ما به کجا رسیدیم!«استقرار ۲۸۰ تيم پليس براي برخورد با مزاحمان در اطراف مدارس و مراکز آموزشي دخترانه!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهنام - هم زمان با بازگشايي مدارس و مراکز آموزش عالي از امروز تيم هاي پليس مشهد به منظور برخورد با مزاحمت ها براي دختران دانش آموز و دانشجو در ۲۸۰ محل مستقر مي شوند. سرهنگ پاسدار احد کريمي فرمانده انتظامي مشهد ضمن اعلام اين مطلب به خراسان گفت: تيم هاي پليس در دو نوبت صبح و عصر در اطراف مدارس و مراکز آموزشي دخترانه مستقر مي شوند و با مزاحمان به خصوص موتور سواران مزاحم برخورد و آن ها را دستگير مي کنند و تحويل مقام قضايي مي دهند. وي افزود: مردم نيز مي توانند با مشاهده مزاحمت ها براي دختران دانش آموز و دانشجو موضوع را به واحدهاي پليس اطراف مدارس و پليس ۱۱۰ اطلاع دهند.

http://www.khorasannews.com/News.aspx?type=1&year=1390&month=7&day=3&id=1085204

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا زمان ما هم بود ( هم دزد :)دی)، هم پلیس!) ... منتها الان واقعا افتضاح شده!
البته این تا حدودی به خود دانش آموزا هم برمی گرده... ما تو یونی جرات آنچنان آرایشی نداشتیم؛ اینا هفت قلم میرن مدرسه!!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطور که وضع جامعه داره پیش میره فکر کنم چند سال دیگه باید نیروهای کوماندو و رنجر رو باید اطراف دبیرستانهای دخترانه مستقر کنند و بازم نتیجه نداشته باشه ! :eek:

Neutron

عضو جدید
من نمیدونم چرا این فرمول 30 ساله ای که هر سال نتایج بدتری از سال قبل میده هنوز اجرا میشه؟!
من نمیدونم چرا با اینکه مملکت ما مملکت گل و بلبلیه و میخواد جهان رو مدیریت کنه، چرا از پس مدیریت 4 تا بچه مدرسه ای حتی با پلیس و برخورد امنیتی بر نمیاد؟؟!
من نمیدونم این بچه هایی که الان دبیرستانین و نسل سوم از کودکان بعد از انقلاب هستند و در مکتب نظام درس خوندند چرا برای کنترلشون باید متوسل به گشت ارشاد و نیروی انتظامی شد؟!!؟
خدائیش
خدائیش
خدائیش به نظرتون یه جای کار ایراد اساسی نداره که ما دوست داریم چشممون رو روش ببندیم؟؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه قرار نبود حجاب اجباری بشه و وقتی هم اجباری شد،خیلی سرش درگیری رخ داد!!
که با کمک 8 سال جنگ،زیر کلی مسائیل و مشکلات همراه کلی سوالات دیگه له شد!!

ولی مردم،هیچوقت زیر بارش نرفتن!! و هیچوقت هم نخواهند رفت وتا هست باید با چوب روسری ها رو بکنن تو سر دخترا!!
این جت لی بازی ها هم تاثیری نداره!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه قرار نبود حجاب اجباری بشه و وقتی هم اجباری شد،خیلی سرش درگیری رخ داد!!
که با کمک 8 سال جنگ،زیر کلی مسائیل و مشکلات همراه کلی سوالات دیگه له شد!!

ولی مردم،هیچوقت زیر بارش نرفتن!! و هیچوقت هم نخواهند رفت وتا هست باید با چوب روسری ها رو بکنن تو سر دخترا!!
این جت لی بازی ها هم تاثیری نداره!!

اون اوایل انقلاب شعار میدادند : یا روسری یا توسری !

هنوز هم این شعار رو به زبان دیگه بیان میکنند !

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا زمان ما هم بود ( هم دزد :)دی)، هم پلیس!) ... منتها الان واقعا افتضاح شده!
البته این تا حدودی به خود دانش آموزا هم برمی گرده... ما تو یونی جرات آنچنان آرایشی نداشتیم؛ اینا هفت قلم میرن مدرسه!!!
آره دیگه.... از 30 سال پیش تا الان خیلی اوضاع عوض شده:D
در تایید فرمایش شما... ما هم در چند سال پیش خیلی چیزا نمیدونستیم.... الان ماشالله بچه های مدرسه ای به بزرگترها آموزش های .... هم میدن:surprised:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا