لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال داشتم اگه زنتون بی دلیل بزاره بره خونه باباش باید باهاش چیکار کرد؟؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال داشتم اگه زنتون بی دلیل بزاره بره خونه باباش باید باهاش چیکار کرد؟؟

بی دلیل که نمیشه رفت عطی جان!!!اما خود مرد دلیلش بهتر میدونه .پس باید بره نازش بخره و بیاردش خونه خودش با کلی ارج و قرب.البته مرده هم باید قول بده دیگه از این غلطا نکنه :دی
اصلا چه معنی میده مرد اینجوری باشه؟!مرد هم مردای قدیم(اثرات امتحانات:redface::cry:)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی دلیل که نمیشه رفت عطی جان!!!اما خود مرد دلیلش بهتر میدونه .پس باید بره نازش بخره و بیاردش خونه خودش با کلی ارج و قرب.البته مرده هم باید قول بده دیگه از این غلطا نکنه :دی
اصلا چه معنی میده مرد اینجوری باشه؟!مرد هم مردای قدیم(اثرات امتحانات:redface::cry:)

منم میگم بی دلیل نمیشه که...خودش میگه بی دلیل رفته
خیلی مغرور تر از این حرفاست نمیره میگه خودش باید بیاد...

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم میگم بی دلیل نمیشه که...خودش میگه بی دلیل رفته
خیلی مغرور تر از این حرفاست نمیره میگه خودش باید بیاد...
بیچاره زن ها.این مرد ها رو باید گِل گرفت!!!من که هیچ وقت حاضر نمیشم برم خونه بابام که بعد بیاد دنبالم یا نیاد یه کاری میکنم که اون بره خونه باباش ور دل ننه ش!!!:biggrin:(این هم اثرات امتحانه.خدا بخواد فردا فارغ میشم دیگه منطقی حرف میزنم!)
ولی خداوکیلی خیلی سخته ها که بین زن و شوهر دعوا باشه.خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه!
عطی جان بهش بگو اگه واقعا دوستش داری برو دنبالش وگرنه دیر یا زود اگه بچه ای در کار باشه برمیگرده اما هیچ وقت دلش صاف نمیشه باهات.برو با عزت و احترام بیارش و ازش توضیح بخواه که چرا گذاشته رفته و سعی کنید بین خودتون همیشه مسئله ها رو حل کنید و نذارید خانواده های بدبخت از اختلاف های کوچک زندگیتون باخبر بشن و زجر بکشن بی دلیل.

avayestan

کاربر بیش فعال
ها هامو ما بودم!!تو تاپیک عشق و عاشقی آقوی استاد بود!!!

آها... پس شرمنده... از هردوی شما دو بزرگوار یعنی کدو جان و اتی جان کمال عذرخواهیو دارم.:redface:. دیدی اتی جان زحمات چند ساله درس خوندنت داشت هدر میرفت.. عدم آگاهی و شناخت باعث چنین اتفافات ناخوشایندی میشه.. کدو جا ن موفق باشی آجی..:D

avayestan

کاربر بیش فعال
بیچاره زن ها.این مرد ها رو باید گِل گرفت!!!من که هیچ وقت حاضر نمیشم برم خونه بابام که بعد بیاد دنبالم یا نیاد یه کاری میکنم که اون بره خونه باباش ور دل ننه ش!!!:biggrin:(این هم اثرات امتحانه.خدا بخواد فردا فارغ میشم دیگه منطقی حرف میزنم!)
ولی خداوکیلی خیلی سخته ها که بین زن و شوهر دعوا باشه.خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه!
عطی جان بهش بگو اگه واقعا دوستش داری برو دنبالش وگرنه دیر یا زود اگه بچه ای در کار باشه برمیگرده اما هیچ وقت دلش صاف نمیشه باهات.برو با عزت و احترام بیارش و ازش توضیح بخواه که چرا گذاشته رفته و سعی کنید بین خودتون همیشه مسئله ها رو حل کنید و نذارید خانواده های بدبخت از اختلاف های کوچک زندگیتون باخبر بشن و زجر بکشن بی دلیل.

آره اتی(من که بلاخره نگرفتم عطی درسته ؟اتی درسته ؟آتی درسته ؟:D)
kadoo جان درست میگه... خب آخه غرور تو زندگی چه معنایی داره؟ اگه واقعا زندگیشو دوس داره به طرفش زنگ بزنه ببینه موضوع چیه... بالاخره تو زندگی یکی باید کوتاه بیاد .. مطمئنا طرفین میدونن موضوع چی بوده یا حداقل خانوم چیزی از آفا دیده دلش رنجیده و بجا اینکه با خود طرفش مشکلو حل کنه و مطمئن شه گذاشته رفته.. باید خود طرفین بخوان که حل شه..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختره خیلی به حرف مامان و باباش گوش میکنه تو زندگیشون دخالت میکنن...بچه ندارن
متاسفانه کارشون داره بیخ پیدا میکنه میگه ازنظر عقیدتی به هم نمیخوریم دختره بهش میگه چرا قرآن گوش میکنی،میگه من میخوام آزاد باشم.البته اونم قبل از ازدواج میدونست که اینجوریه ولی گفته بود که درستش میکنم ولی نتونست دختره هم به حرفاش گوش میداد اولا ولی دیگه گوش نمیده... 2 ساله که ازدواج کردن.. مگه میشه ذات آدمارو تغییر داد!!

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دختره خیلی به حرف مامان و باباش گوش میکنه تو زندگیشون دخالت میکنن...بچه ندارن
متاسفانه کارشون داره بیخ پیدا میکنه میگه ازنظر عقیدتی به هم نمیخوریم دختره بهش میگه چرا قرآن گوش میکنی،میگه من میخوام آزاد باشم.البته اونم قبل از ازدواج میدونست که اینجوریه ولی گفته بود که درستش میکنم ولی نتونست دختره هم به حرفاش گوش میداد اولا ولی دیگه گوش نمیده... 2 ساله که ازدواج کردن.. مگه میشه ذات آدمارو تغییر داد!!

عجب!نه هیچ وقت نمیشه ذات کسی رو تغییر داد به خاطر همینه که میگن هیچ وقت توی ازدواج نگید تغییرش میدم.انتخاب ها باید صحیح باشن.

maryam.t.azadeh

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من دارم بدبخت میشم و کسی بدادم نمیرسه. اون آقایی که گفته بودم دوستش دارم الان نزدیک یه هفته است بیمارستان خوابیده و حالش وخیمه. خواهش میکنم منو دعا کنین دارم دیوونه میشم. من بدون اون یه ثانیه نمی خوام زندگی کنم.

48269

عضو جدید
مریم جون امیدوارم هرچه زودتر خوب بشن.من هم دعا میکنم البته اگه لایق باشم.
من یه سوال دارم :question:به نظر شما میشه از طریق سایتای همسریابی مورد دلخواهتو پیدا کنی و باهاش ازدواج کنی؟؟؟
خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم.اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم مطرح کنه .

48269

عضو جدید
یعنی هیج کس نیست جواب منو بده
دوستان من سوال پرسیدم یعنی کسی جوابی براش نداره:(:(

EECi

مدیر بازنشسته
من یه سوال دارم :question:به نظر شما میشه از طریق سایتای همسریابی مورد دلخواهتو پیدا کنی و باهاش ازدواج کنی؟؟؟
خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم.اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم مطرح کنه .
سلام
من تجربه ای در این زمینه ندارم
ولی باید به این نکات توجه داشته باشید:
1- دنیای مجازی فقط یک بعد از ابعاد مختلف انسان رو شامل میشه . این یک بعد روی خود ایده آل افراد تشکیل شده ، یعنی افراد بصورت نا خود آگاه خودشون رو انطور که دوست دارند معرفی می کنند . این همان غریزه دفاعی انسان هاست ، پس این دنیا (دنیای مجازی) جای مناسبی برای شناخت ادم ها نیست

2- بسیاری از ویژگی های انسان ها در این جور سایت ها مورد توجه قرار نمی گیرد ، ویژگی هایی که شاید بفکر شما هم خطور نکنه ولی بعد ها در زندگی مشترک ممکنه براتون بسیار مهم باشه
مثل صبر فرد مورد نظر در مقابله با مشکلات ، عادات شخصی و خانوادگی و .... بیشتر این عادات در دنیای واقعی و راهنمایی خانواده می تونن نمایان بشند و در انتخاب بهتر کمک کنند

3- اغلب افراد از شهر های مختلف هستند که دارای فرهنگ های گوناگون هستند که در بعضی مواقع افراد با فرهنگ های هم اشنایی ندارند و این بعد ها مشکل ساز می شود و حتی ممکن هست خانواده های طرفین مورد قبول همدیگر نباشند و مشکلات دیگری که مثلا ممکن است بخاطر مسافت بین شهر ها و دید و بازدید از خانواده دختر و پسر بعد ازدواج ، ایجاد شود و....

