طراحی تجربه کاربری در سایت کاپ:

sitecup1

اخراجی موقت
مراحل کاری و نحوه طراحی تجربه کاربری
به طور طبیعی، شما نماینده خود مخاطبان خود را منحصر به فرد، خواستار شاهکارهای منحصر به فرد از طراحی تجربه کاربر. با این حال، رویکرد آژانس طراحی وب سایت کاپ شامل چهار مرحله ساختاری برای اطمینان از شادی کاربر بازدید مردم خود را حق بین چشم.
1. نیاز سنجی : اول، ما نیاز به رسیدن به دانستن هر دیگر. درک جاه طلبی های خود و پیدا کردن زمینه های مشترک شخصی به کار از کلید را به هدف گذاری ابعاد پروژه و رسیدن به یک پیشنهاد است.
2. قاب : در حال حاضر، ما اهداف کسب و کار خود را درک کنید. با هم، ما ایده های خود را قاب به یک برنامه منسجم و موثر، شامل توسعه شخصیت، روایت کاربر، و دیگر نقاط قطب نما UX ضروری است.
3. ساختن : همانطور که ما برنامه های ما را به یک طراحی بصری بازیگران، ما شروع به آن را به زندگی. ما همیشه اطمینان حاصل شود برای راه اندازی پروژه خود را در دنباله ای از بخش های کوچکتر. این اجازه می دهد تا ما برای به دست آوردن بازخورد ارزشمند از کاربران واقعی در مراحل اولیه، اجرا بهبود انعطاف پذیر در پرواز است.
4. بهبود : تجربه همیشه در جریان؛ کاربران تغییر توسط دوم، مناظر تغییر و رشد می کنند، و آینده همیشه حال حاضر در اینجا. طراحی امروز همیشه هدف را برای فرصت های فردا، پس بیایید ماندن تیز، اجازه دهید در تماس باشید - اجازه دهید تا یک گام جلوتر از آینده با هم.
5. راه اندازی ایجاد کار برجسته بستگی به اعتماد متقابل ما و بینش ترکیب شده است. در طراحی سایت کاپ ، ما همکاری واقعی به عنوان کلیدی برای طراحی پروژه موفق در نظر بگیرند. اگر شما رویکرد ما تا کنون، پس از آن دریغ نکنید که گام اول و با ما تماس بگیرید.
خوشحال میشیم از سایت طراحی سایت دیدن فرمایید.
 
بالا