كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من اين ترم واحد كاربرد كامپيوتر داشتم . حالا آخر ترم شده و من دچاركابوس شدم. هفته آينده بايد يك ساعت عملي پروژه پاياني را جلو استاد انجام بديم.حالا موندم اصلا از كجا شروع كنم . هركس جايي تو رشت يا لاهيجان مي شناسه كه قيمتش مناسب باشه لطفا راهنمايي كنه و منو از كابوس نجات بده .(قرار بود يكي از بچه ها جاي كار طرح كه براش انجام دادم كمك كنه كه ديگه پيداش نشده)

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیمادستان روانی

بیمادستان روانی

سلام به هگی
از دوستان کسی پلان یا عکسی یا هرمصداقی یا تحقیقی از بیمارستان روانی ندارهبرا یکی از دوستام می خام هر چی سرچ میکنم نمی یابم دیگه دوستم هم خودشو هم منو روانی کرده کمک کنین صواب داره

mohandes memar

عضو جدید
کیوسک یا گیشه فروش

کیوسک یا گیشه فروش

سلام به همه معمارای گل.کسی از دوستان پلان یا پرسپکتیو و... از طراحی گیشه ندارن لطف کنند....ممنون از همه

Kian Pasha

عضو جدید
عمران یا معماری؟!؟!؟!

عمران یا معماری؟!؟!؟!

من براي انتخاب رشته بين عمران و معماري ترديد دارم.ميشه راهنماييم كنيد كه يه انتخاب درست داشته باشم؟ از جهات مختلف ميشه اين دو تا رشته رو مقايسه كنيد(بازار كار-سطح دشواري-جذابيت و ...) يا اصلا فرقي هم با هم دارن؟
ممنون از همتون.

soha.sogol

عضو جدید
سلام
راستش معماری خیلی باحال هستش چون هم هنری تره هم جذابتر باید یک دید باز نسبت به محیط اطرافت داشته باشی تا تو معماری موفق بشی عمران از نظر تئوری درس بیشتری دارید ولی معماری بیشتر عملی هست کار معماری برای دخترا مناسب تره در کل عمران رشته زمختی هست البته از نظر من

monir arch

عضو جدید
من ترم اولی بودم و این جوری از این ترم فهمیم که باید:
حوصله خیلی زیاد,علاقه به نقاشی,خستگی ندونی,دوس داشته باشی با دستات کار کنی و خلاصه باید خیلی به خودت حال بدی البته این و بگم که من وقتی کارای دانشگاهم و میکنم حال می کنم.من علاقه به معماری نداشتم ولی الان عاشق معماریم و نمیتونم فکرش و بکنم که رشته دیگه ای بخونم.درباره عمران اونجور که استادام و دوستم که عمران میخونه گفتن فکرت به یه 4دیواری ختم میشه که باعث میشه محدود فکر کنی ولی تو معماری ذهنت باز میشه و تقریبا میتونی رویا پردازی کنی.

THE SECRET

عضو جدید
کمکم میکنید؟؟؟!!!

کمکم میکنید؟؟؟!!!

سلام دوستان:w36:.این تصمیم مربوط به آینده ام میشه:cry:
من عشق آی تی بودم اما بعدا متوجه شدم که این رشته به دردم نمیخوره!فعلا دارم به معماری فکر میکنم.
میشه شما یه کم از رشته تون تعریف کنید(طوری که دهن همه آب بیفته;))البته معایبش رو هم (اگه داره ) بگید! بازار کارش چطوره؟!
(راستی ذوق هنری هم تا دلتون بخواد دارم:D)
تحویلم بگیرید ممنون میشم:redface::w27:

str arch

عضو جدید
salam bayad begam age fekr mikoni omrano memrai shabihe ham digean sakht dar eshtebahi kheili ba ham fargh daran memari niaz be estedade honari va ghodrate tajasom va khalaghiat dare age fekr mikoni az pasesh ba rmiyay entekhab kon vali omran ye reshteyi ke hame mitunan bekhunanesh kheili rabti be ruhiye o shakhsiate daruniye adame nadare dar kol age estede honari dari boro memari reshteye kheili khubiye:smile:

Kian Pasha

عضو جدید
استعداد هنري كه تا دلتون بخواد دارم.پس به طور كلي معماري رشته ي سختي از نظر تئوري نيست و كارهاي عمليش هست كه مشكله و در واقع زياده.درسته؟
واحد رياضي چي داره؟ چه كتابهايي با چه عناويني؟ نسبت به بقيه مهندسي ها كه قطعا كمتره.درسته؟

monir arch

عضو جدید
استعداد هنري كه تا دلتون بخواد دارم.پس به طور كلي معماري رشته ي سختي از نظر تئوري نيست و كارهاي عمليش هست كه مشكله و در واقع زياده.درسته؟
واحد رياضي چي داره؟ چه كتابهايي با چه عناويني؟ نسبت به بقيه مهندسي ها كه قطعا كمتره.درسته؟
کارای عملیش سخت نیس چون وقتی داری درستشون میکنی خود به خود ازش خوشت میاد.آره فعلا تا اینجا که من دیدم تئوریاش سخت نیس.استادمون میگه وقتی به ترمای آخر برسین خیلی خسته میشین چون کار شبانه روزی میخواد حتی باید بعضی شبا نخوابی تا بتونی کاراتو تموم کنی ولی فک کنم اینم به علاقه و استفاده از وقتت ربط داره.
طبق اون جدولی که به ما دادن فقط ریاضی عمومی داریم که من این ترم داشتم این ریاضی رو هم همه رشته ها دارن فقط اون یکی ها تخصصی هم دارن که ظاهرا ما نداریم.
درباره عمران هم زیاد فکر کن صبر کن چن تا عمران هم نظر بدن یا خودت مستقیما ازشون بخواه.فکر نکنم عمران اون همه هم که میگن رشته زمختی باشه.بعضی درسامون طبق اون جدولی که من دارم یکی ان تازه بعضی اش هم تو ارشد یکی میشن.

payam2

عضو جدید
سلام دوستان عزيز ببخشيد ما تو ترم دو معماري پروژه ها رو با اتو كد ميكشيم يا دستي ؟

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام بچه ها کمککککککککککککککککک من 60 تا عکس تو wordدارم میخوام آلبوم کنم یعنی جدا jpgاز ورد که کپی میکنم تو دسک تاپ pasteنمیشه چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جوری عکس رو از ورد بیرون میآرن:cry::cry::cry:

ali_join

عضو جدید
سلام

سلام

معماری از رشته خیلی بیشتره و بهتره
بقول یکی از دوستان معماری رشته نیست برنج
هر کی میاد توش عاشقش میشه البته هر کس عاشق یه جاییش
چون زمینه های زیادی برا مطالعه داره
فقط باید پیداش کنی
من ترم 5 پیداش کردم
شما سعی کن زودتر پیداش کنی ;)

رفتن همیشه رسیدن نیست، ولی براي رسیدن باید رفت. در بن بست هم راه
آسمان باز است، پرواز را بیاموز

eedeh

کاربر بیش فعال
معماری از رشته خیلی بیشتره و بهتره
بقول یکی از دوستان معماری رشته نیست برنج
هر کی میاد توش عاشقش میشه البته هر کس عاشق یه جاییش
چون زمینه های زیادی برا مطالعه داره
فقط باید پیداش کنی
من ترم 5 پیداش کردم
شما سعی کن زودتر پیداش کنی ;)

رفتن همیشه رسیدن نیست، ولی براي رسیدن باید رفت. در بن بست هم راه
آسمان باز است، پرواز را بیاموز
معمای رشته ای است که باید در آن وحشتناک مطالعه کرد
استادم میگفت که استادش دکتر جاویدان همیشه اینو میگفته
منم اگه یه روز استاد شدم به دانشجو هام میگم:w10:

دختر اریا

عضو جدید
معماری خیلی تنوع داره منم اول رشته ام تجربی بود بعد کامپیوتر خوندم العا هم معماری

تنها کاری که می تونم برات انجام بدم اینه که حتما اتو کد 2 بعدی و 3 بعدی و ریبیت و ماکت سازی و اسکیس و راندو و ارشی کد و فتو شاپ و عکاسی یاد بگیر من دارم همه اینها را یاد می گیرم و یاد میدم. و گرنه باید کاراتا مثل بقیه بدی بیرون بکشند.جدی می گم

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
الدهشته

الدهشته

معمای رشته ای است که باید در آن وحشتناک مطالعه کرد
استادم میگفت که استادش دکتر جاویدان همیشه اینو میگفته
منم اگه یه روز استاد شدم به دانشجو هام میگم:w10:

من فكر نكنم اين قدري كه شما گفتيد ترسناك باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gol2khtar

عضو جدید
سلام دستان خوبید من می خواستم پلان بیمارستانم رو مبلمان کنم می خواستم ببینم کسی بلاکهای مربوط به بیمارستان رو داره کمکم کنه؟...