در کل این گونه روش برای شناخت توصیه نمی شود با وجود فرصتی که بوجود می اورد ولی اغلب پنهانی و بدور از خانواده ها صورت می گیرد و این یعنی یک امتیاز منفی دیگر
:gol:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یعنی هیج کس نیست جواب منو بده
دوستان من سوال پرسیدم یعنی کسی جوابی براش نداره:(:(

ببنید این که میگم همش حرف خودم نیست ولی به نظرم حرف بدی نیست
ببینید یه وقت هست توی محیط مجازی ادم با یه نفر اشنا میشه و اصلا قصدشون ازدواج و این حرفا نبوده ولی بعد یه مدتی میبینند که میتونند مورد خوبی برای هم باشند و در مواردی حتی به ازدواج ختم میشه و خوشبخت هم میشند

منظورم اینه اگه از اول قصد ازدواج نبوده باشه میتونه خوب باشه

ولی اگه از اول این بحثا نبوده باشه و مصخوصا توی سایت های همسر یابی و این موارد به علت این که ادم واقعا نمیدونه طرفش چقدر داره بهش راست میگه یا دروغ واین که اصلا طرف الکی به نمایی از خودش نشون میده و .. واقعا سخته اعتماد کردن
اعتمادی که باید یه عمر باشه...
.
.
و در نهایت هیچ چیز غیر ممکن نیست....

48269

عضو جدید
اول ممنونم از اینکه جواب دادید کسی هم که میاد خواستگاری و غریبس و آشناییتی با هم ندارید هم میتونه دروغ بگه و چهره ی اصلی خودش رو پنهان کنه

• Like
واکنش ها: EECi

Paydar91

کاربر ممتاز
اول ممنونم از اینکه جواب دادید کسی هم که میاد خواستگاری و غریبس و آشناییتی با هم ندارید هم میتونه دروغ بگه و چهره ی اصلی خودش رو پنهان کنه

خواهش میکنم...کاری نکردم....
.
.
این جور افراد توی واقعیت خب هدفشون ازدواج نیست و شیاد هستند که میخوان با دروغ به یه نفر برسند!!!خب اخرش که چی یه روز همه چی مشخص میشه و اخرش میشه جدایی.....

در کل باید خیلی محتاطانه و با احتیاط عمل کرد...

بعدشم تا وقتی دورو بر ادم پره از مورد های خوب واسه ازدواج چه نیازی به سایت های همسر یابی هستش .....

EECi

مدیر بازنشسته
خواهش می کنم
ابزاری که شما برای شناخت در دنیای واقعی دارید اصلا قابل قیاس با اینترنت نیست
خب بگذارید متنی رو از سایت تبیان برایتان کپی کنم تا بخوانید
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=209202
نتیجه بررسی 6 ماهه سایتهای همسریابی موجود
در تاریخ 1 مرداد 1389 برآن شدیم تا سایتهای همسریابی را مورد بررسی قرار دهیم از اینرو پس از عضویت در این سایتها و ارتباط با سایر اعضای این سایتها از آنها خواستیم تا بدون در نظر گرفتن تحقیقات ما روش همسر یابی خود را ادامه دهند که نتایج زیر حاصل شد

در یکی از بزرگترین و کامل ترین این سایتها که امکانات شایسته ای هم در آن وجود داشت از 1000 کاربر آقا( مجرد- متاهل – مطلقه – همسر مرحوم ) و از 1000 کاربر خانم ( مجرد – مطلقه – همسر مرحوم ) از شهرهای تهران – کرج – اصفهان – شیراز – یزد – همدان – قم – تبریز و کرمان که در سنین 23 تا 35 سال بودند تحقیقات بعمل آمد

بررسی پروفایل آقایان :

68 درصد از آنها جز تعریف از خود چیز دیگری درج نکرده بودند

54 درصد آنها دو پروفایل متفاوت داشتند

21 درصد آنها بیش از دو پروفایل متفاوت داشتند

ایجاد پروفایلهای مختلف را به منظور امتحان کردن صحت حرفهای فرد مقابل عنوان کرده بودند که البته سیستم نظارتی یکی از این سایتها کاربرانی را که بیش از یک پروفایل داشتند را حذف می نمود .

71 درصد آقایانی که در این سایت ها عضو بودند هدف اصلیشان دوستی و ازدواج موقت بود

بیشترین پیشنهاد مطرح شده از اقایان مربوط به خانم هایی بود که مطلقه و یا همسر مرحوم بودند

68 درصد آقایان گزینه ازدواج موقت و دائم را انتخاب کرده بودند

28 درصد از اقایان عضو سایتهای همسریابی متاهل بودند

79 درصد از اقایان در پروفایلشان اعلام کرده بودند پس از دوره چند ماهه شناخت خانواده ها را در جریان می گذارند

بررسی پروفایل خانم ها :

42 درصد خانمها فقط از خودشون تعریف کرده بودند

21 درصد از الگوی پیشفرض سایت در مورد توضیحات پروفایل استفاده کرده بودند

34 درصد خانم ها به قصد سرگرمی عضو این سایتها بودند

4 درصد از خانم ها دوستانشان آنهارو ثبت نام کرده بودند از این جهت محتویات خوب وبد پروفایلشان نظر دوستشان بوده

29 درصد خانم ها دو پروفایل داشتند

12 درصد خانم ها بیش از دو پروفایل مختلف داشتند

43 درصد خانم های سن20 تا 25 سال ظاهر – موقعیت اجتماعی – تحصیلات – قد بلند – درامد خوب را بین معیارهای اول تا سوم خود قرار داده بودند

39 درصد خانم های سن 20 تا 24 سال در پاسخ به این سوال که آیا فکر میکنید به سن ازدواج و رشد کافی برای ازدواج رسیدید پاسخ دادند نمیدانم

9 درصد از خانم های عضو این سایت گزینه ازدواج موقت و دائم را انتخاب کرده بودند

حدودا 66 درصد از خانم ها قصدشان از عضویت در سایت ازدواج بوده نه دوستی

76 درصد از خانمها در پروفایلشان اعلام کرده بودند پس از دوره چند روزه کمتر از یکماه شناخت خانواده ها را در جریان میگذارند

جالب اینکه حدود 70 درصد خانم ها با نیت ازدواج عضو سایت های همسریابی میشوند و تقریبا بهمین مقدار آقایان به منظور دوستی و ازدواج موقت عضو سایتهای همسریابی میشوند .

از نکات منفی سایتهای همسریابی میتوان به این مسئله اشاره کرد که هر فرد همزمان با افراد زیادی ارتباط برقرار کرده و به محض آنکه فرد مقابل تنها یکی از ملاکها را نداشت براحتی حذف و فرد دیگری جایگزین میشود و افراد وقتی برای شناخت یکدیگر نمیگذارند ، این در حالیست که اکثر خانم های عضو این سایتها مثلا اگر فردی یکی از معیارهایشان را نداشت و تصمیمش برای ازدواج جدی بود رها کرده و با فرد دیگری ارتباط برقرا میکردند که پروفایل پر باری از خود تایپ کرده بود اما خب هدفش ازدواج شاید نبود و برای جذب خانم ها پروفایل خوبی از خود ساخته بود و این چرخه ادامه داشت . یا اقایان به همین ترتیب همزمان با تعداد زیادی خانم در ارتباط بودند .

