قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره
اما یه چیز از اون دوران طلایی باشگاه بگم ریا نباشه😎، آنوقتا دسترسی به اینترنتم مثل الان نبود که با گوشی و سرعت ۵ جی وصل بشم، یه کارتدیال اپ دو ساعته می خریدم بعد ۵ دقیقه که با هزار سلام وصلوات وصل می‌شد، پیام ها یا صفحه های که می خواستم مطالبشونو بخونم رو هر کدوم توی یه صفحه جدا باز می‌کردم، بعد انترنت رو قطع میکردم همه رو سر فرصتی میخوندم، جواب با رو یه جای دیگه جدا می‌نوشتم بعد دوباره انترنت رو وصل میکردم بعد سریع کپی پست میکردم جواب یا نظرهامو! 🤪 دورانی بود
اره دیگه الان لذت میبرید از خدمات وزیر جوان و دولت پر تلاش :)

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره

اره دیگه الان لذت میبرید از خدمات وزیر جوان و دولت پر تلاش :)
ریا نشه، بعد از پیروزی در حماسه ۲۸ خرداد✌، بطور یقین یه سروسامان حسابی به فضای مجازی داده میشه، و بعد از اونه که کاربره که همینطور میاد باشگاه مهندسان،✊، باور کن!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اما یه چیز از اون دوران طلایی باشگاه بگم ریا نباشه😎، آنوقتا دسترسی به اینترنتم مثل الان نبود که با گوشی و سرعت ۵ جی وصل بشم، یه کارتدیال اپ دو ساعته می خریدم بعد ۵ دقیقه که با هزار سلام وصلوات وصل می‌شد، پیام ها یا صفحه های که می خواستم مطالبشونو بخونم رو هر کدوم توی یه صفحه جدا باز می‌کردم، بعد انترنت رو قطع میکردم همه رو سر فرصتی میخوندم، جواب با رو یه جای دیگه جدا می‌نوشتم بعد دوباره انترنت رو وصل میکردم بعد سریع کپی پست میکردم جواب یا نظرهامو! 🤪 دورانی بود
اینا برا همه بود تقریبا...
منم همین کارا رو میکردم
جدا چقد سختی میکشیدیم و میمدیم باشگاه...
الان با این همه راحتی چقد کم میان...

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D
عی عجب...
هنوزم جاش درد میکنه:whistle:
حالا که اصرار داری میگم…
اون قدیما آب بود اما بخاطر عدم مدیریت صحیح توی بعضی وقت ها آب قطع می‌شد، ما فکر میکردیم آب قطع میشه، آب و فاضلاب هم جوابش یکی بود اول کسی گوشی رو بر نمیداشت بعدم میگفتن لوله ترکیده!؟ واقعیت این بود ما ها که توی حومه شهر بودیم بقولی آخر انشعاب بودیم واسه همین توی ساعت پر مصرف، فقط هوا تو لوله بود، راهکار پر داشتن تانکی اب بود، بقیه استان ها رو نمی دونم اما خونه ای تو‌جنوب نبود که حیاط داشته باشه و تانک اب رو سقف توالت توی حیاط نباشه، راهکار بدی نبود اما ایرادش وقتایی بود که اب قطع بود، دما بالا ۵۰، اب تانکی در حد اب جوش تنها اب مصرفی خونه بود، حالا جرات داشتی میرفتی دست به اب ببینم کی مرد بود با اب جوش خودشو تمیز کنه🤪، حالا هی سر به سر من بگذار میخواهی بازم بگم…✌️

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا برا همه بود تقریبا...
منم همین کارا رو میکردم
جدا چقد سختی میکشیدیم و میمدیم باشگاه...
الان با این همه راحتی چقد کم میان...
اکثرا یا متاهل شدند و بچه داری یا شاغل اند مشغول
ولی بدون شک همه دلاشون اینجا گیره

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حالا که اصرار داری میگم…
اون قدیما آب بود اما بخاطر عدم مدیریت صحیح توی بعضی وقت ها آب قطع می‌شد، ما فکر میکردیم آب قطع میشه، آب و فاضلاب هم جوابش یکی بود اول کسی گوشی رو بر نمیداشت بعدم میگفتن لوله ترکیده!؟ واقعیت این بود ما ها که توی حومه شهر بودیم بقولی آخر انشعاب بودیم واسه همین توی ساعت پر مصرف، فقط هوا تو لوله بود، راهکار پر داشتن تانکی اب بود، بقیه استان ها رو نمی دونم اما خونه ای تو‌جنوب نبود که حیاط داشته باشه و تانک اب رو سقف توالت توی حیاط نباشه، راهکار بدی نبود اما ایرادش وقتایی بود که اب قطع بود، دما بالا ۵۰، اب تانکی در حد اب جوش تنها اب مصرفی خونه بود، حالا جرات داشتی میرفتی دست به اب ببینم کی مرد بود با اب جوش خودشو تمیز کنه🤪، حالا هی سر به سر من بگذار میخواهی بازم بگم…✌️
من که اصراری ندارم ولی شوما دوست داری بوگو... 8-)

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که اصراری ندارم ولی شوما دوست داری بوگو... 8-)
میگما!؟
جاتون خالی تابستون بود، دقیقا ۱۷ سال پیش بود، از شهرستون تابستونا به مادر بزرگ تو تهرون سر میزدم، یه دو روز قبل از برگشتن به اهواز (خونه) بود که خواستم واسه مادرم یه روسری بخرم هی گفتن برو انقلاب ارزونه و از این حرفا یه روسری تو‌ی تحریم دیدم هزار تومن بود یکم گرون بود واسه جیب من گفتم برم انقلاب دو تا با اون پول بخرم خلاصه رفتم انقلاب کل انقلاب رو گشتم چیزی خوب پیدا نکردم، خیلیم گرسنه بودم گفتم جهنم پولی که بخواهم ساندویچ بخوردمو و کرایه راه انقلاب تا تجریش سرفه جویی میکنم همون روسری رو می‌خرم، ساندویچ حداکثر ۳۰۰ تومان بود اونوقت، زدم پیاده هی زفتیم هی رفتیم یه میدون دیدم بعد از یکساعت پیاده روی اما ونک بود هی بیشتر گرسنه شدم، گفتم جهنم ضرر نشستم تو تاکسی پر شد رسیدم تجریش روسری رو خریدم داشتم از کرسنکی می موردم یه ساندویچی شیک دیدم گفتم نهایت هزار تومان! رفتم تو خانه استیک بود😩 یه آقایی آمد گفت سلام قربان کجا میل دارید بنشینید، فهمیدم گند زدم فقط دعا میکردم وحشتناک گرون نباشه یه باد دادم به گلو گفتم یه جایی که خنک باشه من تا بالا همراهی کرد همین که نشستم یکی دیگه آمد یه لیوان اب پرتقال طبیعی برام آورد بعد منو آمد، من بلیط هواپیما رفت و برگشتم شده بود تقریبا ۴۰ تومان اونجا ۵۰ تومان یه استیک خوردم🤣. طمع کردم کار دستم همه پس اندازم رفت😂😂

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

همش ده سال ناقابل!!!!

الان خیلی بروز تر شده، سرعتش حرف نداره
سرعت مال زمانی بود که اینجا 55000 نفر در حال بازدید و پست گذاشتن و ...... بودن الان که خبری نیست

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سرعت مال زمانی بود که اینجا 55000 نفر در حال بازدید و پست گذاشتن و ...... بودن الان که خبری نیست
قبول نداری پس از تغییرات اخیر سرعت خیلی بهتر شده، قبل از تغییرات با همون تعداد کم مشکل سرعت داشتیم