كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی پستها اوج سوزش آدم رو نشون میده ... خوشحالم باعث شدم اینجا همچین پستایی وجود داشته باشه ...;)
یه ضرب المثل هست میگه وقتی دیدی آدمی ازت عصبانیه خوشحال باش ..... اراجیف ورزشی یعنی اینکه خبر نداشته باشی جام باشگاه های آسیا هر سال برگزار نمی شده و 14 سال فدراسیون فوتبال آسیا نتونسته برگزارش کنه بعد بیای با قاطعیت بگی از 1967 به بعد هر سال برگزار شده ... یعنی اینک ندونی پرسپولیس تو سال 76 در استانه سقوط نبوده بلکه صدرنشین بوده..در کل آدم وقتی چند بار سوتی میده مجبور میشه راهی پیدا کنه و چی بهتر از اینکه بگه " حرفات خنده دار بود و با حرفات خندیدم" ....کاش واقعا اینطوری باشه چون بعضی پستا نشون میده نویسنده در اون لحضه بشدت عصبانیه ولی تو پستش مینویسه دارم به حرفات میخندم..
متاسفانه در قبال بی دانشی افراد نمیشه سکوت کرد بهمین خاطر آدم مجبور میشه برخلاف میلش بعضی چیزا رو به بعضیا یاد بده و حرف بزنه ...وگرنه من تا حالا با کسی که به مادر کسی فحش بده حرف نزدم ..

سلام
من کاری به موضوع کل کلت با اون دوست استقلالی ندارم چون یه بار خودمون در مورد جام در جام و جام باشگاههای آسیا حرف زدیم
اما در مورد این جملتون باید بگم پرسپولیس اصلا تو لیگ 76 هیچ وقت صدرنشین نبود(واقعا اینو کی گفته که پرسپولیس صدرنشین بوده وقتی که کنارش گذاشتن؟؟) و جز تیمهای ته جدولی بود و با توجه با تعداد بازیهای بقیه تیمها و تعداد بازیهای پرسپولیس و فشردگی بازیهای باقیموندش احتمالا همون پایین هم میموند البته تا جایی که یادمه 7-8 تا بازی هم بیشتر نکرد ، کلی بازی عقب مونده داشت به بهونه اینکه تیم ملی تو بازیهای مقدماتی جام جهانی بازی داره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من کاری به موضوع کل کلت با اون دوست استقلالی ندارم چون یه بار خودمون در مورد جام در جام و جام باشگاههای آسیا حرف زدیم
اما در مورد این جملتون باید بگم پرسپولیس اصلا تو لیگ 76 هیچ وقت صدرنشین نبود(واقعا اینو کی گفته که پرسپولیس صدرنشین بوده وقتی که کنارش گذاشتن؟؟) و جز تیمهای ته جدولی بود و با توجه با تعداد بازیهای بقیه تیمها و تعداد بازیهای پرسپولیس و فشردگی بازیهای باقیموندش احتمالا همون پایین هم میموند البته تا جایی که یادمه 7-8 تا بازی هم بیشتر نکرد ، کلی بازی عقب مونده داشت به بهونه اینکه تیم ملی تو بازیهای مقدماتی جام جهانی بازی داره

حرفی که من باید میزدم رو زدی غریبه جان در مورد اسیا که هر انسان عاقلی تفاوت جمله ی هر چند سال در میون به دلیل کم اهمیتی برگزار نمیشد با وقفه ی 14 ساله بین دو مدل متفاوت مسابقات یعنی مسابقات قهرمانی باشگاه های اسیا با جام باشگاه های اسیا چه تناسبی داره که اصلا هم مهم نیست ... خوشبختانه استقلال در هر دو مدل مسابقات قهرمانی داره ...

درمورد سال 76 هم کاملا همینه که میگی اگه خاطرت باشه اون موقع ها تیمی که بازیکن ملی پوش داشت بازیاش به تنهایی عقب میوفتاد و گاهی عین سالی که ناصرخان رو از تیم کنار زدن پیش میومد که یه تیم چندین بازی کمتر از بقیه داشته باشه پرسپولیس هم در اون سال همه بازیاش انباشته شده بود (حالا چطور یه تیم با بازیهای کمتر می تونه صدر نشین بمونه من نمی دونم احتمالا سایت های پرسپولیسی که اراجیفشون رو به خورد هواداران میدن میدونن که همین اراجیف بدون فکر هم منتشر میشه) بهرحال بازیا همه عقب افتاده بود و پرسپولیس مجبور بود به صورت پیاپی بازیا رو انجام بده دو تا بازی انجام داد و در هر دو بازی شکست خورد و وقتی دید از پس بازی ها بر نمیاد با رایزنی با مسئولان از لیگ کنار کشید!!!

حالا استقلال اون سال قهرمان شد و در ادامه ی اون هم نایب قهرمان آسیا شد ...

بهرحال از پاسخ شما ممنون باعث شد که کسی اینقد به نااگاهی خودش نباله و ذوق مرگ نشه ... بعضیا فک می کنن چون جوابی نمیشنون محق هستن غافل از اینکه ...

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رسول کربکندی میپرسن چرا ذوب آهن هنوز ته جدوله ؟

میگه آخه هنوز با پرسپولیس بازی نکردیم

یعنی این تهش بود البته پرسپولیس حتی تو اوجش هم به تیم های رده آخری حسابی حال میده . یادم نیست کدوم فصل و کدوم تیم بود که تو کل فصل یه برد داشت اونم جلوی پرسپولیس بود ... فک کنم راه آهن یا ابومسلم میثاقیان بود...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن بیک زاده مصدوم شده و جانشین احتمالیش علی حمودی خواهد بود!!! من موندم تو مغز کارلوس کیروش چی میگذره تو بازی های اخیر از هر هوادارا چند اتیشه ی استقلالم بپرسی سه تا از ضعیف ترین های استقلال رو نام ببر این دو بازیکن احتمالا تو همه انتخاب ها مشترک خواهد بود ... بعد کارلوش کی روش همین دو نفرو دعوت می کنه !!! بعد نکته ی جالب اینه که بیک زاده در استقلال در پست دفاع چپ بازی می کنه و حالا جانشینش در تیم ملی علی حمودی هست که در همین استقلال در سمت راست بازی می کنه!!! کی روش واقعا به چی فکر می کنه!!! حمودی که راست بازی می کنه جانشین بیک زاده که چپ بازی می کنه میشه!!! امیر حسین صادقی چپ پا که بدون شک از بهترین های استقلال بوده به تیم دعوت نمیشه ... این راهی که تیم ملی میره فک می کنم به ترکستان باشه ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه که هروقت بحث از دسته 3 رفتن استقلال میشه استقلالیا برای جواب دادن بحث سال 76 رو پیش میکشن ... سالی که پرسپولیس بزرگترین اشتباه ممکن رو انجام داد و خودشو از رکورد 5 قهرمانی متوالی محروم کرد و فدراسیون بجای رختن برنامه درست و منظم مسخره ترین کار ممکن رو کرد و به پرسپولیس پیشنهاد داد که از لیگ کنار بکشه..سال 74 و 75 پرسپولیس قهرمان لیگ شده بود و سال 77 و 78 هم قهرمان شد ...درکل اون سالها سالهای اوج قدرت پرسپولیس بوده ..سالهایی که استقلال هیچ حرفی مقابل پرسپولیس نداشته ...
سال 76 وضعیت پرسپولیس کاملا با استقلال فرق داشت ..استقلال از لحاظ فوتبالی سقوط کرد اما اون زمان پرسپولیس اگر از لیگ کنار نمی کشید الان رکورد بالایی داشت 5 قهرمانی متوالی که تا قرنها کسی نتونه بشکنه ..اون زمان پرسپولیس نزدیک 13 چهارده بازیکن ملی پوش داشت .. که همشون تو تیم ملی بودند سال 98 بود جام جهانی...
دقیقا همون زمان مثل الان که جام حذفی رو حذف کردن تا به تیم ملی کمک کنن ..پرسپولیس که بیشترین نفرات تیم ملی رو تشکیل میداد برخلاف استقلال که فقط منصوریان وپاشارزاده رو داشت .. اون سال تصمیم بر این شد که پرسپولیس از لیگ کنار بکشه تا تیم ملی راحت تر کارش رو ادامه بده واینجور نبود که مثلا پرسپولیس بدترین نتایج رو داشت ودر حال سقوط بود و یهو مسئولین فدراسیون بیاد کمک و نزاره پرسپولیس سقوط کنه !!!..نمیدونم چرا استقلالیا همچین برداشتی از اون سال دارن ... ..پرسپوليس از 9 بازي شش برد يك مساوي و دو باخت داشت كه در عين صدرنشيني كنار كشيد ايويچ اندازه دو جين بازي تداركاتي اردو و سفر براي تيم ملي قبل از جام جهاني 98 گذاشت كه چاره اي جز اين باقي نمي گذاشت .
پرسپولیس فهرمان دو فصل متوالی بود به علاوه بیش از 80 وخورده ای درصد تیم ملی رو تشکیل میداد که شاکله اصلی تیم ملی جام حهانی پرسپولیسی ها اون زمان بودند .. 11 نفر اصلی تیم ملی به غیر از 3 چهار نفر همگی پرسپولیسی بودند ..
از قضا تنها قهرمانی استقلال هم همون سال بود یعنی پرسپولیس با کنارکشیدنش بزرگترین لطف رو در حق استقلال انجام داد و اجازه داد این تیم بعد از سالها رنگ قهرمانی رو ببینه ...اما سال بعد که پرسپولیس برگشت دوباره قهرمانیاش از سر گرفته شد و دوباره استقلال رفت زیر پرسپولیس .
...به خصوص همون سال 77 علاوه بر قهرمانی در لیگ در فینال جام حذفی استقلال رو شکست داد تا تنها تیمی باشه که یک سال علاوه بر لیگ جام حذفی رو گرفته باشه..
انصافا همچنین تیمی بر چه اساسی باید بره دسته پایین تر ؟...مگر نه اینکه قهرمانی در لیگ رو فدای تیم ملی کرد و این فرصت رو به استقلال داد تا بعد چند سال رنگ جام رو ببینه ..فدراسیون از خداش بوده که پرسپولیس کنار بکشه تا دیگه بازیهاش عقب نیفته و بی برنامگی های فدراسیون به چشم نیاد ..پرسپولیس رو قربانی کرد تا مجبور نباشه جواب بازیهای عقب ماندش رو بده...
البته نکته جالب اینجا بود که استقلالی ها اون سال نه تنها هیچ اعتراض نداشتند بلکه خیلی هم خوشحال بودن که تیمی که 2 سال متوالی قهرمان لیگ شده از لیگ کنار بکشه و قهرمانیشو هتریک نکنه...خیلی جالبه ..الان اعتراض دارن اما اونوقت خیلی هم خوشحال بودن :biggrin:... تا جایی که مرحوم ناصر حجازي در يك بازي استقلال در شمال و از فرط ناراحتي گفت:" اگر من جاي ايويچ بودم همين دو نفر ( منصوريان و پاشازاده ) را هم از استقلال به تيم ملي دعوت نمي كردم . واقعا شانس آورديم كه پرسپوليس كنار كشيد .":biggrin:

