مردان چشم چران هستن یا خانمها....؟

mahan 2

عضو جدید
ما تو صحبت هایی از خانما میشنویم که میگن "من میخوام راحت باشم ...مردا نگاه نکنن... ما میخواهیم هر طور که دوست داریم بگردیم و ...." و از این قبیل صحبت ها .

علت چیه ؟ کی مقصره؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سه تا جمله که گفتی جز بی منطق ترین حرفهای عالمه که تو هیچ جامعه ای قابل قبول نیست.

اما متاسفانه میبینیم که کلی تکرار میشه تا موضع مقابل رو محکوم کنن.

این استدلالها انقدر ضعیف هستند که میشه راحت کلی مثال نقض براش اورد.

ایا واقعا هر کسی هرجور که راحت هست میتونه بگرده؟؟؟

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمي گم براي پوشش خانوما نبايد محدوديت وجود داشته باشه , اما معتقدم اين جور مشكلا , فقط با كوتاه اومدن خانوما حل نميشه ,
ما توي قرآن هم راجع به اين مسئله آيه زياد داريم , تا اونجايي هم كه من مي دونم خدا اول به آقايون توصيه كرده كه نگاه نكنن ;)

لیلا مندلیف

عضو جدید
این سه تا جمله که گفتی جز بی منطق ترین حرفهای عالمه که تو هیچ جامعه ای قابل قبول نیست.

اما متاسفانه میبینیم که کلی تکرار میشه تا موضع مقابل رو محکوم کنن.

این استدلالها انقدر ضعیف هستند که میشه راحت کلی مثال نقض براش اورد.

ایا واقعا هر کسی هرجور که راحت هست میتونه بگرده؟؟؟
اینکه یه خانوم باید حتما فلان حجابو داشته باشه خیلی منطقیه ولی اینکه همون اقایی که اعتقاد به حجاب داره وقتی یه خانوم به قول خودشون بدحجاب میبینه و طوری نگاش میکنه که تو هر محفلی میشینه در توصیف خانومهای بد حجاب هیچ نکته ی ریزی رو فراموش نمیکنه و حتی میتونه بگه مانتوش از بس تنگ بود ا5 تا چین رو شکمش خورده بود و..... اصلا بی منطقی نیست.اینکه زن باید حجاب داشته باشه نص صریح قرانه ولی مرد چشم چران نیاشه بی منطقیه.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه یه خانوم باید حتما فلان حجابو داشته باشه خیلی منطقیه ولی اینکه همون اقایی که اعتقاد به حجاب داره وقتی یه خانوم به قول خودشون بدحجاب میبینه و طوری نگاش میکنه که تو هر محفلی میشینه در توصیف خانومهای بد حجاب هیچ نکته ی ریزی رو فراموش نمیکنه و حتی میتونه بگه مانتوش از بس تنگ بود ا5 تا چین رو شکمش خورده بود و..... اصلا بی منطقی نیست.اینکه زن باید حجاب داشته باشه نص صریح قرانه ولی مرد چشم چران نیاشه بی منطقیه.

فلان حجاب؟؟؟؟بازم بزرگ کردن یه مسئله؟
اینکه گفته میشه هر جامعه ای پوشش و حجاب عرفی خودشو داره اره این منطقیه.

اما ایا جامعه ما عرفش اینه که دختر مانتویی بپوشه که مرد مسللمون 5 تا چین شکم زن مسلمون رو بتونه بشمره؟؟؟؟

و کاملا هم منطقی هست که همونقدر که به حجاب زن تاکید میشه به چشم نگه داشتن مرد هم تاکید میشه و این دو با هم یه اندازه مهم هستند.

پس به جای موضع گرفتن بهتره بگید اره ما خانمها باید هنجارهای پوششی خودمون رو رعایت کنیم اما شما مردها هم باید چشم خودتون رو نگه دارید تا ما مردها هم بگیم چشم تا همه با مسالمتو بدون لج و لجبازی یه واقعیت رو بپذیریم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مانتوی تنگ چه کرده با شما:biggrin:
ببخشید:redface:
شما فعلا از امروز چروکا رو نشمر،بقیش خودش درست میشه:smile:

این به جای جواب منطقی به صحبت منه؟؟؟الان واقعا شما چه جوابی به این صحبت داری؟؟؟یعنی رسما جوابی نداشتی دیگه!

من حرف دوستتون رو تکرار کردم درباره چین شکم.نوشته دوستتون رو بخون میفهمی

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت مخفف:
اتیش گرفتم،حرصم گرفت،سه شدم،نابود شدم،تابلو شدم
درست گفتم؟:smile:
همون جوابت به حرفای من معنی احسنت رو نشون میده!!!نیاز نیست زحمت اضافه بکشی!
دیگران این چند گفتگوی بین من و شما رو میخونن.شما حرص نخور!!!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این که بگی من هرجور میخوام میگردم بقیه نگا نکنن یه جور حماقت و دلیل اوردن الکیه....پس بیا لخت شو دیگه اگه بقیه نگا نکنن که حله قضیه!!!!.تازه من با اینکه میگن یک تار مو هم نباید دیده بشه مشکل دارم ...اخه پس چرا بعضی جاها گفتن گردی صورت...(اومدو یکی مو ریزه رو پیشونیش زیاد داشت...یا پیشونیش کوتاه بود ....باید مثلث صورتش دیده بشه؟)بعضی جاها گفتن رستن گاه مو اشکال نداره دیده بشه....بعضیا میگن (منم شنیدما)حتی تو عکس اشکال نداره واسه زیبایی یه کم موت دیده شه...(!!!واقعا که)بعضی جاهام که میگن 1 تار مو با همه ی مو فرقی نداره....خدایی کدومش درسته؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من این که بگی من هرجور میخوام میگردم بقیه نگا نکنن یه جور حماقت و دلیل اوردن الکیه....پس بیا لخت شو دیگه اگه بقیه نگا نکنن که حله قضیه!!!!.تازه من با اینکه میگن یک تار مو هم نباید دیده بشه مشکل دارم ...اخه پس چرا بعضی جاها گفتن گردی صورت...(اومدو یکی مو ریزه رو پیشونیش زیاد داشت...یا پیشونیش کوتاه بود ....باید مثلث صورتش دیده بشه؟)بعضی جاها گفتن رستن گاه مو اشکال نداره دیده بشه....بعضیا میگن (منم شنیدما)حتی تو عکس اشکال نداره واسه زیبایی یه کم موت دیده شه...(!!!واقعا که)بعضی جاهام که میگن 1 تار مو با همه ی مو فرقی نداره....خدایی کدومش درسته؟

هرچی عقله خودت حکم میکنه!
البته با در نظر گرفتن شرایط جامعه! لخت بیرون اومدن هم اشکال نداره به شرطی که جنبه این کار تو جامعه وجود داشته باشه!

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو صحبت هایی از خانما میشنویم که میگن "من میخوام راحت باشم ...مردا نگاه نکنن... ما میخواهیم هر طور که دوست داریم بگردیم و ...." و از این قبیل صحبت ها .

علت چیه ؟ کی مقصره؟
کاری که مرد ها با چشم چرانی انجام میدهند همان کار را خانمها با گفتگو در باره جنس مخالف انجام میدن. لذت هر دویش هم برای ذهن یکیست.

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ فرقی نمیکنه این یه حس خدادایه ولی با محدود کردن بیشتر خانمها در نوع پوشش اسلامی ناخوداگاه باعث شده مردها به محض دیدن خانمها با پوششی متفاوت از عموم جامعه به اون توجه کنن ولی این مشکل به علت محدودیت کمتر پوششی برای مردها، از دید زنان کمتر به چشم می خوره

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزی بگم و خانوما خودشون قضاوت کنند. به نظر من به خلاف عقیده خیلیها اتفاقا خانومها دوست دارند کانون توجه باشند. و اینکه میگن اذیت میشند اصلا درست نیست و یک بلوفه احمقانه است. اکثر خانومها دوست دارند دیده بشند. البته بگم که بعضیا هم اینجوری نیستند و مطمئن باشید این دسته افراد طوری رفتار میکنند که کسی جرات چشم چرونی نداره ولی اکثرا اینجوری نیستند. اینم یه حس خدادادیه. خیلی از خانومها مطمئنا اگه مردی بهشون پیشنهاد بده رد میکنند ولی از اینکه نگاه مردا رو جذب کنه بدش نمیاد.
نتیجه گیری اخلاقی : مرد دوست داره چشم چرونی کنه و زن دوست چشم چرونی بشه:D:D:D
خانومها نمیخوام این پستمو جواب بدید . شما یا واقعا بدتون میاد که میشین جز دسته دوم صحبتم یا اینکه دارید بلوف میزنید که بدتون میاد پس با خدوتون لا اقل رو راست باشید

iustchemeng

عضو جدید
ببين بابايي مثل اينكه داريد اشتباه ميكنيد. همتون
مثلا" اگه يه خانومي حتي سوراخ بينيش رو هم ارايش كرده ملومه قضيه چيه
يا وقتي يه پسري يقشو تا نافش باز كرده اونم تكليفش مشخصه
اما بهتره خودمونو گول نزنيم

mahan 2

عضو جدید
دقیقا حرف درستی زدین البته بعضی از بچه ها چون خانوما حس یا غریزه ی دیده شدنشون خیلی زیاده وبا توجه به وضع موجود در جامعه بیشتر هم شده .میخوان خلاصه بترکونن.