مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

Teapot

عضو جدید
با سلام
بچه ها کسی می دونه آیا از این 60 تا سوال چند تاش ممکنه حذف بشه با تشکر
با سلام قیر مایع دیر گیر بود کی سوال اولین قیر رو یادش مونده بنویسه با تشکر
راستی جزئیات مربوط به استخر بود؟

آخرین ویرایش:

araghon

عضو جدید
سئوال قیر جوابش چی میشد؟ کدوم قیر از ترکیب قیر 85/100 با حلال سبک بدست میاد؟زود گیر دیر گیر هیچکدام

araghon

عضو جدید
زاویه مناسب سایبان در مشهد و با پنجره رو به جنوب ؟ جواب مبحث 19 ص 136

ma.dbqn

عضو جدید
بچه ها اون دیوار ترومپ نمی شد؟؟؟
من که جام افتضاج بود
هی زمین می شستم هی میومدن تدکر میدادن رو صندلی بشینم(ول هم نمی کردن)
این چه وضعی بودددددد
با اون حوزه و سوالاشوووون

shab khanoom

عضو جدید
بچه ها اون دیوار ترومپ نمی شد؟؟؟
من که جام افتضاج بود
هی زمین می شستم هی میومدن تدکر میدادن رو صندلی بشینم(ول هم نمی کردن)
این چه وضعی بودددددد
با اون حوزه و سوالاشوووون

مگه دانشکده ی الهیات نبودی؟ جاش که بد نبود

ma.dbqn

عضو جدید
مگه دانشکده ی الهیات نبودی؟ جاش که بد نبود

دسته صندلیاشو نمی شد تکون داد اونایی که دسنه صندلیشون سمت دیوار بود انگار راحتتر بودن
برا من که باید کتابا رو می دیدم تا متوجه شم تو کدوم کتاب دنبالش بگردم خیلـــــــــــــی سخ بود
کاش یکی سوالا رو بذاه

fact

عضو جدید
اون سوالی که ناظر و سازمان نظام و مسکن و شهر سازی بو د که اشتباه زده بود راه و شهر سازی !!!!!!!!!!!!!
این چه وضعشه جواب به این واضحی رو نزدم به نظرتون حذف میشه؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اسانسور در مبحث 15 ص89 (بار 630 و سرعت0/63
راه خروج مبحث 21 ص27
از چندتا جدول و بعد هم به روش تحلیل خودم این گزینه روزدم. الان که پیداکردم خنده ام گرفته. تحلیلم این بود که یک آسانسور پس حتما باید ویلچر هم بشه جمل کنه. بعد از جدول ویلچربرها زدم. :D

15434

عضو جدید
من سرجلسه امتحان شنيدم كه اگه آزمون خيلي سخت باشه درصد قبولي رو از 25 درصد ميذارن،به نظرتون درسته؟
كاش باشه چون من از 30 تا كمتر جواب دادم!!:(

shab khanoom

عضو جدید
بچه ها هرکی تونسته سوالا رو بپیچونه با خودش بیاره بیرون، بزاره اینجا

ali kocholomoch

عضو جدید
:Dfبچه ها چظور بود ؟

نظارت که امتحانش خیلی آسون بود من کلی خال کردم حدود 38 تا 100% درست زدم 6 هم اصطلالی:cry:

shab khanoom

عضو جدید
قیر با حلال سبک زودگیر مبحث 5 ص 78 قیر rc

این آدرسی که شما دادی منم خونده ام. اما ننوشته ترکیب قیر 85/100 با حلال سبک . نوشته قیر خالص ( طبق توضیحات صفحه ی قبل قیر 85/100 یکی از انواع قیرهای جامد هستش که حتی اگه احتمال بدهیم قیر خالص همون قیر جامد هست، باز هم همه ی اون رو شامل نمیشه)

araghon

عضو جدید
کف مجاور با دو دیوار ممتد پوسته خارجی چه پل حرارتی محسوب میشه؟

1.خطی 2.موضعی 3.دوبعدی 4.پل حرارتی نیست

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بعد آزمون نظارت حیفم اومد، ایکاش 2 روز میخوندم. همون 2 روز کافی بود، اصلا ورق نزده بودم مباحث رو، چند تاشونم ورژن جدید اومده بود که نداشتم، خیلی حیف شد. الان لب مرزم، اگه 3-4 تا سوالی که نزدم حذف بشه قبول میشم، ولی اینجوری فکر نکنم.

حالا آزمون اجرا چرا همه پاسخنامه های E بود؟ نمیدونن اونایی که اومدن آزمون نظام مهندسی همشون گرگ بارون دیدن از این فرصتا براحتی نمیگذرن؟ :d ما که رفتیم واسه بالای 80% :d

حوصله ندارم اونیکی تاپیک اسپم بدم، کسی فایل تر و تمیز برای آزمون طراحی نداره؟ 300 صفحه صحبت کردین ولی 3 صفحه طرح کشیده شده درست بیشتر از اونا مفیده. اگرم گذاشتین من پیدا نکردم ممنون میشم یبار دیگه بذارین یا برام پ.خ کنید.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی اعصاب مصاب نمونده برام!!!!!!!!!!!!!! همش 31 ی زدم چنتا ام باشک،
سوالا واسه این مزخرف بود چون طراح : خود نظام مهندسی بود
10 تا سوال کدام صحیح است کدام نیست بود که باید 60 ساعت میگشتی 4 تا گزینشو چک میکردی، 4تا5تا جوش!!!!!!!!!
3 تا گاز!!!!!!!!!!!!! سوالاییی ام که مطمعن بودی جاش کجاست میرفتی پیدا میکردی تو گزینه نبود یا پیچونده بودن من چندتارو همینطوری نزدم خیلی احمقم :(
بچه ها اگه اعتراض بدیم(تعداد اعتراضا زیاد باشه) یکی از استادام گفت که اوناییکه نمرشون به حد نصاب نرسیده 45، 46 شدن براشون یه کلاس میزارن قبولشون میکنن
بچه هاااااااااااااااااا
عرض پلکان بر اساس بار تجمیعی مگه 140 نبود؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپس چرا تو گزینه ها نداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1

araghon

عضو جدید
یعنی اعصاب مصاب نمونده برام!!!!!!!!!!!!!! همش 31 ی زدم چنتا ام باشک،
سوالا واسه این مزخرف بود چون طراح : خود نظام مهندسی بود
10 تا سوال کدام صحیح است کدام نیست بود که باید 60 ساعت میگشتی 4 تا گزینشو چک میکردی، 4تا5تا جوش!!!!!!!!!
3 تا گاز!!!!!!!!!!!!! سوالاییی ام که مطمعن بودی جاش کجاست میرفتی پیدا میکردی تو گزینه نبود یا پیچونده بودن من چندتارو همینطوری نزدم خیلی احمقم :(
بچه ها اگه اعتراض بدیم(تعداد اعتراضا زیاد باشه) یکی از استادام گفت که اوناییکه نمرشون به حد نصاب نرسیده 45، 46 شدن براشون یه کلاس میزارن قبولشون میکنن
بچه هاااااااااااااااااا
عرض پلکان بر اساس بار تجمیعی مگه 140 نبود؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپس چرا تو گزینه ها نداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1

اره تو کتاب 140 زده بود ولی چون نبود من 150 زدم

بالا