كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w11:پرسپولیس همه تلاشش برای ضد حال زدن به استقلاله تیمهای دیگه که واسه پرسپولیس شاخو شونه نمیکشن !:w07:

در ضمن من با اونهایی که به پستم نمی خورن دوست نمیشم:neutral:

من يادم نمياد كه به شما پيشنهاد دوستي داده باشم كه شما رد كردين؟؟؟!!!البته اگه اين برداشت غلط رو از اون كلمه ي دوست عزيز كردين ببخشيد ما همه فقط تو اين تاپيك با هم كل كل داريم و با اكثر پرسپوليسي هاي اصيل اينجا تو تاپيكاي ديگه دوستيم من روي همون حساب شما رو دوست عزيز خطاب كردم
ضمنا رقص پا و مشت انداختن جلوي من عواقب بدي داره البته نه تو سايت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن باش افشین ما میبریم اینو بهت قول میدم
خیلی دوست دارم بعد از دربی بیای اینجا اما نمیای
ولی از همین حالا بهت میگم خیلی منم منم کردین اما دیدید هیچی نبودین دیدین باختین به این تیم میگن پرسپولیس قهرمان تیم روزهای سخت مرد استواری و پایداری
خیلی جات خالیه افشین
راستی می بینم بعد از امضات 3 تا گل سرخ گذاشتی به نشونه اینکه قلبت با پرسپولیسه منم 6 تا میزارم تا حال کنی:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

من ميام عزيزم در هر شرايطي امضامم بعد از جمعه عوض مي كنم

افشین جان شنیدی که میگن مرگ یه دفعه سرو کلش پیدا میشه
پرسپولیس هم گذاشته تا یهو حالتون رو بگیره.................
راستی گفتی که کدو تیما تونستن تا حالا توی این فصل براتون جهنم درست کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوابت خیلی سادس بورو نیگا کن ببین تا هفته ی 9 و 10 کدوم تیم ته جدول بود..........
یادت اومد .................................................
ما که نمیدونیم استقلال بود...................

يهويي شما رو هم خواهيم ديد خيلي نمونده
ميشه يه نمونه بياري از اون جهنما فقط يه كم صباباتري واسه ما مشكل ساز بود ما هميشه خوب بوديم تو اون هفته ها هم فقط يه عدم هماهنگي و عدم شانس باعث مي شد نتونيم نتيجه بگيريم البته شما يه كم زياده روي كردي هفته 9 و 10 نبود فكر كنم 6 هفته ي اول بود شما احتمالا جهنمايي كه استقلال واسه تيماي ديگه درست كرده رو نديدي ايشالا جمعه مي بيني

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال و پیروزی تا به حال در مجموع 64 بار مقابل يکديگر صف آرايي کردند که در مجموع تيم استقلال در 20 بازي و پرسپوليس 16 ديدار برنده شدند و 28 بازي نيز با نتيجه تساوي خاتمه يافته است.

اقتدار یعنی همین ...

T I T A N I U M

عضو جدید
استقلال

امروز تو محل کارمون یکی از همکاری پرسپولیسی 2000 آتیشه گفت :
فردا پرسپولیس خیلی بد به استقلال می بازه
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:
:cry:دلم براش سوخت:cry:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرسپوليس يك سبد فيروزه در اعماق جان.... پرسپوليس يك تيم قادر با لياقت در جهان... پرسپوليس آواز بودن در ميان بهترين... پرسپوليس تيم خوشنام قهرمان يعني همين... پرسپوليس با يك گلستان پا به ميدان مي نهد... پرسپوليس با بودنش شادي به دل ها مي دهد....
قرمزته.....

ali872

عضو جدید
پس شما انگار فراموش کردید که چند سال پیش نزدیک بود به لیگ دسته یک سقوط کنید
ما قرمز ها نگذاشتیم

shahab_A

عضو جدید
قابل توجه کاربران عزیز :

فقط 24 ساعت دیگه به شکست استقلال باقی مانده است

دوستان استقلالی هم فقط 24 ساعت دیگه مهمون اینجا هستند بعد احتمالا شاید تا یه مدت طولانی نتونند اینجا بیان .. پس خواهشا مراعاتشون کنید

یه توصیه دیگه به استقلالیها : تا میتونید امشب مایعات بخورید .. فردا روزه گریه ست

ضمنا مراسم عزاداران استقلالی نیز فردا متعاقبا اعلام میشود

shahab_A

عضو جدید
همه ی پرسپولیسیها این شعارها رو برای فردا تمرین کنند :

