[مرحله دوم عملی] - اسکیس معماری منظر

sabaap

عضو جدید
من با رتبه 500 میتونم قبول شم تهران؟ چند درصد باید اسکیس بزنم؟

دوستنا تو اسکیس منظر a3 استفاده میشه یا a1?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مارال 110

عضو جدید
سلام به همه منم میخوام منظر کار کنم بیاین با هم کمک کنیم تا بتونیم پیش بریم .اخه من فعلا نمی تونم کلاس برم .منم سعی میکنم چند نمونه کار بذارم تا دربارش نظر بدین در اولین وقت .

saminightstar

عضو جدید
کلاس خوب برای اسکیس منظر میشناسین؟

بیشتریا که منظر قبول میشن اول خود کلاسای معماری رو میرن بعد از اینکه جوابا اومد 2-3 جلسه‌ای منظر موضوعی کار میکنن. بین استادای اسکیس هم خانم علیمحمدزاده 2 گرایشه هستن. هم معمارین هم معماری منظر. تو آتلیه نقطه درس میدن.

saminightstar

عضو جدید
من با رتبه 500 میتونم قبول شم تهران؟ چند درصد باید اسکیس بزنم؟

دوستنا تو اسکیس منظر a3 استفاده میشه یا a1?

آره تو منظرم اونطور که من پرسیدم A3 است. من یه چیزهایی شنیدم که واقعا امیدوارم کرد هفته ی پیش تو همایش آتلیه معماری نقطه شرکت کرده بودم. قبولی های منظر سال های پیششون هم بودن. میگفتن بعضی ها با رتبه 600-700 تئوری تونستن با یک اسکیس بالا منظر روزانه قبول شن. با یکی از قبولی ها هم خودم تو دانشگاه از نزدیک صحبت کردم. خیلی مصر بود که اسکیس منظر رو جدی بگیرم.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
همایش رایگان اسکیس تخصصی معماری منظر

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.من راجع به اسکیس منظر هیچی نمیدونم؟ میشه لطفا چنت کار بذارین؟:gol::gol:

sheelan

عضو جدید
برا منظر کوثر محمود نژاد عالیه...من پیش کوثر رفتم و قبول شدم، با اینکه اول اسکیسم خوب نبود،واقعا پیشرفت کردم...

sheelan

عضو جدید
آره تو منظرم اونطور که من پرسیدم A3 است. من یه چیزهایی شنیدم که واقعا امیدوارم کرد هفته ی پیش تو همایش آتلیه معماری نقطه شرکت کرده بودم. قبولی های منظر سال های پیششون هم بودن. میگفتن بعضی ها با رتبه 600-700 تئوری تونستن با یک اسکیس بالا منظر روزانه قبول شن. با یکی از قبولی ها هم خودم تو دانشگاه از نزدیک صحبت کردم. خیلی مصر بود که اسکیس منظر رو جدی بگیرم.

زیاد حرف این موسساتو جدی نگیرید،بیشتر واسه تبلیغ خودشون یه امار غیر واقعی میدن، والا من که تربیت مدرسم،ورودیه 93، 10 نفر گرفته که هیشکی رتبه ش 600-700 نبوده،رتبه های تئوری ایناس 6-25-70-80-180-تا 400 داریم...

ArchiTech

عضو جدید
زیاد حرف این موسساتو جدی نگیرید،بیشتر واسه تبلیغ خودشون یه امار غیر واقعی میدن، والا من که تربیت مدرسم،ورودیه 93، 10 نفر گرفته که هیشکی رتبه ش 600-700 نبوده،رتبه های تئوری ایناس 6-25-70-80-180-تا 400 داریم...
سلام. ممنون از راهنماییتون
میشه لطفا برای اسکیس معماری هم بگید کدوم استاد خوبه؟
یا بپرسید از هم دانشکده ایها
مرسی

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میدونم اینجا جاش نیست اما تاپیک مربوطش رو پیدا نکردم...
کسی تحلیل سایت روددره ی دارآباد تهران رو داره؟ :redface:

sheelan

عضو جدید
سلام. ممنون از راهنماییتون
میشه لطفا برای اسکیس معماری هم بگید کدوم استاد خوبه؟
یا بپرسید از هم دانشکده ایها
مرسی

عزیزم من چون فقط منظر کار کردم زیااد در جریان نیستم معماریو...ولی انگار شقاقی از همه بهتره

atp2

عضو جدید
سلام
من رتبه تئوری منظرم 135 شده امسال (94)
اسکیس باید چند بزنم برای منظر تهران روزانه؟
70 واقعا؟ خیلی سخته :(
مرسی که جواب میدین

atp2

عضو جدید
اگه بالای 65 بزنی می تونی شبانه و یا با اسکیس بالاتر از 75 روزانه هنرهای زیبا رو قبول شی

سلام
من رتبه تئوری منظرم 135 شده امسال (94)
اسکیس باید چند بزنم برای منظر تهران روزانه؟
70 واقعا؟ خیلی سخته :(
مرسی که جواب میدین

muli_7

عضو جدید
اینکه شما تو ورودیهاتون نمونه های اینجوری ندارین دلیل نمیشه . چون ممکنه اورده باشن اما انتخابای قبلیشون چیزای دیگه بوده و اونارو رفتن. یکی از دوستای من با رتبه حدودای 700 پارسال و اسکیس 64 منظر شبانه تهران رو اورده بود تو کارنامه نهایی اما الان داره هنرهای زیبا یه رشته دیگه میخونه.
با رتبه هزار و خورده ای و درصد 80 شبانه تهران پارسال اورده.
با رتبه 230 و اسکیس 55 تربیت مدرس
و 310 و اسکیس 55 بازم منظر مدرس

neda...

عضو جدید
دوستان میشه راهنمایی کنید برای منظر چجوری تمرین کنم؟؟؟نمونه میشه بزارید....

بالا