كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی


  • مجموع رای دهندگان
    967

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
puyan, [30.10.15 21:50]
* بعد بازی به مهدی رحمتی گفتن بیا تو اتوبوس بریم گفته ممنون خودم غلت میخورم میام.


puyan, [30.10.15 21:50]
* خبر رسیده استقلالیا رفتن تو رختکن به دفاع ادامه میدن


puyan, [30.10.15 21:51]
* مسئولان مرزبانی اعلام کردن سید مهدی رحمتی دقایقی قبل غلت زنان از مرز خسروی رد شد


puyan, [30.10.15 21:51]
* شنیدم رحمتی رو بردن زیر سرم؛ میگفت اینجوریکه منو به توب بستن مجلس و به توب نبسته بودن، میگن توپ میبینه جیغ میزنه


puyan, [30.10.15 21:54]
* از آزادى خبر رسیده که: پرویز مظلومى هنوز تو آزادی وایساده داره دفاع میفرسته تو زمین.


puyan, [30.10.15 21:54]
پرویز مظلومی با اعلام این نکته که امروز دفاع دیگه ای نداشت به زمین بفرسه از مدیر عامل استقلال خواست برای بازی برگشت پیروز قربانی .اميرحسين صادقی.پاشازاده.زرینچه .حسن زاده و سهراب بختیاری زاده را به استقلال باز گردانند????????????????????????????????????????????????


puyan, [30.10.15 21:55]
سایت ایران استخدام: اطلاعیه: باشگاه استقلال تهران در نظر دارد جهت تکمیل نیروی دفاعی خود ازبین علاقه مندان در پست دفاع خیلی مرکزی و بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون علمی ، مصاحبه ، تحقیق ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفهم
چون اون رحمتی 2 دقیقه روی زمین بود
اگه 2 دقیقه دیگ هم اضافه تر میگرفت پرسپولیس سوراخ سوراختون میکرد
یک حمله کردین یک گل زدین
مربیتون همش دفاع میریخت توی زمین
چند تا موقعیت گل داشتین
رحمتی نبود 3 یا 4 تا گل میخوردین
بهترین تیم لیگ الان معلوم شد که پرسپولیسه
جدول لیگ برتر.صرفا جهت اطلاع

http://www.top90.ir/component/footballleague/?tour_id=1001

پرسپولیس سوراخ سوراخ شده تا توپیو که 3 بار برگشت داده شد گل کرد.اگه شما گل زن بودین نمیموندین دقیقه 95 گل بزنین
بدشم ما اصلا اهمیتی نمیدیم به این تساوی
ما تو صدر جدول با تیمای مهمتری رقابت داریم واسه قهرمانی
سپاهانی که بازیش 6 امتیازیو بودو سه تایی کردیم شمام مث اینکه یادتون رفته تا یه ماه پیش آرزوتون این بود که از لیگ برتر سقوط نکنین که حالا اومدی واسه یه تساوی که با مصیبت گل زدی کری میخونی
یادتون رفته با کفگیر از ته لیگ جمعتون کردیم؟؟؟
شما 10 نفره حریف یه رحمتی نشدین
بهنرین تیم لیگ پرسپولیسه:eek: :w15:
آره عزیزم شوما به همین فک کن ایشالا آخر لیگم قهرمانی:w15:
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال 4ساله درحسرت برد پرسپولیس مونده،این است4واقعی...
4 برد بیشتر در دربی ها

[h=3]آمار نتیجه‌ها[/h]
تورنمنتبازیبرد استقلالتساویبرد پرسپولیس
لیگ۷۲۲۰۳۴۱۸
جام حذفی۳۱-۲
دوستانه۶۳۳۰
مجموع۸۱۲۴۳۷۲۰
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی بالاتر از ما نیست که باهاش کل کل کنیم.در نتیجه ما با پایین تر از خودمون کل کل میکنیم.البته یکی دوتا رده پایینتر.نه 6تا پایینتر از خودمون.
من مطمئنم پرسپولیس سال بد قهرمان میشه
البته نمیدونم تو لیگ دسته یک یا دسته دو...
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال درحالی که تا آخرین ثانیه دربی هشتاد و یکم از رقیب دیرینه پیش بود در نهایت فقط به یک امتیاز بازی رسید.مهدی رحمتی که در این بازی نمایش فوق‌العاده‌ای و چهار موقعیت مسلم حریف را مهار کرد در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه بازی مصدوم شد. رضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس که روی ضربه ایستگاهی جلو آمده بود ضربه‌ای به زانوی گلر استقلال زد که باعث شد او روی زمین بیفتد. رسیدگی به وضعیت رحمتی چند دقیقه دیگر از زمان بازی را تلف کرد و باعث شد ترکی به جای ۴ دقیقه‌ای که اعلام کرده بود حدود ۶ دقیقه وقت اضافه بگیرد. جری بنگستون در آخرین ثانیه‌های دقیقه ششم وقت‌های تلف شده تک گل مساوی پرسپولیس را زد.
۳۹۰۴۶
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از زیباترین صحنه‌های دربی ۸۱ + عکس
هواداران استقلال در این مسابقه یک حرکت فوق‌العاده و تحسین برانگیز انجام دادند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این اولین دربی بعد از درگذشت کاپیتان هادی نوروزی بود و توقع می‌رفت هواداران پرسپولیس برنامه‌های ویژه‌ای برای او داشته باشند.در این بین اما کسی توقع نداشت استقلالی‌ها هم با یک حرکت زیبا و این‌چنین تحسین برانگیز یاد کاپیتان قرمزها را زنده نگه دارند.همانطور که در عکس مشاهده می‌گنید، عبارت هادی ۲۴ در سکوهای آبی‌ها هم بود و نشان داد این کاپیتان با اخلاق چه جایگاه اجتماعی والایی پیدا کرده است.
 

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال درحالی که تا آخرین ثانیه دربی هشتاد و یکم از رقیب دیرینه پیش بود در نهایت فقط به یک امتیاز بازی رسید.مهدی رحمتی که در این بازی نمایش فوق‌العاده‌ای و چهار موقعیت مسلم حریف را مهار کرد در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه بازی مصدوم شد. رضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس که روی ضربه ایستگاهی جلو آمده بود ضربه‌ای به زانوی گلر استقلال زد که باعث شد او روی زمین بیفتد. رسیدگی به وضعیت رحمتی چند دقیقه دیگر از زمان بازی را تلف کرد و باعث شد ترکی به جای ۴ دقیقه‌ای که اعلام کرده بود حدود ۶ دقیقه وقت اضافه بگیرد. جری بنگستون در آخرین ثانیه‌های دقیقه ششم وقت‌های تلف شده تک گل مساوی پرسپولیس را زد.
۳۹۰۴۶
لُنگین دیگه همینکه زورشون میاد به خشونت رو میارن.

حالا که از پست ها معلومه کی درست صوبت میکنه کی داره خودشو نشون میده
برای هر تعویض چند دقیقه وقت تلف شده میگیرن؟؟؟ غیر از اینکه رحمتی کلا داشت وقت تلف میکرد
کیسه اگه عرزه داشت 2 تا موقعیت گل خلق میکرد حداقل بابت اونا شاد میشدین

برا تعویض وقت تلف شده میگیرن؟؟؟!!! دیگه مورد دیگهی پیدا نکردی؟ آخه تعویض؟؟؟!!!!
قضیه رحمتی رو توضیح دادم ،بازم تو همون قضیه ی رحمتی هم نباید اینقد وقت تلف شده میگررفت .خلاصه داور کار خودشو کرد،
خوبه که یبار لنگیا از داوری راضی شدن.
آره دیگه مساوی گرفتن از سرورشون براشون خوشحالی داره
 

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش ESPN در مورد آبی های پایتخت
[h=1]چرا استقلال با بقیه تیم های ایرانی تفاوت دارد؟[/h]
[h=2] تیم فوتبال استقلال با تساوی 1-1 هفته گذشته مقابل پرسپولیس، همچنان در صدر جدول لیگ ایران باقی مانده است. [/h]


به گزارش "ورزش سه"، آبی‌ها با 8 قهرمانی در لیگ ایران و دو قهرمانی در آسیا، به عنوان یکی از بزرگترین تیم‌های این قاره شناخته می‌شوند. آنها در مقابل پرسپولیس، بزرگترین رقیبشان، که تیم محبوب‌تری محسوب می‌شود، تاریخ غنی تری دارند. ESPN پنج نقطه عطف تاریخ این باشگاه را بررسی می‌کند.

5- فرستادن اولین بازیکن ایرانی به اروپا

همه ی ما اسطوره‌هایی مثل پارک جی سونگ، ناکاتا و علی دایی که برای فوتبال آسیا در اروپا اعتبار کسب کردند را می‌شناسیم. با این حال، بیوک جدیکار، اولین بازیکن ایرانی بود که پیش از به دنیا امدن ستاره‌های نام برده در اروپا بازی می‌کرد. مهاجم چپ پا، سال 1957 ایران را به مقصد آلمان ترک کرد تا برای تیم برلین ویکتوریا بازی کند. البته او برای مدتی طولانی در این تیم توپ نزد و تنها 9 بازی انجام داد و موفق به زدن گلی هم نشد. با این حال، جدیکار یک پیشگام بود، نه فقط برای ایران، بلکه برای تمام آسیا. او باید بیش از این شناخته شده باشد.

4- پیروزی در دربی تهران در سال 2005

پنجاه و هشتمین دربی ، بازی فراموش نشدنی بود که حتی پرسپولیسی ها هم به سختی بتوانند آن را فراموش کنند.
هر دو تیم برای قهرمانی می‌جنگیدند. پرسپولیس در رده ی سوم قرار داشت و استقلال 10 بازی پیاپی شکست نخورده بود و همچنین رضا عنایتی بسیار آماده بود. او در 5 بازی قبل از دربی، 7 گل به ثمر رسانده بود.طبق انتظارات، او تیمش را مقابل پرسپولیس پیش انداخت ولی قرمزها عقب ننشستند و 2 گل به ثمر رساندند و پیش افتادند. در حالی که قسمت قرمزپوش استادیوم در حال شادی و خوشحالی بود، محمود فکری در حالی که تنها چند دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود، کار را به تساوی کشاند. در ادامه، پیروز قربانی در وقت‌های تلف شده گل پیروزی بخش استقلال را به ثمر رساند.

3- یک استقلالی اولین گل ایران در جام جهانی را به ثمر رسانده است
ایرج دانایی فر، اولین ایرانی نبود که نامش در گلزنان جام جهانی ثبت شد ولی اولین ایرانی بود که در جام جهانی توپ را وارد دروازه حریف کرد.
جام جهانی 1978 ، ایران که برای اولین بار در جام جهانی حضور پیدا می‌کرد، در گروه بسیار سختی قرار گرفت. آنها مقابل هلند 3-0 شکست خورده بودند و مقابل اسکاتلند قرار گرفته بودند که آندرانیک اسکندریان، توپ را وارد دروازه خودی کرد تا اسکاتلندی ها را پیش بیندازد.با این حال، در حالی که 30 دقیقه به پایان باقی مانده بود، دانایی فر تاریخ ساز شد. در سمت چپ محوطه جریمه، او به خوبی از آرچی گمل عبور کرد و با یک ضربه زیبا به گوشه دروازه، اولین گل ایران در تاریخ جام جهانی را به ثمر رساند. بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید تا رویای تیم پرستاره اسکاتلند به پایان برسد.

2- قهرمانی در روز پایانی لیگ ایران در سال 2009

فابیو جانواریو، هافبک برزیلی شاید کارنامه فوتبالی درخشانی نداشته باشد ولی یک فصل در استقلال، او در سطحی فوق‌العاده توپ می‌زد و روند خوبش را تا روز آخر لیگ حفظ کرد.

استقلال در روز پایانی لیگ، 3 امتیاز با ذوب آهن صدرنشین فاصله داشت. همه چیز روشن بود و تنها راه برای شاگردان امیر قلعه نویی، کسب پیروزی در دیدار مقابل پیام مشهد و شکست ذوب آهن مقابل فولاد بود. استقلال در مشهد به مصاف پیام مشهد رفت، تیمی که برای ماندن در لیگ، یک امتیاز نیاز داشت.با این حال، 50 هزار نفر از تهران به مشهد رفتند تا ورزشگاه را پرکرده و آبی‌‌ها را برای رسیدن به قهرمانی تشویق کنند. در اواسط بازی، استقلالی ها می‌دانستند که ذوب آهن یک گل عقب است و باید فشار حملات خود را بیشتر کنند ولی درست وقتی داور می‌خواست سوت پایان نیمه اول را بزند، جانواریو یک توپ خوب را با سینه استپ کرد و با یک شوت دیدنی، توپ را به گوشه دروازه پیام فرستاد.

هزاران هوادار استقلال که به مشهد سفر کرده بودند ،سر از پا نمی‌شناختند.وقتی ذوب آهن کار را به تساوی کشاند، استرس در بین استقلالی ها به اوج رسیده بود ولی فولاد، بار دیگر موفق به گلزنی شد تا استقلال در یک نبرد بسیار نزدیک به قهرمانی لیگ برسد.

1- قهرمانی آسیا در سال 1991

قهرمانی در آسیا، هسته هویت استقلال است. به جز افتخار قهرمانی، این عنوان از این جهت برای استقلالی ها اهمیت دارد که پرسپولیس موفق به کسب آن نشده است.

اولین قهرمانی استقلال در آسیا در سال 1967 به دست آمد، وقتی که بیشتر قاره از برگزاری چنین رقابتی مطلع نبود. دو دهه بعد که استقلال دوباره موفق به قهرمانی شد، همه چیز تغییر کرده بود.

استقلال شکست ناپذیر در فینال مقابل لیائونینگ چین قرار گرفته بود. رضا حسن زاده‌ موفق شد روی ارسال از یک ضربه ایستگاهی، گل اول را وارد دروازه تیم چینی کند ولی زو هوی موفق شد در اوایل نیمه دوم، کار را به تساوی بکشاند. در دقایق پایانی بازی، صمد مرفاوی موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده و استقلال را به دومین عنوان قهرمانی آسیا برسند.در ایران، هواداران استقلال در کری هایشان با پرسپولیسی ها، از دو قهرمانی آسیا ی خود استفاده زیادی می‌برند.

یکی از مربیان سابق استقلال در این رابطه گفته بود:" (این قهرمانی ها) بدین معنی است که باید به پرسپولیسی ها بگوییم وقتی شما هیچ چیز نبودید، ما قهرمان آسیا شده بودیم، آن هم نه یک بار بلکه دو بار."

جان دردن- ESPN
ترجمه: روزبه مهری​

 

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد بازی ذوب پرسپولیس، پرسپولیسی ها به سازمان لیگ معترض شده اند و باید بازی را 3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کنند چرا که شکاری رضایتنامه ولی برای بازی چهارشنبه نداشته است.
"رضا شکاری و معلمش بعد از گلزنی به پرسپولیس".

خخخخخخخخ
 

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه که قرار نیست سر استقلال پرسپولیس کل کل کنیم
اوروپام لیگ داره مام لیگ داریم.
رئال 4تایی میشه تماشاگرا فقط یه پرچم سفید تو دستشون تکون میدن.حالا اگه ایران بود ورزشگاهو با خاک یکسان میکردن
به افتخار این فرهنگشون
 

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم پرسپولیسیم .....ولی چون داداشم استقلالیه .....این کیکو برا تولدش سفارش داده بودم ....

به افتخار همه پرسپولیسیا و استقلالیا ;)

20151014_113819.jpg
 

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
عه اینجا هنوز بازارش داغه؟ یادش بخیر :-(
فکر کنم طرفداران تیم دسته 3یی میان اینجا با خودشون کل کل میکنن با هم میگن همدردی میکنن اشک میریزن :w15:
محض اطلاع هروقت اومدین دور هم جلسه NA برگزار کردین یه نگاهیم بندازین به نظرسنجی بالا که همیشه اسم مقدس سرورتون رو بالاسرتون ببینید


اینجا هم بیاید

http://iran-eng.com/showthread.php/651104-مقدماتی-المپیک-ریو-عبور-از-ژاپن-برای-رسیدن-به-نیمه-نهایی
 
آخرین ویرایش:

.SAMAN.

عضو جدید
چرا ساندویچای اینارو ندادن؟ هیم؟
نمیدین اینطوری وحشی میشن دیگه
مسئولین رسیدگی کنن لطفا
 

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا ساندویچای اینارو ندادن؟ هیم؟
نمیدین اینطوری وحشی میشن دیگه
مسئولین رسیدگی کنن لطفا
داش سامان من قصد توهین ندارم اما فیلم پخش فندک رو ببین تا بدونی طرفدار کدوم تیم وحشی، با عرض معذرت خدمت دوستان کیسه کشم
 

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی باتراکتور کم مونده بود آرپی جی بکوبن وسط زمین
خوبه یه بازیه و جنگ نیست که اینکارارو میکنن .لنگ معلوم نیست فوتبال بازی میکنه یا ...
 

.SAMAN.

عضو جدید
داش سامان من قصد توهین ندارم اما فیلم پخش فندک رو ببین تا بدونی طرفدار کدوم تیم وحشی، با عرض معذرت خدمت دوستان کیسه کشم
داداشم میخوای اعتراف نامه هم مینوشتن و با کپی شناسنامه نارنجک پرتاب میکردن؟
خب عزیز مشخصه کار خود لنگیاست
وگرنه فرهنگ ما کجا این دوستان لنگی کجا
مرد اونیه که کاری میکنه گردن بگیره نه این که برای دیگران پاپوش درست کنه، اون لنگیایی که کردن مرد نبودن داداشم
 

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=BNazanin_Mehr]در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.[/FONT][FONT=BNazanin_Mehr] [/FONT][FONT=BNazanin_Mehr]هر دو گل این مسابقه در نیمه اول به ثمر رسید و نیمه دوم این بازی هم چندین بار به جنجال کشیده شد. شاید ترسناک‌ترین لحظه این دیدار هنگام پرتاب نارنجک به پشت نیمکت تبریزی‌ها بود که باعث ترس بازیکنان هر دو تیم شد.[/FONT][FONT=BNazanin_Mehr] [/FONT][FONT=BNazanin_Mehr]تصویر زیر نشان دهنده این اتفاق است؛
[/FONT]
[FONT=BNazanin_Mehr] [/FONT]
[FONT=BNazanin_Mehr]
[/FONT]
[FONT=BNazanin_Mehr]
[/FONT]
 
بالا