عکس هایی از موجودات فضایی

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
بانو شريف وآقايان ابراهيم زاده واحساني با تشكر از مطالب زيباتون.اما عكسها رو بيشتر به انسانهاي ناقص شباهت داشت.جن رو قبول دارم اما آدم فضايي رو نه.

Mosy

عضو جدید

Mosy

عضو جدید
پست 34 را بدقت نگاه كنيد و ببينيد از نوشته هاي روي اين شي پرنده چيزي متوجه ميشيد.

بتازه گي از اين اجسام كه به گمان براي جاسوسي بكار ميرود زياد ديده شده

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست 34 را بدقت نگاه كنيد و ببينيد از نوشته هاي روي اين شي پرنده چيزي متوجه ميشيد.

بتازه گي از اين اجسام كه به گمان براي جاسوسي بكار ميرود زياد ديده شده
منبع شما از رويت اين اجسام اون هم براي جاسوسي چي و كي هست؟
سپاس

Mosy

عضو جدید
خدمت شما عرض كنم كه اين نظر شخصي بنده است و منبع خاصي نداره

با در نظر گرفتن اين مسله كه اين جسم به هيچ وجه از جو زمين به تنهايي عبور نكرده

پس بنابراين ساخت دست بشر يا ساخت غير زميني ها بوده و هر دو با در نظر گرفتن اندازه

و شكل فيزيكي آن و حركت در اين سطح چيزي جز جمع كردن اطلاعات نيست.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت شما عرض كنم كه اين نظر شخصي بنده است و منبع خاصي نداره

با در نظر گرفتن اين مسله كه اين جسم به هيچ وجه از جو زمين به تنهايي عبور نكرده

پس بنابراين ساخت دست بشر يا ساخت غير زميني ها بوده و هر دو با در نظر گرفتن اندازه

و شكل فيزيكي آن و حركت در اين سطح چيزي جز جمع كردن اطلاعات نيست.
نميخوام بگم فرازمينيه اما از كجا ميدونين به هيچ وجه از جو زمين عبور نكرده؟
و يك سوال ديگه اين عكس ها رو شما از كجا اوردين منبع رو بگين من مطالعه كنم بعد جواب بدم

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب با تشكر من لينك مزبور رو مطالعه كردم...
عزيز من مخصوصا توضيح عكسي كه شما قرار دادين خاطره يك فرد عادي هست...حتما ميدونين كه خيلي تقلب و...در اين زمينه زياده خيلي ها چنين عكس هايي رو ميسازن و... و ميان نشون ميدن و...ميگن اره ما اينو ديديم و انطوري حركت ميكرد و...من خودم شخصا به وجود موجودات فرازميني هوشمند معتقد هستم اما يك چنين وسيله اي اون هم در روز اون هم در اين فاصله از زمين!!!و با اين شكل ظاهري؟براي جاسوسي؟ من كه گمان نميكنم يك چنين چيزي براي مسايل جاسوسي در نظر گرفته شده باشه اين عكس اگر هم واقعي باشه چنين كاربردي نداره...مطمين باشين;)

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
mosy عزيز جواب شما د ر صفحه پيش داده شد !!!
بله اقاي علمدار قرار با موجودات فضايي سرگرميه خوبيه ولي براي اونا نه ما:)

eeslamy

عضو جدید
جهان آبستن حوادث عظیمی است. همانطور که در زمان فرعون ، پیشگوهای جن و انس از ظهور تحولات (بواسطه کتب الهی )مطلع شدند، و چند هزار نوزاد را قتل عام کردند تا با مکر خود نور الهی را خاموش کنند ، امروزه نیز اطلاعات وسیعی بین سر کردگان جن و انس به شکل مخفی در حال تبادل است!

سران جهان خوشحالند که با دنیای بزرگی از موجودات متنوع نامرئی بطور کاملا سری دوست شده و در ارتباط هستند . آنها به دو بهانه ترس مردم و انضباط جامعه بمنظور انحصار بهره مندی خویش ، اجازه نخواهند داد که عوام از نحوه ارتباط و تکنیکهای رویت این موجودات اطلاعی حاصل نمایند، ولی شیاطین جنگ طلب آنها غافلند که بازنده این ارتباط و بهره مندی سری، خودشان خواهند بود و یوم یحشرهم جمیعا یا معشر الجن قد استکثرتم من الانس و قال اولیاوهم من الانس ربنا استمتع بعضنا ببعض و بلغنا اجلنا الذی اجلت لنا قال النار مثواکم خالدین فیها الا ما شاء الله ان ربک حکیم علیم(انعام/128):

