عاقبت کسی که بهش خیانت میشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mosafere danesh

عضو جدید
سلام

میخوام بدونم کسی که خیانت میبینه عاقبتش چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی آیندش به خاطر اعتمادی که از دست داده خراب میشه؟؟؟؟؟؟

یعنی تا ابد نتها می مونه؟؟؟؟؟؟

چطوری میتونه خودشو از این شرایط نجات بده؟؟؟؟؟؟

آیا آینده ی خوبی در انتظارشه؟؟؟؟؟؟

Ned_Anathema

عضو جدید
سلام

بايد ذهنتو پاك كني مي دونم سخته ولي بايد يه مقطعي از زمانو از زندگيت حذف كني
اگه رويه زندگيتو عوض كني اره كه اينده خوبي داري

mosafere danesh

عضو جدید
من اسمتم نمي دونم دخمل جونم ولي اين راهي كه تو داري ميري......
تا زماني كه خودتو بدبخت و مورد خيانت واقع شده ببيني وضع همينه مردم تورو همونطور ميبينن كه نشون ميدي
الان چرا گريه مي كني؟

پس چیکار کنم
خو یادم نمیره بدیا و اذیتاشو:cry:

Ned_Anathema

عضو جدید
پس چیکار کنم
خو یادم نمیره بدیا و اذیتاشو:cry:
توي ذهنت بكش اونو مدام بهش فكر نكن
تو تمام ذهنت اونه
اون تموم شد رفت ببين اجبار خوب نيست ولي بايد خودت رو مجبور كني فراموشش كني و اينده تو بسازي
زياد بهش نفرين ميفرستي؟

real Crysis

اخراجی موقت
ببین مثل من باش دیوانه باش تا بتونی راحت زندگی کنی (اشتباه نکن منظور بدی ندارم فقط میگم بیخیال همه چی شو و راهتو برو)البته هنو تجربه خیانت نداشتم امید وارم که در اینده هم نداشته باشم.

mosafere danesh

عضو جدید
توي ذهنت بكش اونو مدام بهش فكر نكن
تو تمام ذهنت اونه
اون تموم شد رفت ببين اجبار خوب نيست ولي بايد خودت رو مجبور كني فراموشش كني و اينده تو بسازي
زياد بهش نفرين ميفرستي؟

آره ولی فقط میگم خداکنه اونم به همون سرنوشتی که واسه من ساخت دچار یشه:razz:

mosafere danesh

عضو جدید
ببین مثل من باش دیوانه باش تا بتونی راحت زندگی کنی (اشتباه نکن منظور بدی ندارم فقط میگم بیخیال همه چی شو و راهتو برو)البته هنو تجربه خیانت نداشتم امید وارم که در اینده هم نداشته باشم.

اگه دچار شده بودی که اینو نمیگفتی خب

که البته امیدوارم نشی:)

Ned_Anathema

عضو جدید
آره ولی فقط میگم خداکنه اونم به همون سرنوشتی که واسه من ساخت دچار یشه:razz:

رهاش كن ديگه.فكر كن اصلا وجود نداشته ديگه نفرينش نكن زماني كه تو دستت رو به سمت كسي ميگيري و نفرينش ميكني يه انگشت به سمت اونه و 4 انگشت به سمت خودت بي خيالش شو چون تمام اون موج منفي رو به سمت خودت ميفرستي

real Crysis

اخراجی موقت
اگه دچار شده بودی که اینو نمیگفتی خب

که البته امیدوارم نشی:)

برگرد و یه بار دیگه جمله منو بخون بعد خوب فکر کن. انوقت میبینی که بهترین کار همین بیخیال دنیا بودنه اینجوری میتونی ذهنتو در گیر مسال مهمتر از اون بکنی.

mosafere danesh

عضو جدید
برگرد و یه بار دیگه جمله منو بخون بعد خوب فکر کن. انوقت میبینی که بهترین کار همین بیخیال دنیا بودنه اینجوری میتونی ذهنتو در گیر مسال مهمتر از اون بکنی.

از اینکه نکشتمش عذاب وجدان شدید میگیرم گاهی

ذهنم این مدلی درگیر میشه نه اینکه یادش بیوفتم:razz:

mosafere danesh

عضو جدید
رهاش كن ديگه.فكر كن اصلا وجود نداشته ديگه نفرينش نكن زماني كه تو دستت رو به سمت كسي ميگيري و نفرينش ميكني يه انگشت به سمت اونه و 4 انگشت به سمت خودت بي خيالش شو چون تمام اون موج منفي رو به سمت خودت ميفرستي

پس بذار آخرین نفرینو کنم: الهی زنت هزار بار جلوی چشم خودت بهت خیانت کنه و نه راه پس داشته باشی و نه راه پیش و هرروز آرزوی مرگ کنی ح د :razz:

real Crysis

اخراجی موقت
پس بذار آخرین نفرینو کنم: الهی زنت هزار بار جلوی چشم خودت بهت خیانت کنه و نه راه پس داشته باشی و نه راه پیش و هرروز آرزوی مرگ کنی ح د :razz:

اوه اوه یکی بدو بدو بره اون کپسول اتیش نشانی رو بیاره این الا گر گرفته همه مارو میسوزونه.:biggrin:

real Crysis

اخراجی موقت
:razz:مگه به شما نفرین کردم؟!

نه برا عوض کردن جو ذهنی بود بعد دیدم حسابی عصبانی هستی این حرفو زدم اگه ناراحت شدی منو ببخش اگرم نمی بخشی ایراد نداره میتونی قیامت یقه منو بگیری بگی این به من بدهکاره باید بدهیشو بده من که هیچی ندارم اخرش خدا با عصبانیت میگه این یارو رو(خودمو میگم) بندازین جهنم بره پی کارش و شما رو هم میفرسته بهشت خوش باشین.

mosafere danesh

عضو جدید
نه برا عوض کردن جو ذهنی بود بعد دیدم حسابی عصبانی هستی این حرفو زدم اگه ناراحت شدی منو ببخش اگرم نمی بخشی ایراد نداره میتونی قیامت یقه منو بگیری بگی این به من بدهکاره باید بدهیشو بده من که هیچی ندارم اخرش خدا با عصبانیت میگه این یارو رو(خودمو میگم) بندازین جهنم بره پی کارش و شما رو هم میفرسته بهشت خوش باشین.

:eek:

FAMINE RIAN

عضو جدید
بستگی به شرایط داره گاهی وقت ها انسان از طرفی ضربه می خوره که خودش موقعیت ضربه و خیانیت رو ساخته و شخص سو استفاده کرده اما گاهی هم شخص بدون اینکه بخواد مورد خیانت قرار گرفته
حالا چند راه حل هست
اگه از اشتباه شخص استفاده شده شخص هم مقصره پس یکجانبه نباید نگاه کرد و اول رفتار شخص اصلاح شه بعد فکرش
اگرم طرف مقابل استفاده باید ذهن رو تغییر داد به سمتی که به ارامش بره چون در عدالت خدا شکی نیست و خدا وند حق کسی که حقش پایمال شده رو میگیره فقط در گذر زمان خواهی دید .
و چون با قصه خوردن چیزی درست نمیشه سعی کن فراموش کنی و انتظار نداشته باش فردا فراموش کرده باشی یه روند داره تا کاملا پاک شه و شجاعت تغییر رو داشته باش و هر چیزی که خاطراتش رو به یاد میاره از بین ببر اما به فکر انتقام نباش و بزار دلت پاک بمونه

امید وارم هرچه زود تر به ارامش برسید .

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اینی که الان داری نفرینش میکنی یه موقعی همه زندگیت بوده
اگه واقعا عاشقش بوده باشی هیچ وقت زبونت به بد و نفرین واسش برنمیگرده حالا اون هر کاری کرده باشه
اون خطا کرده تو نباید خودتو مثل اون کنی.
چون همه این نفرین ها و بدو بیراه ها و ... هیچ کسیو آروم نکرده و نمیکنه

به جای نفرین فقط واگذارش کن به خدا تا خدا متوجه اشتباهش کنه
از خدا بخواه فقط بهش بفهمونه که چه کار کرده و چی از دست داده
مطمئن باش وجدان ناراحتش بدتر از صد تا خیانت اذیتش میکنه

واسه خودت هم دعا کن که یکی بهتر از اون بیاد تو زندگیت
یه موقعی میاد که حکمت این اتفاق رو میفهمی و میبینی یه روزی میرسه که تو کار خدا و حکمتش میمونی و فقط با چشمای پر اشک میتونی بگی خدایا شکرت
بسپارش به خدا به حکمتشم شک نکن

F.H

عضو جدید
سلام

یه سوال بپرسم؟:redface:
دوستی بوده یا مزدوج شده بودین؟

mosafere danesh

عضو جدید
بستگی به شرایط داره گاهی وقت ها انسان از طرفی ضربه می خوره که خودش موقعیت ضربه و خیانیت رو ساخته و شخص سو استفاده کرده اما گاهی هم شخص بدون اینکه بخواد مورد خیانت قرار گرفته
حالا چند راه حل هست
اگه از اشتباه شخص استفاده شده شخص هم مقصره پس یکجانبه نباید نگاه کرد و اول رفتار شخص اصلاح شه بعد فکرش
اگرم طرف مقابل استفاده باید ذهن رو تغییر داد به سمتی که به ارامش بره چون در عدالت خدا شکی نیست و خدا وند حق کسی که حقش پایمال شده رو میگیره فقط در گذر زمان خواهی دید .
و چون با قصه خوردن چیزی درست نمیشه سعی کن فراموش کنی و انتظار نداشته باش فردا فراموش کرده باشی یه روند داره تا کاملا پاک شه و شجاعت تغییر رو داشته باش و هر چیزی که خاطراتش رو به یاد میاره از بین ببر اما به فکر انتقام نباش و بزار دلت پاک بمونه

امید وارم هرچه زود تر به ارامش برسید .

ممنونم:gol:

mosafere danesh

عضو جدید
اینی که الان داری نفرینش میکنی یه موقعی همه زندگیت بوده
اگه واقعا عاشقش بوده باشی هیچ وقت زبونت به بد و نفرین واسش برنمیگرده حالا اون هر کاری کرده باشه
اون خطا کرده تو نباید خودتو مثل اون کنی.
چون همه این نفرین ها و بدو بیراه ها و ... هیچ کسیو آروم نکرده و نمیکنه

به جای نفرین فقط واگذارش کن به خدا تا خدا متوجه اشتباهش کنه
از خدا بخواه فقط بهش بفهمونه که چه کار کرده و چی از دست داده
مطمئن باش وجدان ناراحتش بدتر از صد تا خیانت اذیتش میکنه

واسه خودت هم دعا کن که یکی بهتر از اون بیاد تو زندگیت
یه موقعی میاد که حکمت این اتفاق رو میفهمی و میبینی یه روزی میرسه که تو کار خدا و حکمتش میمونی و فقط با چشمای پر اشک میتونی بگی خدایا شکرت
بسپارش به خدا به حکمتشم شک نکن

ممنون:gol:

سلام

دقیقا منم چند وقته چنین سوالی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.