THE SECRET

عضو جدید
دوستان شرمنده ! ولی من جواب سوالمو اونجوری که میخواستم نگرفتم!:confused:
میشه یکم بیشتر بازش کنید؟! از خوبیاش بگید! این اطلاعات کلی برای منکه میخوام انتخاب رشته کنم اصلا کافی نیست! به بازار کارش هم اشاره ای بکنید ممنون میشم:gol::gol::gol:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای معمارم...:gol:
ضوابط مربوط به طراحی مسکونی رو از کجا میشه گیر آورد؟؟
غیر از 20 تا مبحث مقررات ملی چه منابعی برای ضوابط شهرداری هست؟؟
کمک کنید پلیز :cry:

silver star

عضو جدید
سلام بچه ها کمککککککککککککککککک من 60 تا عکس تو wordدارم میخوام آلبوم کنم یعنی جدا jpgاز ورد که کپی میکنم تو دسک تاپ pasteنمیشه چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جوری عکس رو از ورد بیرون میآرن:cry::cry::cry:
وقتی که توو ورد کپی می کنی، بعدش باید توو یه نرم افزار گرافیکی پیست ش کنی. که در دسترس ترینش همین Paint ه یا فتوشاپ و ...

payam2

عضو جدید
معماري يكي از بهترين رشته هاست اگر خوب بخوني و در اينده پولش نسبت به برق مكانيك وعمران بيشتر است اگه خوب بخوني!

payam2

عضو جدید
طراحي ويلا با هشت مكعب

طراحي ويلا با هشت مكعب

شما مي تونيد با هشت مكعب ويلا طراحي كنيد و برام بفرستيد !

JUSTGILDA

عضو جدید
سلام دوستان
اگه کسی دانشجوی معماری دانشگاه ازاد واحد لنگروده یا راجبه دانشگاه اطلاعاتی داره لطف کنه بگه یکی دوتا ستا سوال دارم
ممنون

ادمک تنها

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام من چندتا المان نیاز دارم اگه کسی عکسی داره بهم کمک کنه
موضوع پروزم
طراحی یک المان برای میدان روبروی موزه هنرهای معاصر ایران
اگه میتونیید کمکم کنید
چندتا عکس

str arch

عضو جدید
salam khaste nabashid
ye ketab be esme monumental building hast ke kheili aliye pishnehad mikonam bebinid
sarbareye fazahaye yademanie ke memaraye bozozrg donya tarahi karadan aksayeb khubi dare hatman bebinid:)

anom

عضو جدید
سلام
من اولش به خاطر اينكه ميگفتن معماري برا دخترا خوبه ، از معماري متنفر بودم ولي موقع انتخاب رشته ديدم فقط معماري با روحيات و علايق من سازگاره
شمام اگه واقعا ذوق و هنري كه ميگي و داري تو انتخابت شك نكن
الان كه فكر ميكنم ميبينم هيچ رشته اي به غير معماري نميتونم بخونم
بعدا تو اين رشته بحثايي ميبيني كه جذابيت معماريو برات چند برابر ميكنه
فعلا از بازار كارش اطلاعي ندارم!چون خودم ترم يكيم D:

دل دل

عضو جدید
معماری

معماری

سلام
من برای درسم احتیاج به عکسهایی از انواع پی+دیوار+ستون+تیرواتصالات+کف سازی+درب وپنجره+سرویس بهداشتی+رمپ وپله وآسانسوردارم.
سایتهای مختلفی روگشتم اما پیدانکردم.لطفا اگرمیتوانید دراین موارد کمکم کنید
یاعلی.

amiramin.1990

عضو جدید
به نظر من :

- زمینه های کاری عمران وسیع تر از معماریه یعنی زمینه کاری معماری محدود به ساختمونه ولی زمینه کاری عمران علاوه بر ساختمان به سد ، پل ، جاده و ... هم مربوطه .

- تا اونجا که از شواهد پیداست در خواست بازار کار برای مهندسان عمران بیشتره و معماری اشباع شده .

- همچنین معماری نیاز به ایده و خلاقیت داره ولی عمران به فکر محاسبه گر نیاز داره .

دل دل

عضو جدید
سلام دوستان عزيز ببخشيد ما تو ترم دو معماري پروژه ها رو با اتو كد ميكشيم يا دستي ؟
سلام
درترم 2معماری تمامی پروژه ها باید دستی کشیده شوند.انشاء الله درترم 3تازه با برنامه اتوکد آشنا شده وشروع به کشیدن طرحها ی خود بااین برنامه خواهید کرد .
یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.