كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اول اين پست رو مي زارم تا به همه اونايي كه ميگفتن من نميام ثابت بشه كه اومدم

وبگم كه پرسپوليس سرور استقلاله

• Like
واکنش ها: MEG

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين يكي پست رو ميزارم واسه اونايي كه ميگفتن گل اول بازي رو ما زديم و پس ما برنده ايم شما دير گل زدين قبول نيست

و اونايي كه ميگن بازي سياسيه واقعا مسخرست تيم ما گل زده خطا هم كه مشخص بود شما هم حمله كردين و گل زدين اينم مشخصه بازي سياسي ديگه چيه اونوقت

• Like

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من واقعا شكست رو قبول ميكنم

اخه اين مساوي واسه ما از شكست هم بدتره
گفتم كه اين بازي با تمام بازيها فرق ميكنه گفتين نه

واقعا جاي كريم باقري خالي بود تا از اون ضربه هاي سنگينش استفاده كنه
انصافا استقلال خوب بازي كرد ولي بايد بدونن كه در بدترين شرايط هم پرسپوليس سرور استقلاله و از دل و جون بازي ميكنن

حيف شد گه گل مساوي رو خورديم واقعا حيف شد وگر نه بازنده اي بيش نبودين

• Like

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اين يكي پست رو ميزارم واسه اونايي كه ميگفتن گل اول بازي رو ما زديم و پس ما برنده ايم شما دير گل زدين قبول نيست

و اونايي كه ميگن بازي سياسيه واقعا مسخرست تيم ما گل زده خطا هم كه مشخص بود شما هم حمله كردين و گل زدين اينم مشخصه بازي سياسي ديگه چيه اونوقت

اقا هممون سر کاریم خداییش... اصلا بنظرت اون کاره پژمان منتظری زیادی تابلو نبود؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز هم مساوی شد............:w19:
تا نه سیخ بسوزه نه کباب ............:w35:
حالمونو گرفتن........:wallbash::exclaim::wallbash:

اومدي
اتفاقا هم سيخ سوخت هم كباب حيف شد نبرديم و گل مساوي رو خورديم واقعا حيف شد اگه دفاع داشتيم 6 تاييتون ميكرديم

• Like

parimah_sepehry

کاربر فعال
اومدي
اتفاقا هم سيخ سوخت هم كباب حيف شد نبرديم و گل مساوي رو خورديم واقعا حيف شد اگه دفاع داشتيم 6 تاييتون ميكرديم

حالا خوبه از نقطه پنالتی گل زدین وگرنه چیکار می کردین.......؟
در ضمن اگه ما برهانی و سیدصالحی رو داشتیم حتما برده بودیم.........

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان من امروز مگه بازی بود
اخه الان داره تفسیر میکنه
اگه دیروز بازی بود چرا الان داره تفسییرش داره میکنه
این صدا و سیما هم کم داره ها
بازی دیروزه امروز تفسییر میکنه
خیلی با حاله

parimah_sepehry

کاربر فعال
فرشيد جان از شما بعيده اين فكرا
بابا چرا خودمون رو گول ميزنيم چرا الكي پاي سياست رو وسط مي كشيم

خب راست میگه دیگه....
این بازی کلا آمارش مشکوکه....کجای دنیا اینجوریه.....؟
نکنه ما تو مریخ زندگی میکنیم خودمون خبر نداریم!!!!!!!!!!!!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خوبه از نقطه پنالتی گل زدین وگرنه چیکار می کردین.......؟
در ضمن اگه ما برهانی و سیدصالحی رو داشتیم حتما برده بودیم.........
اولا كه گل گله چه پنالتي چه ضربه ازاد چه با دست مرادونا مثلا

بعدم ما از نقطه پنالتي گل نزديم از يكي دو متري دروازه گل زديم امشب اخبار ورزشي رو ببين تازشم ميخواست خطا نكنه خود نوروزي گل بزنه تقصير خودش بود گير بدي ميگم يه پنالتي هم نگرفته ها ميل خودته

