مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

PMC

عضو جدید
بچه ها نمونه این تاپیک واسه عمران نیست ؟ من دنبال کلید سوالات عمرانم .

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اره تو کتاب 140 زده بود ولی چون نبود من 150 زدم

کاش منم زده بودم 150 رووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی خنگم، چه میدونم با اون وضعه سوالاش آدم به عقلو شخصیتو روان خودشم شک میکرد، کلا آدم هویت خودشم زیر سوال میبرد....

nader eng

عضو جدید
کاش منم زده بودم 150 رووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی خنگم، چه میدونم با اون وضعه سوالاش آدم به عقلو شخصیتو روان خودشم شک میکرد، کلا آدم هویت خودشم زیر سوال میبرد....

140 حداقل بود پس جواب بطور قطع اعداد زیر 140 نمیشه در این صورت 150 درست است.

araghon

عضو جدید
یکی از سوالایی که گفته بود کدامیک از 4 گزینه صحیح است من گزینه (بازشو و تهویه اتاق ها نباید در مسیر تهویه فضای پارکینگ باشه)زدم.غلطه؟

zazar5414

عضو
دم طراح گرم مرام گذاشته بود کلی جوش داده بود یعنی زجری که بابت کتاب جوش حمل و نقلش کشیده بودم جبران شد -:smile:

mm.ai

عضو جدید
سئوال قیر جوابش چی میشد؟ کدوم قیر از ترکیب قیر 85/100 با حلال سبک بدست میاد؟زود گیر دیر گیر هیچکدام
توی مبحث 5 بود -گزینه هیچکدام-چون جواب قیرهای دمیده میشد-امتحان خیلی گند بووووووووووووووووووووووووووووووووود-نه به اون اسفند پارسال که هرکیم نخونده بود قبول شد-نه به این سوالاته مسخره امسال که حالمونو حسابی گرفت :(

mm.ai

عضو جدید
باورتون میشه؟ من سوالی رو که از مبحث 20 (علائم و تابلوها) داده بود نزدم؟
به نظر میومد هر چهار تا گزینه صحیح است.
تازه خیلی از سوالا به صورت " کدام صحیح است" یا " کدام صحیح نیست" بود که باید 2 ساعت می گشتی تا 4 تا گزینه رو از تو کتاب پیدا کنی. تازه بدبختی وقتی شروع می شد که می دیدی هر 4 تا صحیحند !
آفرین-به نکته ضریفی اشاره کردی -این گونه سوالات از سخت ترین سوالات و وقتگیرترینها هستن

ehsan arch

عضو جدید
طراح سوال های امسال کیا بودن... تو امتحان نظارت چندتا دتایل داده بودند ولی تو امتحان اجرا یکی دتایل هم نگذاشته بودن یعنی چه فکری کردن...

araghon

عضو جدید
بچه ها یکی از دوستای من سوالاتشو اشتباهن لای کتاباش اورده تازه امده خانه متوجه شده اورده به نظر شما چه میشه ؟تا الان کسی این اتفاق براش افتاده؟

هیچی نمیشه چون سوالا اصلا به نام کسی ثبت نشده که بخوان پیگیری کنن.2 مورد واسشون مهمه 1.تحویل کارت ورود به جلسه امضا شده داوطلب ب2.تحویل پاسخنامه. تازه من خودم یادم رفته بود مشخصاتمو زیر پاسخنامه بنویسم بعدا به ناظر جلسه گفتم گفت موردی نداره برای ما (اون دو موردی که گفتم)فقط مهمه

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها یکی از دوستای من سوالاتشو اشتباهن لای کتاباش اورده تازه امده خانه متوجه شده اورده به نظر شما چه میشه ؟تا الان کسی این اتفاق براش افتاده؟

ایول خوب بگیر ازش اینجا بزار....هیچ اتفاقی براش نمیوفته...چون نگفتن رو سئوالات هم اسموتونو بنویسید...در نتیجه نمیتونند بفهمن ک کی سئوالشو نداده...توروخدا حالا ک اشتباه کرده بزاره اینجا ما سئوالات رو بررسی کنیم خووووب:redface:

سانی123

عضو جدید
اگه دقت کرده باشید با لای دفترچه نام و نام خاوادگی داشت این دوستم داره از استرس میمیره اخه 50 تا هم دست زده

