لطفا فارسي تايپ كنيد

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت كاربران عزيز و به خصوص كاربراني كه فينگليش مينويسند.

براي اينكه متن نوشته شما بهتر خونده بشه و نظم تالارها هم رعايت بشه لطف كنيد و از اين به بعد فارسي بنويسيد. در صورتي كه مشكلي با فارسي نوشتن داريد سعي كنيد اون مشكل رو برطرف كنيد يا اينكه از برنامه Finglish to Farsi Translator استفاده كنيد.

براي دانلود اين برنامه اينجا را كليك كنيد

با تشكر،
مديريت سايت.

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارسی‌نگار 2 منتشر شد! این نگارش فایل‌ها را تقریباً با نصف حجم فارسی‌نگار قدیمی ذخیره می‌کند (تقریباً 10 / 6 قبل).
همچنین اشکالاتی که هنگام پاک کردن و افزودن صفحات در نسخه‌ی قبلی وجود داشت کاملاً برطرف شده‌است.
روش تبدیل متون نیز در آن تغییر یافته و به راحتی می‌توانید متون خود را بین کلاس‌پد و فارسی‌نگار تبدیل کنید!

برای دانلود روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

فایل‌ها توسط نرم‌افزار 7-zip فشرده شده‌اند که برای استخراج آن‌ها به نرم‌افزار 7-zip یا WinRAR احتیاج دارید.
(آدرس 7zip، سایت www.7-zip.org است اما از این لینک مستقیم می‌تونید دانلود کنید: 7-zip 9.20, 32-bit (حجم: 1097 کیلوبایت))

دانلود نگارش 2.0 همراه با نسخه ویندوز و راهنما
(602 کیلوبایت) : تاریخ ساخت: 17 / 9 / 1390

برای اجرای برنامه روی ویندوز به فایل ClassPadDLLgcc.dll احتیاج دارید که باید از اینجا دانلود کنید:

اگر ClassPad 300 یا 300 Plus دارید و از نرم‌افزار ClassPad Manager Version 2 استفاده می‌کنید: این فایل را دانلود کنید. (1322 کیلوبایت)

اگر ClassPad 330 دارید و از نرم‌افزار ClassPad Manager Version 3 یا FA-CP1 استفاده می‌کنید: این فایل را دانلود کنید. (2157 کیلوبایت)

فایل را پس از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و در همان پوشه‌ای که فایل EXE ویندوز هست بگذارید.

دانلود سورس کد برنامه
(67 کیلوبایت)

اگر مایلید از نگارش‌های جدید به محض ساخته‌شدن از طریق ایمیل آگاه شوید در خبرنامه‌ی سایت ثبت نام کنید.

راهنمای نصب برنامه

بارگذاری نگارش‌های قدیمی

نگارش‌های زیر فقط به جهت تکمیل آرشیو فارسی‌نگار و برای برنامه‌نویسان علاقه‌مند در اینجا قرارداده‌شده‌اند و کاربرد دیگری ندارند.

نگارش 1.9.1

نگارش 1.2

classpad.ir

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
یکی از بهترین و ساده راه های تبدیل تایپ فینگیلیش به فارسی استفاده از ابزار گوگل است که می توانید طرز کار این ابزار را در لینک زیر ببینید :
http://www.google.com/intl/fa/inputtools/cloud/try/

و همچنین می توانید آن را به عنوان یک اکستنشن بر روی گوگل کروم خود نصب و در هر سایتی از ان استفاده کنید :
https://chrome.google.com/webstore/detail/google-input-tools-for-ch/iiicejfhlmmhlekmafefbecflcpdkocb

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت كاربران عزيز و به خصوص كاربراني كه فينگليش مينويسند.

براي اينكه متن نوشته شما بهتر خونده بشه و نظم تالارها هم رعايت بشه لطف كنيد و از اين به بعد فارسي بنويسيد. در صورتي كه مشكلي با فارسي نوشتن داريد سعي كنيد اون مشكل رو برطرف كنيد يا اينكه از برنامه Finglish to Farsi Translator استفاده كنيد.

براي دانلود اين برنامه اينجا را كليك كنيد

با تشكر،
مديريت سايت.
کی اینو لایک کرد؟ این برا قرون وسطی بوده!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احمد🤣
کلا دوستت داره پسره خوبیه وام ۵۰۰ میلیونی رو بده به همین احمد😁
🙃🙃🙃
حالا وامم نمیشه بده بذارم مدیر
تا بتونم بیشتر فعالیت کنم
و پستای بیهوده و آدمای بیهوده رو بحذفم😁😅🌹
محسن ازم خیلی تعریف کن دل ادمین نرم شه🙃

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
🙃🙃🙃
حالا وامم نمیشه بده بذارم مدیر
تا بتونم بیشتر فعالیت کنم
و پستای بیهوده و آدمای بیهوده رو بحذفم😁😅🌹
محسن ازم خیلی تعریف کن دل ادمین نرم شه🙃
اول از همه منو حذف کن احمد🤣
اگر قول بدی سفارش ت رو میکنم پیش ادمین😁
( بن برای همیشه نشم صلوات😁)
البته ادمین خیلی خوب و مهربون ه😅

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا محسن شاید شوخی نداره یدفه ای دیدی حذف کرد .
من تجربه شنیدن جمله حذف شدن رو دارم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه منو حذف کن احمد🤣
اگر قول بدی سفارش ت رو میکنم پیش ادمین😁
( بن برای همیشه نشم صلوات😁)
البته ادمین خیلی خوب و مهربون ه😅
چرا تورو حذف کنم
حیف نیست آخه😁😁😁
تو حالا ی سفارشی کن یکی دو نفرو میخوام کلا حذف کنم از باشگاه
یکیشونم میخوا برم خواستگاریش وقتی رفتیم تو اتاق صحبت کنیم