خوب ما هم سلطان مياني زمين كريم باقري رو نداشتيم تازه با آقا زماني اومده بوديم جلوتون بازي كنيم

parimah_sepehry

کاربر فعال
جان من امروز مگه بازی بود
اخه الان داره تفسیر میکنه
اگه دیروز بازی بود چرا الان داره تفسییرش داره میکنه
این صدا و سیما هم کم داره ها
بازی دیروزه امروز تفسییر میکنه
خیلی با حاله

گذاشتی ما رو سر کار یا خودت سرکاری؟:surprised:
خب نیم ساعت پیش تموم شد....
:w39:

shafted

عضو جدید
بد شد مساوی شد
هر 2 خوب بودن
ولی نامردی کردین بازیکنه ما رو زمین بود بازیرو شروع کردین گل زدین...
فیر پلی همه جای دنیا جا افتاده
ولی استقلالیهای تو زمین بازم نشون دادن که بی شعورن...فیر پلی خیلی سادس

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بد شد مساوی شد
هر 2 خوب بودن

شعورو که امثاله محمد رضا مامانی و قبلتر از اون مجتبی محرمی نشون دادن، چن ساله فوتبال میبینی داداش؟ ثانیا اگه قراره هر کی خودشو تو حمله حریف بندازه زمین که دیگه با لی لی بازی فرقی نداره... شما یه میل به بدنسازه تیمتون بزن ببین غیر شیر خشک چیزه دیگه ایی هم به بازیکنا میده یا نه...

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گذاشتی ما رو سر کار یا خودت سرکاری؟:surprised:
خب نیم ساعت پیش تموم شد....
:w39:

دوست عزیز با سلام
اشتباه نکن
من طرفدار هیچ کدام هستم دلیلش هم همینه که فوتبال نیست معامله است
نمیدونم شما ها ساده اید
فکر می کنید شهرداری پول اضافه داره خرج اتو بوساش کنه
نیرو انتظامی بیکاره تا نیمه شب دنبال طرفدارای تیم بازنده تو شهر باشه
مردم جونشونو از سر راه اوردن تو خیابان فحش و دعوا گوش کنند
من سر کار نیستم سر کار اون بنده خدایی هستند که الان از صبح می رند تو ورزشگاه و 3 ساله باید
مساوی ببینند

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فرشيد جان از شما بعيده اين فكرا
بابا چرا خودمون رو گول ميزنيم چرا الكي پاي سياست رو وسط مي كشيم

اونجوریا هم نیست که شما میگی
عجب ضد حالی بود ! نیمه اول خیلی کند بود از بالا دستور اومد "نگفتیم دیگه اینقدر بی جون ! کمی پیاز داغش رو زیاد کنید !!!" بازی قشنگ تر شد . ولی اون اشتباه مضحک مدافعان استقلال و پنالتی دادن بچگانه طالب لو خیلی تابلو بود . اگه تابلو نمی زد اون نوروزی توپ رو 5 متر جلو انداخته بود به توپ نمی رسید اگرم می رسید لب خط بود و نمی تونست شوت بزنه اگرم شوت میزد یه بازیکن استقلال زاویه رو بسته بود . پنالتی بدون هیچ اعتراضی گرفته شد طالب لو یادش رفت توپ رو نباید بگیره و به رسم قدیم توپ رو گرفت ولی مدافعان استقلال هوشیارانه گذاشتند کلاه کج کند بیاد و قبل از اونا توپ رو بزنه . طالب لو هم مثل ... توپ رو دید زد تا رفت تو گل . بعدش استقلال بازی خودش رو کرد چون دستور مساوی بود ! در عرض 5 دقیقه پرسپولیس به غلط کردم افتاد ! تیر و تور و دروازبان و همه چی داشت سوراخ میشد تا بالاخره گل زده شد !!! از این به بعد استقلال معلوم نشد چرا دیگه حمله نکرد ! اصلا چرا از اول اینجوری حمله نکرد !!! به خدا 3 تا گل رو شاخش بود اونم با اکبرپوری که معلوم نبود بهش چی داده بودند که حتی یه پاس درست و حسابی هم نداد و عنایتی که فقط دو تا شوت زد همین !!!

در آخر به نظرم مصدومیت سید صالحی مشکوک بود به نظرم سید حاضر نشده اینجوری بازی کنه !!!

آمار کذایی آخر بازی هم به نفع استقلال بود . دلیلش هم فقط اون 10 دقیقه ای بود که استقلال حمله کرد والا تو کل بازی دیگه فقط توپ لو دادن بچگانه بود . 10 دقیقه آخر که دیگه تابلو شده بود می رفتن داخله محوطه و توپ رو میزدن بیرون و دوباره همین بازی ...

فوتبال با سیاست نمی خوایم . آقا نمی خوایم به کی بگیم !!!

البته واسه شما ها که بد نشد ... خدایی حیفه اون شهرام حقیقی نبود گذاشتین رو نیمکت...

آخرین ویرایش:

parimah_sepehry

کاربر فعال
بد شد مساوی شد
هر 2 خوب بودن

معذرت میخوام بازیکنای شما که هر دقیقه خودشونو میزدن زمین...
مدام سرعت بازی رو میگیرن...این درسته؟

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه سر کاریم
همین تا پیکم سر کاری
یک عده ادم میان وقت می گذارند با هم بحث می کنند و همه می گند این بازی دیگه می بریم
ولی .......
ولی برنده واقعی مخابراته
برنده واقعی صاحب استادیوم ازادی
برنده واقعی تلویزیونه
ما ها همه بازنده ایم

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف اخرم بگم
الان 303 صفحه بحث کردید
3003 صفحه هم بحث کنید بازی بعدی مساوی
برای همتون ارزوی موفقیت می کنم و امید وارم که همیشه همتون زندگیتون رو با پیروزی بگذرونید و تو زندگیتون استقلال داشته باشید
با تشکر
تورج

parimah_sepehry

کاربر فعال
دوست عزیز با سلام
اشتباه نکن
من طرفدار هیچ کدام هستم دلیلش هم همینه که فوتبال نیست معامله است
نمیدونم شما ها ساده اید
فکر می کنید شهرداری پول اضافه داره خرج اتو بوساش کنه
نیرو انتظامی بیکاره تا نیمه شب دنبال طرفدارای تیم بازنده تو شهر باشه
مردم جونشونو از سر راه اوردن تو خیابان فحش و دعوا گوش کنند
من سر کار نیستم سر کار اون بنده خدایی هستند که الان از صبح می رند تو ورزشگاه و 3 ساله باید
مساوی ببینند

علیک سلام

ما هم قبول داریم که پولهای کثیفی تو فوتبال رد و بدل میشه..

اما خب چه میشه کرد عاشقیم......
:gol::heart:

parimah_sepehry

کاربر فعال
داربي 67 هم مساوي شد!

1388/07/10

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

در شصت و هفتمين شهرآورد پايتخت تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس باز هم امتيازها را تقسيم كردند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، از ساعت 14:30 امروز دو تيم استقلال و پرسپوليس به قضاوت محسن تركي در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند كه اين ديدار در پايان با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
در دقيقه 50 پرسپوليس صاحب ضربه پنالتي شد كه مهدي شيري ضربه پنالتي را زد كه با واكنش طالب‌لو توپ دفع شد و در بازگشت عادل كلاه‌كج توپ را وارد دروازه استقلال كرد.
حسين كاظمي نيز در دقيقه 55 براي استقلال گلزني كرد.
محسن تركي به آقازماني، برزيليا از پرسپوليس و حيدري، مجيدي و صادقي از استقلال كارت زرد داد.
تماشاگراني كه از تساوي اين ديدار ناراضي به نظر مي‌رسيدند در پايان با شعارهاي "تباني تباني" و "فوتبال با سياست نمي‌خوايم نمي‌خوايم" اعتراض خود را نشان دادند.
از شصت و يكمين داربي تمام ديدارهاي اين دو تيم با تساوي به پايان رسيده است.
اين سي و سومين ديدار دو تيم بود كه با نتيجه تساوي به پايان رسيد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونجوریا هم نیست که شما میگی
عجب ضد حالی بود ! نیمه اول خیلی کند بود از بالا دستور اومد "نگفتیم دیگه اینقدر بی جون ! کمی پیاز داغش رو زیاد کنید !!!" بازی قشنگ تر شد . ولی اون اشتباه مضحک مدافعان استقلال و پنالتی دادن بچگانه طالب لو خیلی تابلو بود . اگه تابلو نمی زد اون نوروزی توپ رو 5 متر جلو انداخته بود به توپ نمی رسید اگرم می رسید لب خط بود و نمی تونست شوت بزنه اگرم شوت میزد یه بازیکن استقلال زاویه رو بسته بود . پنالتی بدون هیچ اعتراضی گرفته شد طالب لو یادش رفت توپ رو نباید بگیره و به رسم قدیم توپ رو گرفت ولی مدافعان استقلال هوشیارانه گذاشتند کلاه کج کند بیاد و قبل از اونا توپ رو بزنه . طالب لو هم مثل ... توپ رو دید زد تا رفت تو گل . بعدش استقلال بازی خودش رو کرد چون دستور مساوی بود ! در عرض 5 دقیقه پرسپولیس به غلط کردم افتاد ! تیر و تور و دروازبان و همه چی داشت سوراخ میشد تا بالاخره گل زده شد !!! از این به بعد استقلال معلوم نشد چرا دیگه حمله نکرد ! اصلا چرا از اول اینجوری حمله نکرد !!! به خدا 3 تا گل رو شاخش بود اونم با اکبرپوری که معلوم نبود بهش چی داده بودند که حتی یه پاس درست و حسابی هم نداد و عنایتی که فقط دو تا شوت زد همین !!!

در آخر به نظرم مصدومیت سید صالحی مشکوک بود به نظرم سید حاضر نشده اینجوری بازی کنه !!!

آمار کذایی آخر بازی هم به نفع استقلال بود . دلیلش هم فقط اون 10 دقیقه ای بود که استقلال حمله کرد والا تو کل بازی دیگه فقط توپ لو دادن بچگانه بود . 10 دقیقه آخر که دیگه تابلو شده بود می رفتن داخله محوطه و توپ رو میزدن بیرون و دوباره همین بازی ...

فوتبال با سیاست نمی خوایم . آقا نمی خوایم به کی بگیم !!!
البته واسه شما ها که بد نشد ... خدایی حیفه اون شهرام حقیقی نبود گذاشتین رو نیمکت...
واي خداي من چه تعبيري نميدونم شما چرا اينجور فكر ميكنين واقعا از شما بعيده يعني طالب لو بهش گفته بودن خطا بكن پنالتي شه يعني پرسپوليسم خودش گذاشت گل بخوره ديگه نه بخاطر حملات تيم استقلال بود خودشون گذاشتن شما گل بزنين اي نامردا اي تيم فروشا اي بي غيرتا هر دو تيمو ميگما
واقعا وقتي اينجور برداشتاتون رو ميبينم خندم ميگيره خيلي خيلي مسخرست كه بازي سياسيه
اين حرفا چيه لب خط بود نميتونست بزنه نميدونم 4 / 5 متر مي افتاد جلو گل نميزد يادش نبود بايد پنالتي رو بگيره اصلا ميتوني يه كتاب تخيلي در حد سفر به اعماق زمين بنويسي
استقلال اگه حمله كرد واسه اين بود كه گل خورد و ترس از شكست باعث حمله كردن شد اين يه امر كاملا واضحه
شما كه ميگي پنالتي بدون هيچ اعتراضي گرفته شد خداييش پنالتي نبود نگو نه كه ديگه اخر بي منطقيه

اون توپي هم كه به تير دروازه خورد تباني بود كه جور نشد بره تو گل
فوتبال با سياست نميخواي نخواه منم نميخوام اما باور كن نتايج دربي سالمه و بدون هيچ سياستي بدست مياد

اتفاقا واسه ما بد شد كه گل مساوي رو زود خورديم اگه باقري تو زمين بود يا چند تا بازيكن با تجربه داشتيم الان داشتين گريه ميكردين و اين خوشحاليتون هم نبود واسه ما مثل باخت بود شما بردين

