كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بدلایل سیاسی پرسپولیسو نگه ندارن پرسپولیس امسال با ملاج شیرجه میزنه دسته یک.:biggrin: چون بازیای سختی رو پیش رو داره،کافیه دوتا بازی ببازه تا این امر محقق بشه.
حالا هی بگین ما شیش تا زدیم .همونجا خودتونو خوب میخ کنید تا پایینتر نرین یوقت ازونور بیوفتین پایین.شیش تاییا!!!:biggrin:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه صداي وزوزي مياد آهان اون زنبورعسله است كه ميگه مگه من استفراغيم كه در 10 دقيقه سه تا گل بخورم......:biggrin:
حالا خوبه بعد از 4تا بازی یه بار بردید...اینقدر از اون روز نگید چون یکی ندونه فکر میکنه جنبه برد ندارید....:cool:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هامتشکریم.

سهمیه نخواستیم آبروریزی نکنید !!!

بینوایان !!!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
واويلا واويلا چه کرد بوسه ي فرهاد؟؟؟؟؟؟
از همان دقیقه نخست مسابقه بی احترامی ، توهین و فحاشی به فرهاد مجیدی آغاز شد .من از کارت قرمز مجیدی بسیار خوشحال شدم ، چون این بازیکن با تعصب ، با فرهنگ ومورد علاقه ابی پوشان دیگر مجبور نبود بی احترامی و فحاشی را بشنود و تحمل کند . فرهاد مجیدی این بازیکن با ارزش و با فرهنگ هیچ عکس العملی از خود نشان نداد. تنها پیراهن تیم الغرافه را از تن در آورد در دست گرفت , و با پیراهن ابی به طرف رختکن حرکت کرد . تعدادی از هواداران هنوز به بی احترامی و فحاشی خود ادامه دادند. مجیدی محبوب و با تعصب هم با بوسه بر پیراهن ابی و نشان دادن عدد "4 " به رختکن رفت . در این لحظه آقای علی کریمی را به یاد آوردم که در یک بازی باشگاهی ، پیراهن باشگاه خود را از تن در آورد بر زمین کوبید که پیراهن تیم پرسپولیس که در زیر آن پوشیده بود را به هواداران نشان دهد.

شایدآن تعداد از هوادارن تیم پرسپولیس بزرگترین دشمنی را با تیم خود انجام دادند . 10 روز قبل با حرکت تعدادی تماشاگر نما ، باعث باخت تیم خود شدند و امروز هم با این حرکات باعث شدند که تیم محبوبشان ۲ امتیاز با ارزش را از دست بدهد
فرهاد عزیز ، امروز را فراموش کن و اطمینان داشته باش آنها که به تو بی احترامی کردند به بازیکن تیم خود هم رحم نمی کنند. به داور هم رحم نمی کنند
به امید آنکه در بازی بعد در همان ورزشگاه صد هزار نفر با پرچمهای آبی نام تو را صدا بزنند و جواب بوسه تعصب ، تحمل و بزرگواری و عشق به تیم محبوب ایرانی تو را بدهند . تا شاید امروز و آن تعداد تماشا گر نما را فراموش کنی .

