علت چشم چرانی در مردان چیست؟

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از دید منفی نگاه نکنیم؛زیرا این طرز نگاه مابه اینکه مردان در نگاهشان

شهوت است منصفانه نیست.

این همان نیروی جاذبه است و به خوبی به لحاظ علمی قابل اثبات است.

و شاید چون غریزی است بخشی از آن قابل قبول است.

شاید هم القای شدید این جملات است که زنها ابزار جنسی هستند

و چه خوب است که زنهااز این ادبیات استفاده نکنند.

آخرین ویرایش:

uve

عضو جدید
.................نه این واقعیت قضیش فرق داره با بقیه...نمیگیری چرا؟؟....چیزی که عیان است چه حاجت به بیان اسه این قضیه....:Dا
آخه خودتون که میگید.........این کار هم یه قانون هست و هم یه واقعیت تلخ اجتماعی که ازش هزار برداشت میشه کرد......اولیش هم سلب آزادیه.....اونوقت میشیم افغانستان2

Z.ANSARI

کاربر فعال
.................نه این واقعیت قضیش فرق داره با بقیه...نمیگیری چرا؟؟....چیزی که عیان است چه حاجت به بیان اسه این قضیه....:Dا

چی رو میگید الآن.....خوب من گیج شدم.....دیگه نمیدونم جواب کی رو دارم چی میدم......ببخشید......ولی خوب درست گفتم دیگه.......کجاش اشتباهه؟؟؟

• Like
واکنش ها: uve

Z.ANSARI

کاربر فعال
از دید منفی نگاه نکنیم؛زیرا این طرز نگاه مابه اینکه مردان در نگاهشان

شهوت است منصفانه نیست.

این همان نیروی جاذبه است و به خوبی به لحاظ علمی قابل اثبات است.

و شاید چون غریزی است بخشی از آن قابل قبول است.

شاید هم القای شدید این جملات است که زنها ابزار جنسی هستند

و چه خوب است که زنهااز این ادبیات استفاده نکنند.

کاملا موافقم.......

Gharib madineh

عضو جدید
اقا شماها چا اینجورین بحث میکنید..... تا جایی که من دیدم دخترا کم چشم چرونی نمیکنن.....کافیه یه پسر خوشتیپ یا خوش هیکل ببینن..... بعضا از پسرا بیشتر کنکاو میشن...... ولی خب مشخصا چرا چشم چرونی پسرا بیشتره، چون دخترا اساسا زیبایی بیشتری دارن و بیشتر به خودشون میرسن مخصوصا تو این دور و زمونه....... برا همینه که رو حجاب دخترا مانور داده میشه وگرنه از لحاظ اسلامی پسری که از لحاظ پوشش رعایت نکنه همون قدر که به گناه کمک کنه، مقصره.........
موفق باشین

Z.ANSARI

کاربر فعال
اقا شماها چا اینجورین بحث میکنید..... تا جایی که من دیدم دخترا کم چشم چرونی نمیکنن.....کافیه یه پسر خوشتیپ یا خوش هیکل ببینن..... بعضا از پسرا بیشتر کنکاو میشن...... ولی خب مشخصا چرا چشم چرونی پسرا بیشتره، چون دخترا اساسا زیبایی بیشتری دارن و بیشتر به خودشون میرسن مخصوصا تو این دور و زمونه....... برا همینه که رو حجاب دخترا مانور داده میشه وگرنه از لحاظ اسلامی پسری که از لحاظ پوشش رعایت نکنه همون قدر که به گناه کمک کنه، مقصره.........
موفق باشین

ممنون......ولی اینو که اول از همه گفتیم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چن تا جمله میگم تو رو خدا به مغذ حرفم توجه کنید
لطفا لطفا لطفا توی هر تاپیکی در مورد موضوع همون تاپیک حرف بزنید
اگر گفته دلایل چشم چرانیه مردا نیاید بگید مقصر خامها هستن که بد لباس میپوشن
اگه تو تاپیک دیگه موضوع ساپورته نیاید بگید مردا بیجا میکنن نگاه میکنن.
نیاید از حقوق بشر و ازادی و حقوق زن و مرد و عرب سوسمار خور و اروپاییه فلان و هزار تا چیز بیربط و خنده دار دیگه بگید

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که .... الان بحث این موضوع اصلا مطرح نیست که من یا شما احساس امنیت کنیم......بحث سر اینه که بیش از نیمی از ایران این کار رو به معنی سلب آزادی میدونن......اینجوری به جای اینکه یه مشکل رو حل کنید تازه یه مشکل بزرگتر بوجود اوردید....که حتی ممکنه غیرقابل جبران باشه

اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم حالا حالاها چیزی تغییر نمیکنه قانون باعث سلب آزادی نمیشه قانون خودش باعث تضمین آزادیه مهم نیست نظر افرادی که خودشون باعث صلب آزادی بقیه میشن جلب کنیم اونا خودشون مخل آزادیه بقین چطور میتونن از سلب آزادی حرف بزنن؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چن تا جمله میگم تو رو خدا به مغذ حرفم توجه کنید
لطفا لطفا لطفا توی هر تاپیکی در مورد موضوع همون تاپیک حرف بزنید
اگر گفته دلایل چشم چرانیه مردا نیاید بگید مقصر خامها هستن که بد لباس میپوشن
اگه تو تاپیک دیگه موضوع ساپورته نیاید بگید مردا بیجا میکنن نگاه میکنن.
نیاید از حقوق بشر و ازادی و حقوق زن و مرد و عرب سوسمار خور و اروپاییه فلان و هزار تا چیز بیربط و خنده دار دیگه بگید
مغز نه مغذ جناب مهندس.

Z.ANSARI

کاربر فعال
اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم حالا حالاها چیزی تغییر نمیکنه قانون باعث سلب آزادی نمیشه قانون خودش باعث تضمین آزادیه مهم نیست نظر افرادی که خودشون باعث صلب آزادی بقیه میشن جلب کنیم اونا خودشون مخل آزادیه بقین چطور میتونن از سلب آزادی حرف بزنن؟

منم اصلا با طرز فکرشون موافق نیستم.......ولی این چیزیه که الآن وجود داره....ما ک نمیتونیم از واقعیت های اجتماع خودمون چشم پوشی کنیم......چون نظرمون متفاوته.........ولی میتونم با عقل و منطق براشون توضیح بدیم.....اجرای قانون در این مورد نباید با زور و اجبار باشه.......باید به خواست خود مردم باشه

غزل ناز

عضو جدید
مردا همشون هیزن چه بخوایم چه نخوایم
ولی بعضیا واقعا بد و افتضاح لباس میپوشن.اینم درست نیست.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت این است که اکثریت مردان به دنبال زنی هستند که شخصیتی قوی با سیستم ارزشی خوب باشند. البته دوست دارند که زنانی که لباس‌های باز و برانگیزاننده می‌پوشند را هم چشم‌چرانی کنند اما هیچوقت همچنین زنی را بعنوان شریک زندگی خود انتخاب نمی‌کنند، آن زن برای آنها فقط یک ابزار برای تخیلات جنسی است.

قبول دارم ;)
زنی که متین و موقر لباس می‌پوشد و سعی نمی‌کند توجه مردی را به بدن خود جلب کند، اتوماتیک‌ وار احترام شگرفی برای خود بین مردان ایجاد می‌کند. برای مردان بودن در کنار چنین زنی همواره توام با آرامش است.

مردان احترام عمیقی برای زنان قائل هستند، بالاخره همه آنها با مادر و خواهر خود حس پیوستگی عمیقی دارند. همه مردان به طور ذاتی به دنبال یک زن ساده، بی‌آلایش، موقر و محترم هستند که بتواند همراه زندگی آنها باشد. و درست نیست که بگوییم همه مردها زنان را ابزارهای جنسی می‌بینند.

اینم قبول دارم...
زنی که زیبایی اندیشه نداشته باشد زیبایی بدنش را به نمایش می گزارد(دکتر علی شریعتی)

اینم که خیلی قبول دارم
درسته هیچ کدوم اشتباه نیست...;)

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت این است که اکثریت مردان به دنبال زنی هستند که شخصیتی قوی با سیستم ارزشی خوب باشند. البته دوست دارند که زنانی که لباس‌های باز و برانگیزاننده می‌پوشند را هم چشم‌چرانی کنند اما هیچوقت همچنین زنی را بعنوان شریک زندگی خود انتخاب نمی‌کنند، آن زن برای آنها فقط یک ابزار برای تخیلات جنسی است.

قبول دارم ;)
زنی که متین و موقر لباس می‌پوشد و سعی نمی‌کند توجه مردی را به بدن خود جلب کند، اتوماتیک‌ وار احترام شگرفی برای خود بین مردان ایجاد می‌کند. برای مردان بودن در کنار چنین زنی همواره توام با آرامش است.

مردان احترام عمیقی برای زنان قائل هستند، بالاخره همه آنها با مادر و خواهر خود حس پیوستگی عمیقی دارند. همه مردان به طور ذاتی به دنبال یک زن ساده، بی‌آلایش، موقر و محترم هستند که بتواند همراه زندگی آنها باشد. و درست نیست که بگوییم همه مردها زنان را ابزارهای جنسی می‌بینند.

اینم قبول دارم...
زنی که زیبایی اندیشه نداشته باشد زیبایی بدنش را به نمایش می گزارد(دکتر علی شریعتی)

اینم که خیلی قبول دارم
درسته هیچ کدوم اشتباه نیست...;)

;)پیروز باشید

BEKco

عضو جدید
از طرفی لذت جنسی فقط باید در خانواده باشد تا جامعه سالم باشد .
از طرفی اگر سن ازدواج تاخیر بیفتد خانواده ای وجود ندارد تا مسائل جنسی به جامعه کشیده نشود .
بنابراین وقتی در جامعه ای تقوی مبنا نباشد ، به ازدواج بها داده نمیشود و بانوان خود نمایی و آقایان چشم چرانی میکنند . معنی این حرف صدور مجوز نیست بلکه بیان واقعیت است و البته هر کس تقوی ورزد خدا برای او راههایی باز میکند که گمان آن راه را هم نمیکرده .
این آیه قرآن و وعده الهی است .
ممکن است کسی بگوید پس چرا در دنیا اینقدر چشج جران نیستند .
مثالی میزنم . شما ممکن است در یک ساختمان خوبی زندگی کنید و از آن ساختمان خوشتان بیاید . یک بار برین جایی و یه ساختمان خیلی مجللتر از آنکه شما در آن زندگی میکنید ببینید . وقتی بیایین منزلتان دیگر آن دید گذشته را نسبت به منزلتان ندارید.
مثال دیگر بنده علاقمند کوهم . در هر فرصتی به کوههای تهران (توچال ) نگاه میکنم . اما گاهی که منطقه لار میروم(جاده هراز ، کوهپایه دماوند) آن کوههای مرتفع را میبینم وقتی بر میگردم حداقل یکی دو روز کوه توچال تهران آن جذابیت را ندارد.
در دنیا چون اعتقاد ما را نسبت به محدودیت مسائل جنسی ندارند و آنقدر دیده اند که زنان خیابان در چشمشان نمی آید اما مفهوم این حرف این نیست که مردم دنیا دیگر به مسائل جنسی اهمیت نمیدهند . بلکه خبرهایی که هر روز میرسد و مسائلی که هر روز در اینترنت میبینیم نشان میدهد هر روز در مرداب بیشتر فرو میروند .

niki kiyani

عضو جدید
اگه دخترا با لباسای ساده تر تو اجتماع ظاهر بشن...پسرا هم کمتر حریص میشن واسه زیبا کردن خودشون!
ولی اینم هست که خدا تو خلقت جنس مونث چیزی گذاشته که جنس مخالفش رو به سمت خودش جذب کنه!

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی اقایون بیماری فکری دارن کلا تعطیلا
اما بعضی وقتا طرز لباس پوشیدن خانم ها برای خود خانم ها هم جلب توجه می کنه چه برسه به اقایون

l-mohajeri

عضو جدید
افرینش مرد اینطوری بوده ولی بعضیها واقعا نگاههاشون غرض داره..براشونم پوشش زن هیچ فرقی نداره..نگاه کردن عادتشونه..ولی گاهی هم پوشش زنها طوری هست که واقعا جلب توجه میکنه...

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظر من هرچند پوشش خانما بسیار تاثیر داره..

اما یه عده واقعا طرف هر کی باشه هر چی پوشیده باشه....سن و سال و اینام خیلی اثر نداره ...آرایش صورت هم تاثیر آنچنان نداره
بابا
چشمه عین فانوس دریایی ..->قبل از اینکه برسی و از جلوش رد شی داره رصدت می کنه....->از جلوش رد می شی..->ادامه داره-->رد شدی از جلوش داری دور میشه
دوربین مدار بسته چشماش هنوز داره دنبال می کنه!!!!! بارها این سنگینی نگاه رو خودم تجربه کردم !!
اینا مریضن بنظرمن!!!
هرچند به هیچ عنوان نمیشه مارک زد به همه ..

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل چشم چرانی مردها خیلی چیزاس....
بعضیا ذاتن کنجکاون:cool:اینا حتی اگه یک نفرو نبینن دفت کنید نبینن ....بازم کار خودشونو میکنن
یکی از دلایلش عرضه ی بالاست ...وقتی عرضه بالا باشه تقاضا هم بالا میره
یکی از دلایلش کمبوده....یک نفر وقتی از جانب خانواده محدود بشه به محض اینکه این فشار کمی کمتر بشه دست از پا نمیشناسه و .... حتی اگر ازدواج کرده باشه.....
بعضیا هم که چون عادت به اینکار کردن....و فقط زنها تو چشمشون شبیه عروسکن و فک نمیکنن که میشه زنارو به چشم دیگه ای هم دید....

22sayeh

عضو جدید
هر فردی جدا از جنسیت باید واسه ی افکار و اعمال اخلاقی که با وجدان سازگار ه ارزش قائل شه الان هر فردی فقط به ظاهر خودش میرسه دیگه تقریبا پرورش کمالات و رفع نقایص اخلاقی جزوه اخرین اولویت های ادمها شده خوب معلومه با این وضع هر فردی که طبق این فاکتورها باشه توجه رو جلب میکنه چون شبیه همهس از محتوا تهی قالب و ظاهر براش مونده هر کسی باید از خودش شروع کنه به محتوای خودش برسه تا ارزشگزاریش از ظاهرش به باطنش برسه تا اونوقت دیگران رو از دیدگاه جدید ببینه دیگه ظاهره بقیه براش مهم نباشه.

شهلای تنها

عضو جدید
آخه گناه ما چیه که از اول این بی حجابی به قول بعضی ها تو خونواده و طایفه ما بوده.و هیچ کدوم هم به چشم و نیت بدی نگاه نکردن.من کاملا با این متن مخالفم.اصلا هم اینطور نیست.مردی که زاتن مشکل داشته باشه چه یه با حجاب چه یه بی حجاب ببینه چشم چرانیشو میکنه.من شخصا انجام دادم.اما نگاه مردا روی من تغییری نکرده

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه مردان به طور ذاتی به دنبال یک زن ساده، بی‌آلایش، موقر و محترم هستند که بتواند همراه زندگی آنها باشد. و درست نیست که بگوییم همه مردها زنان را ابزارهای جنسی می‌بینند.
:gol:

دو تا دیگه رو هم من اضافه می کنم: مهربان و منطقی

شهلای تنها

عضو جدید
بلا نسبت ها
چه زن چه مرد وقتی حیز بود دیگه هست کاریش نمیشه کرد
همون قدری که مرد چشم چرانه زنم داریم چشم چران
دلیل نمیشه بگیم فقط آقایون چشم چرانی میکنن
با تشکر از تمامی آقایون و خانومای محترم

violet71

عضو جدید
به نظر من دلیل چشم چرونی بعضی آقایون اینه که تو مخشون کردن حیا فقط باید از طرف خانوما باشه ، اونا هیچ محدودیت و مسئولیتی ندارن
به خودشون اجازه میدن تا جایی که امکانش هست به حریم شخصی یه دختر وارد یشن، اگه دختره حجاب درست حسابی نداشته باشه که فبها....
اما حرف اصلی من درمورد موقعیت هاییه که دختر خانوم قصد جلب توجه نداره، ولی چشم چرونی پسرا ادامه داره، فک کن مثلا داری تو دانشگاه راه میری یه باد وحشتناکی هم داره میاد چهارچنگولی مغنعه و مانتوت یا چادرت را گرفتی ....
اکثر پسرا تو این موقعیت چشمشون رو تو همینطوز ثابت میمونه، به این میگن چشم چرونی
کافیه یکی از دکمه های مانتوت باز شده باشه، آستین مانتو یکم بالا رفته باشه، اصلا اینا هیچی ، کافیه مثلا تو اتوبوس خوابت ببره یا دولا بشی بند کفشت را ببندی،....
خب انصاف داشته باشین تو رو خدا، ماهم آدمیم، منم بند کفشم باز میشه! منم ممکنه خسته باشم تو اتوبوس خوابم ببره! یه ذره هم شما پسرا باید خودتون را کنترل کنین،

میگن غریزه، برادر عزیزم همونقدر که شما غریزه داری به دخترا نگاه کنی دخترا هم غریزه دارن خودنمایی کنن!
پس اگه مدام میفرمایین وظیفه دختراس خودنمایی نکنن (که راست هم میگین من موافقم) تو هم وظیفه ته چشات را درویش کنی:cool: