ما نيز رفتيم .... فاتحه مع الصلوات

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
گفتوگوی آزاده.....:دی
شمام راجع به هر چی دوس داری بحرفی بگو بچه ها اینجا واسه همه چی پاین.....

خو گفتگوی ازاد درسته ..ولی هر بحثی رو که نمیشه تو یه تاپیک جا داد
ولی تو ایران از این اتفاقا کم نیست ...راحت باشید :دی:دی:دی

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
شرمنده ها دخالت میکنم من عاشقه شخصیته آواتارشم پسر خیلی گلیه مثله خوده شهرام!!
خو من که نمیشناسمش... به منم بگید.... :(
تو گل بودن این داداش ما هم هیشکی شک نداره وگرنه با خود من طرفه...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وگرنه چی ؟
این آواتار عکس کیه؟

این عکس یه خواننده ترکه

دوستای من اکثرشون قضیه اواتار منو می دونن چون خودمم زیاد از این قرتی بازیا خوشم نمیاد

من وقتی اولین بار اینجا اومدم یه دوست صمیمی پیدا کردم بهم این عکسو واسم فرستاد گفت اینو بذار اواتارت منم بهش قول دادم تا وقتی اینجام به احترامش اینو عوض نکنم جالب اینکه خودمم اولاش نمی دونستم عکس کیه

اون دوست که حالا تقریبا دیگه نمیاد اینجا خیلی واسم عزیز بود منم این عکس و گذاشتم تا خاطرش همیشه تو ذهنم زنده باشه

اینم قصه اواتار من

behzadk2019

کاربر ممتاز
اینجا که همه عاشقن، کلاه ما هم پس معرکه هست. اومدم ببینم کی داره میره دیدم همه دارن میرن که با یک نفر دیگه بیان:biggrin: .
هر وقت این جور چیزها را می بینم مطمئن میشم که من مشکل دارم، چرا من تا حالا کسی را دوست نداشتم!!!!!!!!!!!!!!

منم همین بلا سرم اومد......
جدی نشده کسی رو دوست داشته باشی؟؟؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که همه عاشقن، کلاه ما هم پس معرکه هست. اومدم ببینم کی داره میره دیدم همه دارن میرن که با یک نفر دیگه بیان:biggrin: .
هر وقت این جور چیزها را می بینم مطمئن میشم که من مشکل دارم، چرا من تا حالا کسی را دوست نداشتم!!!!!!!!!!!!!!

مثه خودمی نگران نباش تعداد مون دوتا شد

ghxzy

کاربر ممتاز
خو گفتگوی ازاد درسته ..ولی هر بحثی رو که نمیشه تو یه تاپیک جا داد
ولی تو ایران از این اتفاقا کم نیست ...راحت باشید :دی:دی:دی
یادم رفت بگم یه ذره هم تالار مشاورست استارتر وقتی بیاد میبینه تاپیک نیس انتقال داده شده...:دی
شما موضوعی نداری مطرح کنی یه گفتمان دوستانه راجع بهش را بندازیم؟:دی ی ی ی

behzadk2019

کاربر ممتاز
این عکس یه خواننده ترکه

دوستای من اکثرشون قضیه اواتار منو می دونن چون خودمم زیاد از این قرتی بازیا خوشم نمیاد

من وقتی اولین بار اینجا اومدم یه دوست صمیمی پیدا کردم بهم این عکسو واسم فرستاد گفت اینو بذار اواتارت منم بهش قول دادم تا وقتی اینجام به احترامش اینو عوض نکنم جالب اینکه خودمم اولاش نمی دونستم عکس کیه

اون دوست که حالا تقریبا دیگه نمیاد اینجا خیلی واسم عزیز بود منم این عکس و گذاشتم تا خاطرش همیشه تو ذهنم زنده باشه

اینم قصه اواتار من

دقیقا قصه منه این .....چه جالب
منم همین اینطوری شد ....ولی من یه چیز دیگه رو باید اضافه کنی....در هر انجمنی هستم ..این اواتارمه ...و همه این سوال رو ازم میپرسن ..

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ببخشید چند سالتونه؟اونم داره درس میخونه؟از اون خونواده هایی هست که زود ازدواج میکنن؟
به این که بهت علاقه داره شک نکن!!وگرنه ادرسشو به این راحتی نمیداد!
هیچی در مورد خود و خونوادش نگفت فقط گفتم مشکل ندارید گفت نه.

aminvo

عضو جدید
نه بابا یکی دیگه هم اینو میگفت بهش گفتم که خیلی هم عاقله
خوش به حال خودت
تو هم کسی رو دوس داشتی مگه میشه نداشته باشی ولی در اون حد نبوده.به موقش تو هم میفتی تو چاه.........:دی

من معتقدم که به هر چیزی که فکر کنی همون افکار اتفاق میفته. برای همین میگم هر کسی عاشق هست خواسته که عاشق باشه یعنی در ذهنش شرایط اولیش را ایجاد کرده. بنابر این دوستان خواستان که عاشق باشن و اگه تمرین کنن می تونن به راحتی ترک کنن.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با قوانین جدید حساب کردم داداش اگه به پارسال بود که الان کاتم تو جیبم بود
7 ماه جبهه
6 ماه بسیج
یک ماه لیسانس

اها اگه اینجوری باشه اره گفتم شاید یه بند از کسری ها رو داری

خلاصه موفق باشی
.

سربازیم چیزی نیست سختش اموزشیشه بقیش بخور بخوابه اونم واسه لیسانس

artinbala999

عضو جدید
خو من که نمیشناسمش... به منم بگید.... :(
تو گل بودن این داداش ما هم هیشکی شک نداره وگرنه با خود من طرفه...
همون طور که شهرام جان گفت عکسه Gokhan ozen خواننده ی ترکیه ای که خیلی خوشتیپ و خوش صدا ودر ضمن اونجا دور از جون دختر کشه ولی بسیار با حیا و متینه میخوامش فراوون!!!!

ghxzy

کاربر ممتاز
منم همین بلا سرم اومد......
جدی نشده کسی رو دوست داشته باشی؟؟؟؟
دیگه بی انصافی نکن بیا تو داداش که دم در بده....ما کمه قضیه رو واست شرح دادیم......:دیییییییی

behzadk2019

کاربر ممتاز
یادم رفت بگم یه ذره هم تالار مشاورست استارتر وقتی بیاد میبینه تاپیک نیس انتقال داده شده...:دی
شما موضوعی نداری مطرح کنی یه گفتمان دوستانه راجع بهش را بندازیم؟:دی ی ی ی

ghxzy

کاربر ممتاز
این عکس یه خواننده ترکه

اینم قصه اواتار من
آخههههههههه من همیشه دوست داشتم بدونم این آواتارت کیه. خوب شد که گفتی وگرنه میترکیدم از فضولی....:دی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین اینطوری شد ....ولی من یه چیز دیگه رو باید اضافه کنی....در هر انجمنی هستم ..این اواتارمه ...و همه این سوال رو ازم میپرسن ..

می دونی جالب چیه بعضی وقتا که تو تالار ازاد نظر می دم بهم می گن تو عامل نفوذی هستی با این اواتار ماهواره ایت اومدی حرفای مذهبی می زنی. می گن خیلی دو رنگی

متهمم می کنن به نیرنگ بازی بعضی ها البته مهم نیست ادم باید پیش خدا رو سفید باشه

ghxzy

کاربر ممتاز
خو تو هم قصتو تعریف کن واسمون....

من معتقدم که به هر چیزی که فکر کنی همون افکار اتفاق میفته. برای همین میگم هر کسی عاشق هست خواسته که عاشق باشه یعنی در ذهنش شرایط اولیش را ایجاد کرده. بنابر این دوستان خواستان که عاشق باشن و اگه تمرین کنن می تونن به راحتی ترک کنن.

نه بابا اینجوریام نیس که شما میگی
من دور از جون همتون که میخونید غلط کرده باشن به ای چیزا فک کرده باشم
واسه من اصلن یارو ایران نبود که این مسئله واسم پیش اومد
حالا گریه نکن توچولو....

behzadk2019

کاربر ممتاز
می دونی جالب چیه بعضی وقتا که تو تالار ازاد نظر می دم بهم می گن تو عامل نفوذی هستی با این اواتار ماهواره ایت اومدی حرفای مذهبی می زنی. می گن خیلی دو رنگی

متهمم می کنن به نیرنگ بازی بعضی ها البته مهم نیست ادم باید پیش خدا رو سفید باشه

نباید حرف کسی این همه برات ارزش داشته باشه.......

شما رو نمیدونم ..ولی من که به هیچ عنوان این اوتارو هیچ وت عوض نمیکنم ..... چون برام مهمه

aminvo

عضو جدید

مثه خودمی نگران نباش تعداد مون دوتا شد

بازم خیالم راحت شد، یک نفر دیگه هم پیدا شد، یک دوست داشتم مثل خودمون بود ولی این ترم کار دست خودش داد متاسفانه.

به قول طنزرداز شاعر:
نصحیت می کنم تو را تا زن نگیری تو این قلاده بر گردن نگیری
تو را نصیحت می کنم ای نور دیده کسی از زن گرفتن خیری ندیده

البته کاملا طنز هست و اشتباه، از خانم ها هم عذز خواهی می کنم.

ghxzy

کاربر ممتاز
بازم خیالم راحت شد، یک نفر دیگه هم پیدا شد، یک دوست داشتم مثل خودمون بود ولی این ترم کار دست خودش داد متاسفانه.

به قول طنزرداز شاعر:
نصحیت می کنم تو را تا زن نگیری تو این قلاده بر گردن نگیری
تو را نصیحت می کنم ای نور دیده کسی از زن گرفتن خیری ندیده

البته کاملا طنز هست و اشتباه، از خانم ها هم عذز خواهی می کنم.
نه بابا خانوما ی این تاپیک همه با جنبن.بی خیال هر چی دوس داری بوگو.....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نباید حرف کسی این همه برات ارزش داشته باشه.......

شما رو نمیدونم ..ولی من که به هیچ عنوان این اوتارو هیچ وت عوض نمیکنم ..... چون برام مهمه

خودمم عوض نمی کنم گفتم که مهم نیست پشت سرم چی بگن

اصل ذات ادمه

تازه این اواتارم که بد نیست خیلی پسر خوبیه میشناسمش:D