مرکز تجاری سیتی سنتر اصفهان

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در جنوب شهر اصفهان مجموعه‌ای بزرگ و مجهز ساخته شده است که به نام سیتی سنتر (قلب شهر) شناخته می‌شود. این مجموعه بزرگ‌ترین و بهترین مرکز خرید اصفهان و یکی از مراکز خرید بزرگ جهان به شمار می‌رود. هدف طراحان و سازندگان این مجموعه، احداث یک مرکز بزرگ با امکانات متنوع بوده است که علاوه بر رفع نیازهای مختلف اهالی شهر اصفهان و گردشگران، قدمی در زمینه کارآفرینی و رونق شهر نیز برداشته باشد. سیتی سنتر با ایجاد فضایی برای خرید، تفریح، گشت‌وگذار و جذب گردشگر از شهرهای مختلف به هدف خود رسیده است.

در مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان، تولیدکننده و عرضه‌کننده‌های کالاهای خارجی و داخلی متعددی فعالیت دارند؛ از این‌رو، فرصت‌های شغلی جدیدی برای تولیدکنندگان داخلی نیز ایجاد شده است. این مجموعه دارای هفت طبقه است که علاوه بر کاربردهای تجاری و تفریحی، فعالیت‌های فرهنگی نیز در آن صورت می‌گیرد. دو طبقه مسقف زیرزمینی این مجموعه به پارکینگ و طبقات همکف، اول و دوم به مرکز خرید هایپراستار، فروشگاه‌ها، فودکورت و... تعلق گرفته است. طبقات سوم و چهارم سیتی سنتر نیز شامل پردیس سینمایی، مرکز همایش، شهربازی، موزه، زمین اسکواش، دانشگاه علمی کاربردی و... می‌شود.
1712225047341.png
1712225093478.png

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هم داخل یه مغازه از بازار پشت میدان امام

1712399414004.png

هر چی دوست دارین انتخاب کنید من حساب میکنم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هم داخل یه مغازه از بازار پشت میدان امام

مشاهده پیوست 24079296

هر چی دوست دارین انتخاب کنید من حساب میکنم
سلام خب خیلی عالیه!فقط تصویر واضح نیست برین همین مغازه تصویر واضح ازش بگیرین من انتخاب می کنم ممنون میشم به عنوان عیدی بهم بدین😁

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خب خیلی عالیه!فقط تصویر واضح نیست برین همین مغازه تصویر واضح ازش بگیرین من انتخاب می کنم ممنون میشم به عنوان عیدی بهم بدین😁
سلام به معلم نمونه
تصویر واضحه ، شاید هنوز دانلود نشده
قابل شما را نداره ، انتخاب کن و ادرس بده حتما ارسال میشه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
1.jpg

2.jpg

اینم من از بازار بزرگ تهران خریدم
البته این مغازه کلا از اصفهان صنایع دستی میاره و تو بازار میفروشه
عاشق صنایع دستی اصفهانم

آخرین ویرایش:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند روز پیش که بازار میدان امام بودم مدل های مختلف شطرنج و تخته نرد بود که واقعا قشنگ بودن
دوست داشتم بخرم اما خیلی گرون بود

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به معلم نمونه
تصویر واضحه ، شاید هنوز دانلود نشده
قابل شما را نداره ، انتخاب کن و ادرس بده حتما ارسال میشه
خیلی خوبه ،نه ظرفهای کوچک روی زمین خوب معلوم نیستن،گلدانهای آویزانش که طرح داره خیلی خوشگله.باشه براتون می فرستم،فکر کردین نمیفرستم ؟ شک نکنید عیدی گرفتن از شما بسیار حس خوبیه🤪

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوبه ،نه ظرفهای کوچک روی زمین خوب معلوم نیستن،گلدانهای آویزانش که طرح داره خیلی خوشگله.باشه براتون می فرستم،فکر کردین میفرستم ؟ شک نکنید عیدی گرفتن از شما بسیار حس خوبیه🤪

به روی چشم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه بچه های باشگاه هستنا ، شاید یه 50 نفر بشیم
همه چیز برای پذیرایی مهیا کن
هیچ مشکلی نداره
نغمه جان اگه این پیامها اسپم حساب میشه ناراحت نشو تقصیر من نیست سلطان پیرمون رو دعوا کنید لطفا!