بارسلون

اخراجی موقت
مگه میشه مسئولان بیان به بازیکنا بگن تبانی کنید!!!
بازیکنهایی که میتونن خیلی راحت بعدش پته اونا رو رو کنن...
یعنی اینقدر مسئولان احمق هستند که بگن؟؟؟
آقا مساوی شد چون دوتا تیم ترسو بودن ...
چون فوتبال ما تو عصر حجره هنوز چون هنوز فوتبال حرفه ای رو درک نکردن نمیدونن ( به دلیل کوته فکری ) که قهرمانی لیگ وابسته به این بازی نیست...
رئال فصل پیش 6 تا از بارسا خورد میلان همین امسال 4 تا از اینتر خورد چی شد زلزله اومد بلای الهی نازل شد نه چون اونا حرفه ای فکر میکنن...
واقعا متاسفم برای این دو تیم و زنده باد به ما بقی تیمهای لیگ میگم...
در کل عشق است داماش خودمونو...

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واي خداي من چه تعبيري نميدونم شما چرا اينجور فكر ميكنين واقعا از شما بعيده يعني طالب لو بهش گفته بودن خطا بكن پنالتي شه يعني پرسپوليسم خودش گذاشت گل بخوره ديگه نه بخاطر حملات تيم استقلال بود خودشون گذاشتن شما گل بزنين اي نامردا اي تيم فروشا اي بي غيرتا هر دو تيمو ميگما
واقعا وقتي اينجور برداشتاتون رو ميبينم خندم ميگيره خيلي خيلي مسخرست كه بازي سياسيه
اين حرفا چيه لب خط بود نميتونست بزنه نميدونم 4 / 5 متر مي افتاد جلو گل نميزد يادش نبود بايد پنالتي رو بگيره اصلا ميتوني يه كتاب تخيلي در حد سفر به اعماق زمين بنويسي
استقلال اگه حمله كرد واسه اين بود كه گل خورد و ترس از شكست باعث حمله كردن شد اين يه امر كاملا واضحه
شما كه ميگي پنالتي بدون هيچ اعتراضي گرفته شد خداييش پنالتي نبود نگو نه كه ديگه اخر بي منطقيه

اون توپي هم كه به تير دروازه خورد تباني بود كه جور نشد بره تو گل
فوتبال با سياست نميخواي نخواه منم نميخوام اما باور كن نتايج دربي سالمه و بدون هيچ سياستي بدست مياد

اتفاقا واسه ما بد شد كه گل مساوي رو زود خورديم اگه باقري تو زمين بود يا چند تا بازيكن با تجربه داشتيم الان داشتين گريه ميكردين و اين خوشحاليتون هم نبود واسه ما مثل باخت بود شما بردين

شما یه جوری حرف میزنی که انگار من از خدام بود بازی مساوی تموم شه. نه عمو جون این مساوی واسه ما با تیمی که هشتش گرو نهشه و هر تیمی از اقصی نقاط کشور میاد تو آزادی دو تا دوتا بهش گل میزنه کمتر از باخت نیست. شما میگی اگه باقری بود فلانو بهمان میشد... مطمئن باش اگه آرش بود که دیگه کار به گل زدن شما نمیکشید و همون نیمه اول کارو تموم میکرد (البته اگه بازی سالم برگزار میشد). اس اس امروز فقط دو تا مهاجم داشت که یکیش (سیاوش) اصلا تو بازی نبود. ایکاش سید صالحی بود تا باهاش تعویض میشد. من نمیگم پنالت نبود ولی اعتراض نکردن بازیکنا از یه طرف (خواهشا نگین بازیکنا نباید به پنالتی مسلم اعتراض کنن که از بازیکنای کاملا حرفه ای ایران بعیده) و از طرفه دیگه کاری که هادی شکوری کرد مزید بر علت بود (یه بار دیگه به حرکتش دقت کن که تو چه شرایطی پاشو باز کرد، بدون اینکه به پشتش نیگا کنه)، اولین بار نیست که دارم فوتبال میبینم اصلا این حرکتش واسم قابل قبول نیست. به هر حال امیدوارم شما راس بگیو اون 80000 نفری که تو ازادی شعاره تبانی تبانی رو سر میدادن اشتباه کنن

آخرین ویرایش:
بالا