قاتل آزاد شده خاله و دختر خاله اش را کشت

Elaheh.1

عضو جدید
روزنامه ایران
روز 17 خردادماه سال جاری همسایه های مادر و دختر در سرخس با پلیس تماس گرفتند و از گمشدن مرموز آنها خبر دادند. این زن همسایه به مأموران پلیس گفت: در همسایگی ما زنی 60 ساله و دختر جوانش زندگی می کنند که چند روزی می شود از خانه بیرون نیامده اند و نگران غیبت طولانی آنها هستیم. این ادعاها مأموران وارد این خانه مرموز شدند و خود را در برابر صحنه ای هولناک دیدند، مادر و دختر هر دو قربانی توطئه ای شوم شده و از پای درآمده بودند. تحقیقات میدانی نشان داد که عامل جنایت با قربانیان آشنایی داشته و بدون هیچ مقاومتی از سوی مادر و دختر دانشجو وارد قتلگاه شده و به اجرای نقشه بی رحمانه اش دست زده است.
با همین فرضیه کارآگاهان تحقیق های خود را روی آشنایان مادر و دختر متمرکز کردند و دریافتند پسرخاله این پیرزن که به خاطر قتل در زندان وکیل آباد مشهد به سر می برد با مرخصی از آنجا بیرون آمده و دیده شده است به خانه مادر و دختر رفته بود و از سوی دیگر پسر خانواده که معتاد بود نیز مدنظر گرفته شد.

ابتدا پسر خانواده تحت بازجویی قرار گرفت و ادعا کرد به خاطر مصرف موادمخدر با خانواده اش درگیر شده و از سالها پیش خانه را ترک کرده است.
کارآگاهان در تحقیق از این پسر افیونی دیدند که وی نمی توانسته قاتل مادر و خواهرش باشد و این در حالی بود که تحقیق از همسایه های قربانیان کلید این معما را در اختیار تیم تحقیق قرار داد. یکی از همسایه ها به مأموران گفت: چندی پیش زن همسایه به خانه ما آمد و از من کمی زردچوبه خواست. به وی گفتم ساعت 11 شب است! می خواهی شام درست کنی؟
وی گفت: مهمانی دارم که از مدت ها پیش به خاطر قتل در زندان است و حالا به مرخصی آمده و می خواهم برایش شام خوبی درست کنم. ادعای این زن همسایه سرنخ اصلی قاتل را در اختیار مأموران قرار داد و این جوان 29 ساله تحت تعقیب قرار گرفت. حمیدرضا وقتی در مراسم تدفین مادر و دختر در قبرستان بود، شناسایی و از سوی پلیس به دام افتاد. این مرد پذیرفت که شام آخر را نزد قربانیان بوده و وقتی می شنود خاله اش اصرار دارد تا با دختر دانشجوی وی ازدواج کند از کوره در رفته و دست به جنایت زده است.

گفت و گو با قاتل


چند سال دارید؟
29 ساله ام.

چه جرمی داشتی؟
قتل.

چطور و کجا؟
بچه بودم که پدر و مادرم به اتهام مواد مخدر دستگیر شدند و به زندان افتادند که البته الآن هر دو دیگر زنده نیستند. تا کلاس اول ابتدایی درس خواندم و بعد برای امرار معاش درس را رها و سراغ کار رفتم. 10 سال پیش با دختری آشنا شدم که فکر می کردم همسر آرزوهایم است و به وی علاقه مند شدم. یک سال از آشنایی ما می گذشت که مردی مزاحم نامزدم شد. آن زمان غیرتی شدم و این مرد مزاحم را کشتم.

چند ساله زندان هستی؟
9 سال بدون هیچ مرخصی در زندان وکیل آباد مشهد زندانی بودم.

کی آزاد شدی؟
8 ماه پیش با وثیقه آزاد شدم.

اعتیاد داری؟
نه! به هیچ مخدری اعتیاد ندارم و قرار بود با همان دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم.

چرا دخترخاله ات و دخترش را کشتی؟
اصرار داشت با دخترش ازدواج کنم.

ازدواج نمی کردی، چرا آنها را کشتی؟
نمی دانم چطور اتفاق افتاد. از کار خودم پشیمانم.

از روز حادثه بگو؟
روز 11 خرداد از مشهد به سرخس رفتم و شام در خانه آنها مهمان بودم. پس از شام دخترخاله ام اصرار کرد که با دخترش ازدواج کنم. اما من نامزد داشتم و تمایلی به ازدواج با این دختر نداشتم. با وی جر و بحث کردم و او سیلی محکمی به گوشم زد. من از کوره در رفتم و خاله ام را به قتل رساندم.
می خواستم از خانه بیرون بروم که دخترش وارد شد و با دیدن جسد مادرش شروع به داد و فریاد کرد. من نیز وی را هل دادم و سپس او را به قتل رساندم.

با جنازه ها چه کردی؟
تا بعدازظهر روز بعد آنجا ماندم سپس اجساد را رها و در خانه را قفل کردم و به پمپ بنزین خروجی شهر سرخس رفتم.
کلید خانه دخترخاله ام را به گوشه ای پرت کردم و با خودروی سمند به مشهد برگشتم.

سر مزار آنها دستگیر شدی، آنجا چه می کردی؟
پس از قتل دچار عذاب وجدان شدم. وقتی فهمیدم جسد دخترخاله و دخترش را به پزشکی قانونی مشهد برده اند خودم دست به کار شدم و همه کارهای پزشکی قانونی و ترخیص جنازه ها را انجام دادم.

پس از تحویل جنازه ها در بهشت رضا به همراه جنازه ها به سرخس رفتم. خیلی از کاری که کرده بودم پشیمان بودم. سرانجام در قبرستان وقتی که مشغول دفن جنازه ها بودیم مأموران من را دستگیر کردند.

 

Similar threads

بالا