محفل دوستانه زیست شناسان

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان برای اینکه فعالتربشه وبقول شماازفروشندگی دربیایم نظری ندارین؟;)نظرمن راه اندازی بخش مسابقه هست که همه دوستان وتمام گرایشهابتونن شرکت کنن امانمیدونم درچه زمینه ایی بزاریم.منتظرنظردوستان هستم
بیوشیمی - سلولی - مولکولی - ژنتیک و .....

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من لازم نیست حتما مطالب زیستی باشه یه مسابقه برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی حالا میتونه زیستی هم باشه میتونه گرایش های دیگه هم همراه داشته باشه

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
به نظر من لازم نیست حتما مطالب زیستی باشه یه مسابقه برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی حالا میتونه زیستی هم باشه میتونه گرایش های دیگه هم همراه داشته باشه

خانومی لطف میکنی یخورده بیشترتوضیح بدی؟

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومی لطف میکنی یخورده بیشترتوضیح بدی؟

ببین عزیزم برای مثال استارتر یه سوال طرح میکنه در زمینه های مختلف هرکی پاسخ صحیح بده اون سوال بعدی رو مطرح میکنه و در یه حدی به کسی که سوال میپرسه باید راهنماییهای رو بکنه
در ضمن به نظر من سوال هایی باید مطرح بشه که ذهن رو درگیر کنه نه که پاسخ راحتی داشته باشه چون جواب ندادن سوال یه نوع امتیاز برای شخصی که سوال پرسیده محسوب میشه

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
ببین عزیزم برای مثال استارتر یه سوال طرح میکنه در زمینه های مختلف هرکی پاسخ صحیح بده اون سوال بعدی رو مطرح میکنه و در یه حدی به کسی که سوال میپرسه باید راهنماییهای رو بکنه
در ضمن به نظر من سوال هایی باید مطرح بشه که ذهن رو درگیر کنه نه که پاسخ راحتی داشته باشه چون جواب ندادن سوال یه نوع امتیاز برای شخصی که سوال پرسیده محسوب میشه

دوستان نظرتون چیه؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.میخوایم همه گرایشهاهاشرکت کنن.اماچطورباشه؟

یعنی می خواین تو این تاپیک مسابقه بزارین ؟ :surprised:

من فکر کردم تاپیک جدید میزنین

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
یعنی می خواین تو این تاپیک مسابقه بزارین ؟ :surprised:

من فکر کردم تاپیک جدید میزنین

زیباخانوم اینجاداریم نظرخواهی میکنیم تاتویه تاپیک جدااین کاروکنیم.شمانظرخاصی ندارین؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیباخانوم اینجاداریم نظرخواهی میکنیم تاتویه تاپیک جدااین کاروکنیم.شمانظرخاصی ندارین؟

راستش نظر من اینه که اگه میخواین واسه تفریح و گپ خودمونی سؤال طرح کنین اشکالی نداره که سؤالا عمومی و از هر علمی باشه

ولی اگه میخواین تو تالار زیست تاپیک مسابقه بزنین باید مربوط به زیست باشه

اگه بچه های رشته های دیگه بخوان شرکت کنن مانعی نداره از لحاظ قانونی

درست مثل مسابقات تالار کشاورزی که همه رشته ها شرکت میکنن و جواب میدن در حالی که سؤالا تخصصیه

mycobacter

عضو جدید
توی تالار زیست یه تاپیک با عنوان مسابقه سوال و جواب علوم زیستی میزنیم که توش سوال میزاریم مربوط به تمام گرایشات زیست و هرکی ج داد براش تشکر میزنیم بره حال کنه!!!شرکت برای عموم هم آزاده....بزنم؟!!!!

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
توی تالار زیست یه تاپیک با عنوان مسابقه سوال و جواب علوم زیستی میزنیم که توش سوال میزاریم مربوط به تمام گرایشات زیست و هرکی ج داد براش تشکر میزنیم بره حال کنه!!!شرکت برای عموم هم آزاده....بزنم؟!!!!

نظرتون درباره پیشنهادمستانه خانوم چیه؟
بایدیه زمانی روهم برای فرصت پاسخگوییش بزاریم.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز