ما نيز رفتيم .... فاتحه مع الصلوات

artinbala999

عضو جدید
به به جمع رفقا جمعه تبریک میگم داش حسین خوشحال شدم نمیدونم امیدوارم تا آخر با خوشی باشه ولی اون جور که فهمیدم خدمت نرفتی یکم کار سخته ولی ای کاش تا آخر باشه !!!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
عاشقی که وقت موقع نمیشناسه

ولی من اعتراف می کنم

این همه از عمرم گذشته 26 سال تا حالا جدی عاشق کسی نشدم. شایدم مشکل داشته باشم نمی دونم. ولی همیشه تو این موضوع محتاطانه و منطقی بر خورد می کنم.
نه تو مشکل نداری خیلی هم عاقلی....
خوش به حالت....یه ذره از ای چیزا به مام یاد بده.....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی می بینی همه رفتن کسی باما نموندشششششششششششش

کسی راز دله ما رو نخوندششششششششششششش.

هی دس رو دلم نذار که خونه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
عاشقی که وقت موقع نمیشناسه

ولی من اعتراف می کنم

این همه از عمرم گذشته 26 سال تا حالا جدی عاشق کسی نشدم. شایدم مشکل داشته باشم نمی دونم. ولی همیشه تو این موضوع محتاطانه و منطقی بر خورد می کنم.
نمیدونم بگم خوش به حالت یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی یه روز میشی

Paydar91

کاربر ممتاز
به به جمع رفقا جمعه تبریک میگم داش حسین خوشحال شدم نمیدونم امیدوارم تا آخر با خوشی باشه ولی اون جور که فهمیدم خدمت نرفتی یکم کار سخته ولی ای کاش تا آخر باشه !!!

خواهش میکنم داداش.

اره ولی بهم 14 ماه کسری خدمت میخوره.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه از قضیه ما بیا بیرون داداش خجالتون نده.....:redface:
یه دختر خوب که نباید بره دنبال ای چیزا.....

من راجع به هیچ کس فکر بدی نمی کنم حتی اونا که نمیشناسمشون می دونم هر که واسه کاراش دلیل داره اگرم دیدی بعضی وقتا تریپ نصیحت می گیرم می گم این کارا اخر عاقبت نداره حاصل تجربیات سالهاست . البته متاسفانه خودم تجربه ندارم ولی تو اطرافیانم زیاد دیدم

شما هم که تا حدودی می شناسم خیالتون راحت من فکر بدی در مورد شما نمی کنم. بالاخره عشق یه موضوع دوطرفست که متاسفانه خانمها به دلایل اخلاقی نمی تونن اونو بروز بدن

ghxzy

کاربر ممتاز
راستم من که همه چی رو به خونوادم گفتم پس میگم برم ازش ادرسشو بگیرم و گفته که میده ادرسشو بعد بدم خونوادم برن خونشون ببینیم اصلا به هم میخوریم یا نه همین حالا شاید گذاشتن که عقد نکنیم و دخترشم ازدواج نکنه به نظر شما این کار خوبه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آفرین ای بهترین کاره ....
دمت گرم....
اخ اخ !!دختره کجاست که ببینه داریم از دست این خاطر خواهش چی میکشیم!:D

ای دختر شیطون بلا ...کجاااااااایی

ای بابا نفوس بد نزن درس میشه ایشالا....
از این بهتر از کجا پیدا کنه....

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستم من که همه چی رو به خونوادم گفتم پس میگم برم ازش ادرسشو بگیرم و گفته که میده ادرسشو بعد بدم خونوادم برن خونشون ببینیم اصلا به هم میخوریم یا نه همین حالا شاید گذاشتن که عقد نکنیم و دخترشم ازدواج نکنه به نظر شما این کار خوبه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااا!!از دست تو!!اگه به خودت مطوئنی که پا پیش بزار!!بابا وقتی حاضر ادرسو بده یعنی میخواتت!!با سربازیتم که گفته مشکل نداره پس دیگه چی میخوای؟؟میگم من بودم تا حالا دیونه شده بودم اونوقت میگی چرا میگم؟!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

داش حسین شرمنده می خوام یه نصیحت که نه یه وصیت بهت کنم

ببین سالار من خودم الان درسم دوسال پیش تموم شده سربازیمم چند ماهیه تموم شده . ولی بیکارم .هر چی فکرشو کردم دیدم الان واسه عاشقی من زوده پس شما هم اگه وضعیتتون ببینید می بینی که واست یکم زوده . البته اگه از پسش بر می ایی و می تونی زندگی اداره کنی یعنی کسی رو داری که حمایت مالیت کنه برو جلو داداش در غیر این صورت بی گدار به اب نزن

ghxzy

کاربر ممتاز
من راجع به هیچ کس فکر بدی نمی کنم حتی اونا که نمیشناسمشون می دونم هر که واسه کاراش دلیل داره اگرم دیدی بعضی وقتا تریپ نصیحت می گیرم می گم این کارا اخر عاقبت نداره حاصل تجربیات سالهاست . البته متاسفانه خودم تجربه ندارم ولی تو اطرافیانم زیاد دیدم

شما هم که تا حدودی می شناسم خیالتون راحت من فکر بدی در مورد شما نمی کنم. بالاخره عشق یه موضوع دوطرفست که متاسفانه خانمها به دلایل اخلاقی نمی تونن اونو بروز بدن
منم اگه گاهی تو تاپیک ها تند رفتم منظور بدی نسبت به شما نداشتم .همیشه هم حرفتونو قبول داشتم چون خیلی منطقی هستید.
شما خیلی به من لطف دارید...

artinbala999

عضو جدید
خواهش میکنم داداش.

دیگه ایول داری مگه چیزیم میمونه که غصش رو بخوری دلم نمیخواد بد برداشت کنی ولی خوب همیشه از قبل فکر هر حالتی و بکن تا عقب نمونی احیانا هر چن میدونم خیلی تیزی!!!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یه سوال :
اینجا بحث رفتنه ؟؟؟؟ یا بحث عاشق شدن؟؟؟

Paydar91

کاربر ممتاز
ای خداااااااااااااا!!از دست تو!!اگه به خودت مطوئنی که پا پیش بزار!!بابا وقتی حاضر ادرسو بده یعنی میخواتت!!با سربازیتم که گفته مشکل نداره پس دیگه چی میخوای؟؟میگم من بودم تا حالا دیونه شده بودم اونوقت میگی چرا میگم؟!

راستم بهش گفتم هم سنیم شما مشکلی نداری گفت سن که مهم نیست بعضیا نسبت به سنشون فهمیده ترن و برعکس.

اره بعد از این که بهش فهموندم شاید یه سال دیگه برم خواستگاریش گفتم اون موقع( اون موقع حالا چه مثلا یه هفته دیگه چه یه سال میشه) مشکل نداره بیام اینجا ادرسو از خودتون بگیرم دیگه از دانشگاه نگیرم گفت نه.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم بگم خوش به حالت یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی یه روز میشی

سنگ که نیستم منم گاهی عاشق شدم گفتم که ولی نه جدی چون سعی کردم تو این موضوع عقلم به احساسم غلبه کنه

جالب اینجاست من ادم احساساتی هستم ولی به یاری خدا این مقوله تونستم عقلی فکر کنم.

artinbala999

عضو جدید

من نوکرتم اواتار خودت که بیتره

داداش ما صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داشتیم وگرنه....
شوخی کردم رفیق شوما آقایی ولی همین بهتره که آدم چیزی واسه نه شنیدن نداشته باشه و پا پیش بزاره و گرنه قضیه ی اون دیوار کج میشه که تا ثریا باس کج بره!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم داداش.

چطور مگه ولی تا جایی که من خبر دارم سقف کسری خدمت شد 8 ماه حالا هر چی که باشه فکر نمی کنی اشتباه می کنی. قانونش عوض شده برو تحقیق کن می فهمی

Paydar91

کاربر ممتاز
داش حسین شرمنده می خوام یه نصیحت که نه یه وصیت بهت کنم

ببین سالار من خودم الان درسم دوسال پیش تموم شده سربازیمم چند ماهیه تموم شده . ولی بیکارم .هر چی فکرشو کردم دیدم الان واسه عاشقی من زوده پس شما هم اگه وضعیتتون ببینید می بینی که واست یکم زوده . البته اگه از پسش بر می ایی و می تونی زندگی اداره کنی یعنی کسی رو داری که حمایت مالیت کنه برو جلو داداش در غیر این صورت بی گدار به اب نزن

