مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

eng mita

عضو جدید
سلام دوستان کسی مبحث 5 و مبحث 18 مقررات ملی ویرایش آخرشون (1389) رو داره برام آپلود کنه؟ برای پنجشنبه و جمعه میخوامشون ولی کتابفروشی ها نداشتن. ممنون میشم برام لینک دانلودشون رو بگذارید.
یا علی

ali kocholomoch

عضو جدید
سلام دوستان کسی مبحث 5 و مبحث 18 مقررات ملی ویرایش آخرشون (1389) رو داره برام آپلود کنه؟ برای پنجشنبه و جمعه میخوامشون ولی کتابفروشی ها نداشتن. ممنون میشم برام لینک دانلودشون رو بگذارید.
یا علی

انشالا موفق باشی دوست گلم:gol:

اینم لینک

http://www.icivil.ir/omran/azmoon/az-nezam/20codes.php

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سوال 2 آزمون 90 آذر ماه جوابش کجاس؟!!!!

Arc370

عضو جدید
بچه ها واسه نظارت کتابو جزوه که باید ببریم زیاده به نظرتون چمدون بردن خنده داره؟
منم از این چمدون چرخدارا میارم.
اگه خنده داره بگید نبریم.. ما حسـاسیم! :) حالا من یه سوال دیگه دارم. کل زمان آزمونو باید هی از رو صندلی خم و راست شیم از رو زمین کتابارو پیدا کنیم؟! میشه رو زمین نشست؟

Arc370

عضو جدید
بچه ها تو آزمون نظارت شهریور 91 سوالای 58-59-60 از مبحث 16 و 17 اومده. تو منابع نظارت امسال این دو مبحث نبود. الان یعنی از منابع کمشون کردن یا چه جوریه..؟! چه کنیم من نخریدمشون

ali kocholomoch

عضو جدید
اگه خنده داره بگید نبریم.. ما حسـاسیم! :) حالا من یه سوال دیگه دارم. کل زمان آزمونو باید هی از رو صندلی خم و راست شیم از رو زمین کتابارو پیدا کنیم؟! میشه رو زمین نشست؟

:Dمن برا امتحان اسکیس روفرشی برده بودم نشستم رو زمین

الان از خدامه بشینم رو زمین :D

من وسایل مورد نیاز رو میزارم تو ماشین دسته کسی پتو دیدم کل سیستمو پیاده می کنم و می افتم دنبالش:redface::D

araghon

عضو جدید

ماده 101 قانون نظام مهندسی ص 103 که گفته مرجع رسیدگی شورای انتظامی نظام مهندسی هستش و در ص 97 ماده 91 بخش ث تخلفو از 1 تا 5 دونسته که با توجه به ماده 90 چواب گزینه 1 میشه ولی تو پاسخنامه زده گزینه 2 .خودت ببین اگه به نتیجه ای رسیدی اعلام کن

holooooooo

کاربر ممتاز

جوابمو بدین...

بچه ها تو آزمون نظارت شهریور 91 سوالای 58-59-60 از مبحث 16 و 17 اومده. تو منابع نظارت امسال این دو مبحث نبود. الان یعنی از منابع کمشون کردن یا چه جوریه..؟! چه کنیم من نخریدمشون
چرا بوده مباحث ببین این عکسو منابع آزمونه برات بولد کردم
22.jpg

آخرین ویرایش:

shab khanoom

عضو جدید

تو که چمدون می بری می تونی کتاب ها رو بچینی رو چمدون و راحت برشون داری;)

shab khanoom

عضو جدید
:Dمن برا امتحان اسکیس روفرشی برده بودم نشستم رو زمین

الان از خدامه بشینم رو زمین :D

من وسایل مورد نیاز رو میزارم تو ماشین دسته کسی پتو دیدم کل سیستمو پیاده می کنم و می افتم دنبالش:redface::D

بچه ها می تونیم با خودمون فلاسک چای ببریم؟؟؟؟؟؟!!!!!! آخه من عادت ندارم صبح زود پا شم. مطمئنم خوابم میگیره!!!!!!!!!!1

ali kocholomoch

عضو جدید
بچه ها می تونیم با خودمون فلاسک چای ببریم؟؟؟؟؟؟!!!!!! آخه من عادت ندارم صبح زود پا شم. مطمئنم خوابم میگیره!!!!!!!!!!1

فکر نکنم گیر بدن از این فلاکس های یه نفره میشه برد

ولی من یه دوستی داشتم سره جلسه امتحان برا ناظر امتحان که چایی می آوردن این میگفت میشه یدونه چایی هم من بردارم:D

و براش همیشه چای میدادن

:cry:من برا امتحان طراحی حدااقل یدونه چایی لیوانی حدودای ظهر بهم بدن که عالی میشه

:(خوش به حالت من از کله صبح بیدارم

الانم یه هفته است تا 4 صبح تقریبا بیدارم:cry:

holooooooo

کاربر ممتاز
اجازه نمیدن وسط امتحان طراحی بریم بخوابیم یکم؟! من کشش ندارم بابا :redface: من ظهرا حتما میخوابم

ali kocholomoch

عضو جدید
اجازه نمیدن وسط امتحان طراحی بریم بخوابیم یکم؟! من کشش ندارم بابا :redface: من ظهرا حتما میخوابم

:biggrin::biggrin:باحال بود وای به حال خودم که از 8 صبح میرم سره کار تا عصر ساعت 6 الی 7:cry:

من وقتی می خوام طرح بکشم یا فکر کنم اصولا دراز میکشم و یه بالش زیر بغلم میزارم موندم

مرتب و سرپا و با شخصیت چطور فک کنم

الان کل این هفته رو دراز کش مبحث هارو خوندم وای به حال من:confused::redface:

shab khanoom

عضو جدید
:biggrin::biggrin:باحال بود وای به حال خودم که از 8 صبح میرم سره کار تا عصر ساعت 6 الی 7:cry:

من وقتی می خوام طرح بکشم یا فکر کنم اصولا دراز میکشم و یه بالش زیر بغلم میزارم موندم

مرتب و سرپا و با شخصیت چطور فک کنم

الان کل این هفته رو دراز کش مبحث هارو خوندم وای به حال من:confused::redface:

مطمئنم اگه یکی، فقط یکی از دست اندرکاران آزمون، این پست های ما رو بخونه هممون از دم باید تا آذر سال دیگه برای گرفتن پروانه صبر کنیم!!

ali kocholomoch

عضو جدید
مطمئنم اگه یکی، فقط یکی از دست اندرکاران آزمون، این پست های ما رو بخونه هممون از دم باید تا آذر سال دیگه برای گرفتن پروانه صبر کنیم!!

:cry:همشون شرایط مارو گذروندن دیگه

به من که تو شرکت میگن راحت باش هیچ کی دفعه اول اینجا قبول نشده

حتی اون مهندسی که تو کشورهای مهم هم سابقه داشته:D

ali kocholomoch

عضو جدید
یه عکس از آزمون سال های پیش

اگه اینجوری برامون یه صندلی اضافی بدن عالی میشه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امتحان نظارت ما تو دانشگاه آزاد هست که حدس میزنم صندلی هاش به زمین پیچ شده و اینجوری کنار هر کس 2 تا صندلی خالی هست.:biggrin:
(خودم کلی از تحلیلم ذوق کردم که برا کتابها جا پیدا کردم)

سانی123

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه چطوری باید جواب این سوالات را پیدا کرد؟سوال 23 شهریور91وسوال26اسفند87 ؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
21- شهریور 91
از مبحث 15 : زاویه شیب پله برقی نباید از 30 درجه تجاوز کند ولی در صورتی که حداکثر ارتفاع پله 6 متر و حداکثر سرعت 0/5 باشد این زاویه تا35 درجه قابل افزایش می باشد.
tan35= 6/x
x=8/5
طبق 15-3-4-2 حداقل عمق ابتدا و انتها نباید از 2/5 کمتر باشد
b= 8/5 + (2*2/5)
b=13/5
با توجه به شکل 15-3-5-2 حداقل عرض پله برقی یک طرفه می تواند 60 سانت که برای دوطرفه 120 می باشد

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوال26اسفند87

تو ویرایش 90 کتاب اون جداول نیست. یا من نمی تونم پیدا کنم.
بعضی سوالات سالهای قبل از قسمت هایی بوده که تو ویرایش های جدید اون مباحث نیست

سانی123

عضو جدید
سوال26اسفند87

تو ویرایش 90 کتاب اون جداول نیست. یا من نمی تونم پیدا کنم.
بعضی سوالات سالهای قبل از قسمت هایی بوده که تو ویرایش های جدید اون مباحث نیست

مرسی دوستم سوال23 ازمون شهریور 91 میدونی چطوری باید جواب داد؟

بالا