لطفا راهنمایی کنید

نیناز

عضو جدید
سلام
من تصمیم گرفتم ارشد رشته مدیریت بازرگانی فراگیر پیام نور بخونم.
کسی میتونه منو راهنمایی که چه منابعی و بهتره بخونم تا قبول شم؟:que:

mohsen_blid

عضو جدید
اگه یک هفته پیش این سوال را کردهبوده بهترین جواب رو میگرفتی چون دوست بنده نیز ارشد را در فراگیر به اتمام رسونده
اما سرچ میکنم و بهتون خبر میدم

shakori mogaddam

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان لطفا منو در دانلود جزوات عمران دانشگاه شريف راهنمايي بفرماييد

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

دوست عزیز بهتر بود می گفتید از چه رشته ای فارغ التحصیل شدید . برای آزمون های پیام نور باید منابعی که خود دانشگاه اعلام میکنه بخونید . سوال ها دقیقا از همون کتاب ها میان . می تونید سری به سایت http://pnu.ac.ir بزنید یا از دانشگاه سوال کنید. یادتون نره حذفیات منابع را هم بگیرید.موفق باشید.

Z710

عضو جدید
با سلام کسی میدونه چطور میشه جزوات اساتید دانشگاه صنعتی شریف رشته ی ITرا بدست آورد؟؟

hunny

عضو جدید
سلام یه سوال دارم لطفا زود بهم جواب بدین میخواستم بدونم کسی که دیپلمش فنی هست و میخواد پیاو نور امتحان بده چه رشته هایی میتونه امتحان بده و درسایی که میخواد چیه؟و کدوم شهر ها ورودی بدون کنکور هم دارن با چه رشته هایی؟ و اینکه امتحانش کی هست؟ و زمان ثبت نام برا امتحانش چطور؟خلاصه لطف کنید هرچه در این مورد میدونید برام بگین ممنون از کمکتون

ashkan2020

عضو جدید
پیام نور

پیام نور

سلام
:w23:سلام دوست من.من خودم پیام نوری ام.بهترین و کاملترین منبع همان منابع اعلام شده از دانشگاه پیام نور است.در ضمن فهرست حذفیات را تهیه کید و ز کتاب تست های مخصوص پیام نور استفاده کنید.;)

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه سوال دارم لطفا زود بهم جواب بدین میخواستم بدونم کسی که دیپلمش فنی هست و میخواد پیاو نور امتحان بده چه رشته هایی میتونه امتحان بده و درسایی که میخواد چیه؟و کدوم شهر ها ورودی بدون کنکور هم دارن با چه رشته هایی؟ و اینکه امتحانش کی هست؟ و زمان ثبت نام برا امتحانش چطور؟خلاصه لطف کنید هرچه در این مورد میدونید برام بگین ممنون از کمکتون
بستگی داره که بخوای چه رشته ای رو در مقطع پیش دانشگاهی بگذرونی و در رشته های مرتبط با رشته مقطع پیش دانشگاهی انتخاب رشته می کنی ودر همون رشته می تونی ازمون فراگیر بدی و .هر مرکز پیام نور که تو شهر خودت باشه یا دورو اطراف میتونی ثبت نام کنی.امسال فک نکنم ازمون فراگیر برگزار شه به نقل از زیاری سرپرست دانشگاه پیام نور.

بالا