داش شهرام من الان در حد یه اوستا سیم کش واردم وهمین الان برم سر کار کارگی کمش 500 در امد دارم در ماه تازه اگه اوستا کاری برم که دیگه نگو
ولی به حساب خودم دارم درس میخونم اخه واسه خودمو خوانوادم درس خوندنم از همه چی مهمتره خلاصه غصه من کار نیست غصه من اینه که شاید از درس بیفتم و استقلال مالی و خب ادم که نمیتونه هم زن بگیره هم بره سر کار و هم درس بخونه در حد الفی که الان هستم میفهمی.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستم بهش گفتم هم سنیم شما مشکلی نداری گفت سن که مهم نیست بعضیا نسبت به سنشون فهمیده ترن و برعکس.

اره بعد از این که بهش فهموندم شاید یه سال دیگه برم خواستگاریش گفتم اون موقع( اون موقع حالا چه مثلا یه هفته دیگه چه یه سال میشه) مشکل نداره بیام اینجا ادرسو از خودتون بگیرم دیگه از دانشگاه نگیرم گفت نه.
ببخشید چند سالتونه؟اونم داره درس میخونه؟از اون خونواده هایی هست که زود ازدواج میکنن؟
به این که بهت علاقه داره شک نکن!!وگرنه ادرسشو به این راحتی نمیداد!

Paydar91

کاربر ممتاز
دیگه ایول داری مگه چیزیم میمونه که غصش رو بخوری دلم نمیخواد بد برداشت کنی ولی خوب همیشه از قبل فکر هر حالتی و بکن تا عقب نمونی احیانا هر چن میدونم خیلی تیزی!!!

دمت گرم داداش الان هم دارم به همین مشکلای احتمالی فکر میکنم.

aminvo

عضو جدید
اینجا که همه عاشقن، کلاه ما هم پس معرکه هست. اومدم ببینم کی داره میره دیدم همه دارن میرن که با یک نفر دیگه بیان:biggrin: .
هر وقت این جور چیزها را می بینم مطمئن میشم که من مشکل دارم، چرا من تا حالا کسی را دوست نداشتم!!!!!!!!!!!!!!

Paydar91

کاربر ممتاز
چطور مگه ولی تا جایی که من خبر دارم سقف کسری خدمت شد 8 ماه حالا هر چی که باشه فکر نمی کنی اشتباه می کنی. قانونش عوض شده برو تحقیق کن می فهمی

با قوانین جدید حساب کردم داداش اگه به پارسال بود که الان کاتم تو جیبم بود
7 ماه جبهه
6 ماه بسیج
یک ماه لیسانس

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش شهرام من الان در حد یه اوستا سیم کش واردم وهمین الان برم سر کار کارگی کمش 500 در امد دارم در ماه تازه اگه اوستا کاری برم که دیگه نگو
ولی به حساب خودم دارم درس میخونم اخه واسه خودمو خوانوادم درس خوندنم از همه چی مهمتره خلاصه غصه من کار نیست غصه من اینه که شاید از درس بیفتم و استقلال مالی و خب ادم که نمیتونه هم زن بگیره هم بره سر کار و هم درس بخونه در حد الفی که الان هستم میفهمی.

خو منم همین اینا رو می گم

قربون ادم چیز فهم برم.

ghxzy

کاربر ممتاز
اینجا که همه عاشقن، کلاه ما هم پس معرکه هست. اومدم ببینم کی داره میره دیدم همه دارن میرن که با یک نفر دیگه بیان:biggrin: .
هر وقت این جور چیزها را می بینم مطمئن میشم که من مشکل دارم، چرا من تا حالا کسی را دوست نداشتم!!!!!!!!!!!!!!
نه بابا یکی دیگه هم اینو میگفت بهش گفتم که خیلی هم عاقله
خوش به حال خودت
تو هم کسی رو دوس داشتی مگه میشه نداشته باشی ولی در اون حد نبوده.به موقش تو هم میفتی تو چاه.........:دی