[مرحله دوم عملی] نمونه اسكيس هاي موضوعی دانشجویان

soh-rab

عضو جدید
نمایش تمرینات قبل از اسکیس 92

همون جور که از اسم تایپیک مشخصه این تایپیک فقط برای نمایش کارهایی است که قبل از اسکیس انجام دادیم ولی به دلایلی از جمله لو رفتن ایده و طرحمون از گذاشتن آنها در تایپیک تمرینات اسکیس 92 خوداری می کردیم

بنابراین
لطف از زدن پست بدون نمایش یکی از کارهاتون جدا خوداری کنید

کسانی که قصد دارند پست بزنند بدون ارسال کارشون باید مطلع باشن که با هماهنگی که با مدیریت صورت گرفته از یک تا 3 روز آی دی شون به حالت تعلیق در میاد :wallbash:

archi_kim

عضو جدید
مشاهده پیوست 158649
اگه مشکلی داره لطفا نظر بدین :surprised:

همین جوریش کار خوبیه اما همینو تو 10 مین با خط کش و روان نویس سریع دور گیری کنی فنی تر میشه!اما بازم میگم همینجوریم من که پسندیدم !یه سازه هم زیر سقف میتونه خیلی پخته ترش کنه

archi_kim

عضو جدید
مشاهده پیوست 158589

من یه بخش هایی از طرح می خواستم از این استفاده بکنم و کردم ولی خیلی سر جلسه اضطراب داشته و خوب کار نکردم

این پر و خالی حوبی داره اما به درد فضای کوچیک اسکیس امسال نمیخورد!خوب کردی که فقط اقتباس کردی ازش

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین جوریش کار خوبیه اما همینو تو 10 مین با خط کش و روان نویس سریع دور گیری کنی فنی تر میشه!اما بازم میگم همینجوریم من که پسندیدم !یه سازه هم زیر سقف میتونه خیلی پخته ترش کنه
آقا ایدی شما بلوک شد:biggrin:
Photo0754.jpg

البته این از اولین کارامه نقصامو نگید خودم میدونم چه گندی زدم ;)

archi_kim

عضو جدید
معلومه دستت قویه پرسپکتیو ات خیلی خوبن;)
نه بابا یه ماه قبل کنکور که رتبه ها اومد تصمیم گرفتم کلاس برم و اسکیس بدم آخه واسه تکنولوژی خونده بودم فقط ، دستم هم ضعیفه ضعیف:دی یه مچ بندازیم له شدم رفته090720131062.jpgاین پلانم ضمیمه کنم تا قانون تاپیک له نشده!

adrian1991

عضو جدید
Image1580.jpg
نه بابا یه ماه قبل کنکور که رتبه ها اومد تصمیم گرفتم کلاس برم و اسکیس بدم آخه واسه تکنولوژی خونده بودم فقط ، دستم هم ضعیفه ضعیف:دی یه مچ بندازیم له شدم رفتهمشاهده پیوست 158671این پلانم ضمیمه کنم تا قانون تاپیک له نشده!
منم همون موقع ها رفتم ولی خیلی راضی کننده نبود:razz:

archi_kim

عضو جدید
090720131064.jpgاینم در راستای موضوعی که هی میگفتن ممکنه امسال بدن :دی مال یه ماه پیشه

soh-rab

عضو جدید
دست همه بچه هایی که کارهاشون رو گذاشتن درد نکنه واقعا برای سالهای بعد یه تایپیک خوب می شه اگه همین طور عالی پیش بره فقط من از باب یادآوری یه بار دیگه پست اول رو تکرار می کنم همگی موفق باشید
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همون جور که از اسم تایپیک مشخصه این تایپیک فقط برای نمایش کارهایی است که قبل از اسکیس انجام دادیم ولی به دلایلی از جمله لو رفتن ایده و طرحمون از گذاشتن آنها در تایپیک تمرینات اسکیس 92 خوداری می کردیم

بنابراین
لطف از زدن پست بدون نمایش یکی از کارهاتون جدا خوداری کنید

کسانی که قصد دارند پست بزنند بدون ارسال کارشون باید مطلع باشن که با هماهنگی که با مدیریت صورت گرفته از یک تا 3 روز آی دی شون به حالت تعلیق در میاد :wallbash:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این کار مال اوایل هست اون موقع دستم خیلی بهتر بود ولی بعد از تمرین کمی خراب شد من اگه تمریناتم رو ادامه بدم این روند خیلی خوب می شه

پیوست ها

• DSC04330.jpg
    DSC04330.jpg
    17.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

qazal.

عضو جدید
چرا این کارات به کارای قبلیت نمیخوره؟

آیدی منو بحالت تعلیق در نیارین. من صفحه دومو داشتم میخوندم نقل قول زدم. صفحه 3 رو تازه الان خوندم. عجب بدبختیم من. اومدم واسه ارشد بخونم گفتم یسر به این تاپیک بزنم... اصلا قهر کردم با این تاپیک :) اصلا من اینجا پست ندادم شما اشتباهی میبینین :)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان شرمنده رو سطح خیلی ناصافی بود یکم ورقه موج دار شده واینکه این طرح رو خیلی زود زدم 10 دقیقه ای ببخشید یکم ضعیفه:smile:IMG_0230.jpg

بالا