محفل دوستانه زیست شناسان

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
آخ دندونم!

دندونپزشک ندارین اینجا؟!

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
آخ دندونم!

دندونپزشک ندارین اینجا؟!

سلام یه سر به تالار بچه های دانشگاه تهران و علوم پزشکی بزنید. اونجا حتما یکی دو تا دندون پزشک پیدا می کنید. البته اگر جرات کنید خودتون و دندونتونو دستشون بسپارید :smile:

اینجا هم بد نیست یه سر بزنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/310-پزشکی

Phyto

مدیر تالار
سلام یه سر به تالار بچه های دانشگاه تهران و علوم پزشکی بزنید. اونجا حتما یکی دو تا دندون پزشک پیدا می کنید. البته اگر جرات کنید خودتون و دندونتونو دستشون بسپارید :smile:

اینجا هم بد نیست یه سر بزنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/310-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C
نه بابا سراغ غریبه ها نمیرم!

خوبه! خانم دکتر ما دندونمون رو کشیدیم الان سه سانت تو لثمون خالیه غذا میخورم همش میره اونجا چیزی به شکمم نمیرسه! چکار کنم؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوبه! خانم دکتر ما دندونمون رو کشیدیم الان سه سانت تو لثمون خالیه غذا میخورم همش میره اونجا چیزی به شکمم نمیرسه! چکار کنم؟
نی حدیث راه پرخون میکند/قصه های عشخ مجنون میکند:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

غریبه چیه؟؟!
میومدین اشنا میشدین...
حالا من وظیفه حرفه ایم حکم کرد بیام کمک...
:)
پیشنهاد نی خوبه.. اما با نی همش باید مایعات بخورید
بهترین راه اینه که موقع غذا خوردن ی تیکه گاز استریل بذارید جایی که خالی شده.........بعد درش بیارید و بندازید دور...
تا ی هفته اگه تغذیه ی مناسبی داشته باشید با بافت چربی پر میشه... وگرنه دوران بهبودیتون طول میکشه...

Phyto

مدیر تالار
غریبه چیه؟؟!
میومدین اشنا میشدین...
بهترین راه اینه که موقع غذا خوردن ی تیکه گاز استریل بذارید جایی که خالی شده.........
تا ی هفته اگه تغذیه ی مناسبی داشته باشید با بافت چربی پر میشه... وگرنه دوران بهبودیتون طول میکشه...

اینم بد نیس، فقط موضوع اینه که با همون لقمۀ اول گاز استریل هم میره پایین!

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
غریبه چیه؟؟!
میومدین اشنا میشدین...
بهترین راه اینه که موقع غذا خوردن ی تیکه گاز استریل بذارید جایی که خالی شده.........بعد درش بیارید و بندازید دور...

زنده باد بر و بچ دانشگاه یه دونه باشه ی تهران :smile:

Phyto

مدیر تالار

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینم بد نیس، فقط موضوع اینه که با همون لقمۀ اول گاز استریل هم میره پایین!

وا!:surprised:
ببینید اگه گازو به اندازه ببرید و درست توی حفره ای که ایجاد شده بذارید... ی چند دیقه هم صبر کنید که با بزاق دهنتون خیس شه یا ی لیوان اب بخورید که خیس شه... بعد ی کم بین دو تا فکتون فشارش بدین پایین نمیره هاااا!
ی کم مراعات کنید دیگه..
:smile:

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
منظورت اینه که من باید برای هم لقمه یه تیکه گاز استریل بخورم؟!!

حالا اگه مجبور باشم غذای غیر مایع بخورم چه گلی به سرم بمالم؟!

نخیر منظورم اینه که شما الان باید فقط مایعات بخورید چون مراقب دندوناتون نبودید. :w16:تازه الانشم راضی نیستید لقمه هاتونو کوچیکتر بردارید که با هر کدومش یه گاز استریل نخورید :d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نخیر منظورم اینه که شما الان باید فقط مایعات بخورید چون مراقب دندوناتون نبودید. :w16:تازه الانشم راضی نیستید لقمه هاتونو کوچیکتر بردارید که با هر کدومش یه گاز استریل نخورید :d

عه نه!
گفتم که تو این مدت تغذیه خیلی مهمه... اگه تغذیش خوب نباشه بیشتر طول میکشه... باید غذا بخوره.. اونم غذاهای مقوی

---------------
پ. ن : ببخشید که من بی اجازه اومدم تو تاپیکتون ! قصدم کمک بود... در حد اطلاعات خودم... امیدورام مفید بوده باشم
موفق باشید
;)

Phyto

مدیر تالار
وا!:surprised:
ببینید اگه گازو به اندازه ببرید و درست توی حفره ای که ایجاد شده بذارید... ی چند دیقه هم صبر کنید که با بزاق دهنتون خیس شه یا ی لیوان اب بخورید که خیس شه... بعد ی کم بین دو تا فکتون فشارش بدین پایین نمیره هاااا!
ی کم مراعات کنید دیگه..
:smile:
آها، کوچیک بذارم که برو تو سوراخه؟
بعد اینجوری سوراخش هیچوقت بسته نمیشه که! هی بهش فشار نمیاد عمیقتر بشه؟؟!

Phyto

مدیر تالار
تو این مدت به چنتا دیگه از نعمتهای ناشناختۀ خدا پی بردم... مثل لذت جویدن!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آها، کوچیک بذارم که برو تو سوراخه؟
بعد اینجوری سوراخش هیچوقت بسته نمیشه که! هی بهش فشار نمیاد عمیقتر بشه؟؟!

نه اونقدم کوچیک.. نه خیلی هم بزرگ.. دیگه این چیزی نیس که بشه توضیح داد.. چند بار امتحان کنید.. ی جوری که خودتون راحت ترید رو انتخاب کنید...
الان چند روزه که دندونتونو کشیدید؟؟!
فقط موقع غذا این گازو بذارید.. البته اگه میتونید تحمل کنید و اصن نذارید خو بهتره.. ولی اونجوری هم نیس که مانع بشه...

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
عه نه!
گفتم که تو این مدت تغذیه خیلی مهمه... اگه تغذیش خوب نباشه بیشتر طول میکشه... باید غذا بخوره.. اونم غذاهای مقوی

---------------
پ. ن : ببخشید که من بی اجازه اومدم تو تاپیکتون ! قصدم کمک بود... در حد اطلاعات خودم... امیدورام مفید بوده باشم
موفق باشید
;)

می دونم دوست عزیز. داشتم با آقای فیتو شوخی می کردم.

پ ن : امیدوارم اقای فیتو از من نرنجیده باشن. همه اش شوخی بود.

شب همگی بخیر