قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متاسفانه اینطور نیست
من هم در کنکور کاردانی و هم در کارشناسی رتبه 1 شدم اما این قانون در سال 84 برداشتند

اگر منظورت قانون سهمیه هست هنوز 1 سال نشده که تمام شرکت کننده های کنکور رفتن در سازمان سنجش اعتراض حتی بحث به مجلس کشید .............!!!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر منظورت قانون سهمیه هست هنوز 1 سال نشده که تمام شرکت کننده های کنکور رفتن در سازمان سنجش اعتراض حتی بحث به مجلس کشید .............!!!!!
دادآفريد جان، تو ، تو اين زمينه ها خيلي اطلاعات داري!!! چطوري اينهمه اخبار و قانونا رو مي دوني؟؟؟

ما کوچیک شماییم..... یه کم مطالعه با یکم کنجکاوی همه چیز حله... 90 % این فروم گفتن نتیجه امروز میاد . یکی گفت زنگ زدم یکی گفت با دوستم زنگ زدم..... بابا مثلا ما دانشجوییم باید هر حرفمون سند باشه

اگه دروغ میگم هرچی دوست دارید بهم بگید

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما کوچیک شماییم..... یه کم مطالعه با یکم کنجکاوی همه چیز حله... 90 % این فروم گفتن نتیجه امروز میاد . یکی گفت زنگ زدم یکی گفت با دوستم زنگ زدم..... بابا مثلا ما دانشجوییم باید هر حرفمون سند باشه
آره راست مي گي!!! من خودم قبلا سر اين احتمالات خيلي ضربه خوردم!!! كاملا حرفتو قبول دارم!!!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرگرمي رو زيبا اومدي!!! تا حدودي باهات موافقم!!! ولي اگه بخواي 100% كاري رو انجام بدي بايد يكم از سرگرمي هات بزني. ما پسرا مگه آدم نيستيم!!! ما هم اينايي كه تو مي گي رو دوس داريم، ولي آدم گاهي بايد ازشون بگذره. من خودم بخاطر كنكور از خيلي چيزا خيلي بالا تر از سرگرمي گذشتم!!!
بحث کنکور کاملا جداس .دوره ی دانشجویی فرق میکنه .آدم تو خوابگاه با دوستاش هم فکری کنه همکاری کنه به نظر من نتیجه ی بهتری میده
منظورمم از این که شما پسرین و ممکنه زیاد براتون فرقی نداشته باشه اینه که مثلا وقتی میرین مهمونی لازم نیس از 3روز قبل حاضر شین.دقیقه ی 90هم پاشین برین آماده این

بحث کنکور کاملا جداس .دوره ی دانشجویی فرق میکنه .آدم تو خوابگاه با دوستاش هم فکری کنه همکاری کنه به نظر من نتیجه ی بهتری میده
منظورمم از این که شما پسرین و ممکنه زیاد براتون فرقی نداشته باشه اینه که مثلا وقتی میرین مهمونی لازم نیس از 3روز قبل حاضر شین.دقیقه ی 90هم پاشین برین آماده این

دعوای نژاد پرستانه نکنید

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قطعا كار گروهي بهتر از انفرادي هستش!!! ولي چه خوبه اين كار گروهي تو شهر آدم باشه!!! معلومه آدمه شادي هستي!!! شادي بهترين چيز تو دنياست!!!;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم تو یه شهر دیگه بودن بهتره.آدم خیلی راحتر درس میخونه/تو محیط خوابگاه با هم هم فکری میکنی در مورد پروزه ها و..........
منظور منم همین بود درسته کارای زیادی باید انجام بدی(خرید.غذا درس کردنو...)ولی وقتی آدم با دوستاش مشورت میکنه و به یه نتیجه ی بهتر میرسه عوض همه ی اون وقت تلف کنیا در میاد

منظور منم همین بود درسته کارای زیادی باید انجام بدی(خرید.غذا درس کردنو...)ولی وقتی آدم با دوستاش مشورت میکنه و به یه نتیجه ی بهتر میرسه عوض همه ی اون وقت تلف کنیا در میاد
نظر شخصی من اینه که اکه محل زندگی آدم دانشگاهی باشه لزومی نداره بره شهر دیگه. چون از زمانش خیلی بهتر میتونه استفاده کنه مثلا بدترین شرایط رفت و آمدهای مکرر که خودش به نوبه خود خطراتی داره

amir6969

عضو جدید
زیر نویس شبکه خبر: نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی روز شنبه 5 شهریور اعلام میشود

زیر نویس شبکه خبر: نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی روز شنبه 5 شهریور اعلام میشود

[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ نتايج اوليه و همچنين نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي‌شوند.[/h]
1390/06/02 - 14:56

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلب شركت‌كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دورة كارداني به دورة كارشناسي ناپيوسته سال 1390، بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان مذكور مي‌رساند كه نتيجة اوليه آزمون به صورت كارنامه تنظيم و كارنامه مذكور، از روز شنبه 5/6/90 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود. هر يك از داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مي‌توانند از روز شنبه 5/6/90 به منظور اطلاع از نتيجه آزمون خود و مشاهده كارنامه نتايج اوليه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با وارد نمودن شماره پرونده و اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام و يا شماره پرونده، كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد نسبت به پرينت كارنامه خود اقدام نمايند.
ضمناً آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در اين آزمون شده‌اند، لازم است بر اساس مفاد اين اطلاعيه نسبت به دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) و هم‌چنين تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي اينترنتي خود اقدام نمايند.
1ـ دفترچه‌ راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون، ضمن اينكه در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهد بود، از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8/6/90 لغايت روز يكشنبه 13/6/90 از طريق باجه مركزي پست در هر شهرستان و در شهرستانهاي بزرگ از طريق مناطق پستي در اختيار داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، قرار داده مي‌شود. لذا داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌توانند با مراجعه به مراكز پستي شهرستان و يا مناطق پستي محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ 8000 (هشت هزار) ريال در مهلت مذكور، نسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2ـ به داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 شده‌اند توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نمايند. پس از آن، كد رشته‌هاي انتخابي خود را در فرم پيش‌نويس نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 به چاپ رسيده است درج و از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي اطمينان حاصل نمايند. سپس در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8/6/90 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 13/6/90 مي‌باشد، براي انتخاب رشته با وارد كردن شماره كارت اعتباري ثبت‌نام و شماره پرونده و يا شماره شناسنامه، كد رهگيري زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، شماره پرونده و كد ملي (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محل‌هاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده است اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب داده خواهد شد. در صورتي كه داوطلب شماره رسيد را از سيستم دريافت نكند انتخاب رشته وي تكميل نگرديده است.
3ـ تذكرات مهم:
الف ـ با توجه به اينكه كد محل‌هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تأئيديه (رمز 15 رقمي) به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، لذا به داوطلبان گرامي اكيداً توصيه مي‌گردد قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي خود، جزئيات و اطلاعات مربوط به كد رشته‌هاي انتخابي (محل دانشگاه، دوره، ميزان شهريه دوره‌هاي مختلف و ....) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.
ب ـ داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته مي‌باشند براي اينكه مراحل انتخاب رشته‌هاي تحصيلي را با موفقيت به پايان برسانند و مشكلي براي آنان به وجود نيايد، لازم است اطلاعيه‌هاي اين سازمان، دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و شرايط و ضوابط ارگانهاي بورس دهنده و مؤسساتي كه به صورت شرايط خاص پذيرش مي‌نمايند را به دقت مطالعه نمايند.
ج ـ داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595 يا با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
www.sanjesh.org در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

amir6969

عضو جدید
چه عجب ! ! ! ! از بس همه زنگ زدن ، به خودشون زحمت دادن تاریخ دقیق اعلام کردن !;)

نباید دل کسایی که زنگ زدن رو بشکنیم ..... شاید تقصیر اونا نبوده فقط خواستن کمکی کرده باشن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.