واقعا این آمار رو از کجا آوردی؟؟ منبع این خبر کجا بوده و متولده چه سالی بوده و از کی نتایج رو دنبال میکرده؟
پرسپولیس کی صدرنشین بود؟؟ 6 تا برد هم نداشت که، باور کن این چیزا واقعیت نداره و منبعی که خبر رو گذاشتی حقایق رو ننوشته
13-14 تا بازیکن؟؟ نه بابا اینجوریام نبود
نفرات ثابت تیم ملی که پرسپولیسی بودن : عابدزاده ، پیروانی ، مهدوی کیا و میناوند یا شاهرودی( یکی از این دو تا )
اون سال خاکپور ، استیلی (اون زمان یه مدت سنگاپور بازی میکرد و بهمن )، منصوریان ، عزیزی ( گاهی مدیر روستا ) ، استاد اسدی ، دایی و باقری( که این دو تا، تا جاییکه یادمه اون موقع تو آرمینیا بیله فلد بودن) بقیه بازیکنهای ثابت تیم ملی بودن
و اینکه این صحبتها مربوط میشه به لیگ سال 76 که طبق معمول آخرش تو سال 77 تموم شد و ربط زیادی به ایوویچ نداشت و کلا مربوط میشد با دوران محمد مایلی کهن که با پرسپولیسی بازی و پارتی بازی از استقلالیهایی مثل پاشازاده استفاده نمیکرد و زرینچه رو هم هیچوقت دعوت نمیکرد، تموم بازیهای عقب افتاده پرسپولیس هم واسه همون زمان بود
البته این صحبتها واسه 15 سال پیشه و امیدوارم اشتباه نکرده باشم
2 تا بازی از پرسپولیس هم تو همون سال یادم میاد که 1-0 به فجر سپاسی باخت( پورحیدری مربیش بود و برومند و علی انصاریان هم تو همون تیم فجر بودن) و 2-1 پاس رو برد
اینقدر که این فجرسپاسی تونسته پرسپولیس رو ببره استقلالم نتونسته:biggrin:

MASOUD.S

عضو جدید
دوست ِ عزیز اندازه و صلاحیت منو شما تعیین نمی کنی دلیل نمیشه چون علی کریمی آدم با اخلاقی در دنیای بیرون از فوتبال هست بی اخلاقی های داخل فوتبالش رو ندیده بگیریم ...
فک می کنم شما اینجارو با چاله میدون اشتباه گرفتی که تهدید می کنی و شاخ و شونه می کشی ... شما می تونی عاشق کریمی ها و مجیدی ها باشی منم می تونم ازشون خوشم نیاد.شما اینهمه از عشق و علاقتون بدون هیچ دلیل و منطقی بهشون میگید من خیلی منطقی دلایل بی اخلاقی های یه نفرو بیان کردم حالا این وسط من اینجارو با چاله میدون اشتباه گرفتم یا شما با این طرز تهدید و شاخ و شونه کشیدن نمی دونم واقعا !!!
ضمنا اینطور شاخه و شوخه کشیدن تو دنیای مجازی چقد می تونه خنده دار باشه ...

بحث بی اخلاقی با بی تجربگی فرق داره! 15 سال پیش علی کریمی شاید 18و19 سالش بود. شما اگه یادت باشه,سال گذشته علی کریمی تو بازی با داماش گیلان از داور حمایت کرد و بش دلداری داد.
امسال قبل از شروع لیگ,بازیکن فصل گذشته ی استقلال رو از یه دردسر بزرگ نجات داد. البته خیلی از جونمردی های علی کریمی داخل زمین!!! که شما ندیدی و به چشت نیومد و فقط از اخلاق مناسبش بیرون از زمین یاد می کنی وجود داره که من یادم نیست!

ضمنا,انقدر راحت در مورد آدم ها قضاوت نکن! اگه شمات خودت خوب باشی به جای اینکه بیای در مورد بدی های ناچیز یک آدم حالا ورزشکار باشه یا همسایت! یا هر کس دیگه,بهتره از خوبی هاش بگی
تا دیگران هم در مورد شما این طوری رفتار نکن!

متاسفم که از فوتبال فقط کل کل شو یاد گرفتیم.

در آخر,من کسی رو تهدید نکردم! گفتم, اگه به این روش ادامه بدی ساکت نمی شینم! این تهدیده؟ برداشت شما رو نمی دونم ولی منظورم این بود که اگه حرفی بزنید! من هم جواب دارم!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث بی اخلاقی با بی تجربگی فرق داره! 15 سال پیش علی کریمی شاید 18و19 سالش بود. شما اگه یادت باشه,سال گذشته علی کریمی تو بازی با داماش گیلان از داور حمایت کرد و بش دلداری داد.
امسال قبل از شروع لیگ,بازیکن فصل گذشته ی استقلال رو از یه دردسر بزرگ نجات داد. البته خیلی از جونمردی های علی کریمی داخل زمین!!! که شما ندیدی و به چشت نیومد و فقط از اخلاق مناسبش بیرون از زمین یاد می کنی وجود داره که من یادم نیست!

ضمنا,انقدر راحت در مورد آدم ها قضاوت نکن! اگه شمات خودت خوب باشی به جای اینکه بیای در مورد بدی های ناچیز یک آدم حالا ورزشکار باشه یا همسایت! یا هر کس دیگه,بهتره از خوبی هاش بگی
تا دیگران هم در مورد شما این طوری رفتار نکن!

متاسفم که از فوتبال فقط کل کل شو یاد گرفتیم.

در آخر,من کسی رو تهدید نکردم! گفتم, اگه به این روش ادامه بدی ساکت نمی شینم! این تهدیده؟ برداشت شما رو نمی دونم ولی منظورم این بود که اگه حرفی بزنید! من هم جواب دارم!

