قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rdawoodi

عضو جدید
من 101 شدم
فکر میکنید جای خوبی قبولم ؟
راستی من مدرک کاردانیم کامپیوتره اگه قبول شم تکلیفم چیه؟

NESSAK

عضو جدید
منم 179 شدم:eek:

ایول به همه تون تبریک میگم به همهههههههههههههههه

حالا میشه بگید کجا قبول میشم ؟ به روزانه_ شبانه امیدی هست؟

آفرین به شما هم تبریک میگم عالیه:gol:
شبانه که رو شاخشه روزانه هم احتمالش هست
بچه ها کاش ظرفیت ها بالا باشه منهم شبانه بشمی
یعنی میشه؟احتمالش هست؟

okami2

عضو جدید
واقعا حال می کنم بچه های تایپیک ترکوندن حساااااااااااااااااابی :) خیلی عالیه .

*mohammad*

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز بچه ها دم همتون گرم گل کاشتین. :gol: به همه تبریک می گم
من یه یک هفته ای می شه نظراتتونو دنبال می کنم. آخه خانوم من هم مث شما کنکوری بود امسال. واسم خیلی مهم بود رتبش خوب بشه.
فقط یه سوال داشتم ممنون می شم ج بدید. رتبه خانومم شده 1780 می خوام ببینم به نظرتون خیام مشهد قبول می شه یا نه؟
تو پست آخرین رتبه های 88، خیام تا 1870 می گرفته گویا. خوشحال می شم کسی راهنماییم کنه ;)

*mohammad*

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز بچه ها دم همتون گرم گل کاشتین. :gol: به همه تبریک می گم
من یه یک هفته ای می شه نظراتتونو دنبال می کنم. آخه خانوم من هم مث شما کنکوری بود امسال. واسم خیلی مهم بود رتبش خوب بشه.
فقط یه سوال داشتم ممنون می شم ج بدید. رتبه خانومم شده 1780 می خوام ببینم به نظرتون خیام مشهد قبول می شه یا نه؟
تو پست آخرین رتبه های 88، خیام تا 1870 می گرفته گویا. خوشحال می شم کسی راهنماییم کنه ;)
;)

amir6969

عضو جدید

;)

سلام سلام.. ممنون. همه چیز به ظرفیت دانشگاه های دولتی داره اگه مثل همون سال 88 باشه به خیام میرسه رتبشون....ولی اگه دولتی کم باشه ظرفیت کلاس غیرانتفایی ها میره بالا

*mohammad*

عضو جدید
ممنون امیرجان از پاسخت، می خوام بدونم نظر شما ها راجع به ظرفیت ها چیه؟ ینی امسال مث 88 یا بدتر یا بهتر؟

*mohammad*

عضو جدید
سلام سلام.. ممنون. همه چیز به ظرفیت دانشگاه های دولتی داره اگه مثل همون سال 88 باشه به خیام میرسه رتبشون....ولی اگه دولتی کم باشه ظرفیت کلاس غیرانتفایی ها میره بالا
ممنون امیرجان از پاسخت، می خوام بدونم نظر شما ها راجع به ظرفیت ها چیه؟ ینی امسال مث 88 یا بدتر یا بهتر؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو روزانه شبانه چون پارسال کمتر شده بود و همه اعتراض کردن امکانش زیاده امسال ظرفیتا بالا برن
غیر انتفاعیا هم بعیده کمتر بشن

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان به همتون تبریک میگم
من قراره ماله دوستمو ببینم اما سایت باز نمیشه
چرا؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.