كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا بحث تعلیقو پیش کشیدین احتمالا یه قصدی داشتین که من ازش سر در نمی آرم چون اصلا من کاری نمی تونم برای تعلیق بکنم اون چیزی که به منه هوادار ربط داره وضعیت تیمه که واقعا هم با برنامه داره پیش می ره در ضمن هر کدوم از تیم های استقلال و پرسپولیس هر سالی تعلیق می شن و اون تعلیق برداشته می شه این یه چیزه طبیعیه امارو هوا بودن تیم مورد علاقه ی یه هواداره که بهش مربوط می شه مثل زمانی که استقلال هی می گفت این می آد اون می آد واسه سرمربی که همه شاکی بودن.
منظورت از به این روز افتادن سرمربیه پرسپولیسه؟آره شاید اینجوری باشه اما تیم پر طرفداره پرسپولیس که نباید اینجوری باشه چون اینجوریه شما که نباید خدا تونو شکر کنین که همه مثل پرسپولیسن رفیق:cool:

نه منظور من اینه که بازم فوتبال ایران داره تو بی برنامگی غرق میشه!!!!!!!:surprised:
خودتم قبول داری که فوتبال ما باید خیلی بهتر از باشه رفیق
اتفاقاً هر اتفاقی هم که بیفته من خدا رو فراموش نمیکنم;)

ecsir

عضو جدید
اي بابا همه ميدونن علي جان....

من يكي از دوستام استقلاليه اصلا نميشه باهاش صحبت كرد...!!

تا مياي حرف بزني مپره وسط حرفت و حرفاي..... ميگه!!!

ميدوني قصد توهين ندارم اما تا حالا از اين جور آدمها زياد ديدم...!!!

automata

عضو جدید
اي بابا همه ميدونن علي جان....

من يكي از دوستام استقلاليه اصلا نميشه باهاش صحبت كرد...!!

تا مياي حرف بزني مپره وسط حرفت و حرفاي..... ميگه!!!

ميدوني قصد توهين ندارم اما تا حالا از اين جور آدمها زياد ديدم...!!!

:gol::gol::gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

سلام یاسی جون
مببینم که از این همه اس تق لالی فقط تو داری میکلی
خوب آبجی گلم سوت بزن بقیم بیان کمکت:D:D:D

پرسپولیس سرور اس اس
سلام سحر گلم
آخه کلیدن که ربطی نداره به این همه ssآسمونی خوب نیستن من جاشون دارم می کلم خدا رو شکر این همه لنگی هم که اینجان نمی تونن کل کل کنن هی دسته گل به هم تعارف می کنین:biggrin:
عزیزم استقلالیا دارن می بینن که هی لنگیا دارن می نویسن لنگیته دیگه پستی نمی ذارن:D

نه منظور من اینه که بازم فوتبال ایران داره تو بی برنامگی غرق میشه!!!!!!!:surprised:
خودتم قبول داری که فوتبال ما باید خیلی بهتر از باشه رفیق
اتفاقاً هر اتفاقی هم که بیفته من خدا رو فراموش نمیکنم;)
آره دوست من باهات مافقم واقعا فوتبال بی برنامه ای داریم:mad:
مسلمه که فوتبال ما باید بهتراز اینیکه هست باشه اما همه ی کارا رو نمی شه که توی 1فصل درست کرد و امیدوارم زمان درستش کنه.
در ضمن من نگفتم شما خدا رو فراموش کردین گفتم نباید تیمتونو با بقیه مقایسه کنین و بگین ماهم مثل بقیه هستیم پس خدا یا شکرت.........

میبینم که تمامی روشنفکران مملکت ، طرفدار پرسپولیس هستن
این گل هم تقدیم به همه شما روشنفکران:gol:
روشنفکران مملکت دارن فکر می کنن که اینجا نمی آن.
در ضمن روشنفکران مملکت وقتی می آن کل کل می کنن نه هی بنویسن لنگیته یا گل بذارن.........
نکنه مملکت ما همین 5-6نفر روشنفکر رو داره؟

:gol::gol:فقط آبي
فقط تاج
فقط استقلال
.
.
.
:gol::gol:
استقلال:king:هر چی لنگیه

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره دوست من باهات مافقم واقعا فوتبال بی برنامه ای داریم:mad:
مسلمه که فوتبال ما باید بهتراز اینیکه هست باشه اما همه ی کارا رو نمی شه که توی 1فصل درست کرد و امیدوارم زمان درستش کنه.
در ضمن من نگفتم شما خدا رو فراموش کردین گفتم نباید تیمتونو با بقیه مقایسه کنین و بگین ماهم مثل بقیه هستیم پس خدا یا شکرت.........

روشنفکران مملکت دارن فکر می کنن که اینجا نمی آن.
در ضمن روشنفکران مملکت وقتی می آن کل کل می کنن نه هی بنویسن لنگیته یا گل بذارن.........
نکنه مملکت ما همین 5-6نفر روشنفکر رو داره؟

استقلال:king:هر چی لنگیه
درسته که تو 1فصل نمیشه ، ولی باید شروع کرد
در ضمن اینقدر به ما نگید لنگی (چون ادعاتونه فرهنگ بالایی دارین که به نظر من بالا نیست)
اگه بگم:
پرسپولیس:king:هر چی کیسه کش خوشت میاد؟!

khooshe

مدیر بازنشسته
بابا ببخشید دوست من چرا انقدر عصبانی؟

بابا ببخشید دوست من چرا انقدر عصبانی؟

درسته که تو 1فصل نمیشه ، ولی باید شروع کرد
در ضمن اینقدر به ما نگید لنگی (چون ادعاتونه فرهنگ بالایی دارین که به نظر من بالا نیست)
اگه بگم:
پرسپولیس:king:هر چی کیسه کش خوشت میاد؟!
دوست من,من هیچ ادعایی ندارم لطفا حرف توی دهن من نذارین.
یادمه اولش که به پست من جواب دادین گفتین خیلی وقته اینجا نیومدین,اون موقع هام که می اومدین اینجا اینقدر بی جنبه کل کل می کردین؟:w20:
من فکر کنم از شما کوچیکتر باشم اما اینو خوب می دونم که اینجا تاپیکه کل کله یعنی شوخی یعنی خنده یعنی سر به سر گذاشتن,من هیچ موقع به شما نگفتم لنگ(گفتم؟)یا به هیچ کدوم از دوستان :w04:و اینکه اگه هر دفعه اون جمله رو می نویسم انتظار دارم یکی بیاد یه چیز دیگه بنویسه نه اینکه بیاد بگه خانوم بی فرهنگ خانوادت بهت فرهنگ یاد ندادن که نباید توی کل کل هم یه همچین چیزایی بنویسی باید بنویسی استقلال و از تاپیک بیای بیرون.:w06:
من از این جمله بدترهاشو شنیدم اما باید ناراحت میشدم؟ و یا هر دفعه به همه می گفتم بی فرهنگ!نه دوست من,من به همه ی اونا خندیدم و ساعات خوشی رو گذروندم و سعی هم کردم چیزایی بنویسیم تا همه هم اوقات خوشی رو بگذرونن.
توی این چند روزی که داشتم با شما کل کل می کردم احساس می کردم ناراحت می شین اما به روی خودم نمی آوردم تقصیر شما هم نبود من باید می دونستم با هر کسی چه جوری باید کل کل کنم از شما عذر می خوام چون من قصد نا راحت کردن شما و نه هیچ کس دیگه رو نداشتم چون هم شما و هم بقیه ی دوستان عین داداشام می مونین و من هیچ موقع دوست ندارم حتی یه مو از سرشون کم بشه مثل شما و آقایون علی خان ها و سحر گل و سحر خانوم جدید گل و سوگل خانومو بقیه دوستان که الان یادم نمی آد:w09:.

راستی من اون بالا گفتم بی جنبه هنوز رو حرف خودم هستم اما اگه شما برداشت بدی می کنین و خاطرتون آزرده میشه بگین تا تغییرش بدم.

در هر صورت من شعارامو تغییر می دم اما از این به بعد هم شما هم انقدر شعارا رو جدی نگیر منم دوست شما حالا گناه نکردم که تیم استقلالو دوست دارم وشما هم تیم پرسپولیسو با ما دوست باش.......:w30:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییته

آبیییییییییته

:heart:زنده باد هر چی ssبا غیرته:heart:

دوستان انقدر به من لطف دارن که الان می آن می گن که شعار شما 3تا نتیجه داره:
1-چرا گفتین زنده باد نکنه منظورتون اینه که پرسپولیسیا مرده باد
2-نکنه منظور شما اینه که پرسپولیسیا بی غیرتن و استقلالیا با غیرت
3-چرا قلب گذاشتین کنار شعارتون چون رنگ قلب قرمزه پس فقط برای پرسپولیسیاس
این هم فقط شوخی بود نه تمسخر...

نه به خدا این هم مثل بقیه ی شعار ها فقط یه شعاره اونم فقط برای دوستان آبی.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا چه فرقي داره حالا.قرمز يا آبي؟
چه كاريه.:D

mohammad m

عضو جدید
:gol::gol:سلام به همه ي تاجي ها ي عزيز
ما تاجيم رو سر بقيه تيما
راستي مثل اينكه به بعضي برخورده خوب جواب اول اينكه اينجا براي كل كل تاپيك عشق عاشقي كه نيست قربون صدقه همديگه بريم بنده شخصا تو تاپيكها ديگه ملخص تمامي دوستان هستم ارادت دارم بيش از حد اما اگه قرار باشه اينجا هم قربون صدقه هم بريم كه ديگه اين تاپيكو بايد جمعش كنيم
دوما به قول دوست عزيزم روشنفكران كجا تاپيك كل كل طرفداراي دو تا تيم كجا حداقل ميخواين از خودتون تعريف كنين يه چيزي بگين كه اينقدر با واقعيت متناقض نباشه:gol::gol:
:gol:در آخر بازم بقول دوست عزيزمون هدف تفريحه اگه ناراحت شدين ما رو البته منو ببخشيد :gol:

اســــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــلال

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من,من هیچ ادعایی ندارم لطفا حرف توی دهن من نذارین.
یادمه اولش که به پست من جواب دادین گفتین خیلی وقته اینجا نیومدین,اون موقع هام که می اومدین اینجا اینقدر بی جنبه کل کل می کردین؟:w20:
من فکر کنم از شما کوچیکتر باشم اما اینو خوب می دونم که اینجا تاپیکه کل کله یعنی شوخی یعنی خنده یعنی سر به سر گذاشتن,من هیچ موقع به شما نگفتم لنگ(گفتم؟)یا به هیچ کدوم از دوستان :w04:و اینکه اگه هر دفعه اون جمله رو می نویسم انتظار دارم یکی بیاد یه چیز دیگه بنویسه نه اینکه بیاد بگه خانوم بی فرهنگ خانوادت بهت فرهنگ یاد ندادن که نباید توی کل کل هم یه همچین چیزایی بنویسی باید بنویسی استقلال و از تاپیک بیای بیرون.:w06:
من از این جمله بدترهاشو شنیدم اما باید ناراحت میشدم؟ و یا هر دفعه به همه می گفتم بی فرهنگ!نه دوست من,من به همه ی اونا خندیدم و ساعات خوشی رو گذروندم و سعی هم کردم چیزایی بنویسیم تا همه هم اوقات خوشی رو بگذرونن.
توی این چند روزی که داشتم با شما کل کل می کردم احساس می کردم ناراحت می شین اما به روی خودم نمی آوردم تقصیر شما هم نبود من باید می دونستم با هر کسی چه جوری باید کل کل کنم از شما عذر می خوام چون من قصد نا راحت کردن شما و نه هیچ کس دیگه رو نداشتم چون هم شما و هم بقیه ی دوستان عین داداشام می مونین و من هیچ موقع دوست ندارم حتی یه مو از سرشون کم بشه مثل شما و آقایون علی خان ها و سحر گل و سحر خانوم جدید گل و سوگل خانومو بقیه دوستان که الان یادم نمی آد:w09:.

راستی من اون بالا گفتم بی جنبه هنوز رو حرف خودم هستم اما اگه شما برداشت بدی می کنین و خاطرتون آزرده میشه بگین تا تغییرش بدم.

در هر صورت من شعارامو تغییر می دم اما از این به بعد هم شما هم انقدر شعارا رو جدی نگیر منم دوست شما حالا گناه نکردم که تیم استقلالو دوست دارم وشما هم تیم پرسپولیسو با ما دوست باش.......:w30:
ممنون دوست عزیز:w30:
منم قصد بی ادبی ندارم و فقط خواستم احترام متقابل رعایت بشه:smile:
در ضمن میتونی از دیگرون بپرسی که من چطور پست میزنم . به هر حال این وضعیت که تو ایران هست برای آدم اعصاب نذاشته!:(

khooshe

مدیر بازنشسته
ممنون دوست عزیز:w30:
منم قصد بی ادبی ندارم و فقط خواستم احترام متقابل رعایت بشه:smile:
در ضمن میتونی از دیگرون بپرسی که من چطور پست میزنم . به هر حال این وضعیت که تو ایران هست برای آدم اعصاب نذاشته!:(
نه بابا خواهش می کنم
پس از این به بعد یه تعظیم می کنم خدمتتون (عین ژاپنیا وکره ای ها وبقیه چشم بادومیا) بعد می ریم سراغ کل کل ....:D

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا خواهش می کنم
پس از این به بعد یه تعظیم می کنم خدمتتون (عین ژاپنیا وکره ای ها وبقیه چشم بادومیا) بعد می ریم سراغ کل کل ....:D
سلام
یاسی جون
چه طوری؟؟
تا لیگ شدوع نشده برید تا میتونید حال کنید
چون وقتی لیگ شروع بشه دیگه نوبت شماست گریه کنید;)
البته جای نگرانی نیست
صمد جان شاید تونست اس تق لال رو سیزدهم کرد :D:D

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا خواهش می کنم
نه چرا باید تعظیم کنی؟ فقط با هم رفیق صمیمی باشیم کافیه:D
ممنون از لطفتون:gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام
یاسی جون
چه طوری؟؟
تا لیگ شدوع نشده برید تا میتونید حال کنید
چون وقتی لیگ شروع بشه دیگه نوبت شماست گریه کنید;)
البته جای نگرانی نیست
صمد جان شاید تونست اس تق لال رو سیزدهم کرد :D:D
سلام سحر خانوم گل
چه خبر؟
منظورم سرمربیه جدیده :D:D
گلم یه کم دیگه بگذره دیگه مسئولان پرسپولیس آدمی توی لیستشون نمی مونه و می رن سراغ فرگوسن(شاید منچسترو ول کنه بیاد پرسپولیس خدا داند:redface:)
راستی یه چیز دیگه لیگ شروع میشه نه شدوع ببین منو یادت رفته بود:cool:

نه چرا باید تعظیم کنی؟ فقط با هم رفیق صمیمی باشیم کافیه:D
ممنون از لطفتون:gol:

خواهش می کنم رفیق .......:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
عشق است پيروزي ، ليگ كه شروع بشه تند و تيزي پرسپوليس گريه همه را در مياره

بالا