كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوندمش فهمش خیلی سخت نیست چون چند جاشو ویرایش کردم و جملاتی رو اضافه کردم ... خودت داری بحثو شخصی می کنی مجبورم اینطوری حرف بزنم بهتره قبل از حرف زدن کمی فکر کنی ...

زدن داور و یکسال محرومیت توسط ای اف سی
توهین به رئیس سازمان لیگ و فحاشی به اون
گرفتن گردن داورو پس گردنی زدن بهش که بارها تو نود نشون داده شد
برخورد نادرست با خبرنگارا
سرباز زدن از گرم کردن برای ورود به زمین تو بازی ملی
شوتیدن ساک روی نیمکت بعد از تعویض
بدون اجازه مسئولان تیم رفتن و قرار داد بستن با یه تیم دیگه
نرفتم به شهرستان برای همراهی تیم
دخالت تو کار سرمربی و نحوه بازی بازیکنان
ترک اردوی تیم ملی برای چندین بار

...

درسته قرار نیست بحث شخصی بازیکنا مطرح بشه ولی چون تمسخر کردی مطلبو خواستم بدونم این چیزا از دید شما بی انضباطی نیست؟؟؟ شاید از نظر من تا شما در مورد بی انضباطی فاصله بسیار باشه که بر می گرده به همون تفاوت هواداران دو تیم ...

شما هر بازیکن استقلال رو می خوای زیر سوال ببر من اصلا روی هیچ کدوم از بازیکنای میلیاردی استقلال تعصب ندارم بازیکنان محبوب و متعصب و اسطوره ی من سالهاس که از فوتبال رفتن ... حرف منم فقط اینه با این اسطوره سازی های مسخره داریم به قدیمیا توهین می کنیم.
تو بهتر قبل از حرف زدن فکر کنی ...!!!!!! همینجوری نفهمیده هرچی از دهنت درمیاد میگی ... عقل و شعورم چیز خوبیه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://anti-ss.blogfa.com/post-33.aspx
یه تیم پر از اسطوره فوتبال .... فوتبال ما اینطوری جهانی شد

اگه این بازیکنا و این اسطوره ها نبودن الان

فوتبال ایران
چه رتبه ای تو دنیا داشت؟ اینا همه

افتخارات پرسپولیس قهرمان بودند
البته اینا

همشون نیستنا ! پرسپولیس قهرمان بازیکن

پرافتخار زیاد داشته...

علی پروین
- چهاردهمین بازیکن برتر قرن آسیا
- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1976)
- عضو تیم منتخب آسیا (1974)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1350، 1355 و

1356)

- برترین مربی ماه فوتبال آسیا (ژانویه 1999)

فرشاد پیوس
- دومین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1990)
- آقای گل بازی‌های آسیایی (1990)
- عضو تیم منتخب آسیا (1990)
- آقای گل لیگ ایران (1370 و 1373)
- آقای گل لیگ قطر (1989)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1365، 1366،

1367، 1369 و 1370)

ناصر محمدخانی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1984)
- عضو تیم منتخب آسیا (1984)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1360 و 1362)
- بازیکن اخلاق جام دیوار چین (1362)

محمد پنجعلی

- کاپیتان تیم منتخب آسیا (1986)

افشین پیروانی
- بازیکن ماه فوتبال آسیا (فوریه 2000)
- بازیکن اخلاق لیگ برتر (1380)

ادموند بزیک
- آقای گل لیگ (1381)
- گلزن‌ترین بازیکن لیگ ایران با 82 گل

حامد کاویانپور
- بهترین بازیکن لیگ برتر (1380)
- زننده زیباترین گل ماه آسیا (می 2001)

محمدحسن انصاری‌فرد
- بهترین فوتبالیست سال ایران (1366)
- برترین مربی سال ایران (1382)
- بهترین مربی فوتسال آسیا با 4قهرمانی
متوالی

حمید استیلی
- زننده گل قرن آسیا (1998)
- بهترین بازیکن تورنمنت فوریه کویت (1999)
- عضو تیم منتخب آسیا (1999)

محتبی محرمی
- ششمین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا
(1990)

ابراهیم آشتیانی
- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1972)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1350)

همایون بهزادی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1968)
- محبوب‌ترین فوتبالیست سال ایران (1350)

حسین کلانی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1972)
- آقای گل لیگ (1349 و 1350)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1348)

صفر ایرانپاک
- آقای گل لیگ (1350)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1350)
- آقای گل جام کوروش (1350)
- بهترین گل سال فوتبال ایران (1350)

مرتضی کرمانی‌مقدم
- برترین بازیکن خارجی لیگ قطر (1380)
- پدیده فوتبال ایران (1366)

مهدی مهدوی‌کیا
- مرد سال فوتبال آسیا (2003)
- جوان سال فوتبال آسیا (1997)
- زننده زیباترین گل سال آسیا (1997)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1382)
- عضو تیم منتخب فیفا (2000)
- بهترین پاسور فصل بوندس لیگا (2003-2002)
- بهترین بازیکن فصل هامبورگ (2003-2002) و

(2004-2003)

- رکوردار بیشترین حضور یک ایرانی در
بوندسلیگا

- آقای گل جوانان باشگاه‌های تهران (1372)

کریم باقری
- بازیکن ماه فوتبال آسیا (جولای 1997 و
دسامبر 2001)

- سومین بازیکن برتر سال آسیا (1997)
- زننده زیباترین گل ماه آسیا (اکتبر 2000 و اکتبر
2001)

- دهمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997 و 2000)
- دومین گلزن ملی برتر سال دنیا (1997)
- بهترین بازیکن جام باشگاه‌های عرب (2001)

خداداد عزیزی
- مرد سال فوتبال آسیا (1996)
- هشتمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997)
- بهترین بازیکن جام باشگاه‌های آسیا منطقه
غرب (1996)

- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1996)

علی دایی
- مرد سال فوتبال آسیا (1999)
- دومین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1996)
- چهارمین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1998)
- برترین گلزن ملی تاریخ فوتبال جهان
- برترین گلزن ملی سال دیتا (1996 و 2004)
- هفتمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997 و 1998)
- آقای گل بازی‌های آسیایی (1998)
- آقای گل جام ملت‌های غرب آسیا (2004)
- بهترین بازیکن جام ملت‌های غرب آسیا
(2004)

- بهترین بازیکن جام ال‌جی تهران (2000)
- آقای گل لیگ برتر (84-83)
- نشان درجه 3 شجاعت (1383)
- سفیر حسن نیت یونیسف در ایران
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1382)

علی کریمی
- مرد سال فوتبال آسیا (2004)
- چهارمین بازیکن برتر سال آسیا (2001)
- بازیکن ماه فوتبال آسیا (ژوئن 2000، اکتبر
2001، اکتبر 2003)

(2000)

- بهترین بازیکن جام بین قاره‌ای (2003)
- برترین فوتبالیست سال ایران
- بهترین بازیکن خارجی لیگ امارات (2002 و
2004)

- آقای گل جام ملت‌های آسیا (2004)
- آقای گل لیگ امارات (2004-2003)
- عضو تیم منتخب آسیا (2004)

احمدرضا عابدزاده

- رکورد بسته نگه داشتن دروزاه در لیگ (802
دقیقه)

- 13 بازی بدون شکست در داربی
پرسپولیس-استقلال

- بیشترین بازی ملی دروازه‌بانی (79 بازی ملی)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باش
من چون آدم فوق العاده موفقیم گفتم یه نصیحتی کرده باشم بقیه اش پای خودت چون اصلا برام مهم نیست.
هرچی آدم درست حسابی و درس خونده و به جایی رسیده دیدم طرفدار پرسپولیس بوده این نشون دهنده شخصیت بالای تماشاگرای پرسپولیسه و همین که من طرفدار این تیمم خودش نشون دهنده ارزش بالای طرفدارای این تیمه.
خیلی راحت حرف میزنم باهات چون اصلا تواضع تو حرفات نیست.
هیچ وقت هم حرف اینهمه کارشناس رو ول نمیکنم حرف یه بازیکن رو بچسبم.

اینجا که جای مطرح کردن موفقیتا نیست دوست ِ من نه کسی شمارو میشناسه نه کسی دیده درست نیست اینجا تو محیط مجازی از قول خودت از موفقیت خودت صحبت می کنی ... ضمنا شما هر چقد موفق باشی فک نمی کنم در حد نصیحت کردن ِ من باشی.

گفتم در مورد هواداران هم می تونی به ورزشگاه بری یا از نزدیکان و بزرگترا بپرسی متوجه میشی مطلبو تو.

شما راحت باش چون از نظر من تواضع صفتیه بس مزخرف ... وقتی چیزی هستی و چیزیو بلدی بهتره نشونش بدی تا با اسم تواضع و به رسم دروغ و ریا و حیا مخفیش کنیم ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه تیم پر از اسطوره فوتبال .... فوتبال ما اینطوری جهانی شد

اگه این بازیکنا و این اسطوره ها نبودن الان

فوتبال ایران
چه رتبه ای تو دنیا داشت؟ اینا همه

افتخارات پرسپولیس قهرمان بودند
البته اینا

همشون نیستنا ! پرسپولیس قهرمان بازیکن

پرافتخار زیاد داشته...

علی پروین
- چهاردهمین بازیکن برتر قرن آسیا
- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1976)
- عضو تیم منتخب آسیا (1974)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1350، 1355 و

1356)

- برترین مربی ماه فوتبال آسیا (ژانویه 1999)

فرشاد پیوس
- دومین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1990)
- آقای گل بازی‌های آسیایی (1990)
- آقای گل لیگ ایران (1370 و 1373)
- آقای گل لیگ قطر (1989)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1365، 1366،

1367، 1369 و 1370)

ناصر محمدخانی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1984)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1360 و 1362)
- بازیکن اخلاق جام دیوار چین (1362)

محمد پنجعلی

- کاپیتان تیم منتخب آسیا (1986)

افشین پیروانی
- بازیکن اخلاق لیگ برتر (1380)

ادموند بزیک
- آقای گل لیگ (1381)
- گلزن‌ترین بازیکن لیگ ایران با 82 گل

حامد کاویانپور
- بهترین بازیکن لیگ برتر (1380)
- زننده زیباترین گل ماه آسیا (می 2001)

محمدحسن انصاری‌فرد
- بهترین فوتبالیست سال ایران (1366)
- برترین مربی سال ایران (1382)
- بهترین مربی فوتسال آسیا با 4قهرمانی
متوالی

حمید استیلی
- زننده گل قرن آسیا (1998)
- بهترین بازیکن تورنمنت فوریه کویت (1999)
- عضو تیم منتخب آسیا (1999)

محتبی محرمی
- ششمین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا
(1990)

ابراهیم آشتیانی
- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1972)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1350)

همایون بهزادی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1968)
- محبوب‌ترین فوتبالیست سال ایران (1350)

حسین کلانی
- آقای گل جام ملت‌های آسیا (1972)
- آقای گل لیگ (1349 و 1350)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1348)

صفر ایرانپاک
- آقای گل لیگ (1350)
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1350)
- آقای گل جام کوروش (1350)
- بهترین گل سال فوتبال ایران (1350)

مرتضی کرمانی‌مقدم
- برترین بازیکن خارجی لیگ قطر (1380)
- پدیده فوتبال ایران (1366)

مهدی مهدوی‌کیا
- مرد سال فوتبال آسیا (2003)
- جوان سال فوتبال آسیا (1997)
- زننده زیباترین گل سال آسیا (1997)
- برترین فوتبالیست سال ایران (1382)
- بهترین پاسور فصل بوندس لیگا (2003-2002)
- بهترین بازیکن فصل هامبورگ (2003-2002) و

(2004-2003)

- رکوردار بیشترین حضور یک ایرانی در
بوندسلیگا

- آقای گل جوانان باشگاه‌های تهران (1372)

کریم باقری
- بازیکن ماه فوتبال آسیا (جولای 1997 و
دسامبر 2001)

- سومین بازیکن برتر سال آسیا (1997)
- زننده زیباترین گل ماه آسیا (اکتبر 2000 و اکتبر
2001)

- دهمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997 و 2000)
- دومین گلزن ملی برتر سال دنیا (1997)
- بهترین بازیکن جام باشگاه‌های عرب (2001)

خداداد عزیزی
- مرد سال فوتبال آسیا (1996)
- هشتمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997)
- بهترین بازیکن جام باشگاه‌های آسیا منطقه
غرب (1996)

- بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا (1996)

علی دایی
- مرد سال فوتبال آسیا (1999)
- دومین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1996)
- چهارمین بازیکن برتر سال فوتبال آسیا (1998)
- برترین گلزن ملی تاریخ فوتبال جهان
- برترین گلزن ملی سال دیتا (1996 و 2004)
- هفتمین بازیکن برتر قرن آسیا
- عضو تیم منتخب آسیا (1997 و 1998)
- آقای گل بازی‌های آسیایی (1998)
- آقای گل جام ملت‌های غرب آسیا (2004)
(2004)

- بهترین بازیکن جام ال‌جی تهران (2000)
- آقای گل لیگ برتر (84-83)
- نشان درجه 3 شجاعت (1383)
- سفیر حسن نیت یونیسف در ایران
- آقای گل باشگاه‌های تهران (1382)

علی کریمی
- مرد سال فوتبال آسیا (2004)
- چهارمین بازیکن برتر سال آسیا (2001)
- بازیکن ماه فوتبال آسیا (ژوئن 2000، اکتبر
2001، اکتبر 2003)

(2000)

- بهترین بازیکن جام بین قاره‌ای (2003)
- برترین فوتبالیست سال ایران
- بهترین بازیکن خارجی لیگ امارات (2002 و
2004)

- آقای گل جام ملت‌های آسیا (2004)
- آقای گل لیگ امارات (2004-2003)
- عضو تیم منتخب آسیا (2004)

احمدرضا عابدزاده

- رکورد بسته نگه داشتن دروزاه در لیگ (802
دقیقه)

- 13 بازی بدون شکست در داربی
پرسپولیس-استقلال

- بیشترین بازی ملی دروازه‌بانی (79 بازی ملی)

افتخارات فردی متعلق به فرده نه تیم ... اینجا بحث بازی گروهی هستش نه افتخارات فردی.ولی خب حق دارین وقتی از افتخارات تیمی خبری نباشه مجبوریم از افتخارات فردی بگیم.

از این چیزا تو تاریخچه ی هر باشگاهی به وفور یافت میشه اما خب هیچ باشگاهی ناصرخان حجازی رو نداره که دومین دروازه بان قرن اسیا بشه هیچ باشگاهی عین استقلال نمی تونه تیم 91 جهان باشه ...

بهترین بازیکن خارجی لیگ قطر و جام ال جی و دومین و سومین و چهارمین بازیکن سال اسیا و مربی و بازیکن ماه و ... خیلی باحال بودن واقعا آدم خندش میگیره از این همه افتخار بابا هر کیو بخوای تو پیشینه اش بگردی کلی از این افتخارات پیدا میشه خواستی یه طومار از افتخارات همین شاغلین حاضر استقلالو می نویسم به همین حد میرسه ...

ضمنا تا بحال چهار نفر مرد سال آسیا شدن که جز خداداد عزیز که در زمان بازی در بهمن کرج این جایزه رو گرفت هیچ کدوم تو لیگ ایران بازی نمی کردن موقع کسب جایزه ...

ضمنا رکورد بسته نگه داشتن دروازه در ایران در دستان عابدزاده نیست خیلیا بیشتر از ایشون دروازه رو بسته نگه داشتن در ایران

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بهتر قبل از حرف زدن فکر کنی ...!!!!!! همینجوری نفهمیده هرچی از دهنت درمیاد میگی ... عقل و شعورم چیز خوبیه

وقتی جواب پستی رو نداری مجبور نیستی حتما نقل قول بگیری ... شما که عقل و شعورت بالاست حرف زدنت مارو کشته ... احساس کردم فکر نکردی حرف زدی الانم مطمئن شدم که این قضیه ای که گفتی دقیقا در مورد خودت صدق می کنه ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تو لیست بلند بالایی که گذاشتی اسم یه نفرو دیدم که یه مطلبی رو یادم اورد مرتضی کرمانی مقدم ...

در جام ملت های 1992 که در ژاپن برگزار شد یه اتفاق عجیب افتاد ایران مقابل ژاپن با یک گل مشکوک عقب افتاد که بازیکنان ایرانی در پی اعتراض به قضاوت جمال شریف داور بازی به سمت او حمله ور شدن و به باد کتک گرفتن داورو. که این اتفاق باعث محرومیت یک ساله ی سه تا بازیکن تیم ملی ایران شد اما اون سه بازیکن کیا بودن: مرتضی کرمانی مقدم ، فرشاد پیوس ، مجتبی محرمی ... از چه باشگاهی بودن : پرسپولیس تهران ...

این مطلبی بود که ناخواسته با دیدن اسم کرمانی مقدم یادم اومد!!!

MASOUD.S

عضو جدید
بی اخلاقی هایعلی کریمی در فوتبال ایران

اولین بار درجام رمضان سال 75 بود که علی کریمی خبرساز شد، منتها در ان زمان بازیکن گمنامی بودو خبرسازی او خیلی مورد توجه قرار نگرفت. علی کریمی در یک مسابقه از جام رمضانمقابل تیمی قرار گرفت که علی دایی ستاره آن روزهای فوتبال ایران در ان بازی میکرد. کریمی چند بار توپ را از لای پاهای علی دایی رد کرد و باعث عصبانیت دایی شد.درگیری این دو بازیکن در ان شب دعوای حسابی راه انداخت که با وساطت دیگر بازیکنانو مربیان ختم به خیر شد.

ستاره جدیدفوتبال ایران پس از درخشش در بازیهای آسیایی 1998 بانکوک از سوی ایوان کوردسآلمانی به تیم امید دعوت شد. در مسابقات جام دانهیل ویتنام، کریمی که رابطه خوبیبا کوردس نداشت، در بازی مقابل ویتنام نیمکت نشین شد. او در اواسط بازی به میدانآمد و در اعتراض به اخراج علی انصاریان، یک مشت به سینه تورو کامیکاوای ژاپنی زد وبا زدن پاهای داور نگون بخت ژاپنی باعث سرنگونی او در زمین شد! علی کریمی اخراج شدو از سویAFCیک سال محرومشد.

در اولینمصاحبه بلند خود که با هفته نامه تماشاگران انجام داد، تیغ انتقادات شدید خود رامتوجه علی دایی و امیر عابدینی کرد. او گفته بود که خدا دایی را بغل کردهو البته سال گذشته در مصاحبه جدیدی باز هم گفت که هنوز معتقد است که خدا دایی رابغل کرده است! او همچنین گفته بود خوشحال است که از انتقالش به الاهلی اماراتریالی به عابدینی نرسیده است.(کریمی به عنوان بازیکن آزاد به الاهلی پیوست).

در مسابقات جامغرب آسیا در سال 1381 که در اردن برگزار می شد، علی کریمی در میانه مسابقات از تیماخراج و به تهران بازگردانده شد. گفته می شود اخراج او به دستور دادکان رئیس وقتفدراسیون بود. یک روز در تمرینات تیم ملی که دادکان نیز ناظر ان بوده، علی کریمیبا کلاه حاضر می شود! دادکان شخصا کلاه را از روی سر کریمیبرداشته و به بیرون پرت می کند. کریمی هم اردوی تیم ملی را ترک و از فهرست تیماعزامی به بازیهای آسیایی 2002 پوسان نیز خط خورد.

در جام جهانی2006 از روزهای خوبش به دور بود و دلیل آن هم مصدومیت طولانی مدت او در بایرن مونیخبود. در بازی با پرتغال در دقیقه 65 تعویض و جای خود را به فریدون زندی داد. کریمیموقع بیرون آمدن از زمین آن لگد معروفش را نثار ساک پزشک تیم کرد که عکس آن لحظهبه سرعت مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفت. در بازی سوم مقابل آنگولا هم برانکومی خواست او را در نیمه دوم به زمین بفرستد که از دستور او سرپیچی کرد و حاضر بهگرم کردن نشد!

اردیبهشت ماه87 تیم ملی برای اردوی چند روزه به اردبیل رفت. علی کریمی در تیمی که دایی سرمربیآن شده بود، کاپیتان بود. فقط چند روز به بازیهای مقدماتی جام جهانی در مرحله اولمقابل امارات و سوریه باقی مانده بود که علی کریمی مصاحبه بلندی انجام داد ومسولان فدراسیون فوتبال را به بی کفایتی متهم کرد. فدراسیون فوتبال بلافاصله حکماخراج کریمی از تیم ملی را صادر کرد. بعدها با فشار رسانه ها علی دایی او را بهتیم ملی دعوت کرد، ولی کریمی حاضر نشد به تیم ملی برگردد.

فصل قبل و دربازی استیل آذین با تراکتورسازی، علی کریمی دوباره خبرساز شد . او پس از گلزنیمقابل تراکتور در ورزشگاه تختی به سمت هواداران این تیم رفت و با حرکتی باعث تحریکانها شد. هواداران تراکتور که قرار بود در بازی برگشت از خجالت او دربیایند، امابه هدف خود نرسیدند. چرا که کریمی در بازی مقابل سایپا با مجید ایوبی درگیر شد وکارت قرمز گرفت تا به تبریز نرود.

اردوی تیم ملیقبل از آغاز لیگ در اتریش یکی از خبرساز ترین اردوهای تاریخ تیم ملی بود. علیکریمی که در دو بازی مقابل ستاره سرخ و واشاش دو گل زده بود، به ناگاه تیم ملی راترک کرد و به تهران بازگشت. دلیل بازگشت او مصدومیت اعلام شد، اما خبرهایی وجودداشت مبنی بر اینکه او با قطبی درگیر شده است. او چند روز بعد در مصاحبه ای گفت کهقطبی باید شهامت داشته باشد و دلیل دعوت نشدن او به تیم ملی را اعلام کند.

کریمی که یکروز قبل از بازی با استقلال در تمرینات این تیم با درودگر سرپرست تیم درگیر شدهبود، در مصاحبه با سایت شخصی اش گفت که با مدیریت فعلی امیدی به قهرمانی وجودندارد! او با جمله خود نشان داد که ماجرای اختلافات او با آجرلو مدیرعامل باشگاهصحت داشته است و فقط به خاطر هدایتی حاضر به تمدید قرارداد خود با استیل آذین شدهاست. باشگاه استیل آذین در بیانیه ای دلیل اخراج کریمی را روزه خواری عنوان کردهاست.

عصبانیت هنگام ثبت قرارداد
به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی کریمی کهامروز قراردادش با پرسپولیس را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت کرده به هنگام ثبتقراردادش به شدت عصبانی بود. هنگامی که عکاسان و تصویربرداران قصد داشتند صحنهامضا قرارداد او را به تصویر بکشند کریمی با عصبانیت تمام گفت: "بس کنید اینبساط را" این برخورد کاپیتان پرسپولیس برای حاضران در هیئت فوتبال استانتهران بسیار عجیب بود ضمن اینکه اهل رسانه به پاس زحماتی که در طول سال در پوششخبرهای مربوط به اهالی فوتبال کشیدند در خصوص برخی رفتارها به حق متوقع هستند.

علی کریمی که امروز در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش با پرسپولیس را برای فصلجدید ثبت کرده در صحبت های خصوصی اش با مهدی مهدوی کیا از مبلغ سنگین مالیاتقراردادش به شدت عصبانی و شاکی بود. کریمی در این رابطه به مهدوی کیا گفت: من درآلمان که بازی می کردم هم اینقدر مالیات نمی دادم که در ایران چنین رقم هایی بایدپرداخت کنم.

این در شرایطی بود که مهدی مهدوی کیا هم در محل حاضر بود و با سعه صدر به سوالاتخبرنگاران پاسخ داد.

برخورد شدید با داور در حالیکه گردن داور رو گرفته بود و بااو بحث می کرد و حرفای ناجوری که در مورد عزیز محمدی بعد از دربی زد و هیچ برخوردمناسبی در هیچ یک از موارد با اون نشد ... از این بداخلاقی ها زیاد دیدیم ازشمخصوصا با داوران و خبر نگاران و بازیکنان خود پرسپولیس و ...
بی انضباطی هم که کم ازش ندیدیم یهو از استیل آذین بلند شدرفت آلمان بی خبر و بی اجازه ...
اظهار نظر های غیر حرفه ای و بی مورد در مورد بازیکنان وکادر فنی و به حاشیه بردن تیم و ...
حالا سوالی که پیش میاد این فرد با اینکه در بعضی موارد غیرفوتبالی آدم مهربون و جالبی هست ... چطور می تونه با این بی انضباطی و بی اخلاقیها اسطوره ی فوتبال ایران باشه!!! پرسپولیسیا مختارن که اسطورشون رو انتخاب کنن ولیفوتبال ایران نیاز به چنین اسطوره هایی مثل علی کریمی و فرهاد مجیدی نداره چون درتاریخ خودش اسطوره هایی مثل حجازی و پروین و ... داشته این اسطوره پیشکش خودتون... این نظرو در مورد فرهاد مجیدی هم دارم کسی که تو دو مرحله پول عرب رو بهپیراهن تیمش ترجیح میده ذره ای تعصب نداره بعضیا گفتن که بخاطر طلاق از همسرش وگرفتن دخترش مجبور بود که بره اما متعصبان به تیم اون زمان ها از زندگیشون همبخاطر فوتبال می زدن حالا انتظار نداریم اینا اینکارو بکنن فقط ادعای تعصب نکننهمین ...

دوست عزیز,شما صلاحیت اینو نداری که در مورد اخلاق صحبت کنی,زمانی که به خاطر کل کل با یک رغیب می آی شخصیت یک آدم با این همه کارهای خوب و پسندیده رو با کارهایی که البته بعضی هاش ناشایست بوده اما در مقابل خوبی ها و مرامش هیچن به باد انتقاد بگیری!

تو که هیچ!! از تو بزرگ ترهاشم جرات این کارو ندارن! اینجا هم چاله میدون نیست که شما آبی ها و قرمزا هر چی از دهنتون در می آد به امثال کریمی و مجیدی که افتخارتمونه بگین!

من یکی که جلوی خودمو گرفتم چون عاشق کریمی ام! اما ببینم بازم اینطوری حرف می زنید ساکت نمی شینم!

احترام خودتو نگه دار!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز,شما صلاحیت اینو نداری که در مورد اخلاق صحبت کنی,زمانی که به خاطر کل کل با یک رغیب می آی شخصیت یک آدم با این همه کارهای خوب و پسندیده رو با کارهایی که البته بعضی هاش ناشایست بوده اما در مقابل خوبی ها و مرامش هیچن به باد انتقاد بگیری!

تو که هیچ!! از تو بزرگ ترهاشم جرات این کارو ندارن! اینجا هم چاله میدون نیست که شما آبی ها و قرمزا هر چی از دهنتون در می آد به امثال کریمی و مجیدی که افتخارتمونه بگین!

من یکی که جلوی خودمو گرفتم چون عاشق کریمی ام! اما ببینم بازم اینطوری حرف می زنید ساکت نمی شینم!

احترام خودتو نگه دار!

دوست ِ عزیز اندازه و صلاحیت منو شما تعیین نمی کنی دلیل نمیشه چون علی کریمی آدم با اخلاقی در دنیای بیرون از فوتبال هست بی اخلاقی های داخل فوتبالش رو ندیده بگیریم ...
فک می کنم شما اینجارو با چاله میدون اشتباه گرفتی که تهدید می کنی و شاخ و شونه می کشی ... شما می تونی عاشق کریمی ها و مجیدی ها باشی منم می تونم ازشون خوشم نیاد.شما اینهمه از عشق و علاقتون بدون هیچ دلیل و منطقی بهشون میگید من خیلی منطقی دلایل بی اخلاقی های یه نفرو بیان کردم حالا این وسط من اینجارو با چاله میدون اشتباه گرفتم یا شما با این طرز تهدید و شاخ و شونه کشیدن نمی دونم واقعا !!!
ضمنا اینطور شاخه و شوخه کشیدن تو دنیای مجازی چقد می تونه خنده دار باشه ...

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی جواب پستی رو نداری مجبور نیستی حتما نقل قول بگیری ... شما که عقل و شعورت بالاست حرف زدنت مارو کشته ... احساس کردم فکر نکردی حرف زدی الانم مطمئن شدم که این قضیه ای که گفتی دقیقا در مورد خودت صدق می کنه ...
کی به کی میگه فکر نکردی .... :biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که جای مطرح کردن موفقیتا نیست دوست ِ من نه کسی شمارو میشناسه نه کسی دیده درست نیست اینجا تو محیط مجازی از قول خودت از موفقیت خودت صحبت می کنی ... ضمنا شما هر چقد موفق باشی فک نمی کنم در حد نصیحت کردن ِ من باشی.

گفتم در مورد هواداران هم می تونی به ورزشگاه بری یا از نزدیکان و بزرگترا بپرسی متوجه میشی مطلبو تو.

شما راحت باش چون از نظر من تواضع صفتیه بس مزخرف ... وقتی چیزی هستی و چیزیو بلدی بهتره نشونش بدی تا با اسم تواضع و به رسم دروغ و ریا و حیا مخفیش کنیم ...
اونی که شروع کرد به منیت زدن تو بودی نه من ، میگم تواضع نداری که منیت میزنی ، خیلیا تو همین باشگاه منو دیدن ، خیلیا هم دانشگاهیامونو هفته ای چند بار میبیننم خیلیام بچه محلمن پس لازم نیست حرف الکی بزنم همه شون میدونن ، حد من خیلی بیشتر از نصیحت کردن تو
تو که حرف از ورزشگاه میزنی چند بار رفتی استادیوم آزادی و دربی رو دیدی ؟؟؟؟؟ نصف منم نرفتی که اینهمه ورزشگاه ورزشگاه میکنی
آره

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوتبال کم افتخار ایران الان فقط با نام بزرگانی مثل علی دایی در جهان مطرح میشه.
کسی که در فینال جام ملتهای اروپا به عنوان یکی از مفاخر فوتبال جهان از طرف فیفا دعوت شد.
مفاخر تیم پرسپولیس قهرمان

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار شد اینجا با هم کل بندازید نه اینکه به هم توهین کنید.......
حتی ورزشکارا هم بیرون زمین با هم دوستن پس دلیل نداره ماها به جون هم بیفتیم:(
درسته
میام اینجا و پست میدم به خاطر اینکه برام جالبه چون عاشق کل کل کردنم اما وقتی بهت میگن وقتی حرف میزنی فکر کن حتما باید جوابشونو بدی
تا حالا اینهمه اینجا پست دادم همچین مواردی پیش نیومد

1992.sarina

عضو جدید
درسته
میام اینجا و پست میدم به خاطر اینکه برام جالبه چون عاشق کل کل کردنم اما وقتی بهت میگن وقتی حرف میزنی فکر کن حتما باید جوابشونو بدی
تا حالا اینهمه اینجا پست دادم همچین مواردی پیش نیومد
منم از کل کل خوشم میاد........
به هر حال نباید به کسی توهین بشه حالا چه طرف استقلالی باشه چه پرسپولیسی....
درضمن استقلال سرور پرسپولیسه:smile::smile:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه حرفت درست بود به جز آخرش
پرسپولیس سرور استقلال
ه
:D

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
عه اون وقت چی کسی گفتSسرورپرسپولیسه:eek:
.
.
وقتی تمام افتخارات مال پرسپولیس هستش....
.

پس تمام دوستان آبی دقت کنید لطف ک دیگه واسه ما شعار ندین:biggrin:

.
آیا میدانستید:
تا به حال ۶ تایی نشدیم
تا به حال دسته ۳ نرفتیم
بیشترین تعداد قهرمانی را در کل ادوار برگزاری لیگ فوتبال ایران داریم!!
بیشترین تعداد لژیونر را در اروپا داشته ایم!!
آقای گل جهان پرسپولیسی است!!
بشترین تعداد عنوان بهترین بازیکن آسیا برای پرسپولیسی هاست!!
پرطرفدارترین تیم آسیا پرسپولیس است!!
در ایران فقط پرسپولیسی ها افتخار حضور در جام باشگاه های اروپا و گلزنی در آن را داشته اند!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فوتبال کم افتخار ایران الان فقط با نام بزرگانی مثل علی دایی در جهان مطرح میشه.
کسی که در فینال جام ملتهای اروپا به عنوان یکی از مفاخر فوتبال جهان از طرف فیفا دعوت شد.
مفاخر تیم پرسپولیس قهرمان

جان خودت از دایی حرف نزن که هر چی میکشیم بخاطر دایی بود باپرسپولیس اومدنش همه چی رو به هم ریخت خدا بگم چیکارش کنه میخوام فوتبال ما رونشناسن آخه ما فوتبال داریم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوالش رو موافقم ولی اخراشو شرمنده پرسپولیس با همه بدی این فصلش سرور استقلاله

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله .......
شما راست میگید......
بازم مساوی کردید که.......
همه عالم میدونن که استقلال سروره پرسپولیسه......

