مدل موی کاملا متفاوت بازیگر زن ایرانی!! + عکس

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز

لادن مستوفی (زاده تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی است. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) است. وی کار خود را با فیلم روز واقعه آغاز کرد و چند سال بعد پس از بازی در مجموعهٔ دوران سرکشی کمال تبریزی به شهرت رسید.

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D.....دیوونه ها..

نمیدونم از شوهر چی میبینن ما ی فامیل داریم ی دم میگه خداکنه من شوهر کنم هر سری هم منو میبینه میه تو دانشگاتون ی پسر خوب نیست که زن بخواد این یدونه از اون دختراس اجی جون

ریحانه...

عضو جدید
نمیدونم از شوهر چی میبینن ما ی فامیل داریم ی دم میگه خداکنه من شوهر کنم هر سری هم منو میبینه میه تو دانشگاتون ی پسر خوب نیست که زن بخواد این یدونه از اون دختراس اجی جون

ااااا دخترهای مردم رو مسخره نکنین خودتون بدتر میشید از ما گفتن:biggrin:

ریحانه...

عضو جدید
خوب حالا میتونی ی همدم واسه خودت پیدا کنی باهاش بری بیرون

راستش زیادم راحت نیست من دوستهام همه زندگیم بودن الان که نیستن جاشون خالیه
میگم نیستن یعنی نیستن ها همش مهمونی و بیرون و خرید و جهاز و ... خلاصه که ما موندیم و لپ تاپمون:D

ریحانه...

عضو جدید
راستش زیادم راحت نیست من دوستهام همه زندگیم بودن الان که نیستن جاشون خالیه
میگم نیستن یعنی نیستن ها همش مهمونی و بیرون و خرید و جهاز و ... خلاصه که ما موندیم و لپ تاپمون:D

یه روزهایی قصد داشتم بورس بگیرم برم کانادا حالا هم شاید همین کار رو کردم واسه دکترا شایدم مامامن موفق شد و مخم رو زد و همینجا موندیم

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روزهایی قصد داشتم بورس بگیرم برم کانادا حالا هم شاید همین کار رو کردم واسه دکترا شایدم مامامن موفق شد و مخم رو زد و همینجا موندیم
اینجا خیلی بهترهه خوبه درستم ادامه بدیا ولی تو مملکت خودت راحتری اونجا بری احساس غریبی میکنی

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که اصلا به فکر شوهر نیستم نکنه توهم از شوهر بدت نمیاد که اینطوری میگی بلا

:biggrin:
اصن کی اسم شوعر اورد خودتون ربطش دادید:biggrin: کلا اصن هرچی میبینید توش شوعره ها :biggrin: بعد میگید نه نه منکه نمیخام :D

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان موهاي اين بنده خدا به چه كارمون مياد.حالا يه مدل موي ضايع بيشتر.خب؟

bin2012

عضو جدید
هی وای من ...
سلام، بی خیال بابا ...
گرچه بی ریخت بود اما اونم آدمه دیگه ...