قزوینیاش بیان تو! سریع!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخو یه شخصیت ساده لوحه که تو امثال و حکایت های قزوینی نقش کدخدا یا کلانترو بازی میکنه. راجع به دخو حکایت های زیادی هست. البته تخلص علی اکبر دهخدا هم دخو هست. همین الانم اگه کسی از اعماق قزوین برخاسته باشه یعنی خیلی قزوینی باشه میگن فلانی دخو هست یا خیلی دخو هست.

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمام دوستان گل همشهری.

این تاپیکو با اجازه دوستان زدم تا بچه های قزوین بیان اینجا و خودشونو معرفی کنن تا با هم آشنا شیم و گپ بزنیم تا بتونیم فعالیتهای گسترده تری راه بندازیم که شهرمونو بیشتر به هموطنامون معرفی کنیم و خیلی کارای دیگه...
ابوالفضل تو قزوینی بودی ما خبر نداشتیم
وای بر ما
راستی اون حلیمیه عبید ذاکانی عجب حلیمی داره:smile:
شراب شاهونیو پسته قزوین هم عجب صفایی داره بخصوص اگه تو باغای الموت صرف شه :eek::D
راستی میدونی چرا قزوینیا خوشبختن؟:smile:
چون خوشبختی میترسه بهشون پشت کنه:eek::eek::eek::cry::surprised:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای بر ما
شراب شاهونیو پسته قزوین هم عجب صفایی داره بخصوص اگه تو باغای الموت صرف شه :eek::D
:w15::w15::w15::w15:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بر ما

:biggrin:

نترس. اومدی قزوین هواتو دارم. :w08:

نوش جونت. آره خونه خودمم تو همون کوچه ی حلیم فروشیه است.
الموتم رفتی؟ بابا بارکلا!

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:

نترس. اومدی قزوین هواتو دارم. :w08:

نوش جونت. آره خونه خودمم تو همون کوچه ی حلیم فروشیه است.
الموتم رفتی؟ بابا بارکلا!
الموت رفتم چه الموتی;)
راستی این حلیمیه سیبیل بدبد نیگا میکردا :D
هی میگفت ببم جان :eek:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کشته ی جنبه ی خودم و همشهریام شدم :cool: هیچکس جرئت نداره بره تو تاپیک ترکا رشتیا یا اصفهانیا جک بگه اما اینا همه جک قزوینی می گن دل مارو هم شاد می کنن:D

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ ما برگشتیم. اقا زغال اخته دلمون خواست. قزوین که بودیم سر کوچه قافله باشی یه پیرمردی بود معروفه به اقاشیخ. ( البته به اختصار بهخش میگیم اشیخ) اقا این یک اب البالوهایی داشت . اب البالو رو میگرفت نمیدونم با چی قاطیش میکرد اسمشو گذاشته بود سراب اقا یک حالی میکردیم ما با این اشیخ و فروارده هاش. یادش به خیر. البته ا شیخ هنوز هستش. ابوالفضل جان شما که الان قزوینی برو سر کوچه قافله باشی یه حالی از این اشیخ ما بپرس ثواب داره. کوچه قافله باشی پیش تربیت بدنیه اونور سبزه میدون.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه دختر قزوینیم!
(مخلص شما چوپان دروغگو)
من تابستون قزوینو دوس دارم خیلی خنکه، حال وده!

ای ولا. خوش اومدی. اصولا تابستونا تو قزوین دو جور باد میوزه. یکیش به باد راز معروفه که از جنوب به سمت شمال میوزه و چون از بیابونای داغ بوئین زهرا رد میشه خیلی گرمو کشنده است ولی اون یکیشم که تو تابستونا بیشتر میوزه به باد مه معروفه که از شمال و شمال غربی به سمت قزوین وزش میکنه و خیلی خنکه. آره خیلی حال میده. در همسایگی شرقی قزوین یه روستا هست که محصول اصلیش هندونه دیم هست. این هندونه ها به صورت دیم کشت میشن و تابستونا تو بازار به قیمت خیلی مناسب وجود داره که خیلی هم شیرینه. البته تخمه زیادی داری و این تخمه ها رو هم بو میدن و جزء سوغات قزوین به حساب میاد. هندونه خنک تو تابستونای قزوین خیلی حال میده. مگه نه قزوینیا؟

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ ما برگشتیم. اقا زغال اخته دلمون خواست. قزوین که بودیم سر کوچه قافله باشی یه پیرمردی بود معروفه به اقاشیخ. ( البته به اختصار بهخش میگیم اشیخ) اقا این یک اب البالوهایی داشت . اب البالو رو میگرفت نمیدونم با چی قاطیش میکرد اسمشو گذاشته بود سراب اقا یک حالی میکردیم ما با این اشیخ و فروارده هاش. یادش به خیر. البته ا شیخ هنوز هستش. ابوالفضل جان شما که الان قزوینی برو سر کوچه قافله باشی یه حالی از این اشیخ ما بپرس ثواب داره. کوچه قافله باشی پیش تربیت بدنیه اونور سبزه میدون.

چشم. کوچه رو میدونم کجاست ولی فکر نکنم آشیخ هنوز باشه. من تو اون مدرسه قدیمی امیرکبیر که نزدیک کوچه قافله باشیه درس خوندم. راستی ذغال اخته هم تو قزوین زیاده. خصوصی آدرس بده واست میخریم میفرستیم بخوری حال کنی.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ولا. خوش اومدی. اصولا تابستونا تو قزوین دو جور باد میوزه. یکیش به باد راز معروفه که از جنوب به سمت شمال میوزه و چون از بیابونای داغ بوئین زهرا رد میشه خیلی گرمو کشنده است ولی اون یکیشم که تو تابستونا بیشتر میوزه به باد مه معروفه که از شمال و شمال غربی به سمت قزوین وزش میکنه و خیلی خنکه. آره خیلی حال میده. در همسایگی شرقی قزوین یه روستا هست که محصول اصلیش هندونه دیم هست. این هندونه ها به صورت دیم کشت میشن و تابستونا تو بازار به قیمت خیلی مناسب وجود داره که خیلی هم شیرینه. البته تخمه زیادی داری و این تخمه ها رو هم بو میدن و جزء سوغات قزوین به حساب میاد. هندونه خنک تو تابستونای قزوین خیلی حال میده. مگه نه قزوینیا؟

نمیدونم باد اون دفعه کدوم وری بود ولی خیلی حال داد!
میدونی از هوای شرجی و ۴۰ درجه ای رشت فرار کنی و بیای یه جای خنک مثه قزوین چه حالی میده!
آره تخمه ژاپنیاش خیلی معروفه!
من همیشه فک میکردم اینا هندونه رو میخورن بعد هستش رو تف میکنن بیرون ولی بعد فهمیدم یه جور دیگس!

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم باد اون دفعه کدوم وری بود ولی خیلی حال داد!
میدونی از هوای شرجی و ۴۰ درجه ای رشت فرار کنی و بیای یه جای خنک مثه قزوین چه حالی میده!
آره تخمه ژاپنیاش خیلی معروفه!
من همیشه فک میکردم اینا هندونه رو میخورن بعد هستش رو تف میکنن بیرون ولی بعد فهمیدم یه جور دیگس!
ما تابستونا میریم شمال شما از رشت میای قزوین:w15:

کوچه ی قافله باشی کدوم خیابونه؟:w20:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تابستونا میریم شمال شما از رشت میای قزوین:w15:

کوچه ی قافله باشی کدوم خیابونه؟:w20:

نودونم کجاست!
من پارسال مرداد ماه یه هفته اومدم اونجا خونه رفیقم!
اسمال ۱۳
چه حالی داد، خنکه خنک!
شمام میای شمال صفا میاری ولی واقعا تحمل هوای شرجی با رطوبت بالای ۸۰% واسه ۴ ماه سخته!
انگار تمام مدت داری تو سونا زندگی میکنی!

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم. کوچه رو میدونم کجاست ولی فکر نکنم آشیخ هنوز باشه. من تو اون مدرسه قدیمی امیرکبیر که نزدیک کوچه قافله باشیه درس خوندم. راستی ذغال اخته هم تو قزوین زیاده. خصوصی آدرس بده واست میخریم میفرستیم بخوری حال کنی.

لطف داری جیگر. راستش من الان 700 کیلومتر از قزوین دورم. زغال اخته مطمنا خشک میشه وگرنه ادرس میدادم بیست کیلو بفرستی..
کوچه قافله باشی کوچه ای است که در ان تعدادی دعا نویس مجرب مشغل خوردن نان هستند. از سراسر کشور میان قافله باشی واسه دعا معا. شما هم کارت گیر کرد بگو یه دعا واسه شما هم سفارش بدیم حالشو ببری

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطف داری جیگر. راستش من الان 700 کیلومتر از قزوین دورم. زغال اخته مطمنا خشک میشه وگرنه ادرس میدادم بیست کیلو بفرستی..
کوچه قافله باشی کوچه ای است که در ان تعدادی دعا نویس مجرب مشغل خوردن نان هستند. از سراسر کشور میان قافله باشی واسه دعا معا. شما هم کارت گیر کرد بگو یه دعا واسه شما هم سفارش بدیم حالشو ببری

شرمنده تشکرام تموم شده. آره الان مثل دکترا وقت میدن.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا نویس بهتر سراغ ندارین اونا کارشون شده کلاه برداری اصلا به درد نمی خورن:razz: اگه یکی خیلی خوب سراغ دارید بگید تور وخدا

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:

بیا نترس دوست عزیز. بیا اینجا غیر قزوینی ها هم میان داخل. ما همه رو دوست داریم.

بیا تو اینجا عمومیه:D
نه خیلی ممنون شماها باشین کنار هم ما خدا رو شکر میکنیم. ما رفتیم.:w00: چه جالب یه هزار تومنی افتاده رو زمین اینجا!! اما عمرا اگه برشدارم!:w16: