طرح چهل روز رحمت

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم رب الانبياء و المرسلين

سلام به همه دوستان گرامي

اميدوارم خوب و خوش و سلامت باشيد

دوستان عزيز، اگر توجه كرده باشيد، تمام قسمتهايي كه طولاني هستند و غالبا از حوصله جمع براي انجام روزانه خارج مي باشند، مربوط به پيشنهادهاي دوستان مي باشند؛‌همانطور كه اول هم عرض كرده بودم، عده اي از دوستان احتمالا دچار اشتباه شدند، مثل خودم و احتمالا اينطور برداشت كردند كه اگر دعايي رو پيشنهاد بدن فقط خودشون ميخونند و به اين نكته توجه نكردند كه همگي ميخواهيم بخونيم؛ پس به برنامه خرده نگيريد، مطمئنا اگه قرار بود تنها يه نفر برنامه رو طرح ريزي كنه جوري انجام ميداد كه باعث اذيت دوستان نشه، منم براي همين اون برنامه رو پيشنهاد دادم كه دوستان خودشون انتخاب كنند و اصلاحش كنند و نظر بدن و اينطور نبوده كه ترتيب اثر قائل نشيم!وگرنه اگر به مواردي كه به غير اونهايي كه جزء 21 مورد بودند نگاهي مي انداختيد، مثل مناجات خمس عشرة، به كوتاهي برنامه پي ميبرديد.
بهرحال، با اجازه استارتر محترم تاپيك و تمامي دوستان بزرگوار، برنامه نهايي رو ميذارم تا ان شاءاله از شنبه شروع كنيم؛ اگر هم مي بينيد كه جايي مشكل داره يا باز هم خارج از عهده دوستانه بفرماييد تا قبل از شنبه اصلاح بشه:
:gol::gol::gol::gol::gol:

11/21-سه مرتبه مقاتل ابن سليمان با معني ( الهي كيف ادعوك ...) + يك مرتبه ناد علي
+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/22-سوره نور+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/23-سوره الرحمن+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/24-دعاي توسل+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/25-دعاي مشلول+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/26-دعاي كميل+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/27-دعاي ندبه+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/28-دعاي عهد+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/29-دعاي معراج با معني+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
11/30- زيارت امين الله+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/1-زيارت حضرت زهرا+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/2-سوره حشر+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/3-زيارت عاشورا+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/4-دعاي امام زمان(عج) (اللهم ارزقنا توفيق الطاعة...)+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/5-دعاي سلامتي امام زمان (عج)+زيارت عاشورا+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/6-حديث كساء+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/7-دعاي صباح+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/8-سوره واقعه+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/9-سوره يس+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/10-سوره مزمل+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/11-سوره انعام+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/12-زيارت آل ياسين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/13-مناجات خمس عشرة-مناجات التابئين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/14-مناجات خمس عشرة-مناجات الشاكين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/15-مناجات خمس عشرة-مناجات الخائفين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/16-مناجات خمس عشرة-مناجات الراجين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/17-مناجات خمس عشرة-مناجات الراغبين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/18-مناجات خمس عشرة-مناجات الشاكرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/19-مناجات خمس عشرة-مناجات المطيعين لله+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/20-مناجات خمس عشرة-مناجات المريدين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/21-مناجات خمس عشرة-مناجات المحبين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/22-مناجات خمس عشرة-مناجات المتوسلين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/23-مناجات خمس عشرة-مناجات المفتقرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/24-مناجات خمس عشرة-مناجات العارفين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/25-مناجات خمس عشرة-مناجات الذاكرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/26-مناجات خمس عشرة-مناجات المعتصمين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/27-مناجات خمس عشرة-مناجات الزاهدين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/28-دعاي يستشير+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/29- دعاي سمات+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/30-دعاي فرج(الهي عظم البلاء ...)+دعاي سلامتي امام زمان(عج)+ دعاي ندبه+دعاي تحويل سال+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده

التماس دعا

ياحق
:gol:

التماس دعاي فراوان

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خدا عمرتون بده..خدارو شکر تا امروز توفیق داشتم هر روز خوندم..

من میگم در فکر برنامه جدید باشیم بلافاصله بعد این چهال روز قطع نشه زنجیره و دوباره شروع کنیم...ولی برنامه عوض شه

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه دوستان گرامي

دوستان عزيز، اگر توجه كرده باشيد، تمام قسمتهايي كه طولاني هستند و غالبا از حوصله جمع براي انجام روزانه خارج مي باشند، مربوط به پيشنهادهاي دوستان مي باشند؛‌همانطور كه اول هم عرض كرده بودم، عده اي از دوستان احتمالا دچار اشتباه شدند، مثل خودم و احتمالا اينطور برداشت كردند كه اگر دعايي رو پيشنهاد بدن فقط خودشون ميخونند و به اين نكته توجه نكردند كه همگي ميخواهيم بخونيم؛ پس به برنامه خرده نگيريد، مطمئنا اگه قرار بود تنها يه نفر برنامه رو طرح ريزي كنه جوري انجام ميداد كه باعث اذيت دوستان نشه، منم براي همين اون برنامه رو پيشنهاد دادم كه دوستان خودشون انتخاب كنند و اصلاحش كنند و نظر بدن و اينطور نبوده كه ترتيب اثر قائل نشيم!وگرنه اگر به مواردي كه به غير اونهايي كه جزء 21 مورد بودند نگاهي مي انداختيد، مثل مناجات خمس عشرة، به كوتاهي برنامه پي ميبرديد.
بهرحال، با اجازه استارتر محترم تاپيك و تمامي دوستان بزرگوار، برنامه نهايي رو ميذارم تا ان شاءاله از شنبه شروع كنيم؛ اگر هم مي بينيد كه جايي مشكل داره يا باز هم خارج از عهده دوستانه بفرماييد تا قبل از شنبه اصلاح بشه:

11/21-سه مرتبه مقاتل ابن سليمان با معني ( الهي كيف ادعوك ...) + يك مرتبه ناد علي
12/4-دعاي امام زمان(عج) (اللهم ارزقنا توفيق الطاعة...)+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/5-دعاي سلامتي امام زمان (عج)+زيارت عاشورا+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/13-مناجات خمس عشرة-مناجات التابئين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/14-مناجات خمس عشرة-مناجات الشاكين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/15-مناجات خمس عشرة-مناجات الخائفين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/16-مناجات خمس عشرة-مناجات الراجين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/17-مناجات خمس عشرة-مناجات الراغبين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/18-مناجات خمس عشرة-مناجات الشاكرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/19-مناجات خمس عشرة-مناجات المطيعين لله+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/20-مناجات خمس عشرة-مناجات المريدين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/21-مناجات خمس عشرة-مناجات المحبين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/22-مناجات خمس عشرة-مناجات المتوسلين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/23-مناجات خمس عشرة-مناجات المفتقرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/24-مناجات خمس عشرة-مناجات العارفين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/25-مناجات خمس عشرة-مناجات الذاكرين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/26-مناجات خمس عشرة-مناجات المعتصمين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/27-مناجات خمس عشرة-مناجات الزاهدين+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده
12/30-دعاي فرج(الهي عظم البلاء ...)+دعاي سلامتي امام زمان(عج)+ دعاي ندبه+دعاي تحويل سال+ 50 صلوات براي برطرف شدن حاجات همه دوستان شركت كننده

التماس دعا

ياحق

التماس دعا

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه دوستان شرکت کننده
امروز به یاری خدواند منان بیستمین روز برنامه رو با موفقیت به انجام رسوندیم
در هنگام قرائت همه ی برنامه ها نیت من
سلامتی وفرج آقا امام زمان بود
وحاجت روایی همه ی شرکت کنندگان و
شفای همه ی مریضان
انشالله خداوند رحیم ورحمان از همه ی ما قبول کنند
دعاگویتان هستم ملتمس دعای خیرتان

mary69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا را طلب کنید همچون عاشقی که معشوق را می خواهد
، مانند فقیری که نیازمند طلاست
یا غریقی که نفس را می طلبد .

التماس دعا واسه یکی از دوستامون که بیمار داره و نگرانشه.

أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز

مناجات ششم: مناجات شکر‏ كنندگان

بنام خداى بخشاينده مهربان‏

خدایا بخشش پى در پى تو انجام دادن سپاسگزاریت را از یاد من برد

و ریزش فضل و احسانت مرا ازشمردن ثنا و ستایشت عاجز کرد

و پشت سر هم آمدن نیکیهایت مرا از ذکر ستودنیهایت بازداشت

و پیاپى‏ رسیدن نعمتهایت مرا از نشر دادن نیکوئیهایت درمانده کرد

و اینجا که من هستم جاى کسى است که‏
اعتراف به وفور نعمتهاى تو و در مقابل آنها به کوتاهى کردن خود دارد

و به اهمال‏کارى و تلف کردن‏عمر خویش گواهى دهد و تو اى خداى با عطوفت و مهربان و نیکوکار و بزرگوارى

که روآورندگان بسویت را نومید
نسازى و آرزومندات را از درگاهت نرانى،

امیدواران به آستانه تو بار امید خود را بیندازند
و آرزوهاى عطاخواهان به میدان وسیع کرم تو توقف کنند

پس اى خدا تو آرزوهاى ما را با نومیدى و یأس روبرو مگردان و جامه ناامیدى و دل شکستگى بر ما مپوشان

خدایا در برابر نعمتهاى بزرگت سپاسگزارى من کوچک است

و در جنب اکرام و بزرگوارى تو ثنا وستایش من خُرد و ناقابل است

نعمتهاى تو زیورهایى از انوار ایمان بر من پوشانده و ریزه‏ کاریهاى‏نیکیت خیمه‏ هایى از عزت برسرم زده

و احسانهایت گردن بندهایى به گردنم انداخته که باز نشود

و طوق هایى بدان آویخته که نگسلد، نعمتهاى بسیار تو زبان مرا از شمردنش ناتوان کرده‏

و بخششهاى فراوانت خِرد و فهم مر از ادراکش کوتاه کرده تا چه رسد به پى‏ بردن به پایانش

و با این‏
ترتیب من چگونه مى ‏توانم تو را سپاسگزارى کنم و همان سپاسگزارى من تازه احتیاج به سپاسگزارى دیگرى دارد

و هرگاه‏ بگویم ستایش مخصوص تو است براى همین جمله لازم است دوباره بگویم ستایش مخصوص تو است

خدایا چنانچه‏
به لطف خویش ما را خوراک دادى و به پرورش خود پروریدى پس نعمتهاى فراوانت را بر ما کامل کن

و ناگواریهاى‏ سخت و بد را از ما دور کن و عطا کن به ما

از بهره‏ هاى دو جهان برترو بهترش را چه اکنون و چه در آینده‏

و ستایش تو را است براى آزمایش نیکویت و نعمتهاى فراوانت ستایشى که برابر خوشنودیت باشد

و احسان و بخشش بزرگ تو را به سوى ما جلب کند اى بزرگ و اى بزرگوار

به رحمتت اى مهربانترین مهربانان‏

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز

مناجات نهم: رازونياز شيفتگان

به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى ‏اش هميشگى است‏

خدايا كيست آن‏كه شيرينى محبتت را چشيد پس به جاى تو ديگرى را برگزيد؟و كيست آن‏كه با مقام قرب تو انس يافت‏ پس مايل به روى برتافتن از تو شد؟
خدايا،ما را از كسانى قرار ده كه براى قرب و ولايتت برگزيدى،و براى دوستى و محبتت‏ خالص نمودى،و براى ديدارت مشتاق كردى،و به قضايت راضى ساختى،و نعمت نگاه به جمالت را عطايش كردى،و به خشنودى ‏ات مخصوص گرداندى،و از غم هجران و دورى‏ات پناه دادى،و در جوارت در جايگاه راستى جاى‏ دادى،و به شناخت خود اختصاص دادى،و براى بندگى ‏ات سزاوار كردى،و به اراده ‏ات دلباخته فرمودى،و براى تماشاى جمالت برگزيدى،و رويش را براى خود از غير پاك كردى،
و دلش را براى عشقت فارغ نمودى،و آن را به سوى آنچه نزد توست راغب فرمودى،و يادت را به او الهام كردى،و شكرت را نصيبش نمودى،و به طاعتت مشغول ساختى،و او را از بندگان‏ شايسته ‏ات گرداندى،و براى رازونيازت انتخاب كردى،و جدا كردى از او هرچه كه او را از تو جدا مى ‏كند،
خدايا ما را ما را از كسانى قرار ده كه شيوه‏ هاشان آرام گرفتن به درگاه توست در حال زارى و روزگارشان آه و ناله است،و پيشانى ‏شان در پيشگاه عظمتت بر سجده،و ديدگانشان در خدمتت بى‏ خواب گشته است،و اشكشان از خشيت تو روان، و قلوبشان به عشقت آويخته و دلهايشان از هيبتت از جا كنده است،
اى آن‏كه انوار قدسش براى ديدگان عاشقانش جلوه ‏گر است و بزرگيهاى جمالش براى قلوب عارفانش ديدنى است،
اى آرمان دل مشتاقان،
اى‏ نهايت آروزهاى عاشقان،

از تو درخواست مى‏كنم دوستى خودت را و دوستى آنان‏كه تو را دوست دارند و دوستى هر كارى كه مرا به ميدان‏
قرب تو مى‏ رساند،

و اينكه خودت را نزد من محبوب‏تر از ديگران قرار دهى و عشقم را به وجودت راهبر به سوى خرسندى ‏ات بگردانى‏ و شوقم را به حضرتت بازدارنده از نافرمانى ‏ات سازى،خدايا تماشاى زيبايى وجودت را بر من منّت گذار و به من به ديده عشق و عاطفه بنگر،و روى از من متاب،و مرا نزد خود از اهل خوشبختى و بهره‏ مندى‏ قرار ده،از اجابت كننده،
اى مهربان‏ترين مهربانان.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه دوستان گرامي

التماس دعا

ياحق

التماس دعاي فراوان

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام
چیزی تا پایان این طرح نمونده
شاید کمتر از 4تا برنامه دیگه
انشالله همگی حاجت روا
اگر هم نرسیدیم به نیت های خودمون، خداروشکر که بهمون لیاقت بندگی خودش رو طی یک برنامه منظم داد
.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي دوستان عزيز

اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشيد

افتخار اينو داشتم كه در كنار شما دوستان عزيز و گرامي اين برنامه رو با هم پيش برديم،‌اميدوارم همگي به مطلوب دلشون و آنچه كه صلاحشون هست رسيده باشن.

فقط خواستم ازتون حلاليت بطلبم، چون متاسفانه چند روزي از برنامه عقب افتادم، ولي امروز اونهايي كه عقب افتادم رو جبران كردم:(

خيلي دوست دارم اين برنامه رو ادامه بديم، نظرتون چيه كه بعد از اتمام اين برنامه، همين ادامه داشته باشه، نظرتون در مورد همين برنامه چيه؟همه موارد مناسب بودند؟

با تشكر از همه و به خصوص خانم نام آور گرامي كه طراح اين تاپيك بودند،‌واقعا دستشون درد نكنه، ممنوووووووووووووووووون

التماس دعا

ياحق:gol:

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي دوستان عزيز

اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشيد

افتخار اينو داشتم كه در كنار شما دوستان عزيز و گرامي اين برنامه رو با هم پيش برديم،‌اميدوارم همگي به مطلوب دلشون و آنچه كه صلاحشون هست رسيده باشن.

فقط خواستم ازتون حلاليت بطلبم، چون متاسفانه چند روزي از برنامه عقب افتادم، ولي امروز اونهايي كه عقب افتادم رو جبران كردم:(

خيلي دوست دارم اين برنامه رو ادامه بديم، نظرتون چيه كه بعد از اتمام اين برنامه، همين ادامه داشته باشه، نظرتون در مورد همين برنامه چيه؟همه موارد مناسب بودند؟

با تشكر از همه و به خصوص خانم نام آور گرامي كه طراح اين تاپيك بودند،‌واقعا دستشون درد نكنه، ممنوووووووووووووووووون

التماس دعا

ياحق:gol:

سلام برشما
انشالله همگی به نیت های پاک وآسمانی خودشون رسیدند
برنامه خوب بود فقط قرائت سوره انعام برای من سخت بود منظورم در یک روز
ضمنا من تازه متوجه شدم استارتر تاپیک بانو هستند ممنون که عنوان کردید
:redface:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز
خيلي خوشحالم كه سعادت اين رو داشتم كه در كنار شما تو اين طرح شركت كنم.
اولش فكر نميكردم كه تو فضاي مجازي بتونيم به چنين حال و هوايي برسيم ولي واقعا حضور شما دوستان گرامي و تلاشتون
به من هم انگيزه ميداد تا تو طرح كوتاهي نكنم
البته دو بار مشكل پيش اومد و مجبور شدم كه روز بعدش جبران بكنم گفتم كه ازتون حلاليت بطلبم ...
واقعا ممنون كه همتون بوديد و هستيد
منم خيلي دوست دارم كه باز كنار شما اين طرح رو ادامه بديم
ان شاالله كه همگي حاجت روا بشيم
از همتون عاجزانه تمنا دارم كه لحظه سال تحويل براي ما هم دعا كنيد
ان شاالله كه همگي سالي پر از خوبي و خوشي و موفقيت رو پيش رو داشته باشيد.
در پناه خدا
يا حق:gol:

mary69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان امیدوارم که همه حاجت روا بشید و انشاالله که از همتون مورد قبول حق واقع شده باشه.
راستش منم دو روز نتونستم بخونم و بعدش جبران کردم حلالم کنید .
التماس دعا خیلی زیاد.

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام خدمت همه ی دوستان خوبم:gol:
امشب آخرین شب بود، فکر نمیکردم که 40 شب همراه شما دوستای خوبم باشم
انشالا که همه به حاجت های قلبیتون رسیده باشین
با ادامه این طرح خیلی موافقم
حس و حالی که این مدت بهم دست داد فوق العاده بود امیدوارم که بتونم بازم در کنار شما دوستای خوبم باشه
پ.ن: منم این دوشب اخری رو به خاطر خستگی نتونستم بخونم که امشب همه رو با هم جبران کردم و امیدوارم که بنده رو حلال کنید
:redface:
سال نو همگی مبارک باشه و انشالا سال پر خیر و برکتی داشته باشین
:gol::smile: