قبول شدگان آزمون امور مالیاتی میشه بیایید؟!

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نتایج آزمون امور مالیاتی اومده و خدارو شکر منم جزء قبول شده ها هستم:cool: تو اینجا کسی قبول شده؟
آیا کسی دوست و آشنایی نداشته که سالهای پیش شرکت کرده باشه و بدونه مصاحبه اش چه جوریه؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
منم قبول نشدم البته نخونده بودمو همینجوری رفتم امتحان دادم واسه همین ناراحت نیستم بهتون تبریک میگم از این سایت
[h=2]پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱[/h] میتونین با بچه هایی که قبول شدن تبادل اطلاعات کنین راستی بعد از مصاحبه هم حتما بیاین بگین چیکار کردین:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم قبول نشدم البته نخونده بودمو همینجوری رفتم امتحان دادم واسه همین ناراحت نیستم بهتون تبریک میگم از این سایت
پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱

میتونین با بچه هایی که قبول شدن تبادل اطلاعات کنین راستی بعد از مصاحبه هم حتما بیاین بگین چیکار کردین:
ممنون،ایشالا یه جای بهتر...
این سایتم قبلاً رفتم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد!
چشم میگم تو مصاحبه چی پرسیدن. برام دعا کنید قبول بشم.

nedashiva

کاربر بیش فعال
ممنون،ایشالا یه جای بهتر...
این سایتم قبلاً رفتم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد!
چشم میگم تو مصاحبه چی پرسیدن. برام دعا کنید قبول بشم.

فک کنم یسری چیزای اعتقادی میپرسن اینکه کفن چندقسمته و یه همچین چیزاییی واینکه از فیسبوک ازت میپرسن
و احتمالا سوالای تخصصی

بهتره خودتو واقعا اماده کنی که بعد نخوان بهونه دربیارن که احتمال 90 درصد بهونهاشون زیاده.... نمیخوام ناامیدت کنم ولی چون پارتی بازی زیاده پس با دست پر برو جلو

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم یسری چیزای اعتقادی میپرسن اینکه کفن چندقسمته و یه همچین چیزاییی واینکه از فیسبوک ازت میپرسن
و احتمالا سوالای تخصصی

بهتره خودتو واقعا اماده کنی که بعد نخوان بهونه دربیارن که احتمال 90 درصد بهونهاشون زیاده.... نمیخوام ناامیدت کنم ولی چون پارتی بازی زیاده پس با دست پر برو جلو
;)...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
و احتمالا سوالای تخصصی

:surprised:......... از فیس بوک چی میپرسن؟!!