من نمی خوام علی کریمی رو زیر سوال ببرم اتفاقا به موقع و بجاش کلی از کارایی که کرده حمایت می کنم و بارها هم گفتم با اینکه پرسپولیسیه ولی بعضی کارای انسانیش ادمو تحت تاثیر قرار میده ... ولی حرف من چیز دیگه بود هر کسی لایق اسطوره بودن نیست اسطوره های دو باشگاه چنین خصوصیاتی نداشتن ... علی کریمی فرهاد مجیدی و ... بازیکنای خیلی خوبی هستن اما اسطوره هرگز ... قضیه بد اخلاقی های علی کریمی به همین پارسال هم بر میگرده اصلا همین الانم اگه یه نفر کمی با اعصابش بازی کنه قاطی می کنه و هر رفتاری ازش سر میزنه ... کریمی مطمئنا کسی نیست که با حرفای من کوچیک یا بزرگ بشه هر کس مختاره خودش قضاوت کنه و تصمیم بگیره ... رفتار و گفتار دیگران در قبال من هم برام اهمیتی نداره ... همونطور که خوب یا بد گفتن ما در قبال علی کریمی براش بی اهمیت ادما رو که از حرف دیگران قضاوت نمی کنن هر کس با شناخت خودش ... شناخت من از کریمی اینطوری بوده خیلی اخلاق اسطوره بودن رو نداره ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا این آمار رو از کجا آوردی؟؟ منبع این خبر کجا بوده و متولده چه سالی بوده و از کی نتایج رو دنبال میکرده؟
پرسپولیس کی صدرنشین بود؟؟ 6 تا برد هم نداشت که، باور کن این چیزا واقعیت نداره و منبعی که خبر رو گذاشتی حقایق رو ننوشته
نفرات ثابت تیم ملی که پرسپولیسی بودن : عابدزاده ، پیروانی ، مهدوی کیا و میناوند یا شاهرودی( یکی از این دو تا )
اون سال خاکپور ، استیلی (اون زمان یه مدت سنگاپور بازی میکرد و بهمن )، منصوریان ، عزیزی ( گاهی مدیر روستا ) ، استاد اسدی ، دایی و باقری( که این دو تا، تا جاییکه یادمه اون موقع تو آرمینیا بیله فلد بودن) بقیه بازیکنهای ثابت تیم ملی بودن
و اینکه این صحبتها مربوط میشه به لیگ سال 76 که طبق معمول آخرش تو سال 77 تموم شد و ربط زیادی به ایوویچ نداشت و کلا مربوط میشد با دوران محمد مایلی کهن که با پرسپولیسی بازی و پارتی بازی از استقلالیهایی مثل پاشازاده استفاده نمیکرد و زرینچه رو هم هیچوقت دعوت نمیکرد، تموم بازیهای عقب افتاده پرسپولیس هم واسه همون زمان بود
2 تا بازی از پرسپولیس هم تو همون سال یادم میاد که 1-0 به فجر سپاسی باخت( پورحیدری مربیش بود و برومند و علی انصاریان هم تو همون تیم فجر بودن) و 2-1 پاس رو برد

جمله ی اخرش شدیدا بجا بود چهار تا چهارتایی که فجر تو ازادی به پرسپولیس میزد سریال چهارتایی ها رو شروع کرد از همون موقع ... اصلا غریبه ی عزیز به فرض محال هم بگیریم صدر نشین یعنی الان صدر نشین لیگ که نفت تهران از لیگ بکشه کنار سال بعد باید بازم تو لیگ برتر بازی کنه؟؟؟پس حق تیمهایی که این همه هفته برای بقا تو لیگ می جنگن و تیمهایی که تو دسته یک برای صعود این همه هفته می جنگن چی میشه؟؟؟حداقل یه بازی پلی آف بذارن بعد بیارنش تو لیگ دوباره ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بی ربطه اما

فک می کنم لازمه کی روش از ولاسکو یاد بگیره ...

نو ستاره ای به نام شهرام محمودی

خولیو ولاسکو در هر تورنمنت یک ستاره رو می کند؛ امیر غفور در رقابتهای قهرمانی آسیا، پوریا فیاضی در جام جهانی، فرهاد قائمی در رقابتهای انتخابی المپیک معرفی شدند و حالا نوبت به شهرام محمودی رسیده که در اولین بازی ملی اش بهترین و با کسب 17 پوئن، امتیازآورترین بازیکن ایران نام بگیرد. او در بازی ایران – مصر از چارچوب پیکارهای انتخابی لیگ جهانی در پست قطر پاسور؛ به عنوان یک اسپکر تمام کننده عملکرد بسیار خوبی داشت و با حمله از پشت خط یک سوم و منطقه دو، دفاع روی تور مصر را بارها و بارها فرو ریخت.
محمودی می گوید: اصلا فکرش را هم نمی کردم که در اولین بازی ملی ام در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرم. ولی وقتی ولاسکو این فرصت را به من داد سعی کردم به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنم و جواب اعتماد سرمربی ام را بدهم. امیدوارم او هم از عملکردم راضی باشد.
او با اشاره به اینکه بازی با مصر خیلی سخت تر از آن چیزی بود که فکرش را می کرده، می افزاید: به ویژه برای من که اولین تجربه حضورم در تیم ملی بود بازی خیلی سنگینی بود و اوائل بازی فشار روانی زیادی به طرفم هجوم آورده بود. اما رفته رفته در کنار بازیکنان باتجربه تیم، جا افتادم و سعی کردم به عنوان پشت خط زن، تلاش همه بچه های تیم را به نتیجه برسانم. تیم ما در بازی با مصر به لحاظ توپگیری و پاس عالی کار کرد و در حقیقت وقتی نوبت به من در حمله می رسید احساس می کردم وظیفه ام است که این توپگیری و پاس خوب همتیمی هایم را به امتیاز تبدیل کنم.
شهرام محمودی همچنین از آنالیز دقیق مصر توسط کادر فنی ایران می گوید که با اجرای برنامه های مربیان تیم ملی، بازیکنان کلیدی مصر از جمله احمد صلاح؛ چپ دست قدرتی زن مصر از کار افتادند و از دور مسابقه خارج شدند.
این نوستاره والیبال ایران درباره بازی یکشنبه تیم ملی مقابل مصر هم معتقد است: البته ما برای صعود به مرحله بعد فقط یک ست نیاز داریم اما باید برای پیروزی 3 بر صفر به میدان برویم و قدرت ایران را به همه ثابت کنیم.

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر غریبه چطوری
آقا محله سوریان مثل همیشه شلوغ بود ، کلا چون شهر ری زیاد کشتی گیر بزرگ به تیم ملی داده زیاد هوای کشتی گیراشونو دارن ، دبیر و سوریان 2 نمونه شه ، چند وقت نبودی نشد بهت بگم وضع محلشونو بعد از قهرمانیش تو المپیک ، الان اومدی یادم اومد
آقا شما بعد اون بازی ناجور تو دربی دیگه از کربکندی و نتیجه گرفتن جلو پرسپولیس نگو ، نتیجه گیر بودین یه شوت تو چهارچوب میزدین آخه
راستی مهدی 12345 کو؟
اسپارتاکوس سالار که مشغوله کاره

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

پرسپولیس یه فجر نباخت.مساوی کرد.
یازی اول رو اگه اشتباه نکنم پلی اکریل رو 3 تا زد.دوم رو باخت و سومو با فجر تو تهران مساوی کرد.اون سال 7 الی 8 تا بازی عقب افتاده داشت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یازی اول رو اگه اشتباه نکنم پلی اکریل رو 3 تا زد.دوم رو باخت و سومو با فجر تو تهران مساوی کرد.اون سال 7 الی 8 تا بازی عقب افتاده داشت

دوست ِ عزیز پرسپولیس اون فصل رو با یک مساوی و دو باخت شروع کرد شما از کدوم پیروزی حرف می زنید سایت های پرسپولیسی هم خودشون نوشتن که ضعیف ترین شروع پرسپولیس در لیگ بر می گرده به لیگ 90 که با یک مساوی و دو باخت شروع کرد و لیگ 76 ... که اون سال چون پرسپولیس از لیگ کنار کشید جزو آمار به حساب نمیاد
واقعا موندم دوستان این نتایج و آمار رو از کجا میارن!!! در حالی که همه
سایتها از ضعیف ترین نتیجه تاریخ پرسپولیس به سال 76 و سال 90 اشاره می کنن بعضی هواداران و سایتهای دیگه ی پرسپولیس از قهرمانی این تیم در اون سالها صحبت می کنن انگار موقع انتشار دروغ حواسشون به سایتهای دیگه نبوده ...

ضمنا لیگ اون سال هم از تیر 75 تا تیر 76 طول کشید و کلا یک سال بود

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه میگی ته جدول بوده درست نیست البته من سرچ کردم که آمار بازیای اون فصل پرسپولیس رو از ویکی پدیا بیارم اما صفحه ش وجود نداشت ..چون اون زمان اینترنت مثل الان در دسترس نبوده اطلاعات چندانی ازش نیست ..اما اینـــــــجا که تاریخچه کل لیگ رو نوشته تعداد بازیای پرسپولیس رو تو اون فصل هم نوشته که 9 تا بوده...
همونطور که خودت هم گفتی بخاطر تیم ملی بازی های پرسپولیس همیشه عقب میفتاد و فدراسیون هم مثل امروز نبود که برنامه ریزی درستی داشته باشه حالا اگه فرض کنیم که گفته اون سایت غلط باشه و پرسپولیس آخرای جدول بوده با بازی های عقب مونده زیاد رو چه حسابی استقلالیا میگن "با نتایج اسفناک ته جدول بوده ؟" یا " در آستانه سقوط بوده " ...فکر کنم این افراد معنی بازی عقب مونده رو نمی فهمن یا اگه میفهمن میخوان با عنوان کردن این حرفا بگن پرسپولیس در آستانه سقوط بوده و نجاتش دادن ...شما که معنی بازی عقب مونده رو میدونید ؟.. مثل این میمونه که الان نفت تهران رو با صفر امتیاز بندازیم ته جدول و تعداد بازیهاشو صفر کنیم و بعد بگیم در آستانه سقوطه .. این طرز فکر احمقانه س ..
اون فصل بیشتر از یک سال طول کشیده دقیقا 399 روز ..همین مشخص میکنه که فدراسیون چقدر بی برنامه بوده کنار کشیدن پرسپولیس هم طبق درخواست فدراسیون بوده پس نمیتونید بگید بهونه بوده یا چیزی ...واقعا خندم میگیره به این حرفا چرا باید تیمی که مدافع عنوان قهرمانی بوده و تو اوج قدرت قرار داره بیاد بازیهای عقب مونده رو بهونه کنه و از لیگ کنار بکشه .. طوری میگید انگار یه تیم ضعیف در حال سقوط بوده .. اما پیشگویی شما برام جالبه اینکه میگید با توجه به بازیهای عقب موندش احتمالا همون ته جدول میموند ..شما از کجا میدونید ؟ مگه این تیم سال قبلش و سال قبلترش قهرمان نشده بود ؟ سال بعدش و سال بعد از اون هم که قهرمان شد ..پس دارید درباره تیمی حرف میزنید که اگه اون سال ادامه میداد و قهرمان میشد رکورد بی نظیر 5قهرمانی متوالی که با جام حذفی میشه 6 قهرمانی متوالی رو به جا میزاشت نه هر تیمی !!!
در مورد جام باشگاهای آسیا اون استقلالیه گفت از سال 1967 به بعد هر سال برگزار می شده ...این عین جملشه ..حالا حرف از وقفه 14 ساله میزنه ...چرت و پرت گفتنم حدی داره خوبه شما جواب دادی معلوم شد کی ذوق مرگ شد ..چقد بده آدم برای نجات خودش شخصیت نداشته شو اینقد به رخ بکشه ...

ظاهرا اون سالها قانون 3 بازیکن بوده و بخاطر زیاد بودن بازیکنای پرسپولیس تو تیم ملی بازیاش عقب میفتادن ..اون زمان که تیم ملی یه ریز سرمربی عوض میکرد ولی با هر سرمربی تعداد پرسپولیسیای تیم ملی زیاد بوده و اسکلت اصلی تیم ملی پرسپولیسیاش بودن ... مایلی کهن که فقط تا آبان 76 سرمربی بوده بعد برای چند روز ویرا میاد و بعدش ایویچ ...البته اینا رو با سررسید به شمسی تبدیل کردم ولی همینا میشه یعنی قبل جام جهانی ایویچ سرمربی تیم ملی بوده تا ۲۲ آوریل ۱۹۹۸ که میشه اردیبهشت 77.. اگه طبق پارتی بازی باشه پس وقتی ویرا و ایویچ میان دیگه نباید پرسپولیسی دعوت کنن ..یادمه پورحیدری که سرمربی تیم ملی شد تیم ملی رو کرده بود استقلال بیشتر بازیکنای استقلالو دعوت کرده بود و حتی قلعه نوعی .. این پارتی بازیا همیشه بوده اما اون سالها پرسپولیس بهترین بازیکنا رو داشته و قدرتمندترین تیم ایران بوده بهمین خاطر اسکلت اصلی تیم ملی پرسپولیسیا بودن ..
تعدادی هم که میگید اشتباهه طبق گفته شما 4 یا 5 نفر بودن اما طبق این صفحه ویکی پدیا اون سالها پرسپولیس 9 ملی پوش داشته البته منم اون موقع سنم طوری نبود که فوتبال دنبال کنم و اینا رو با سرچ و سوال کردن از بزرگترا میپرسم اما هر چی بوده 4 5 بازیکن نبوده چون تیمایی که حدود 4 بازیکن در حد تیم ملی داشتن رو تعدادشو 3 تا میکردن که بشه بازیهاشو برگزار کرد اما برای پرسپولیس همچین کاری امکان پذیر نبوده .. چیزی که هست حدود 13 14 بازیکن از پرسپولیس در اردوهای تیم ملی حضور داشتن ...بهرحال غیر از نفرات ثابت، پرسپولیسی ها در اردوها هم زیاد بودن ..طوری که نشه بازیاشو برگزار کرد

جمله آخرتونم مستقیم گفتید که استقلال از فجر سپاسی هم کمتره ...خوبه که خودتون هم واقعیت رو قبول دارید ..مام میدونیم که استقلال از فجر سپاسی کمتره

گفتم که اینا واسه 15 سال پیشه و من همین قد یادمه
هر کاریم کردم بیشتر از همین دو تا بازی پرسپولیس چیزی یادم نیومد ، اما یادمه 2-3 تا باخت داشت تو همون 7-8 تا بازی ، آخرین بازیشم فکر کنم با همون پاس بود( که اتفاقا دروازه بان پرسپولیس تو اون بازی یادمه نکیسا بود) و دومین بردش که بعدش کنارش کشید و فقط خواست فدراسیون نبود ، با هماهنگی هم بود ، توافق فدراسیون و پرسپولیس و هر دو راضی بودن
گفتم که ، کلی بازی عقب افتاده داشت دیگه ، یعنی باید هر 3 روز یه بار بازی میکرد، بازیهاش فوق العاده فشرده میشد، در ضمن بازیهای جام باشگاههای آسیای پرسپولیسم مونده بود و قطعا تاثیر میذاشت نمیتونست بیاد بالا ، عمده بازیهای عقب موندشم واسه همون دوران مایلی کهن بود تو دوران بازیهای مقدماتی جام جهانی ، بله بعدش ویرا اومد که بشه مربی تیم امید اما یهو که مایلی کهن اخراج شد اینو کردن سر مربی و یکم بعد از بازی با استرالیا هم ایوویچ اومد، معنیه بازیهای عقب مونده اینه که باید تو زمان فشرده تری اون بازیها رو انجام بدیم دیگه ، که این تعداد واسه پرسپولیس بیشتر از 15-14 تا بازی بود
تو ترکیب اصلی تیم مایلی کهن هم همونایی بودن که گفتم ، فقط دقیقا یادم نیست که کریم و دایی آرمینیا بیلفلد بودن یا نه که فکر کنم بودن ، چون بعد از جام ملتهای 96 رفتن دیگه ، نه؟
خدایی بی انصافی نکن ، پورحیدری هیچ تفاوتی قائل نشد جز اینکه پیروانی رو دعوت نکرد ، همین ، اتفاقا بخاطر فشار مطبوعات و جو شدیدا فوتبالی اون زمان، گاهی میومدن و از دو تیم یه اندازه دعوت میکردن که شر نشه، اما تو همون تیم پورحیدری تو بازیهای آسیایی نفراتی مثل نادر محمد خانی ، مهدی مهدوی کیا ، نیما نکیسا ، علی کریمی ، علی دایی و ....با سابقه پرسپولیسی بودن
اما گفتم مایلی کهن بی انصافی کرد و فقط از زرینچه و پاشازاده اسم بردم که عملکرد هر دوشون تو جام جهانی و البته بازی پاشازاده جلوی استرالیا دلیل تایید همین حرفمه
اون قانونم 4 بازیکنی بود
اون جمله ای رو هم که بلد کردم با من بود؟؟
برادر غریبه چطوری
آقا محله سوریان مثل همیشه شلوغ بود ، کلا چون شهر ری زیاد کشتی گیر بزرگ به تیم ملی داده زیاد هوای کشتی گیراشونو دارن ، دبیر و سوریان 2 نمونه شه ، چند وقت نبودی نشد بهت بگم وضع محلشونو بعد از قهرمانیش تو المپیک ، الان اومدی یادم اومد
آقا شما بعد اون بازی ناجور تو دربی دیگه از کربکندی و نتیجه گرفتن جلو پرسپولیس نگو ، نتیجه گیر بودین یه شوت تو چهارچوب میزدین آخه
راستی مهدی 12345 کو؟
اسپارتاکوس سالار که مشغوله کاره
قربانت، ممنون
هنوزم به اون بازی و اون مساوی افتخار میکنید؟؟
دم سوریان و دبیر گرم