پرسپولیس
سروره
استقلاله

عزا عزاست امروز روزه عزاست امروز استقلاله بیچاره صاحب عزاست امروز

:victory: :victory: :victory: :victory: :victory: :heart::heart: :victory: :victory: :victory: :victory: :victory: :victory:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin: حيف تشكرم غير فعاله.. خيلي جالب بود... كلي خنديدم....:biggrin::biggrin:
قرمزته
شاد باشيد.;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوشا به حالتون.....:(:redface: من فردا كنكور دارم.... بازي رو نمي تونم ببينم... تازه پس فردا هم نيستم.....:cry:
اما كاملاً مطمئنم كه برد با ماست... بله اينه.....;):biggrin:
شاد باشيد.;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرسپوليس سرور اس تق لا له

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی پرسپولیسیها این شعارها رو برای فردا تمرین کنند :

پرسپولیس
سروره
استقلاله

عزا عزاست امروز روزه عزاست امروز استقلاله بیچاره صاحب عزاست امروز

:victory: :victory: :victory: :victory: :victory: :heart::heart: :victory: :victory: :victory: :victory: :victory: :victory:

بگو شهاب جون بگو عزيز من بگو كه تا فردا چيز نمونده امروز واسه ما عزا بگير چون فردا عزاي شما شروع ميشه فقط اميدوارم بياي اينجا يه خواهش كوچولو از لنگيا:

پرسپوليسياي عزيز توروخدا فردا بعد از باخت فجيعتون خواستين نياين فقط تو اين تاپيك نياين يه وقت قاطي نكنين كلا سايت رو ترك كنين دل ما واستون تنگ ميشه بالاخره ما با خيلي از پرسپوليسي ها خارج از بحث ورزش دوستيم ديگه دلمون تنگ ميشه واستون:(:(:(

behnam.gas

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin: حيف تشكرم غير فعاله.. خيلي جالب بود... كلي خنديدم....:biggrin::biggrin:
قرمزته
شاد باشيد.;)

خوشا به حالتون.....:(:redface: من فردا كنكور دارم.... بازي رو نمي تونم ببينم... تازه پس فردا هم نيستم.....:cry:
شاد باشيد.;)
نترس سوگل جون من جات تشکر کردم
راستی بازم نگران نباش ما پرسپولیسیا جات بازی رو نگاه میکنیم
کنکورت رو خوب بدی ایشالا:gol:

همیشه به همه بگو که : : : : :
قرمزته.......................

behnam.gas

عضو جدید
بگو شهاب جون بگو عزيز من بگو كه تا فردا چيز نمونده امروز واسه ما عزا بگير چون فردا عزاي شما شروع ميشه فقط اميدوارم بياي اينجا يه خواهش كوچولو از لنگيا:

پرسپوليسياي عزيز توروخدا فردا بعد از باخت فجيعتون خواستين نياين فقط تو اين تاپيك نياين يه وقت قاطي نكنين كلا سايت رو ترك كنين دل ما واستون تنگ ميشه بالاخره ما با خيلي از پرسپوليسي ها خارج از بحث ورزش دوستيم ديگه دلمون تنگ ميشه واستون:(:(:(

امیدوارم فردا اینجا ببینمت نه به این خاطر که پرسپولیس باخته اشتباه نکن چون دقیقا برعکسه
به این دلیل که قیافت خنده داره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه .......................
فردا میبینمت
یادت باشه که قرمز..............

sanzy

عضو جدید
بله حتماً خواهيم بود.....:biggrin::biggrin::biggrin:
قرمزته.....

حتما باشید.....:biggrin::biggrin::biggrin:

پرسپوليس يك سبد فيروزه در اعماق جان.... پرسپوليس يك تيم قادر با لياقت در جهان... پرسپوليس آواز بودن در ميان بهترين... پرسپوليس تيم خوشنام قهرمان يعني همين... پرسپوليس با يك گلستان پا به ميدان مي نهد... پرسپوليس با بودنش شادي به دل ها مي دهد....
قرمزته.....
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:تو خیلی جوکی خدایی....

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه کاربران عزیز :

فقط 24 ساعت دیگه به شکست استقلال باقی مانده است

دوستان استقلالی هم فقط 24 ساعت دیگه مهمون اینجا هستند بعد احتمالا شاید تا یه مدت طولانی نتونند اینجا بیان .. پس خواهشا مراعاتشون کنید

یه توصیه دیگه به استقلالیها : تا میتونید امشب مایعات بخورید .. فردا روزه گریه ست

ضمنا مراسم عزاداران استقلالی نیز فردا متعاقبا اعلام میشود
بسی خندیدیم:biggrin:

فردا بعد از بازی میبینیمتون:w11::w16:

ولی انصافا از باخت ناراحت نشید :w15:
بیاید مثل مرد وایسید و بگید پرسپولیس سوراخ:w40::w42::w40:
:w32::w33::w33:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه کاربران عزیز :

فقط 22 ساعت دیگه به شکست استقلال باقی مانده است

طوفان سرخ در راه است . آبیها به پناگاه بروند.:victory:
میگم شهاب جان میخوای یه صرفنظری بکن

اخه یه نگاه به کشتیه طوفان زدتون بنداز که کنده درخت زیرش گذاشتن دارن هلش میدن.

البته تو حق داری از تیمت دفاع کنی ها....طوری نیست...اما فردا باشگاه نیا...دوست ندارم اشکتو ببینم

تو پسری...غرور داری...حیفه

sanzy

عضو جدید
قابل توجه کاربران عزیز :

فقط 22 ساعت دیگه به شکست استقلال باقی مانده است

طوفان سرخ در راه است . آبیها به پناگاه بروند.:victory:

آخی...چه ثانیه شماری میکنه واسه بازی...اینقدر استرس دارین مقابل استقلال؟؟الهی...نترس...درد نداره...
آخه چرا اینقدر جوک میگین شما؟؟
طوفان سرخ؟؟؟؟؟:w15::w15::w15::w15::w15:نگو میترسم..:w15::w15:
در ضمن میگی آب بخورین آخه عقل کل گریه کردن چه ربطی به آب خوردن داره؟؟؟:w15::w15:
آدم آب زیاد بخوره بعدش یه کار دیگه میکنه..نه گریه...
شما سعی کنید امشب آب زیاد نخورین...چون استرس زیاد هم باعث همون موضوع آب زیاد خوردن میشه ها...

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخی...چه ثانیه شماری میکنه واسه بازی...اینقدر استرس دارین مقابل استقلال؟؟الهی...نترس...درد نداره...
طوفان سرخ؟؟؟؟؟:w15::w15::w15::w15::w15:نگو میترسم..:w15::w15:
در ضمن میگی آب بخورین آخه عقل کل گریه کردن چه ربطی به آب خوردن داره؟؟؟:w15::w15:
شما سعی کنید امشب آب زیاد نخورین...چون استرس زیاد هم باعث همون موضوع آب زیاد خوردن میشه ها...
mi30

خیلی قشنگ بود......

دستت درد نکنه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاد باشيد.;)
خب این که مشکلی نیست ، یه تلوزیون با خودت ببر سر جلسه امتحان ، شکست استقلال رو از همونجا ببین .:D

یه پرسپولیس یه ایران * یه تیم پر از دلیران
گرچه حریفت قدره * اما تو میشی قهرمان

sanzy

عضو جدید
خب این که مشکلی نیست ، یه تلوزیون با خودت ببر سر جلسه امتحان ، شکست استقلال رو از همونجا ببین .:D

یه پرسپولیس یه ایران * یه تیم پر از دلیران
گرچه حریفت قدره * اما تو میشی قهرمان

این حرف زدن سوژتون منو کشته.....ببره سر امتحان؟؟:w15::w15:
اگرم بر فرض محال ببره که گند میزنه به امتحانش بنده خدا سوراخ شدن لنگیا رو ببینه...:w12:
این شعراوتونم که دیگه آخرشه...خیلی حال میده...کلی روحیه آدم عوض میشه اینجا..:w15::w15:کلی میخندیم...
حالا همتون یکصدا با هم بخونین...
:w32:استقلال قهرمان میشه...خدا میدونه که حقشه:w32:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
استقلالي ها اين فصل آدم شدن(كه نشدن. هه هه هه).فصل قبل ما براي اينكه قهرمان شديم شيريني داديم و آنها واسه اينكه سقوط نكردند به ليگ دسته اول.

shahab_A

عضو جدید
میگم شهاب جان میخوای یه صرفنظری بکن

اخه یه نگاه به کشتیه طوفان زدتون بنداز که کنده درخت زیرش گذاشتن دارن هلش میدن.

البته تو حق داری از تیمت دفاع کنی ها....طوری نیست...اما فردا باشگاه نیا...دوست ندارم اشکتو ببینم

تو پسری...غرور داری...حیفه

دوست عزیز چشات ضعیف شده این کشتی شکسته استقلاله که داریم هلش میدیم که بره جلوی طوفان سرخ قرار بگیره :w01:( چقدر شاعرانه شد:love: ) ...
اتفاقا برعکس شما من اصلا مغرور نیستم .. ولی به شما توصیه میکنم بهتره بازی فردارو تماشا نکنید .. آخه ممکنه احساساتتون بدجوری جریحه دار بشه :w16:

طوفان سرخ؟؟؟؟؟نگو میترسم..:w15::w15:

استرس؟!!!!!!!!!!! :w15:
بچه ها اینو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w15: .. عزیز برادر پیروزی برای ما مثل روز روشنه :victory: .. فدای عکست .. عزیزم شما دیگه بزرگ شدی نگران اون قضیه نباش ... گفتم مایعات زیاد بخور فردا میخوای مثل ابر بهار گریه کنی یه وقت چروک نشی :w15: :w15:

shahab_A

عضو جدید
قابل توجه کاربران عزیز :

فقط 19 ساعت دیگه به شکست استقلال باقی مانده است

اینجا باشگاه مهندسان ایران ... بخش عمومی ... باشگاه ورزشی ... محل عزاداری استقلالیها

بالا