یعنی واقعا شماها از این حرکت خوشحال شدید؟ واقعا هر کی که ایرانی باشه باید بدونه بسیار هم این حرکت جای تاسف داره ..بنظرم مجیدی ثابت کرد که یه عرب به تمام معنا شده میتونست با بازی خوبش هوادارای استقلال رو خوشحال کنه اما وقتی دید تو بازی رفت به شکل تحقیر آمیزی تعویض شد و تو بازی برگشت به شکل تحقیر آمیزتری اخراج شد خواست با این حرکت خودی نشون بده ..اصلا وقتی قبل بازی خود باشگاه استقلال فراخوان میده که فردا همه استقلالی ها پرسپولیسی بشن و تو بازیای استقلال علی پروین و هوادارای پرسپولیس میرن ورزشگاه این یعنی تو این بازیا دیگه بحث آبی و قرمز نیست مجیدی با این کارش آبروی ایران رو برد تا به عربا ثابت شه یه ایرانی میتونه اینقد بی فرهنگ بشه که 96 هزار تماشاگر رو با این حرکت عصبانی کنه ...بهرحال نتیجه 4 بر 1 رفت و برگشت که اونم خیلی شانس آوردن بهترین جواب پرسپولیس به این بازیکن عربه ....بهش پیشنهاد میکنم ملیت قطری بگیره و کلا تو تیم ملیشون بازی کنه البته اگه بخوانش ...:biggrin:...
علی پروین ما میره بازیای استقلالو میبینه و طرفدارامون میرن آزادی استقلالو تشویق میکنن اونوقت فرزاد مجیدی میگه اصلا دلم نمیخواست بیام تو ورزشگاهی که همشون قرمزن و اونوقت بعضی استقلالیا به این میگن غیرت ..:biggrin:...یعنی آخرشیناااا..شمام برو از همونایی طرفداری کن که وقتی نتیجه به میلشونه مرتب مصدوم میشن و بند کفشاشون باز میشه ..
راستی این بازیکن باغیرتتون که اینقد اسقتلالو دوس داره چرا به خاطر پول از اسقتلال جدا شد ؟

خوب معلومه دیگه توهم و دروغ میشه 96هزارتا تماشاچی!!!!!!!!!!!!!
:biggrin:چه کشف بزرگی !!!!!!!!
شما اینطوری فکر کنید مثل اینکه براتون غیرقابل تصوره ...البته تقصر ندارید تا حالا ندیدید ..
حالا که هنوز حذف نشدیم بعدشم بدون شما هم همچین کولاک نکردین فقط شانس اوردین که هم گروهیاتون خوب بازی نکردن که شما الان.....
جااااان؟ اینم از اون نظرات بودااا ...خداییش با این گروه راحت استقلال دیگه خیلی زشته درباره گروه پرسپولیس اسن حرفو بزنید ..
اخی تسلیت میگم به همه ی لنگی های عزیز......

ما هم به شما تسلیت میگیم که با خوش شانسی مقابل پرحاشیه ترین تیم لیگ 1 امتیاز گرفتید ..
پرسپولیس تو لیگ انگیزه نداره و مهم تر اینکه دروازه بانش هر توپی که از اونور بیاد میره تو گلش ....مثلا تو همین بازی سایپا 4 تا موقعیت گل داشت که 4تاش گل شد ...درضمن با این الطافی که فدراسیون به ما داره سقوط دور از انتظار نیست ..

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت میگن که چرا عالم وادم کریمی رو قبولدارن؟پیرهنشو به پول فروخت حالا ماچش میکنه.دوگانگی شخصیت داره یارو.

عالم وادم کریمی رو قبولدارن؟
ربطی به دوگانگی شخصیت نداره،چون چنتا دلیل ووسه رفتنش مطرح بود،اما بهرحال هرچی که بود خوب بلد بود دروازه لنگیارو سوراخ کنه.
ضمنامیدونیکه ملاک حال کنونی افراده.:Dحالا بهر دلیلی که رفت (یکی میگه بخاطر مسائل داخلی باشگاه بودو یکی میگه بخاطر پول بودو یکی میگه بخاطر مسائل خانوادگیو ...) مهم اینه که الان با اینکارش هم بما پیام داد هم شمارو سوزوند.:dپودر کرد.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر پاشا: امشب خیلی خوشمزه شدی ساکت باش !!

فردرپوس: ادبیاتتون خیلی جالبه

امیر پاشا: مثل برنامته

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هرطوری به بازیه پرسپولیس تراختور فکر میکنم ووسم جالبه.:D
پرسپولیس ببازه احتمال سقوطش خیلی زیاد میشه،تراکتور ببازه از کورس قهرمانی میوفته عقب،مساویم بشن هردوش. :d

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالم وادم کریمی رو قبولدارن؟
ربطی به دوگانگی شخصیت نداره،چون چنتا دلیل ووسه رفتنش مطرح بود،اما بهرحال هرچی که بود خوب بلد بود دروازه لنگیارو سوراخ کنه.
ضمنامیدونیکه ملاک حال کنونی افراده.:Dحالا بهر دلیلی که رفت (یکی میگه بخاطر مسائل داخلی باشگاه بودو یکی میگه بخاطر پول بودو یکی میگه بخاطر مسائل خانوادگیو ...) مهم اینه که الان با اینکارش هم بما پیام داد هم شمارو سوزوند.:dپودر کرد.

خدا رو شاهد میگیریم تا حالا یک بازیکن استقلالی رو داخل ادم حساب نکردم که حتی بهش فکر کنم واز اعمالش بسوزم.

اگه بحث سوراخه ما سوراخ کنی به نام ایمون زاید داریم .احتمالا هنوز یادتون باشه.ولی تربیت ما ها اجازه بحث سوراخ شدن را نمیدهد وگرنه سوراخ که چه عرض کنم استقلال در ربی شد چاله اتشفشانی.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شاهد میگیریم تا حالا یک بازیکن استقلالی رو داخل ادم حساب نکردم که حتی بهش فکر کنم واز اعمالش بسوزم.

اگه بحث سوراخه ما سوراخ کنی به نام ایمون زاید داریم .احتمالا هنوز یادتون باشه.ولی تربیت ما ها اجازه بحث سوراخ شدن را نمیدهد وگرنه سوراخ که چه عرض کنم استقلال در ربی شد چاله اتشفشانی.

بهههله.منظورم از شماها جمیع لنگیابود.
ایمون زاید هیچوقت یه پرسپولیسیه متعصب نخواهد ماند.کما اینکه الانشم نیست.
تربیتتون بهتون اجازه ی سوارخ شدن دروازتونو بده نده بهرحال 24 تا دربی این عمل روتون صورت گرفته.که 4تای اخیر که پشت سرهم اتفاق افتاد رو احتمالا یادتون نرفته.
دربی قبلی که استقلال باخت اصلا ارزشش از دربی قبلش که پرسپولیس تو جام حذفی باخت بیشتر نبودهو نیست(اینجا پرسپولیس تو 10 دقیقه سه تا گل زد اونجا استقلال تو 12 دقیقه،اینجا بازیه لیگ بود ولی اونجا شما حذف شدید،اینجا بازی سه دو شد اونجا سه هیچ.ضمنا که 5 تا از بازیکنان اصلی استقلال نبودند.)فقط باین خاطر که شما بعد از 4 تا دربی بازیو بردید بزرگ شد.که اگه اینم نمیبردید معلوم نیست چه بر سر روزگار طرفداری فوتبال پرسپولیس میامد.
الانم که وضعیتش رو میبینید،داره سقوط آزادمیکنه لیگ یک.امیر قلعه نوعیو مجید جلالی که رحم نخواهند کرد.علی دایی هم که هم تیمش تو خطر سقوطه هم ضربه اخیرتصادف احتمال این هست که اوهم بحث پرسپولیسی بودنشو بذاره کنارو رحم نکنه و بازیه خوبی بکنن.
آمارها همیشه بنفع استقلال بودهو هست...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر پاشا: امشب خیلی خوشمزه شدی ساکت باش !!

فردرپوس: ادبیاتتون خیلی جالبه

امیر پاشا: مثل برنامته

خوب امیر پاشا :surprised: دیشب واقعا طرز حرف زدنش درست نبود .....

به عنوان یه استقلالی دلم نمیخواد قلعه نویی برگرده استقلال .... نه به خاطر مسایل فنی ... بلکه بخاطر همین اخلاقاش ....
تیم ما استقلاله و نیازی به کسی با اخلاق علی پروین و حتی شاید بد تر از اون نداره

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

حساب کنی یا نکنی چه اتفاقی میافته مثلا ؟؟؟:surprised:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چند غارز پول تيمشو فروخت ادعاي تيم پرستيش هم مياد ..... بابا رو را برم......

بابا کریمی خودتونم که همین کارو کرده ..... واسه پول رفت استیل آذین ....قالتون گذاشت و رفت شالکه ..... چند بار به تمتون پشت کرد به بهانه علی داییی....... چقدر فراموش کارید

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهههله.منظورم از شماها جمیع لنگیابود.
ایمون زاید هیچوقت یه پرسپولیسیه متعصب نخواهد ماند.کما اینکه الانشم نیست.
تربیتتون بهتون اجازه ی سوارخ شدن دروازتونو بده نده بهرحال 24 تا دربی این عمل روتون صورت گرفته.که 4تای اخیر که پشت سرهم اتفاق افتاد رو احتمالا یادتون نرفته.
دربی قبلی که استقلال باخت اصلا ارزشش از دربی قبلش که پرسپولیس تو جام حذفی باخت بیشتر نبودهو نیست(اینجا پرسپولیس تو 10 دقیقه سه تا گل زد اونجا استقلال تو 12 دقیقه،اینجا بازیه لیگ بود ولی اونجا شما حذف شدید،اینجا بازی سه دو شد اونجا سه هیچ.ضمنا که 5 تا از بازیکنان اصلی استقلال نبودند.)فقط باین خاطر که شما بعد از 4 تا دربی بازیو بردید بزرگ شد.که اگه اینم نمیبردید معلوم نیست چه بر سر روزگار طرفداری فوتبال پرسپولیس میامد.
الانم که وضعیتش رو میبینید،داره سقوط آزادمیکنه لیگ یک.امیر قلعه نوعیو مجید جلالی که رحم نخواهند کرد.علی دایی هم که هم تیمش تو خطر سقوطه هم ضربه اخیرتصادف احتمال این هست که اوهم بحث پرسپولیسی بودنشو بذاره کنارو رحم نکنه و بازیه خوبی بکنن.
آمارها همیشه بنفع استقلال بودهو هست...

من از اینکه با شما همکلام شدم بسیار متاسفم برای خودم.
لیاقت شما با این نوع کلام همان امثال مجیدیست که بیشتر به زنان شباهت دارد.شاید شما هم.........................

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اینکه با شما همکلام شدم بسیار متاسفم برای خودم.
لیاقت شما با این نوع کلام همان امثال مجیدیست که بیشتر به زنان شباهت دارد.شاید شما هم.........................

خیال کردی بگی من حرفام شبیه زناست چیزی ازم کم میشه ؟؟؟
شعور خودتو میرسونی

عذر میخوام من یادم رفت بگم طرفدارهاشونم....................حساب نمیکنم.پس جوابی نخواهید شنید.

آخه تو کی هستی که بخوای حساب کنی یا نه ........ یه اسم ((بزرگ)) بچسبونی ته اسم کاربریت که بزرگ نمیشی عزیزم .....
تیمتون اینقدر اوضاعش خرابه که خودتم نمیدونی چی داری میگی
امیدوارم دیگه با من و امثال منو ... ابوالفضل و بقیه بچه ها همکلام نشی ...... رو حرف خودت بمونی .....
خوش گذشت ... بسلامت

جا داشت جواب جای خالیتم همینجا بدم .... اما حتی ارزش اونم نداری

آخرین ویرایش:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
پماد سوختگی برای اونای که تیمشوت از یه تیم ده نفره سه تا بخوره تو ده دقیقه موجوده.قیمتشم ارزونه البته زنونه اس ولی اها تازه یادم اومد فرقی نمیکنه که............................

بالا