سلام دوستان
نظارت سخت بود بطور غیر طبیعی سوال داده بودن
نترسه دوستت من دفترچه ارشد رو آوردم بیرون هیچی نشد چه برسه به این
دوستان باید اعتراض کنیم به سوالها این چه آزمون ی بود خارج از منبع دادن چندتا سوال بعد میگن 50 درصد بزنید اونایی هم که تو منابع بودن پیچونده بودن
بگن کنکوره کتابم نیارید آدم بدونه چکار کنه

araghon

عضو جدید
اگه دقت کرده باشید با لای دفترچه نام و نام خاوادگی داشت این دوستم داره از استرس میمیره اخه 50 تا هم دست زده

اقا هیچی نمیشه بهش بگو به تمام مقدسات عالم قسم که اب از اب تکون نمیخوره.اگه میتونی سوالا رو بزار ببینیم چکار کردیم همین arefeh خانوم تا سوال 20 رو اورده بود بررسی کردیم الانم سالم و سلامت اینجاست

arefeh

کاربر ممتاز
اقا هیچی نمیشه بهش بگو به تمام مقدسات عالم قسم که اب از اب تکون نمیخوره.اگه میتونی سوالا رو بزار ببینیم چکار کردیم همین arefeh خانوم تا سوال 20 رو اورده بود بررسی کردیم الانم سالم و سلامت اینجاست

من عکس گرفتم همون موقع سر جلسه با موبایل یعنی ....اگه میوردم بیرون ک الان همشو میزاشتم...چه کاری بود ک تا سئوال 20 رو بزارم...

درخواست

درخواست

سلام تو رو خدا بگو امروز هرچه زودتر عکی بگیره بذار تو سایت بخدا من همیشه تو کنکورا دفتر چه هارو می آوردم بخاطر همین جوابهام رو یاداشت نکردم بذار اینجا تا یادم نرفته چی زدم وگرنه سه ماه عذاب میکشم
توروخدا

arefeh

کاربر ممتاز
باشه اگه داد حتما میزارم

عزیزم...امتحان تموم شده...نه ما اونو میشناسیم نه اینکه از رو دست خطش هویتش مشخص میشه و نه اگه اینجا هم بزارید ما میتونیم رد یابی کنیم...و اینکه گفتیم مطمئن باشید هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد....پس اگه محبت کنند و بزارند ممنونشون میشیم...ما فقط میخوایم جوابهامونو چک کنیم با هم و مجبور نباشیم تا 3 ماه منتظر بمونیم....و قرار نیست از ایشون یا از شما خدایی نکرده سو استفاده بشه...اگه همچین فکری میکنید بهمون بگید من خودم شخصا ایمیلمو میدم برای من بفرستید من از طرف خودم تو باشگاه میزارم و کلا هم من میگم سئوال رو اشتباه اوردم بیرون...بعد میبینید ک هیچ اتفاقی نمیوفته....
ممنون میشم این لطف رو در حق دوستات(البته اگه دوست برای شما خطاب میشیم)بکنی...

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اون سوال قیر !!!منم خیلی گشتم هیچکدام رو زدم..ولی دوستی که پشت سر من نشسته بود اخر جلسه به اون بغلی گفت بزن زودگیر دیدم از یه کتاب دیگه که من نداشتم!!نشونش داد!!!!!

LIGHTARCH

عضو جدید
زودگیر از ترکیب قیر خالص با حلال سبکه ولی تو سوال گفته بود قیر 85/100 با حلال سبک.من هیچکدام زدم ولی فکر میکنم همون زودگیر درسته

خب قیر 85/100 جزئه قیرهای خالصه دیگه ، بعد اگه با حلال سبک مخلوط بشه میشه زودگیر .
منم خودم اول میخواستم بزنم هیچکدام بعد گفتم بزار بگردم ببینم این 85/100 جزئه کدوم قیر است. دیدم تو قیرهای خالصه . خودم نتیجه گرفتم که زودگیره.
بعد از آزمون هم یکی از بچه ها ویرایش قدیمیه مبحث 5 رو داشت ، دقیقا عین جمله سوال توش بود .
دقیقا نوشته بود از ترکیب قیر85/100 با حلالهای سبک ، قیر زودگیر حاصل میشود.

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها راجع به سوال از مبحث 8 که گفته بود کدوم نادرسته راجع به درز انقطاع ،اون گزینه که نوشته بود اختلاف سطح کم تو طبقه مجاز هست جواب بود دیگه؟؟؟؟ چی گفتم من خودمم نفهمیدم!!! plz help

بالا