فواید حجاب!

mhmdrzkbr

عضو جدید
چطور روشون شده زن ها رو با یه کالای خوراکی مقایسه کنن.لابد منم که یه دختر زیبا میبینم خوشم میاد اون مگسه ام.خدا شفا بده. . . . خدا کنه اینو متوجه شن (شین) که تعارض و مزاحمت با ازادی و لذت تفاوت داره.

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
چطور روشون شده زن ها رو با یه کالای خوراکی مقایسه کنن.خدا شفا بده. . . .

با سلام و تشكر از استارتر
1- در مثال مناقشه نيست
2- اين مثال و تصوير خيلي قديميه و تو كشورهاي عربي هم كاربرد داره
3- حجاب ممنوعيت نيست، مصونيته، اين مهمتر از اين عكس بود
4- همه مردها مگس نيستند و بايد تمايز قائل شد و گفته بشه كه تنها انسهانهاي مريض به دنبال اين موضوعات هستند(البته شرايطي كه بعضي خانمها ايجاد ميكنند دامن آقايان پاك رو هم ميگيره، اينم به اين معني نيست كه همه خانمها مشكل دارن و خانمها و آقايان پاك در اكثريت هستن)
ياحق

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خيلي مسخره است، اين يه جور توهين به شعور آدماست
البته اين نكته هم وجود داره كه بعضي موقع آدم ها پست تر از مگس مي شن ولي همون آدما هم به موقعش همچين فيلسوف مي شن كه نمي توني بهشون بگي بالا چشتون ابروئه!!! 
در كل اينطوري وضع حجاب درست نمي شه 

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و تشكر از استارتر
1- در مثال مناقشه نيست
2- اين مثال و تصوير خيلي قديميه و تو كشورهاي عربي هم كاربرد داره
3- حجاب ممنوعيت نيست، مصونيته، اين مهمتر از اين عكس بود
4- همه مردها مگس نيستند و بايد تمايز قائل شد و گفته بشه كه تنها انسهانهاي مريض به دنبال اين موضوعات هستند(البته شرايطي كه بعضي خانمها ايجاد ميكنند دامن آقايان پاك رو هم ميگيره، اينم به اين معني نيست كه همه خانمها مشكل دارن و خانمها و آقايان پاك در اكثريت هستن)
ياحق

حجاب مصونیت نیست ، بلکه ممنوعیتی واسه مرداست !!

mhmdrzkbr

عضو جدید
فلاني عين شير جنگل ميمونه يعني وحشيه؟!!!

شیر یه موجود زنده و بقول شما سلطان جنگله ولی وقتی زنهای عزیزو بشکل شکلات نشون دادن . . . . من که صفت خوبی تو شکلات جز در عوض پول خریده شدن و خورده شدن نمیبینم. . . .

JavadMessi

مدیر بازنشسته
شیر یه موجود زنده و بقول شما سلطان جنگله ولی وقتی زنهای عزیزو بشکل شکلات نشون دادن . . . . من که صفت خوبی تو شکلات جز در عوض پول خریده شدن و خورده شدن نمیبینم. . . .
گرچه يكم با اين نوع فرهنگسازيها مشكل دارم اونم نه به خاطر خودش بلكه به خاطر تاثيري كه روي ملت مثلا اكثرا با سواد و متعصب ما ميگذاره!
فكر كنم منظور عكس صرفا پوشش اون شكلات باشه و منظور از مگس هم افراد لاخواهر و مادر:دي
منظور از شير بودن شجاع بودن اون فرده در واقع وجه شبه مثال شجاعت شير نه چيز ديگه اي همانطور كه در بالا وجه شبه مصونيت است نه چيز ديگه اي:gol:

mhmdrzkbr

عضو جدید
گرچه يكم با اين نوع فرهنگسازيها مشكل دارم اونم نه به خاطر خودش بلكه به خاطر تاثيري كه روي ملت مثلا اكثرا با سواد و متعصب ما ميگذاره!
فكر كنم منظور عكس صرفا پوشش اون شكلات باشه و منظور از مگس هم افراد لاخواهر و مادر:دي
منظور از شير بودن شجاع بودن اون فرده در واقع وجه شبه مثال شجاعت شير نه چيز ديگه اي همانطور كه در بالا وجه شبه مصونيت است نه چيز ديگه اي:gol:

شما درست میفرمایید.:biggrin:

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
حجاب مصونیت نیست ، بلکه ممنوعیتی واسه مرداست !!

چه ممنوعيتي براي مردان؟!براي هرزگي برخي از مردان با قلبهاي مريض؟!
حجاب مصونيتي است براي زنان، هم از جنبه معنوي و هم از جنبه فيزيكي و مصونيتي بهتر وبيشتر براي مردان براي سلامت اخلاقي

zakari

عضو جدید

آخه برادر من شیر کجا و آبنبات کجاااااا؟؟؟!!!در کل مثال خوبی نیست ... میخواسه ارزشمندی چیزی رو بگه زده برعکس بی ارزشش کرده....شما که بهتر از من میدونین تو تبلیغات باید به عقبه ذهنی عموم جامعه هم دقت کرد

JavadMessi

مدیر بازنشسته
آخه برادر من شیر کجا و آبنبات کجاااااا؟؟؟!!!در کل مثال خوبی نیست ... میخواسه ارزشمندی چیزی رو بگه زده برعکس بی ارزشش کرده....شما که بهتر از من میدونین تو تبلیغات باید به عقبه ذهنی عموم جامعه هم دقت کرد
مثال مثاله فرقي نميكنه شير باشه يا ...
مهم وجه شبه اونه كه اينجا اون پوششه شكلاته ولي شماهم مثل اكثر مردم فكر ميكنيد منظور خود شكلاته!!
براي همين ميگم يكم مشكل دارم با اين نوع فرهنگسازيها:gol:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
شما درست میفرمایید.:biggrin:
متقنترين و كوبنده ترين برهان و استدلالي كه تا به حال ديده ام اين جمله به علاوه اون شكلكه!!
گرچه بماند اون شكلك يك ساعت بعدش بهش اضافه شده

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکلات همونطور واسه خیلی ها شیرین و دوست داشتنیه , خانم ها هم هستند , خریدن و ........ کنار بذاریم میشه گفت آدم های مریض و معلوم الحال دقیقا سوسک اند (خانم و آقا هم نداره )
رفتار آدمها و شخصیتشون مثل جلد این شکلات ها راه را واسه سوسک ها باز می کنن

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ممنوعيتي براي مردان؟!براي هرزگي برخي از مردان با قلبهاي مريض؟!
حجاب مصونيتي است براي زنان، هم از جنبه معنوي و هم از جنبه فيزيكي و مصونيتي بهتر وبيشتر براي مردان براي سلامت اخلاقي

مگه پوست شکلات ممنوعیت واسه مگسا نیست ؟ خب اینم ممنوعیته واسه مردا !!

drippy*

عضو جدید

منم با شما کاملا موافقم
همیشه بهترین وقانع کننده ترین حرفا رو از شما شنیدم!
به نظر منم بهتر از اینا میشه فرهنگسازی کرد