قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من جزوه سال 89 با کیفیت عالی دوستان گذاشتن 102 صفحس همونو بخون من از یکی پرسیدم گفت جزوه امسالش 70-80 صفحس جزوه سال 89 بهتره مگه تو یک سال تاریخ عوض میشه یا استاد تولید علم میکنن که جزوه جدید میخواید ؟! تا دیر نشده همون جزوه رو بخونید

کدوم 102 . تو این تاپیک ؟ من نیافتم !!!:(

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیز میشه اگر کسی برای تاریخ جهان از بیزانس تا به آخر خلاصه ای نموداری چیزی نوشته یا تو کتابی خونده بذاره اینجا.....دیگه حسابی هنگ کردم پس که تاریخ هام جلو نمیرن:(....کلی نخونده دارم واگه این قسمت رو کسی زحمتش رو بکشه و بذاره لطف بزرگی کرده....

خلاصه ای که اپیک جزوه ها عصر کنکاش هست که خیلی عالیه . اونو دانلود کن + جزوه مانا قابوسی همون ابراهیم زارعی هست ولی راحتر تو تاپیک جزوه ها هست .

nimaart

کاربر بیش فعال
سوال

سوال

بچه ها سازه سقف این ورزشگاه رو میشه بگید چیه؟ تو کتاب مقامت مصالح هست ولی در مورد سازش درست توضیح نداده.
sapporo_dome1.jpgSapporo Dome.jpg

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم 102 . تو این تاپیک ؟ من نیافتم !!!:(

یک سرچ ساده تو قسمت جستجوی پیشرفته باشگاه انجام بدید تو تایپیک جزوه ها پیداش میکنید(معماری اسلامی متدین 2 ) همراهی هم هفته پیش ورِژن یکشو پیدا کرده بود تو همون تایپیک گداشته بود من متاسفانه اینترنت درست حسابی ندارم براتون آپلود کنم سایت ایوانخانه هم داره قسمت دانلوداش

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما لغاتای زبان رو چه طور مرور میکنید من نمیدونم لغاتای سالای قبل رو مرور کنم یا تافل و504 رو یا فقط تست بزنم
من هر روز 100-150 تا از لغتایی که قبلا خوندمو مرور میکنم + یک مجموعه تست های کنکور معماری یا مدیریت رو زبانشو میزنم البته بعضی روزام به جای تستای کنکور تستای زبان تخصصی و عمومی مهرداد امیزی رو میزنم روزی 2 -2.5 ساعت وقت میذارم

tehrangharb

عضو جدید
خلاصه ای که اپیک جزوه ها عصر کنکاش هست که خیلی عالیه . اونو دانلود کن + جزوه مانا قابوسی همون ابراهیم زارعی هست ولی راحتر تو تاپیک جزوه ها هست .

ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز........ولی بنظرتون خلاصه کنکاش زیادی خلاصه نیست؟ خلاصه مانا قابوسی هم که فقط عکسه دیگه:( ، برا تصویر یاد گرفتن خوبه ولی توضیح نداره....!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از لطفت ولی من هم بلد نیستم که چه طوری یه فایل رو تو باشگاه قرار بدم، کسی میشه بیزحمت راهنمایی کنه:redface:

1.jpg2.jpg

همون جا که پست می نویسیم قسمت پایین نوشته مدیریت ضمیمه . کیلیک کنید بعد اپلود کنید

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز........ولی بنظرتون خلاصه کنکاش زیادی خلاصه نیست؟ خلاصه مانا قابوسی هم که فقط عکسه دیگه:( ، برا تصویر یاد گرفتن خوبه ولی توضیح نداره....!
اون جزوه مانا که من دارم نوشته داره فقط عکس نیست . من خلاصه های خودم دستم نیست هر وقت به دستم رسید میزارم اینجا .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از لطفت ولی من هم بلد نیستم که چه طوری یه فایل رو تو باشگاه قرار بدم، کسی میشه بیزحمت راهنمایی کنه:redface:
اگه فایلتون کم حجمه تا 5 مگ تو خودباشگاه آپلود کنید اول صفحه پیشرفته رو بزنید بعد روی اون آیکن که شکل سنجاق (فایل های ضمیمه)هست کلیک کنید و فایلتونو انتخاب کنید و آپلود کنید وقتی تمام شد اضافه کردن مستقیم بزنید و خلاص
اگه فایلتون حجیمه تو سایت های دیگه که مدیا فایر الان بهترینه از نظر سرعت آپلود و دانلود اونجا آپلود کنید لینکشو بذارید اینجا همین

mahsa_archi_arch

عضو جدید
ببخشید کسی میتونه راستاهای زمین ( زمینهای شمالی و جنوبی ) رو توضیح بده ؟؟؟
و سوال 100 درک آزمون 7 مرکز و اگه ممکنه راهنمایی کنید ؟؟

آخرین ویرایش:

mahsa_archi_arch

عضو جدید
در قسمت پوسته های آنتی کلاستیک ، هایپار - پوسته شبه هذلولیه یا سهموی هذلولی ؟؟؟
کسی میتونه بیشتر راجه به آنتی کلاستیک ها توضیح بده ؟؟

آخرین ویرایش:

shiva2009

کاربر بیش فعال
بچه ها سازه گونهایم بیلبائو قاب فولادیه؟
مشاهده پیوست 131561مشاهده پیوست 131563
آره قاب فولادی مهاربندی شده ش. گنبد استادیوم ساپورو هم یه شبکه از خرپاهای متقاطع قوسیه.
The dome’s aerodynamic form grew out of the need for a roof that could not only withstand and deflect the snow but also shelter a vast, column-free space. Spanning 804 by 745 feet, the roof is supported by a shell structure composed of 13-foot-deep space trusses that transfer their loads to a ring of columns at the building perimeter. The dome’s flat end opens onto the outdoor stadium

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره قاب فولادی مهاربندی شده ش. گنبد استادیوم ساپورو هم یه شبکه از خرپاهای متقاطع قوسیه.
The dome’s aerodynamic form grew out of the need for a roof that could not only withstand and deflect the snow but also shelter a vast, column-free space. Spanning 804 by 745 feet, the roof is supported by a shell structure composed of 13-foot-deep space trusses that transfer their loads to a ring of columns at the building perimeter. The dome’s flat end opens onto the outdoor stadium

اهان افرین من شک داشتم مطمئن شدم! من همون طور که گفتم تو جزوم برا ساپورا نوشته بودم پوسته گنبدی با خیز کم که اینو تو مبحث سازه فضاکار نوشته بودم و شک کردم که اسپیس فریم داشته باشه که اینجور که شما نوشتی داره

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها ازین جزوه معماری 2 پیرنیا کسی خلاصه ور داشته که 102 صفحه بشه 10 صفحه بذاره اینجا؟؟؟ لطفا

tehrangharb

عضو جدید
دوستای عزیز میشه اگر کسی برای تاریخ جهان از بیزانس تا به آخر خلاصه ای نموداری چیزی نوشته یا تو کتابی خونده بذاره اینجا.....دیگه حسابی هنگ کردم پس که تاریخ هام جلو نمیرن:(....کلی نخونده دارم واگه این قسمت رو کسی زحمتش رو بکشه و بذاره لطف بزرگی کرده....

یعنی کسی نیست که خلاصه داشته باشه و بخواد کمک کنه:(.............اگر کسی کتاب معماری جهان عصر کنکاش رو داره میشه لطف کنه و توضیحات بیزانس به بعدش رو بذاره اینجا:redface:(البته اگر خلاصه کتاب به اندازه خلاصه فایل عصر کنکاش نیم صفحه ای نیست)

متشکرم

fereshte1111

عضو جدید
یعنی کسی نیست که خلاصه داشته باشه و بخواد کمک کنه:(.............اگر کسی کتاب معماری جهان عصر کنکاش رو داره میشه لطف کنه و توضیحات بیزانس به بعدش رو بذاره اینجا:redface:(البته اگر خلاصه کتاب به اندازه خلاصه فایل عصر کنکاش نیم صفحه ای نیست)

متشکرم

من دارم اینی که میگی اما خیلی خلاصه ست. کتاب بهتره. اونایی که خوندیو دوباره مرور کن از معماری جهان

rana.7

عضو جدید
دوستان من زبان مرکز معماری و کار کردم اما وقتی تست سالهای پیشو میزنم با اینکه زبانم بد نیست اما نمیتونم سوالارو جواب بدم شما چیکار می کنید ؟ چی میخونید؟

النازا

عضو جدید
:confused:بچه ها شما چقدر مروراتون طول میکشه؟ من کتابای گلابچی رو مهمه رو علامت زدم ولی برا مرور زیاد طول میکشه

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوال
جزوه متدین گفته گنبد خرقان دوپوش نیمه گسسته .اما کتاب پیرنیا ص 175 نوشته دو پوسته گسسته. کدومش درسته؟:)

saeide26

عضو جدید
تو کتاب ساسان مرادی گفته: برای پرهیز از تابش خورشید در مناطق گرم و خشک ؛ حتا المقدور گذرها و معابر؛ شرقی و غربی احداث میشوند.

در مناطق سردسیر معابر شمالی و جنوبی اند تا برف و یخ موجود در معابر با تابش خورشید آب شود. در معابر شرقی غربی به دلیل ایجاد سایه در معبر در طول روز برف و یخ معابر در ماه های زیادی از فصول سرد سال در معبر باقی میماند.
این بحث تو کتاب تنظیم شرایط محیطی قیابکلو صفحه 107 اومده

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 59ازمون امروز ایوان:
بهترین نوع عایق در بناهای مسکونی مناطق گرم..........
1) یک لایه عایق نزدیک سطح داخلی و یک لایه مصالح سنگین در قسمت خارجی
2)یک لایه عایق نزدیک سطح خارجی و یک لایه مصالح سنگین در قسمت داخلی
3)یک لایه عایق نزدیک سطح خارجی و یک لایه مصالح سبک در قسمت داخلی
4)یک لایه عایق در قسمت میانی و 2 لایه دیوار با مصالح سنگین در طرفین
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب این سوال تو پاسخ نامه چی زده بود ؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
در قسمت پوسته های آنتی کلاستیک ، هایپار - پوسته شبه هذلولیه یا سهموی هذلولی ؟؟؟
کسی میتونه بیشتر راجه به آنتی کلاستیک ها توضیح بده ؟؟

عکس از ته کتاب سازه پارچه ای کششی
Photo5484.jpgPhoto5485.jpg

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.