشم. ولی مطلب میزارم.. بازم کپی پیست میکنم.. اما شرکت نیکنم... گفته باشم...:child:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اصن بابایی اون نی نی من نمیخوام پستام حساب شه.. ولی من واسه امتیاز کپی پیست نمیکنم که اگه مسابقه واسم مهم بود... دیگه به شما اونارو نمیدادم بزنی..مگه نه فیتو جان محترم؟ آقا رضا؟ من مطالبی که میبینم قشنگه رو نمیتونم نزارم.. حالا اگه شما ناراحنی من اصن نمیخوام.. مهم رضایته این حرفا چیزه.. مسابقه چی کشک چی؟:w04:
ممنونم منم ميگم مسابقه برا كپي پيست كردن خوب نيست حاضرم دهتا پست نشون بدم كه توش يك مطلب مشابه دو بار كپي شده شما هم ميزاري بزار اما منبعشو ذكر كن

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم منم ميگم مسابقه برا كپي پيست كردن خوب نيست حاضرم دهتا پست نشون بدم كه توش يك مطلب مشابه دو بار كپي شده شما هم ميزاري بزار اما منبعشو ذكر كن
خب بعضیاش قشنگن.. من بخدا واسه مسابقه نمیزارم... باور کن.. بهم برخورد اینجوری گفتی...:w05:

senjed A

عضو جدید
مرحله آزمایشی این مسابقه رو برای دهه اول مهر بدین ترتیب اعلام میکنیم:

Amir masoud
16 نمره >>> 10 نمره از ارسال تاپیک و 6 نمره از شرکت در تاپیکها

b_painshahri
24 نمره >>> 3 نمره از پاسخگویی به اعضا و 21 نمره از شرکت در تاپیکها

eliot-esf
29 نمره >>> 10 نمره از ارسال تاپیک، 3 نمره از پاسخگویی به کاربران و 16 نمره از شرکت در تاپیکها

hamid takro
25 نمره >>> 15 نمره از پاسخگویی به اعضا و 10 نمره از شرکت در تاپیکها

MehD1979
46 نمره >>> 23 نمره از ارسال تاپیک، 8 نمره از پاسخگویی به اعضا و 15 نمره از شرکت در تاپیکها

Sinai
21 نمره >>> 7 نمره از پاسخگویی به اعضا و 14 نمره از شرکت در تاپیکها

پروانه سفید
16 نمره >>> 11 نمره از ارسال تاپیک و 5 نمره از شرکت در تاپیکها

گلابتون
15 نمره >>> 15 نمره از شرکت در تاپیکها

معصومه دیوانعلی
18 نمره >>> 7 نمره از ارسال تاپیک و 11 نمره از شرکت در تاپیکها

فقط کاربرانی که بالای 15 امتیاز کسب کرده بودن به ترتیب حروف الفبا اسمشون در این لیست ذکر شده.

این مرحله بصورت آزمایشی اجرا شده تا ببینیم کار چطور پیش میره! آماده شنیدن و خواندن نظرات شما هستیم...
تبریک به دوستای فعال مخصوصا دوستای گیاهپزشک خودم !
ما منتظر شیرینی هستیما!:)

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خب بعضیاش قشنگن.. من بخدا واسه مسابقه نمیزارم... باور کن.. بهم برخورد اینجوری گفتی...:w05:

اي واي بابا من نميخوام به كسي بر بخوره مخصوصا نفرات برنده شده بهشون تبريك هم ميگم اما منظورم چيز ديگه هست اميدوارم درك كنيد نميخوام اينجا پر تاپيكاي قشنگ ولي تكراري بشه اين نحوه ايجاد فعاليت رو قبول ندارم فعاليتها بايد بر اساس تعامل و البته دوستي باشه نه تشويق و دريافت نمره

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز

اي واي بابا من نميخوام به كسي بر بخوره مخصوصا نفرات برنده شده بهشون تبريك هم ميگم اما منظورم چيز ديگه هست اميدوارم درك كنيد نميخوام اينجا پر تاپيكاي قشنگ ولي تكراري بشه اين نحوه ايجاد فعاليت رو قبول ندارم فعاليتها بايد بر اساس تعامل و البته دوستي باشه نه تشويق و دريافت نمره
خوب برای اینکه این مشکل به وجود نیاد همون روز اول مسابقه آقا رضا :
بعد در جواب آقا دکتر که نمیشه و از کجت بفهمیم نحوه جستجو در باشگاه و اینکه چه شکلی بفهمیم مطلب تکراری نباشه را یاد دادن !!! کافی به چند پست عقب تر برگردین اما خوب اینم خوبه که یک امتیاز منفی برای پست های تکراری قرار بدین !!! البته اگه برای آقا رضا جونی باقی مانده باشه که این مسابقه ادامه پیدا کنه چون تمام سختی کارش رو دوش ایشون !!!

• Like

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آقا رضا الهی خیر ببینی از جوونی و زندگیت.. خداقوت. .ننه چرا بار خودتو زیاد کردی.. ما راضی نبودیما.. گناه داری خب...مرسی واسه همه چی..

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه من که از شما ناراحن نیشم.. دوس ندارم کسی فک کنه من بخاطر مسابقه میام باشگاه.. من دوس دارم اینجارو.. دوستای گل دارم..آقا مرد و حرفش... منو از لیست امتیاز دهی خارج کنید اینطوری خیالم راحته که همه ازم راضین.. خوبه؟