نه اون بازی رو واقعا باختید ،بازی تو شیرازم بود ، اولین بازیشم تقریبا مطمئنم نبرد ، یادم نمیاد با کدوم تیم بود ، اما شروع پرسپولیس خیلی بد بود و بهترین بازیش همون بازی با پاس تهران بود که 2-1 برد

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست ِ عزیز پرسپولیس اون فصل رو با یک مساوی و دو باخت شروع کرد شما از کدوم پیروزی حرف می زنید سایت های پرسپولیسی هم خودشون نوشتن که ضعیف ترین شروع پرسپولیس در لیگ بر می گرده به لیگ 90 که با یک مساوی و دو باخت شروع کرد و لیگ 76 ... که اون سال چون پرسپولیس از لیگ کنار کشید جزو آمار به حساب نمیاد
واقعا موندم دوستان این نتایج و آمار رو از کجا میارن!!! در حالی که همه
سایتها از ضعیف ترین نتیجه تاریخ پرسپولیس به سال 76 و سال 90 اشاره می کنن بعضی هواداران و سایتهای دیگه ی پرسپولیس از قهرمانی این تیم در اون سالها صحبت می کنن انگار موقع انتشار دروغ حواسشون به سایتهای دیگه نبوده ...

ضمنا لیگ اون سال هم از تیر 75 تا تیر 76 طول کشید و کلا یک سال بود
سال 76 که پرسپولیس کنار کشید بازی اولش رو برد.اونم با 3 گل. فکر کنم پلی اکریل رو برد!!!بازیهای دیگه هم یادم نمیاد.و اینکه با فجر چیکار کرد هم خاطرم نیست.فقط میدونم تو اون سال پرسپولیس بازی عقب افتاده زیاد داشت وبهمین خاطر از لیگ کنار کشید.اینکه میگید 2 یاخت و 1 مساوی اشتباهه !!!
در ضمن من اصلا بحثی نکردم که پرسپولیس 1ول شد یا آخر!!!.فقط میگم نتایجی که گفتید اشتباه بوده و فقط همین.اینکه یعضی سایتا آمار اشتباه میدند مشکل خودشونه و نه من!!!

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربانت، ممنون
دم سوریان و دبیر گرم
آره دم همه مدال آورا و اونایی که حقشونو خوردن تا مدال نگیرن گرم
مساوی افتخار نداره اما اینکه بهتر از شما بازی کردیم زبونمون سرتون بلند تره
کاربرانی که توهین کرده بودند اخطار دریافت کردند. لطفا در بحث ها از توهین به دیگران بپرهیزید.
ا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek::surprised::eek::surprised::eek::surprised:
امینم پست داده ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اولین باره یه پست ازش میبینم
من نمیدونم این 7000 خوردی پست و کجا داده !!!

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
کاربرانی که توهین کرده بودند اخطار دریافت کردند. لطفا در بحث ها از توهین به دیگران بپرهیزید.
سلام ..
چطور شد یهو شما پیداتون شد ؟ میخواید بگید همیشه اینجا رو میخوندید و خودتون دیدید که توهین شده و اینا ؟؟اصلا باورم نمیشه ..چطوره وقتی یکی توهین میکنه و توهیناش همینطوری ادامه داره پیداتون نیست وقتی من تو یه جمله جواب میدم میاید پستمو پاک میکنید ..بعضی حتی عکس غیراخلاقی هم گذاشتن اون موقع کجا بودید ؟
من که به کسی توهین نکردم فقط با ادبیات خودشون جواب دادم تازه خیلی بهتر از ادبیات خودشون .....اما اینکه کی شما رو خبر کرد رو خدا میدونه... کاش همیشه اینطوری رسیدگی کنید که مطمئنم نمی کنید مگر اینکه کسی خبرتون کنه...چه جالب از این همه پست فقط پست من پاک شده ....همون پستی که غریبه نقل قول زده ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال 76 که پرسپولیس کنار کشید بازی اولش رو برد.اونم با 3 گل. فکر کنم پلی اکریل رو برد!!!بازیهای دیگه هم یادم نمیاد.و اینکه با فجر چیکار کرد هم خاطرم نیست.فقط میدونم تو اون سال پرسپولیس بازی عقب افتاده زیاد داشت وبهمین خاطر از لیگ کنار کشید.اینکه میگید 2 یاخت و 1 مساوی اشتباهه !!!
در ضمن من اصلا بحثی نکردم که پرسپولیس 1ول شد یا آخر!!!.فقط میگم نتایجی که گفتید اشتباه بوده و فقط همین.اینکه یعضی سایتا آمار اشتباه میدند مشکل خودشونه و نه من!!!

نمی دونم دوست ِ عزیز من خودم بازی های اون سال رو خاطرم نیست یعنی به این شکل که نتایجش یادم بیاد خاطرم نیستم چون 9 یا 10 سالم بیشتر نبوده و نمیشه با این ظرافت نتایج بازی ها یادم بمونه اما خب وقتی ضعیف ترین آغاز پرسپولیس در لیگ رو سرچ می کنید همه سایتها چه استقلالی چه پرسپولیسی چه بی طرف یه مطلب رو اشاره می کنن پرسپولیس تا قبل از فصل جاری ضعیف ترین آغازش دو شکست و یک مساوی بوده که در سال های 76 و 90 این نتایج رو کسب کرده ... که سال 76 چون پرسپولیس کنار کشیده جزو آمار بحساب نمیاد ... حالا دیگه درستی و غلطیشو نمی دونم ... شایدم این چیزی که شما میگین درست باشه چون معمولا یه مطلب وقتی تو یه سایت به درست یا غلط منتشر بشه سریعا همه جا پخش میشه ولی چیزی که اکثر سایتها نوشتن اینه ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربانت، ممنون
دم سوریان و دبیر گرم
آره دم همه مدال آورا و اونایی که حقشونو خوردن تا مدال نگیرن گرم
مساوی افتخار نداره اما اینکه بهتر از شما بازی کردیم زبونمون سرتون بلند تره

ا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek::surprised::eek::surprised::eek::surprised:
امینم پست داده ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اولین باره یه پست ازش میبینم
من نمیدونم این 7000 خوردی پست و کجا داده !!!

منم تو این سه چهار ساله اولین باره پست دادن ادمین رو می بینم اونم تو این تاپیک!!! اما خب اون هفت هزار و خورده ای امتیازه نه پست !!!:D:biggrin:;) احتمالا قضیه بر میگرده به همون غ و ق و ویرگول ...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم دوست ِ عزیز من خودم بازی های اون سال رو خاطرم نیست یعنی به این شکل که نتایجش یادم بیاد خاطرم نیستم چون 9 یا 10 سالم بیشتر نبوده و نمیشه با این ظرافت نتایج بازی ها یادم بمونه اما خب وقتی ضعیف ترین آغاز پرسپولیس در لیگ رو سرچ می کنید همه سایتها چه استقلالی چه پرسپولیسی چه بی طرف یه مطلب رو اشاره می کنن پرسپولیس تا قبل از فصل جاری ضعیف ترین آغازش دو شکست و یک مساوی بوده که در سال های 76 و 90 این نتایج رو کسب کرده ... که سال 76 چون پرسپولیس کنار کشیده جزو آمار بحساب نمیاد ... حالا دیگه درستی و غلطیشو نمی دونم ... شایدم این چیزی که شما میگین درست باشه چون معمولا یه مطلب وقتی تو یه سایت به درست یا غلط منتشر بشه سریعا همه جا پخش میشه ولی چیزی که اکثر سایتها نوشتن اینه ...
شایدم من اشتباه میکنم.احتمال داره اینطور باشه.الان که فکر میکنم آماری که من دادم برای سال بعدش بود!!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..
چطور شد یهو شما پیداتون شد ؟ میخواید بگید همیشه اینجا رو میخوندید و خودتون دیدید که توهین شده و اینا ؟؟اصلا باورم نمیشه ..چطوره وقتی یکی توهین میکنه و توهیناش همینطوری ادامه داره پیداتون نیست وقتی من تو یه جمله جواب میدم میاید پستمو پاک میکنید ..بعضی حتی عکس غیراخلاقی هم گذاشتن اون موقع کجا بودید ؟
من که به کسی توهین نکردم فقط با ادبیات خودشون جواب دادم تازه خیلی بهتر از ادبیات خودشون .....اما اینکه کی شما رو خبر کرد رو خدا میدونه... کاش همیشه اینطوری رسیدگی کنید که مطمئنم نمی کنید مگر اینکه کسی خبرتون کنه...چه جالب از این همه پست فقط پست من پاک شده ....همون پستی که غریبه نقل قول زده ...
آره
یادمه چند هفته پیش همینجوری اخطار میومد واسه بچه ها اما فک نکنم کار غریبه باشه ، اون آدم با منطقیه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد پستهام مهم شده که اشکال میگیرن ....!!!!
یادمه آخرین جوابی که به پستم داده شد این بود که حق با منه
:biggrin:
خوشم نمیاد از پست بعضیا که برم بگردم و به اندازه یه تاپیک غلط از توش بکشم بیرون
:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..

من مقصر نیستم و از آدمینم خبر ندارم که چرا اومده اینجا ، بهت اخطار دادن؟

آره
یادمه چند هفته پیش همینجوری اخطار میومد واسه بچه ها اما فک نکنم کار غریبه باشه ، اون آدم با منطقیه

اتفاقا چند وقت پیش به خودم اخطار دادن که گفته بودم سوراختور ، بعدش چند تا پست رو گزارش دادم که همه اینا رو نمیبینید و فقط سوراختور گفتن من رو میبینید؟؟ البته قصد اخطار دادن به کسی نبود ، بلکه اینو گفتم که چرا این برخوردا و اخطاری اینجوری داده میشه
اینم بگم اون اخطارهای هفته ای که منظور شماست من گزارشگرش نبودم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آره

منم اصلا منظورم این نبود که غریبه مدیرا رو آورده اینجا ....و مطمئنم اون نبوده ..
من مقصر نیستم و از آدمینم خبر ندارم که چرا اومده اینجا ، بهت اخطار دادن؟

میدونم اون قسمت هم به این دلیل از شما اسم آوردم که بگم هر کی پستمو ندیده اونجایی که شما نقل زدی ببینه و متوجه بشه که توهینی نبوده که فقط پست منو پاک کردن ... اصلا منظورم این نبود که شما گزارشگرش بودی ...:دی

بالا