آره بازم مساوی !!!!
اما شمام وضعتون بهتر از ما نیست ، حرص تیم ما رو نخور
:D
پرسپولیس اگه به بازه هم باز سرور استقلاله

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که شروع کرد به منیت زدن تو بودی نه من ، میگم تواضع نداری که منیت میزنی ، خیلیا تو همین باشگاه منو دیدن ، خیلیا هم دانشگاهیامونو هفته ای چند بار میبیننم خیلیام بچه محلمن پس لازم نیست حرف الکی بزنم همه شون میدونن ، حد من خیلی بیشتر از نصیحت کردن تو
تو که حرف از ورزشگاه میزنی چند بار رفتی استادیوم آزادی و دربی رو دیدی ؟؟؟؟؟ نصف منم نرفتی که اینهمه ورزشگاه ورزشگاه میکنی
آره

من منیت نکردم شما از لحن صحبت من منیت رو برداشت کردی ... میگم که تعریف کردن از خودت تو دنیای مجازی مسخرس منم هم دانشگاهی و همشهری زیاد اینجا دارم خیلیا هم که نه همشهری هستن و نه هم دانشگاهی منو خیلی خوب میشناسن ... ولی بازم میگم خیلی خیلی خیلی مضحکه که به حرف اینجا خودتو موفق معرفی کنی چون اینجا دنیای مجازیه می تونه از یه آدم بی سواد دکتر و مهندس بسازه ...

خیلی خنده دار صحبت می کنی اینایی که تورو میشناسن همه شون می دونن که حد تو بیشتر از نصیحت کردنه منه!؟! این حرفت خیلی ناپخته اس چون اونایی که تورو میشناسن به فرض هم قبول کنیم که همه این موفقیتی که ازش حرف میزنی در دنیای واقعی هم صادق باشه یه مشکلی دارن اونم اینه که منو نمیشناسن پس به هیچوجه اونا هم صلاحیت اینو ندارن که بگن شما حدت بیش از نصیحت کردنه منه یا کمتر از نصیحت کردنه من!!!

دوست ِ عزیز واسه همین حرفاته که میگم فکر نمی کنی و حرف میزنی ... من رشتی هستم اما محل تحصیلم تهرانه این چند وقتی که تهران درس خوندم تمام بازی های استقلال رو رفتم و حتی چند بازی پرسپولیسم سعی کردم برم و تو قسمت میهمان بشینم ... تا قبل از اینکه تهران مشغول تحصیل بشم هم از زمانی که یادمه اکثر دربی ها و بازی های فینال و بازی های حساس رو اومدم تهران و ورزشگاه رفتم مگه اینکه مشکلی بوده و نتونستم بیام ... بگذریم که از وقتی خاطرم هست اکثر بازی های داماش رو هم دیدم ...

واسه همینه که میگم بدون فکر حرف میزنیا ... اگه فکر می کردی این مسائل رو مطرح نمی کردی.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان خودت از دایی حرف نزن که هر چی میکشیم بخاطر دایی بود باپرسپولیس اومدنش همه چی رو به هم ریخت خدا بگم چیکارش کنه میخوام فوتبال ما رونشناسن آخه ما فوتبال داریم

علی جون چطوری داداش خوبی؟؟؟خوشی خوش میگذره؟؟؟دلمون واسه دوستان قدیم تنگیده ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عه اون وقت چی کسی گفتSسرورپرسپولیسه:eek:
.
.
وقتی تمام افتخارات مال پرسپولیس هستش....
.

پس تمام دوستان آبی دقت کنید لطف ک دیگه واسه ما شعار ندین:biggrin:

.
آیا میدانستید:
تا به حال ۶ تایی نشدیم
تا به حال دسته ۳ نرفتیم
بیشترین تعداد قهرمانی را در کل ادوار برگزاری لیگ فوتبال ایران داریم!!
بیشترین تعداد لژیونر را در اروپا داشته ایم!!
آقای گل جهان پرسپولیسی است!!
بشترین تعداد عنوان بهترین بازیکن آسیا برای پرسپولیسی هاست!!
پرطرفدارترین تیم آسیا پرسپولیس است!!
در ایران فقط پرسپولیسی ها افتخار حضور در جام باشگاه های اروپا و گلزنی در آن را داشته اند!!

1.بجاش 24 بار تو دربی باختین ... به نظر شما یه تیم 10 بار یک صفر ببره و یه تیم یه بار ده صفر ببره کدومش ارزشمند تره؟؟؟

2.قضیه دسته سه رفتن استقلال رو تو یه تاپیک جداگانه توضیح دادم اینجا هم توضیح دادم قبلا و اما سوال اینجاست وقتی پرسپولیس در هفته دوم لیگ 76 از مسابقات کنار کشید چه اتفاقاتی پشت پرده افتاد که فصل بعد بجای دسته پایین تر باز هم در لیگ بازی کرد(این افتخاره یا ننگ؟؟؟)

3.بیشترین افتخار جام حذفی و بازی های بین المللی هم در اختیاره ماست ... افتخارات اسیایی مهم تره یا داخلی؟؟؟

4.فوتبال بازی گروهی توش حرف زدن از افتخارات فردی اشخاص بی معنیه ... لوژیونر در اروپا داشتن افتخار تیمی به حساب نمیاد

5.آقای گل جهان علی دایی هستش و ایرانیه ... برو تو هر سایت رسمی می خوای نگاه کن اسمی از پرسپولیس در کنار دایی وجود نداره می دونی چرا؟؟؟ چون افتخارات فردی در وهله ی اول متعلق به خودش و بعد متعلق به کشورش هست نه باشگاه هایی که توش بازی کرده وگرنه تمام باشگاه هایی که دایی از ابتدا توشون بازی کرده الان باید مدعی عنوان هاش باشن.

6.تا بحال از ایران چهار نفر موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا شدن که فقط یک نفر در هنگام کسب جایزه در لیگ ایران مشغول بود خداداد عزیزی(بهمن کرج)،علی دایی(هرتابرلین)،علی کریمی(الاهلی)،مهدی مهدوی کیا(هامبورگ) الکی شایعه پراکنی نکنید. در کل هم به نظرم خیلی خنده داره با وجود بازیکنی مثل پارک جی سونگ در ترکیب فیکس منچستر یونایتد در این سالها بی شک بهترین بازیکن اسیا بوده اما این جایزه به بازیکنان متوسط قطر و ازبکستان داده شده بدون شک جایزه نگرفتن پارک و خیلی از بهترین های اسیا که در خارج از قاره مشغول بازی هستن چیزی از بزرگیشون کم نمی کنه

این بود همه افتخارات؟؟؟ جفت پوووچ

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما می دونید که کلا دو چهره ورزشی نامشون در مجموعه مفاخران و نام آوران ایران زمین(ابوعلی سینا،سعدی شیرازی،فردوسی،عطار نیشابوری،امیر کبیر،کمال الملک،جلال آل احمد،پروین اعتصامی،دکتر حسابی،دکتر شریعتی،دکتر شهیدی) ثبت شده ... اون دو نفر کسی نیستن جز ناصر حجازی و غلامرضا تختی ...

خوبه که بدونیم در کنگره فیفا، سپ بلاتر در نشست ژوئن ۲۰۱۱ نام کسانی را برد که در سال گذشته از خانواده فوتبال درگذشته‌اند و در این میان نام ناصر حجازی هم از ایران مطرح شد و بلاتر با صحبت درباره ناصر حجازی به احترامش یک دقیقه سکوت در کنگره اعلام کرد

همچنین سایت فیفا در گزارش اختصاصی:هفته اخیر، هفته‌ای بود که در آن مردی که با واکنش‌های ماورای صوت خود ایران را به دو قهرمانی جام ملت‌های آسیا در روزهای اوج آن تیم در دهه ۱۹۷۰ رسانده بود، مردی که منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن او تمایل داشت، مردی که دومین دروازه‌بان برتر آسیا در قرن بیستم شناخته شد و مهم‌تر از همه مردی که در طول ۶۱ سال زندگی‌اش متواضع، صادق و فروتن ماند، از میان دوستدارانش رفت. و دست آخر این آخرین حضور او در فوتبال بود و ورزش تا آخرین لحظه‌ها در کنار او ماند. در واقع هنگامی که او روز جمعه به کما رفت، در حال تماشای بازی استقلال و پاس همدان از تلویزیون بود

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز ورزشگاه بودم برای بازی داماش ملوان واسه همین وقتی رسیدم تقریبا آخرای بازی پرسپولیس بود از پنالتی ای که اوت رفت که بگذریم ... آمار بازی جالب بود فولاد 10 شوت به دروازه داشت و پرسپولیس 5 شوت به دروازه موقعیت گل هم فکر می کنم 5 به 2 به نفع فولاد بود درست ندیدم کلا از هر نظر فولاد برتر بود در آمار ... حالا یه سوال از پرسپولیسیا همونطور که از برتری خیلی محدود در آمار بازی دربی اونقد خوشحال و مشعوف بودن الانم بخاطر این برتری تقریبا بالای فولاد نسبت به پرسپولیس ناراحت و مغموم هستن یا نه ...؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیست کارلوس کیروش واقعا آدمو به خنده میندازه ... فک نمی کنم با این شرایط تیم ملی ایران به جایی برسه فوتبال ایران در رکود به سر میبره و کیروش هم نه تنها به پیشرفت کمک نمی کنه بلکه با این نفراتی که دعوت می کنه آدمو متعجب می کنه به نظر خیلی از هواداران استقلال ضعیف ترین بازیکن دربی از استقلال هاشم بیک زاده بود اما کی روش اونو دعوت کرده تیم ملی و احتمالا پست هافبک چپ در حالیکه امیر حسین صادقی در این چند بازی یکی از بهترین های استقلال بوده و خبری ازش نیست... محمد نوری در ترکیب پرسپولیس هم به میدان نمیره و گاها بیرون از لیست 18 نفره قرار میگیره بعد به تیم ملی دعوت میشه ...
خیلی بده که دفاع ها رو از ضعیف ترین تیم های در خط دفاعی انتخاب می کنه و حمله رو از ضعیف ترین خطوط حمله لیگ ... معیارش چیه واقعا؟؟؟

بالا