قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه هرکیو می شناسم گرفته
تمام خانواده ام گرفتن
حتی نزدیکشونم شدم
بیمارستان هم رفتم
و...
واقعا عجیبه چرا نگرفتم!
شاید بدون علامت گرفتی و در رفتی 😁
حالا اگر خیلی اذیتی بیا یه بغل بکنیم همدیگه رو 🤣

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
اخه هرکیو می شناسم گرفته
تمام خانواده ام گرفتن
حتی نزدیکشونم شدم
بیمارستان هم رفتم
و...
واقعا عجیبه چرا نگرفتم!
محسن راست میگه حتما بدون علامت گرفتی، منم فکر میکنم نگرفتم ولی در واقع دوباری که سرماخوردگی شدید داشتم، گرفتم، فقط نوعش با بقیه فرق میکرد.

Scheme

کاربر بیش فعال

eterno

کاربر ممتاز
دیگه خب پریشان حالی هم یه حالی داره... البته نه همیشه ولی خب قلب ادم در حالت ناتوانی رقیق تر میشه، اینم مزیتش:D
منکه از وقتی بچه دار شدم خیلی نمیشه مریض بشم، پسرم گریه میکنه و ناراحت میشه از مریض بودنم، غصه میخوره کلی، موقع مریضی هم باید خودم رو سرحال نشون بدم🙄🙄🙄

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال
شاید بدون علامت گرفتی و در رفتی 😁
حالا اگر خیلی اذیتی بیا یه بغل بکنیم همدیگه رو 🤣
داداشم گرفت بغلش کردم
کنارشم خوابیدم
محسن راست میگه حتما بدون علامت گرفتی، منم فکر میکنم نگرفتم ولی در واقع دوباری که سرماخوردگی شدید داشتم، گرفتم، فقط نوعش با بقیه فرق میکرد.
تاحالا نه سرما خوردم نه هیچ علامتی از بیماری نداشتم
کاری نداره که دو روز مراعات نکن تا بگیری
البته من ۳ بار گرفتم و نمردم خخخ
زیاد بی احتیاطی کردم

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی از قدیمی‌ها هست؟

حدوداً ده سال گذشت! چقدر تو این مدت بزرگ شدیم، چقدر عوض شدیم... من که دیگه خودِ اونموقع‌هام رو اصلاً نمی‌شناسم!

دلم برای ایموجی‌های اینجا هم تنگ می‌شه گاهی. کار راه اندازترین ایموجی های قرن بودن! :)

امیدوارم همه‌ی اونهایی اینجا یه زمانی با هم دوست بودیم،‌ دعوا کردیم، بحث کردیم، موافق بودیم، مخالف بودیم و... سلامت، موفق و خوشبت باشن.

دوران خوشی بود. باشگاه به من فرصت آشنا شدن با آدمهای مختلف و دیدگاه‌های مختلف رو داد. نقش بزرگی تو شکل گیری جهانبینیم داشت. هرچند اونموقع‌ها شور و تعصب و کله گچیّتِ نوجوانی رو داشتم!

ممنونم از ادمین و انجمن باشگاه مهندسان که اون فرصت‌های خوب و دوست داشتنی رو برای ما فراهم کردن.

eterno

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی از قدیمی‌ها هست؟

حدوداً ده سال گذشت! چقدر تو این مدت بزرگ شدیم، چقدر عوض شدیم... من که دیگه خودِ اونموقع‌هام رو اصلاً نمی‌شناسم!

دلم برای ایموجی‌های اینجا هم تنگ می‌شه گاهی. کار راه اندازترین ایموجی های قرن بودن! :)

امیدوارم همه‌ی اونهایی اینجا یه زمانی با هم دوست بودیم،‌ دعوا کردیم، بحث کردیم، موافق بودیم، مخالف بودیم و... سلامت، موفق و خوشبت باشن.

دوران خوشی بود. باشگاه به من فرصت آشنا شدن با آدمهای مختلف و دیدگاه‌های مختلف رو داد. نقش بزرگی تو شکل گیری جهانبینیم داشت. هرچند اونموقع‌ها شور و تعصب و کله گچیّتِ نوجوانی رو داشتم!

ممنونم از ادمین و انجمن باشگاه مهندسان که اون فرصت‌های خوب و دوست داشتنی رو برای ما فراهم کردن.
سلام.
ما هم بچه های همون دوره ها هستیم، من سال 87 اینجا عضو شدم، روزگار خوشی بود

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام بچه ها
کسی از قدیمی‌ها هست؟

سلام:خسته نباشید

منم از قدیمی های باشگام، شما رو یادمه، من از ژانویه 2009 عضو اینجام میشه سال 87

یاد ایام بخیر