البته خانم هایی که درسن بالای 26 سال قرار داشتند معمولا تا مشخص نشدن رابطه جاری با فرد جدیدی ارتباط برقرار نمیکردند

آنچه در تحقیقات مشخص شد اینکه کمتر از 15درصد از افرادی که عضو سایتهای همسریابی میشوند شانس آنرا دارند تا با فردی اشنا شوند که بتوانند در مورد ازدواج به مرحله شناخت برسند و موضوع خانوادگی بشه

البته سیستم نظارتی یکی از این سایتها بسیار قوی و کار آمد بود و نمیتوان به مدیران این سایتها گله کرد چون نیت آنها ایجاد بستر مناسب بوده و این مهم در امکانات جامع یکی از این سایتها به وضوح ملموس و محسوس بود و اشکال از فرهنگ کاربرانی است که به صورت نا صحیح از این تکنولوژی استفاده میکنند که در اینترنتی فرق بین خوب و بد را براحتی نمی شود تشخیص داد

حال چه امتیازاتی برای افراد در دنیای واقعی وجود دارد ، مخصوصا برای شما که خانم هستید:
1- از همان ابتدا خواستگار با پدر شما اشنا خواهد شد و پدرتان در راه شناخت به شما بسیار کمک خواهد کرد
2-می توانید از همان ابتدا ( قبل از وابستگی نسبی عاطفی) از روانشناسان و مشاوران خانواده برای اشنایی استفاده کنید
3-تعهد رسمی که در خاستگاری رسمی وجود دارد و خطرات بعدی برای طرفین از قبیل شکست عاطفی ، اسیب روحی و جسمی ، افسردگی پس از مشخص شدن حقایق و... به کمترین میزان ممکن خواهد رسید
4-وقتی شما به اذن پدرتان با خواستگار اشنا می شوید و مراحل شناخت را طی می کنید ، امکان افتادن به گناه هم به حداقل میرسه ، و این به نفع شماست
5-نظر خانواده شما در قبال خانواده خواستگار از همان ابتدا مشخص خواهد شد و اگر منفی بود چون واستگی عاطفی بوجود نیامده این ازدواج بسادگی صورت نمی گیرد و اسیب به حداقل میرسد
و....

موید باشید

48269

عضو جدید
ممنون از آقا آیدین و پایدار عزیز :gol::gol:

خواهش میکنم...کاری نکردم....
.
.
این جور افراد توی واقعیت خب هدفشون ازدواج نیست و شیاد هستند که میخوان با دروغ به یه نفر برسند!!!خب اخرش که چی یه روز همه چی مشخص میشه و اخرش میشه جدایی.....

در کل باید خیلی محتاطانه و با احتیاط عمل کرد...

بعدشم تا وقتی دورو بر ادم پره از مورد های خوب واسه ازدواج چه نیازی به سایت های همسر یابی هستش .....

متاسفانه دورو ور من نیست،خواستگارا یا کار درست حسابی ندارن، یا تحصیلات ندارن،یا سنشون بالاس .
من شخص معتقدی هستم،اجازه نمیدم این ارتباط به خواسته های بعضی شیادان برسه یا به دوستی.
موافقم ممکنه در این ارتباط دروغ زیاد گفته بشه و
این که آقایی که واقعا قصدش ازدواجه و شرایطشو هم داره لزومی نداره که از این روش برای انتخاب همسر استفاده کنه. درسته؟
میخواستم بپرسم دوستان تا حالا با پسری بر خوردن که شرایط داشته باشه و از این روش برای انتخاب همسر استفاده کنه؟؟

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته

متاسفانه دورو ور من نیست،خواستگارا یا کار درست حسابی ندارن، یا تحصیلات ندارن،یا سنشون بالاس .
من شخص معتقدی هستم،اجازه نمیدم این ارتباط به خواسته های بعضی شیادان برسه یا به دوستی.
این که آقایی که واقعا قصدش ازدواجه و شرایطشو هم داره لزومی نداره که از این روش برای انتخاب همسر استفاده کنه. درسته؟
میخواستم بپرسم دوستان تا حالا با پسری بر خوردن که شرایط داشته باشه و از این روش برای انتخاب همسر استفاده کنه؟؟
خواهش می کنم :gol:

شاید با فعالیت سالم بیشتر (مثل کار ، فعالیت در گروه های مختلف اجتماعی ) در جامعه بتونید انتخاب های بیشتری برای ازدواج داشته باشید

ببنید همه چیز نسبی هست و چیز مطلقی در این مورد( اشنایی اینترنتی) وجود نداره ، ممکنه بعضی افراد هم هدفشون ازدواج باشه ولی بحث سر دو چیز متفاوت هست ، اینکه
1- این محیط اصلا متناسب با شناخت هست؟ مسلما نه
2- ایا میشه از این محیط برای اشنایی استفاده کرد یا نه؟

اشنایی و شناخت دو مقوله کاملا متفاوت هست

مورد دوم کمی سوال برانگیزه و میشه روش بحث کرد . فعلا بحثی که در حد تئوری هست و نه قابل اجرا در جامعه :
همانطور که ممکنه در محیط دانشگاه دو فرد با هم اشنا بشند و این امر موجب به ازدواج بشه ( پس از شناخت تحت نظر خانواده ها و بدون دوستی پنهانی) ، اشنایی در این محیط هم ( محیط مجازی) می تونه روشی برای اشنایی و انتخاب اولیه باشه و بعد ها مراحل شناخت یکی پس از دیگری شکل بگیرن
ولی محیط مجازی یه ایراد بزرگی که داره پوششی هست که روی شخصیت واقعی افراد میزاره و در همون انتخاب اولیه هم ممکنه افراد رو دچار اشتباه بکنه....

به دنبال نمونه نباشید ، اگر کاری درست باشد برای اولین بار هم که شده انرا انجام بدید ولی اگر درست باشد! برای اینکه بفهمید کاری که میخواید انجام بدید درسته یا نه ، از افراد اگاه بپرسید ، مثل مشاوران

:gol:

48269

عضو جدید
با کمک راهنمایی های شما ومطالعاتی که داشتم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که حق با شماس
وا این که به فرض اگرم کسی همه ی حرفاش راست باشه من نمیتونم بهش اعتماد کنم و در تمام مدت این دغدغه ی ذهنی منه که آیا داره راست میگه ویا نه
شک و شبحه نمیتونه آغاز خوبی برای آشنایی باشه .

Paydar91

کاربر ممتاز

متاسفانه دورو ور من نیست،خواستگارا یاکار درست حسابی ندارن، یا تحصیلات ندارن،یا سنشون بالاس .

خدا وکیلی اگه غیر این بود جای تعجب داشت دیگه...
اگه طرف سنش میخواید کم باشه نه تنها شما در حالت کلی میگم خب میگید این پسره که هیچی نداره نه شغل درستی و مثلا نه تحصیلاتشو تموم کرده و ...
اگه طرف بخوایم تحصیلاتشم تموم کرده باشه و سربازی رفته باشه و شغل داشته باشه و پس انداز هم داشته باشه و همه چیز اماده داشته باشه خب قطعا سنش میره بالا دیگه
دیگه انتخاب با شماهاست...یا با یکی توی سن کمتر با شرایط سخت تر اعتماد میکنید و با هم از صفر شروع میکنید و خیلی سخته ولی شیرینه در نوع خودش
و یا نه طرف سنش بالاست و تقریبا به یه ثباتی رسیده و همه چیزش شسته رفته هستش که اینم بد نیست و میتونه خوب باشه و هرکسی دست به یه انتخابی میزنه

ببینید به نظر من پسری که شرایطش اون قدر کامله و این قدر توی مراحل مختلف زندگیش دختر دیده و .... نتونسته از یکی خوشش بیاد واقعا برای شما نمیدونم برای خودم جای سواله چطور میخواد از پشت مانیتور و مجازی یه نفرو انتخاب کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

در نهایت لازم میدونم یاداوری کنم من با ازدواجایی که پایه ی اشناییشون از این نوع باشه کلا مخالف نیستم و قبلا هم گفتم در چه شرایطی...

ولی با سایت همسر یابیمخالفم....
ضمنا نه من توی اشنا و فامیل ندیدم پسری که شرایطشو داشته و این طوری اقدام کرده باشه... یا خودش کسی رو درنظر داشته یا از طریق خونواده و سایرین رفته خواستگاری و ....

ولی بازم دیدم کسی رو که ازدواج کرده و مبنای اشناییشون هم اینترنت بوده ولی سایت همسر یابی نبوده.....

با کمک راهنمایی های شما ومطالعاتی که داشتم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که حق با شماس
وا این که به فرض اگرم کسی همه ی حرفاش راست باشه من نمیتونم بهش اعتماد کنم و در تمام مدت این دغدغه ی ذهنی منه که آیا داره راست میگه ویا نه
شک و شبحه نمیتونه آغاز خوبی برای آشنایی باشه .

بله...منم همینو میگم ...

48269

عضو جدید
خدا وکیلی اگه غیر این بود جای تعجب داشت دیگه...
اگه طرف سنش میخواید کم باشه نه تنها شما در حالت کلی میگم خب میگید این پسره که هیچی نداره نه شغل درستی و مثلا نه تحصیلاتشو تموم کرده و ...
اگه طرف بخوایم تحصیلاتشم تموم کرده باشه و سربازی رفته باشه و شغل داشته باشه و پس انداز هم داشته باشه و همه چیز اماده داشته باشه خب قطعا سنش میره بالا دیگه
دیگه انتخاب با شماهاست...یا با یکی توی سن کمتر با شرایط سخت تر اعتماد میکنید و با هم از صفر شروع میکنید و خیلی سخته ولی شیرینه در نوع خودش
و یا نه طرف سنش بالاست و تقریبا به یه ثباتی رسیده و همه چیزش شسته رفته هستش که اینم بد نیست و میتونه خوب باشه و هرکسی دست به یه انتخابی میزنه

ببینید به نظر من پسری که شرایطش اون قدر کامله و این قدر توی مراحل مختلف زندگیش دختر دیده و .... نتونسته از یکی خوشش بیاد واقعا برای شما نمیدونم برای خودم جای سواله چطور میخواد از پشت مانیتور و مجازی یه نفرو انتخاب کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

در نهایت لازم میدونم یاداوری کنم من با ازدواجایی که پایه ی اشناییشون از این نوع باشه کلا مخالف نیستم و قبلا هم گفتم در چه شرایطی...

ضمنا نه من توی اشنا و فامیل ندیدم پسری که شرایطشو داشته و این طوری اقدام کرده باشه... یا خودش کسی رو درنظر داشته یا از طریق خونواده و سایرین رفته خواستگاری و ....

ولی بازم دیدم کسی رو که ازدواج کرده و مبنای اشناییشون هم اینترنت بوده ولی سایت همسر یابی نبوده.....

بله...منم همینو میگم ...

اینی که گفتم سنش زیاد بوده یعنی واقعا زیاد بوده 35 ساله با اختلاف تقریبا 11 سال البته برای این مورد. ولی با صحبت شما به طور کلی موافقم.

کاملا موافقم و همین مورد باعث میشه که نمیتونم اعتماد کنم.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

امروز تو اتوبوس تجریش یکی کپی عکس آواتارم دیدم شاید نتونین باور کنید کپی همین بود وقتی میگم کپی منظورم این نیست که شبیه بود منظورم اینه که عین خودش بود چشم سبز بود و ابروش و پوستش و همه چیش همین بود. رو به قسمت خانومها نشسته بودم وقتی دیدمش تعجب کردم با خودم گفتم چقدر آشناست این همون صورتیه که خیلی دوسش دارم!!! چشمم تو چشمش افتاد بعد کم کم نگاهش میکردم اونم نگاهم میکرد تو زندگیم اولین بار بود که تو چشمای یه دختر زیاد نگاه میکردم خیلی امیدوار شده بودم با خودم فکر میکردم که چیکار کنم که نتیجه بده گفتم میوفتم دنبالش بهش میگم شماره یا آدرس خونتون رو بدید بگم مادرم بیاد با مادرتون صحبت کنه ... از اتوبوس پیاده شد رفتم که منم از اتوبوس پیاده شم دنبالش برم که دیدم تو دستش حلقه داره یه دفه ته دلم خالی شد( عجب ضد حالی خوردم یه دفه تمام نفسم خالی شد قفسه سینم چسبید به کمرم) اینطور بود که یکی از بزرگترین ضد حالهای زندگیم رو خوردم همینطور پیاده اومدم خونه بدنم کرخت شده بود افتادم تو رخت خواب و همینطور فکر میکردم عجب ضد حالی خوردم اون صورتی که چند ماه تو رویاهام بود رو دیده بودم ولی آخرش اینطوری شد.

تا حالا شده شما این حالت براتون پیش بیاد؟

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر ممتاز
اینی که گفتم سنش زیاد بوده یعنی واقعا زیاد بوده 35 ساله با اختلاف تقریبا 11 سال البته برای این مورد. ولی با صحبت شما به طور کلی موافقم.

کاملا موافقم و همین مورد باعث میشه که نمیتونم اعتماد کنم.

اوه این دیگه واقعا زیاد بوده !!!!!!
.
.
ببنید من یه چیز میگم درد خیلی از جووناست....دیگه برداشت ازاد....
وقتی یه پسر هنوز پسره و سنش کمه خیلی ها بهش دختر که چه عرض کنم گربه هم نمیدند بنا به دلیل نداشتن شرایط (مثلا پسری که 22 سال داره که مثلا اگه بخواد ازدواج کنه با یه دختر حالا 20 یا 21 یا 22 )

خب همون پسر وقتی این طوری باهاش برخورد میشه و کلا از ازدواج منصرف میشه وبه فکر کسب و مهیا کردن یه شرایط ایده ال میره و تاوقتی که به اون شرایط میرسه سنش میره بالا و تازه به شرایطی خوب میرسه واسه ازدواج و مثلا شده 28 ساله حالا همون پسر طبیعتا میره خواستگاری یه دختر 22 ساله نه دیگه همون دختری که حالا شده مثل خودش 28 ساله....
..
...
به هر حال کسی که پای سختی ها نمیمونه و نمیخواد بشینه به نظر من حق و عدالت همینه.....
به هر حال نمیشه هم خدا رو خواست و هم خرما رو....
.
.
کلا اعتماد کردن این روزا خیلی سخته....دیگه مجازیش بماند....

48269

عضو جدید
حق باشماس ولی من به شخصه توقعم زیاد نبوده
ولی این رو هم بگم گاهی بعضی آقایون بیشتر از بقیه به خودشون سخت میگیرن........

translator1

عضو جدید
لطفا کمکم کنید
من 4 سال پیش عاشق یکی از پسرای کلاسمون شدم
هر کار کردم که فراموشش کنم یه مدت فراموش می شد ولی دوباره همون آش و همون کاسه...
حتی برای اینکه فراموشش کنم با کسی دوست شدم، حتی خواستم ازدواج کنم ...
اتفاقات زیادی افتاد و من برای اینکه فراموشش کنم دست به هر کاری زدم
حالا 4 سال گذشته و من بدتر از قبل عاشقشم و نمی تونم فراموشش کنم
شاید اون کس دیگه رو دوست داشته باشه
یا حتی از من بدش بیاد
یا هر چیز دیگه ای
من خیلی داغون شدم
از خدا و امام و اینا خیلی التماس کردم یه کاری برام کنه
ولی بی فایده بود
دیگه دارم به همه چیز بی اعتماد می شم
به خدا و به همه چیز ...
حتی دلم نمی خواد دیگه نماز بخونم
حالم خیلی بده کمکم کنید
گناه من فقط عاشق شدن بود که چهار سال از بهترین سالای زندگیم سوخت و رفت ...
دیگه بریدم

Paydar91

کاربر ممتاز
لطفا کمکم کنید
من 4 سال پیش عاشق یکی از پسرای کلاسمون شدم
هر کار کردم که فراموشش کنم یه مدت فراموش می شد ولی دوباره همون آش و همون کاسه...
حتی برای اینکه فراموشش کنم با کسی دوست شدم، حتی خواستم ازدواج کنم ...
اتفاقات زیادی افتاد و من برای اینکه فراموشش کنم دست به هر کاری زدم
حالا 4 سال گذشته و من بدتر از قبل عاشقشم و نمی تونم فراموشش کنم
شاید اون کس دیگه رو دوست داشته باشه
یا حتی از من بدش بیاد
یا هر چیز دیگه ای
من خیلی داغون شدم
از خدا و امام و اینا خیلی التماس کردم یه کاری برام کنه
ولی بی فایده بود
دیگه دارم به همه چیز بی اعتماد می شم
به خدا و به همه چیز ...
حتی دلم نمی خواد دیگه نماز بخونم
حالم خیلی بده کمکم کنید
گناه من فقط عاشق شدن بود که چهار سال از بهترین سالای زندگیم سوخت و رفت ...
دیگه بریدم

خب طبیعتا 4 سال گذشته و الان شما دیگه فارغ التحصیل شدید درسته؟؟؟