و روزی که همه را محشور می سازد ، (میگوید) ای جمعیت جن شما از انسان فزونی یافتید ، دوستان ایشان از انسانها می گویند پروردگارا هر یک از ما دو گروه ، از دیگری بهره (استفاده ) بردیم و به اجلی که برای ما مقرر داشتی رسیدیم. میگوید آتش جایگاه شماست ، جاودانه در آن خواهید ماند مگر آنچه رب حکیم و علیم بخواهد.
هل ینظرون الا ان تاتیهم الملائکه او یاتی ربک او یاتی بعض آیات ربک ، یوم یاتی بعض آیات ربک لا ینفع نفسا ایمانها لم تکن آمنت من قبل او کسبت فی ایمانها خیرا قل انتظروا انا منتظرون(انعام/158) :
آیا جز این انتظار دارند که ملائکه به سراغشان آیند، یا رب تو به سوی آنها بیاید، یا بعضی آیات پروردگارت بیاید؟ اما آنروز که بعضی از آیات پروردگارت تحقق پذیرد، ایمان آوردن افرادی که قبلا ایمان نیاورده اند،یا در ایمانشان خیری کسب نکرده اند، سودی به حالشان نخواهد داشت. بگو انتظار بکشید ! ما هم انتظار می کشیم.

چند درصد احتمال می رود آنچه درباره
Little Alien ، Extra Terrestrial Vehicles ، Unidentified Flying Objects، Area 51

و گزارشاتی که در
Department of Naval Intelligence
طبقه بندی شده واقعیت داشته باشند؟ آیا آنچه درباره غولها ،عفریتها ، پری ها و کلا جانداران نامرئی (جنیان )گفته می شود و نیز هزاران هزار عکس ، وبسایت و وبلاگهای جهانی در این زمینه واقعیت دارد؟ چرا تصاویر غربی همان موجودات چشم الفی را نشان می دهند که دانشمندان قدیم اسلامی از آن سخن گفته اند؟ چرا دولتها از آشکار کردن حقایقی که قرآن به صراحت در 1429 سال پیش پرده برداشته ، خودداری می کنند؟
ادامه در www.mavaraha.blogsky.com

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
بانو شريف وآقايان ابراهيم زاده واحساني با تشكر از مطالب زيباتون.اما عكسها رو بيشتر به انسانهاي ناقص شباهت داشت.جن رو قبول دارم اما آدم فضايي رو نه.
چرا قبول نداری آقا.ما خودمون مگه روی کره زمین نیستیم؟مگه کره زمین توی منظومه شمسی نیست؟مگه منظومه شمسی وسایر منظومه ها توفضا نیستند؟
بابا باور کنین اون موجودات عجیب و غریب فضایی با دوتا دست دراز و دوتاپای دراز ویه کله مسخره کوچولو که اگه بخوای تشبیهش کنی مثل یه نی قلیون راس راس شیلنگ تخته میندازه و راه میره سیاه داره وسفید داره و .... والله بالله خود ماییم!خوب چرا نباید قبول کنیم توی اینهمه کهکشان که کره زمین ما به اندازه یه اپسیلون توی بینهایت توش گم شده نباید موجودات دیگری وجود داشته باشن؟اگه روی خود کره زمین نگاه کنیم که نمیدونم چقدر تنوع زیستی داریم،و خدا رو شکر تا حالا که عاقل تر از آدمیزاد پیدا نشده_شاید یه روز بشه_آیا عاقلانه هست که فکر کنیم تمام نمونه های زیستی روی زمین هستند و هیچ جای دیگه همشکل و یا همسانشون نیست؟و یا موجودات دیگه که الزاما هم نباید از آدم باهوشتر یا کودن تر باشند؟البته این یک احتمال هست و همیشه هم یک احتمال هرچند کوچک میتونه واقعیت داشت باشه .نمیدونم بابا.گفتم یه کلمه هم بشنوید از بابا بزرگ!

bluechalenger

عضو جدید
به نظر من اگه با دید " احتمال " نگاه کنیم میشه وجود موجودات دیگه رو قبول کرد . وگرنه یک میلیارد سال پیش کی فکر میکرد روی یک کره مسل ( دکمه س 3 نقطه رو نمیدونم کدومه:razz:حیات بوجود بیاد . به نظر من اینا همش تصادفی بوده . البته تکامل پیدا کردن موجودات هم هست . بنظر شما احتمال جهش ژنتیک در یک میمون میتونه 1 در 1000,000,000باشه که انسان بوجود بیاد؟ اگه خدا همه چی رو در 7 روز بوجود آورد چرا چندین میلیون سال منتظر موند و اینهمه وقت بعد از دایناسورا انسان رو خلق کرد؟

البته اینا و کلی فکر دیگه که تو مغزمون حملشون میکنیم موضوع تاپیک رو عوض میکنه . ولی من فقط خواستم بگم امکان وجود چیزای دیگه هم وجود داره .

Setareh 729

عضو جدید
من یکی رو میشناسم که عضو ناساست یعنی دوست یکی از اشنایان.
ایشون می گفتن اصلآ ادم های فضایی تا به حال هیچ اثری از خودشون روی زمین نشون ندادن.

اما یه جایی از پروفسور هاوکینگ خوندم که نوشته بود.
امکان وجود داشتنشون زیاده اما قطعآ اندامشون متفاوته و از موادی که ما نیاز داریم بی نیاز هستن.

Hiddenboy

عضو جدید
سلام
من یک روز که در مسافرت بودیم و از سراشیبی پایین می آمدم ودر همین حین نیز دوربین موبایلم روشن بود و فیلم می گرفت که در یک لحظه نور عجیب وشدیدی همه جا را روشن کرد و من هیچ چیز نمی دیدم بعد از 2 ثانیه این نور از بین رفت.به نظر من چیزی جز یک شی فضایی نمی توانست این نور را ایجاد کند.
من فیلم این واقعه را دارم.

اريايي

عضو جدید
اين موجدات وجود دارند فقط چون انسان فقط خودشو تنها موجود مي دونه درك اين مسئله براش مشكله .. موجودات ساير كرات وجود دارند حالا يابه اين شكل يا شكل ديگه .. اينقدر ها هم تعجب نداره ... خدا رو نبايد دسته كم بگيريم..

رستا

عضو جدید
به نظر شما این شیئ های نورانی که گاهی در آسمان دیده میشوند واقعا فضایی هستند؟یا زمینیند؟پیشرفتهای آمریکا یا ...
  • به نظر شما این موجوداتی که در عکس صفحه ی 1 بود آیا قبل تر از انسان به وجود اومدن؟ ]]​

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیتونم قبول کنم که این موجودات به زمین وارد شدند ولی هیچ ارتباطی برقرار نکردند.یعنی لزومی نداره.اخه هدفشون چیه .؟/
اگر موجودی بتونه از یک سیاره دیگه به زمین برسه.مطوئن باشید که خیلی از ما باید باهوش تر باشه.چون ما نتونستیم اون ها را پیدا کنیم.ولی اون ها میتونند.

Venus_n

عضو جدید
چند وقت پیش یه جا خوندم که ماه می 2007 تو یه مزرعه تو مکزیک یه بچه فضایی پیدا شده ولی صاحب اونجا از ترس میکشتش عکسشو هم انداخته بود شبیه همینا بود و حالا دارن روی جسدش تحقیق میکنن :w10:
من فکر نمیکنم که این موجودات فضایی باشن همین طور که معتقدم به جز ما حتما تو این جهان پهناور موجودات زنده ی دیگه ای هم زندگی میکنن من فکر نمی کنم ما تنها ساکنان کیهان باشیم ...:w20:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
خیلی جالب اینه که همه عکس ها از مرده یا کشته شده ی آدم فضایی ها ثبت شده

جالب نیست ؟

بابا شما ها درس خوندین مهندسین

پیش خودتون فکر نکردین اصلا چرا ؟
چرا همه این عکسا یا فیلم هایی که از موجودات عجیب غریب یا جن و پری یا همین آدم فضایی ها وجود داره همشون از مردشونه ؟

من قدرت خدا رو منکر نمیشم

عقلم میگه حتما خدا میتونه موجوداتیو غیر از موجوداتی که رو کره زمین هستند رو خلق کنه
ولی اینا یه بازیه

آخرین ویرایش:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش بیان زمین یا ما بریم پیششون.خیلی دوست داشتنی ان.البته من فکرنمی کنم واقعی باشن.این همه انسانهامیرن فضا پس چراتابه حال همچین موجوداتی دیده نشدن؟؟؟؟