عاقبت ایرانی بودن....!!!!

like_moon_66

عضو جدید
چندی پیش برای تفریح به کشور تایلند رفته بودم ، اما امان از ایرانی بودن !!
اولین توصیه لیدر تور به من این بود : اینجا هر کسی به تو گفت کجایی هستی بگو ایتالیا !!
اولش خیلی به من برخورد تا روزی که برای تفریح به پارک کروکودیل تایلند رفتم و آنجا بین این همه کشور ، این همه زیان دنیا ، این همه آدم ‍‍!!!!!!!!!!! فقط با یک زبان تابلو تهدید آمیز نوشته بود !!
آن هم کشور عزیزمان ایران !!!!!!! براستی دلیل این مساله چیست که در کشوری مانند تایلند نیز ما ایرانیان شده ایم نشان دست این و آن ؟؟

منبع: یکی از وبلاگها​

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی

1- یکی از دوستان که مالزی می خونه یک دانشگاهشون کنفرانسی برگزار میکنه یکی از اساتید اونو مسول ثبت نام ایرانیا میکنه و میگه تا به حساب خودت هزینه اسکان رو واریز نکردن تایید نمیدی بهشون.

آخر سر یکی از استادای طرف که اونجا مقاله داشته شمارشو گیر میاره زنگی میزنه میگه منو ثبت نام کن، الان پول دم دستم نیست در اولین فرصت میریزم به حساب.
آخرشم پولو نمیده.
2- یکی از رفقا مقالشو میده به کنفرانس چینی و پذیرش میشه، بدون اینکه بره اونجا با دروغ و بدون هزینه کردن تاییدیه مقاله رو میگیره( اونام بهش اعتماد کردن)
3- یکی از رفقا میره آفریقای جنوبی تو ترکیه اول با دوز و کلک ( حالا دقیقش یادم نیست ) مجانی سوار هواپیما میشه تا دوربان، بعدشم اونجا دوباره با دوز و کلک ( که دقیقش یادم نیست مال 3 سال پیشه) میشه رئیس پنل و اسکان مجانی میگیره.

اگه 70 میلیونمون 150 میلیون میبود دیگه همین الان هیچ اعتباری برامون نمیموند. به دنیا دوز و کلک صادرات میکردیم

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
...ش دي رفتي تايلند
جاتون خالي ما رفته بوديم مالزي - سنگاپور
واقعا سنگاپور بهشت ...
شهر تمام برج ...
تايلند خيلي عقب افتاده هستش نسبت به سنگاپور حتي مالزي

farez eng

عضو جدید
مالزی

مالزی

کجاشو دیدی

1- یکی از دوستان که مالزی می خونه یک دانشگاهشون کنفرانسی برگزار میکنه یکی از اساتید اونو مسول ثبت نام ایرانیا میکنه و میگه تا به حساب خودت هزینه اسکان رو واریز نکردن تایید نمیدی بهشون.

آخر سر یکی از استادای طرف که اونجا مقاله داشته شمارشو گیر میاره زنگی میزنه میگه منو ثبت نام کن، الان پول دم دستم نیست در اولین فرصت میریزم به حساب.
آخرشم پولو نمیده.
2- یکی از رفقا مقالشو میده به کنفرانس چینی و پذیرش میشه، بدون اینکه بره اونجا با دروغ و بدون هزینه کردن تاییدیه مقاله رو میگیره( اونام بهش اعتماد کردن)
3- یکی از رفقا میره آفریقای جنوبی تو ترکیه اول با دوز و کلک ( حالا دقیقش یادم نیست ) مجانی سوار هواپیما میشه تا دوربان، بعدشم اونجا دوباره با دوز و کلک ( که دقیقش یادم نیست مال 3 سال پیشه) میشه رئیس پنل و اسکان مجانی میگیره.

اگه 70 میلیونمون 150 میلیون میبود دیگه همین الان هیچ اعتباری برامون نمیموند. به دنیا دوز و کلک صادرات میکردیم
چشمش .... خواست نره مالزي . بشينه تو مملکت خودمون درس بخونه:D

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من رفته بودم لبنان...
تو یه مغازه فست فود ناهار گرفتم با طرف کمی صمیمی شدم. ازش چند تا سوال کردم تا اینکه پرسید کجایی هستی؟ گفتم ایران.
گفت برو بیرون از مغازه ام!! داد زد سرم و پول غذارو پرت کرد تو خیابون!
هنوز هم وقتی یادم میاد بغض گلوم رو میگیره.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
:evil:نمیخواستم این رو بگم ولی ظاهرا باید گفت:
چند وقت پیش ما هم رفته بودیم.تو دیسکو که بودیم اولش میگفتیم ایرانی هستیم دیدیم هیچکی بهمون پا نمیده.بعدش فهمیدیم از بس برادران هوس باز ایرانی از نوع سپاهی و بیسجی و ریش و پشمی اینجا گند بالا آوردن که به هر کی بگی ایران ، یاد صیغه و حجله میافتاد.
وقتی آدم میره همچین جاهایی باید فرهنگ و آداب اونا رو رعایت کنه.ماها فکر میکنیم چون داریم پول خرج میکنیم پس مالکیم و حق هر کاری رو داریم.:evil:

pouyan68

عضو جدید
:evil:نمیخواستم این رو بگم ولی ظاهرا باید گفت:
چند وقت پیش ما هم رفته بودیم.تو دیسکو که بودیم اولش میگفتیم ایرانی هستیم دیدیم هیچکی بهمون پا نمیده.بعدش فهمیدیم از بس برادران هوس باز ایرانی از نوع سپاهی و بیسجی و ریش و پشمی اینجا گند بالا آوردن که به هر کی بگی ایران ، یاد صیغه و حجله میافتاد.
وقتی آدم میره همچین جاهایی باید فرهنگ و آداب اونا رو رعایت کنه.ماها فکر میکنیم چون داریم پول خرج میکنیم پس مالکیم و حق هر کاری رو داریم.:evil:
اشکال ما البته هممونم نه بعضیامون اینه که خیلی بی ظرفیتیم و میخوایم از موقعیتمون سواستفاده کنیم در عین حال باور کردن حقیقت برامون تلخ میشه و زیر لوای روشنفکری (غرب زدگی) حرفای یه مشت اجنوی برامون میشه حقیقت شیرین
دوستان یادمون نره اجداد ما کسایی چون کوروش کبیر و داریوش و .... اینان که اقداماتشون تو اذهان تک تک مردمه
پس باید تو کارامون از اونا یاد بگیریم نه یه مشت اجنوی که تازه دین وحیثیت مارو به بازی گرفتن......

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکال ما البته هممونم نه بعضیامون اینه که خیلی بی ظرفیتیم و میخوایم از موقعیتمون سواستفاده کنیم در عین حال باور کردن حقیقت برامون تلخ میشه و زیر لوای روشنفکری (غرب زدگی) حرفای یه مشت اجنوی برامون میشه حقیقت شیرین
دوستان یادمون نره اجداد ما کسایی چون کوروش کبیر و داریوش و .... اینان که اقداماتشون تو اذهان تک تک مردمه
پس باید تو کارامون از اونا یاد بگیریم نه یه مشت اجنوی که تازه دین وحیثیت مارو به بازی گرفتن......
همین کوروش و داریوش وقتی به جایی میرفتند اصلا دین خود را به کسی تحمیل نکردند و به آئین اونها احترام گذاشتند تا به من و شما هم این رو یاد بدند;)

elma

عضو جدید
من رفته بودم لبنان...
تو یه مغازه فست فود ناهار گرفتم با طرف کمی صمیمی شدم. ازش چند تا سوال کردم تا اینکه پرسید کجایی هستی؟ گفتم ایران.
یعنی چیییییییییییی.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cry::confused::eek::(

moein_rnd

عضو جدید
بچها اصلا غصه نخورین...
به امید روزی که جهان به یک ایرانی با فرهنگه 2500 سالش نگاه کنه...

................................

پرنده با پرهایی پرواز می کند که هیچ درکی از اوج گرفتن ندارند .
ببین با قلبی که این همه احساس دارد تا کجا می شود اوج گرفت . .
.:w21:

masih.sh

عضو جدید
اگه ما این همه ناکس بازیامونا برای چیزای دیگه گذاشته بودیم الان کشور جهان سوم نبودیم

MSS13

عضو جدید
و این است فرهنگ 5300 ساله قبل از میلاد مسیح ما ایرانیان با فرهنگ:razz:
بافرهنگ؟؟!!:redface:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
ایرانی ها به تمساح هم رحم نکردن:biggrin:

این حقه بازی و بی جنبه بودن گویا در ایرانی ها ژنتیکیه :D

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفته بودم لبنان...

آخی ..... شومو خودت ناراحت نکن گمپ گل :gol::gol::gol:

بخوره تو سرش اون فست فودش ... :cry:

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
:biggrin:مقصر شیطان بزرگ آمریکاست!
البته این وسط جنبش سبز هم بی تقصیر نیست!
البته سارکوزی و زنش هم مقصر هستند!
نباید فراموش کرد
این همه کارهای فرهنگی ما رو تو دبی تحریم می کنند برای همین کسی نمی بینه بعد همه فکر می کنند ایرانی ها اینطوریند
عجبا:biggrin:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:مقصر شیطان بزرگ آمریکاست!
البته این وسط جنبش سبز هم بی تقصیر نیست!
البته سارکوزی و زنش هم مقصر هستند!
نباید فراموش کرد
این همه کارهای فرهنگی ما رو تو دبی تحریم می کنند برای همین کسی نمی بینه بعد همه فکر می کنند ایرانی ها اینطوریند
عجبا:biggrin:
من مطمئنم این دست نوشته ی یک صهیونیسم از کشور جعلی اسرائیل هست:D

• Like
واکنش ها: mjvm

dars

عضو جدید
در مورد چیزیی که دوستمون در مورد فست فود و لبنان تعریف کرد باید بگم که مردم لبنان خیلی خیلی از افرادی که در جنوب این کشور حاکم هستن متنفر هستن
و اصلی ترین حامی اونا رو هم ایران میدونن که البته درست هم هست.
شما مطمینا وقتی اونجا بودید بیش از 2 سال قبل بوده.چون اون موقع همه دنیا ایران رو همونی میدیدن که از طرف حکومت نشاسونده میشه و همه دنیا فکر میکردن ایران یعنی فقط و فقط بسیج و سپاه و ... در حالی که از سال قبل با جنبش مردمی که شکل گرفت چهره مخدوش ایران نزد خیلی ها تغییر کرد و خیلی ها فهمیدن که دارن اشتباه میکنن و ایران همش اون چیزی نیست که فکرش رو میکردن.
اگه شما همونجا میگفتید که نظر شما نسبت به حزب الله جنوب لبنان چیه مطمینا وضع فرق میکرد.البته اگه نظر شما در مورد اونا خوب نبوده باشه چون اگه همونجا حمایت میکردید از حزب الله احتمالا الان دیگه پای نت نمیتونستید بشینید.