صورت یک زن مسلمان(+ عکس)

Abteen

عضو جدید
من مطلب زیر رو از یه سایت برداشتم و عینا برای شما ترجمه می کنم،لطفا به من خرده نگیرید... ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Todos sabemos cuando una persona está triste o contenta, por las señales que emite. Algunas muestras son el cambio de voz, la mirada, y otras expresiones como las faciales.

Más de una vez me he preguntado esto: ¿Qué hace una mujer musulmana para mostrar sus expresiones faciales sin quitarse el velo?. Es decir, qué hace para mostrar su bonita sonrisa, manifestar que está sorprendida, asustada, molesta o cualquier otro sentimiento que, en la mayoría de los casos, son reflejados en el rostro.

¿Parece imposible?… bueno, sí. Pero no lo es!

Luego de ver las imágenes, te darás cuenta que no es muy difícil. La solución es bastante práctica y sencilla.​
همه ما میدونیم که ناراحتی و خوشحالی رو از نشانه های یک فرد میشه فهمید.تغییرات صدا،حالت چشم ها و حالات صورت.
حالا سوال من اینه:یک زن مسلمان با حجاب چگونه میتواند این حالات رو بروز بدهد؟؟یعنی چطور نشان بدهد میخندد،هیجان زده شده،ترسیده،ناراحته یا موارد دیگر که تماما با چهره یک فرد نمایان میشود.
به نظر غیر ممکن میاد؟؟...ولی نه!
بعد از دیدن عکس ها متوجه میشوید که خیلی مشکله،ولی راه حل بسیار ساده و عملی داره!!
Lo primero que tiene que hacer la chica es conseguir tizas… lo demás está claro​
فقط به گچ نیاز داریم و باقی قضیه روشنه!

.
.
.
.
.
.
.

Lo sé, es una tontería… pero me dio mucha risa jaja​
میدونم،احمقانه اس،ولی من که خندیدم!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------​

بازم میگم،من فقط مطلب رو ترجمه کردم...

--------------------------------------
My Previous Posts
شوخی زن و شوهری!!!(Animated)
مراحل تبدیل فندک به موتور!
موهای رنگ و وارنگ!!!
آش نخورده!آخرین نوع ابزار 2011!!!
معجزه آرایش روی خانم ها و آقایان
20 عکس خیره کننده و فوق العاده زیبا
15 مدل متنوع برای بستن بند کفش(با آموزش و اسم)!
20 عکس از دختران به سبک Vexel

Sarp

مدیر بازنشسته
این متن فقط واسه مسخره کردن بود
وگرنه سرجمع چن درصد زنهای مسلمان از این روبندا استفاده میکنند ؟!!!

elyana

عضو جدید
زور که نیست،هر کس دلش بخواد روبنده میزنه.فکره خوبیه. تازه منم میخوام بزنم.حوصله آرایش کردن ندارم.

مصطفی.س

اخراجی موقت
11 . ارسال مطالب توهین آمیز ، غیراخلاقی ، خلاف شئونات جامعه و اسلام ، تصاویر زننده و خلاف عرف و تصاویر نامناسب ممنوع می باشد.در صورت مشاهده،تابع قوانین کلی فروم هستیم.

تمسخر اعتقادات دیگران، ایا مصداق توهین نیست؟
پس چرا مدیر محترم با آن برخورد نمی کنند در حالی که خود نیز به تمسخر بودن آن اذعان دارد؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
افراط هم به اندازه تفریط بده...
منم موافقم.البته تو ایرانم ادمایی هستن که با کاراشون از اون ور بوم میوفتن ادمایی مثه رئیس دانشگاه ما که با اجبار کردن چادر تو دانشگاه هم چادر رو به مسخره گرفت هم دخترا رو از چادر متنفر کرد.ادمایی مثه من که چادری نبودیم 4 سال زجر کشیدیم.صحنه چپوندن با حرص چادر توسط دخترا دقیقا بعد از قدم اولی که بیرون دانشگاه میذاشتن به اندازه کافی چادر رو به مسخره میگرفت.

Abteen

عضو جدید
پس چرا مدیر محترم با آن برخورد نمی کنند در حالی که خود نیز به تمسخر بودن آن اذعان دارد؟

1.فکر نمیکنم تو این تاپیک کسی برقع بپوشه که مطلب من توهین باشه...
2.این مطلب فقط یه نقل قول بود در مورد افکار غربی ها در مورد حجاب،فک کنم 2 بار تو مطلبم نوشتم که من فقط و فقط ترجمه میکنم!ولی گویا برای شما 2 بارم کافی نبود!
3.این تاپیک مدیر داره و بخصوص اینکه ایشون نظر هم داد،پس با عرض پوزش فکر نمیکنم این مساله جز خود شیرینی چیز دیگه ای باشه!

مصطفی.س

اخراجی موقت
2.این مطلب فقط یه نقل قول بود در مورد افکار غربی ها در مورد حجاب،فک کنم 2 بار تو مطلبم نوشتم که من فقط و فقط ترجمه میکنم!ولی گویا برای شما 2 بارم کافی نبود!
3.این تاپیک مدیر داره و بخصوص اینکه ایشون نظر هم داد،پس با عرض پوزش فکر نمیکنم این مساله جز خود شیرینی چیز دیگه ای باشه!
1) در ایران هستند کسانی که برقع بپوشند. ملاک توهین این تاپیکه؟ پس من یه مطلب بزارم راجب یهودی ها و مسخرشون کنم چون یهودی نداریم تو سایت!!! و بگم من فقط ترجمه کردم!!!
2)خب حالا نظر خودتون در مورد افکار غربی ها در مورد حجاب چیه؟
بله متوجه شدم شما فقط ترجمه کردید، خب حالا نقد خودتون بر این مطلب رو هم بگذارید.
در ضمن بهتره مسئولیت ترجمتونو بپذیرید و در مقابل کاربران پاسخگو باشید. نمیشه که من یه سنگی بندازم تو چاه و بعد خودمو بکشم کنار!
3)این باشگاه بیشتر از مدیراش کاربر داره، من هم نظر دادم، شما اگر فکر میکنید خود شیرینی بوده، با فکر خودتون خوشحال باشید:smile:
چون فکر شما ابدا مهم نیست، من نقض قوانینی که به نظرم میومد رو گفتم.
مدیران خواه پند گیرند، خواه مثل همین روندی که تا الان در پیش گرفتند، بی توجهی نشون بدن!

آخرین ویرایش:

Abteen

عضو جدید
زور که نیست،هر کس دلش بخواد روبنده میزنه.فکره خوبیه. تازه منم میخوام بزنم.حوصله آرایش کردن ندارم.

به هر حال با این طرز تمسخر مخالفم!

ایضا من...

واقعا جای تاسف داره شخصیت زن را تمسخر میکنند

همه در پوشش ازادند هر کس به دلخواه خودش پوششی را انتخاب میکند

:gol::gol:;)

افراط هم به اندازه تفریط بده...

:gol:

منم موافقم.البته تو ایرانم ادمایی هستن که با کاراشون از اون ور بوم میوفتن ادمایی مثه رئیس دانشگاه ما که با اجبار کردن چادر تو دانشگاه هم چادر رو به مسخره گرفت هم دخترا رو از چادر متنفر کرد.ادمایی مثه من که چادری نبودیم 4 سال زجر کشیدیم.صحنه چپوندن با حرص چادر توسط دخترا دقیقا بعد از قدم اولی که بیرون دانشگاه میذاشتن به اندازه کافی چادر رو به مسخره میگرفت.

حق باشماست.این مسائل هم جای تاسف داره.چون باعث ایجاد تنفر میشه...

raminbabak

اخراجی موقت
دعوا نکنید حالاااا اگر افراط هم کرده باشه شاید عقیده اون این باشه !! برای همه محترمه با کسی کاری نداره که برقع پوشیده حفظ حرمت عقیده دیگران متقابلا محترمه

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
وگرنه سرجمع چن درصد زنهای مسلمان از این روبندا استفاده میکنند ؟!!!

نمیدونم تا بحال این گفته پیامبر (ص ) رزو شنیدید یا نه ولی خود پیامبر اکرم (ص ) بانوان اطراف خودشون رو از زدن رو بنده منع میکردن

دلیلشون هم این بود که مردان بیشتر وسوسه میشن که ببینن زیر این پوشه چی هست .

یکی دیگه از دلایل هم این بوده که در زمان قدیم بانوان از سرمه استفاده میکردن خب این خیلی روی حالت و جلوه چشم ها موثر بوده و شاید بشه گفت یه جوری وسوسه کننده

Abteen

عضو جدید
1) در ایران هستند کسانی که برقع بپوشند. ملاک توهین این تاپیکه؟ پس من یه مطلب بزارم راجب یهودی ها و توهین کنم بهشون چون یهودی نداریم تو سایت!!! راستی تو اون تاپیک مگه همجنس باز داشتیم که شما دفاع میکردید؟ :تناقض
2)خب حالا نظر خودتون در مورد افکار غربی ها در مورد حجاب چیه؟
بله متوجه شدم شما فقط ترجمه کردید، خب حالا نقد خودتون بر این مطلب رو هم بگذارید.
3)این باشگاه بیشتر از مدیراش کاربر داره، من هم نظر دادم، شما اگر فکر میکنید خود شیرینی بوده، با فکر خودتون خوشحال باشید:smile:

1)شما اگه مطلب بزارید و توهین کنید خلافه.ولی اگه مطلبی رو از سایت دیگه نقل قول کنید چی؟؟
در ضمن من از همجنس باز دفاع نکردم،از بیماران پارافیلیا دفاع کردم که باید به دید بیمار بهشون نگاه کرد،همین.(برای بار 100 ام!)
2)من به شدت مخالف مسخره کردنم.نظرم هم تو همون سایت دادم که بعید میدونم به گوش کسی برسه.چون دیدم به دین و اعتقادات خودشونم رحم نکردن و مطالبی مشابه این در مورد خودشون هم دارن.
3)شما نظر ندادی،به نوعی تعیین تکلیف کردید...
اگه چیز دیگه ای به نظرتون اومد یا مستقیم به مدیر پیام بدید،یا پیش خودتون نگه دارید...;)

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرمایش شما متین هست و هم اینکه کاملا قبولش دارم

میدونید گاها فکر میکنم اگه اینقدر اجبار نبود و به قول عامیانه اینقدر مساله حجاب گیر نمیدادن الان وضع کشورمون خیلی بهتر بود از این لحاظ میگم که شما اگه ببنید یا اینکه به کشورترکیه سفر کرده باشید متوجه میشید که دو دسته بیشتر وجود نداره با حجاب و بی حجاب

اگه یکی حجاب داشته باشه و موهاش بیرون باشه راحت میگم که به طرف میخندن ولی خب اگه از اول میذاشتن مردم خودشون انتخاب میکردن خیلی بهتر بود تا به این نحو

* از موضوع اصلی تاپیک منحرف نشیم فقط یه نکته کوچیک بود که بذهنم رسید

mim.shimi

کاربر فعال
موافقم
کلا بعضی ها دوست دارن نخود باشن

مصطفی.س

اخراجی موقت
1)شما اگه مطلب بزارید و توهین کنید خلافه.ولی اگه مطلبی رو از سایت دیگه نقل قول کنید چی؟؟
در ضمن من از همجنس باز دفاع نکردم،از بیماران پارافیلیا دفاع کردم که باید به دید بیمار بهشون نگاه کرد،همین.(برای بار 100 ام!)
2)من به شدت مخالف مسخره کردنم.نظرم هم تو همون سایت دادم که بعید میدونم به گوش کسی برسه.چون دیدم به دین و اعتقادات خودشونم رحم نکردن و مطالبی مشابه این در مورد خودشون هم دارن.
3)شما نظر ندادی،به نوعی تعیین تکلیف کردید...
اگه چیز دیگه ای به نظرتون اومد یا مستقیم به مدیر پیام بدید،یا پیش خودتون نگه دارید...;)
1)مگه هرچیزی رو باید نقل قول کرد؟ هرچیز دم دست ادم میاد مگه باید گفت؟ شما خودت این وسط چه کاره هستید؟ شما هم اگر حرفی رو بزنید، نقل قولی کنید و مطلبی رو پخش کنید، مسوول خواهید بود.

2)خب پس چرا مطالب تمسخر آمیز رو ترجمه می کنید و منتشر می کنید؟

3)یک بار دیگه با دقت بخونید، سوال پرسیدم! و بعد هم گفتم، مدیر هم میتونه ترتیب اثر بده هم نده! هرکاری بکنه به خودش برمیگرده، وظیفه من نظر دادنه!
مستقیم هم به مدیر پیام دادم هم به استارتر توی تاپیکش;)

Abteen

عضو جدید
1)مگه هرچیزی رو باید نقل قول کرد؟ هرچیز دم دست ادم میاد مگه باید گفت؟ شما خودت این وسط چه کاره هستید؟ شما هم اگر حرفی رو بزنید، نقل قولی کنید و مطلبی رو پخش کنید، مسوول خواهید بود.

2)خب پس چرا مطالب تمسخر آمیز رو ترجمه می کنید و منتشر می کنید؟

3)یک بار دیگه با دقت بخونید، سوال پرسیدم! و بعد هم گفتم، مدیر هم میتونه ترتیب اثر بده هم نده! هرکاری بکنه به خودش برمیگرده، وظیفه من نظر دادنه!

1)11 ساله توی فرومای مختلف عضوم و فعالیت دارم!خیلی برام جالبه که شما داری به من یاد میدی!
مگه کم توی این سایت مطالبی بوده که به اعتقادات من توهین شده؟؟ولی من سعی میکردم از اعتقادم دفاع کنم،نه اینکه صورت مساله رو پاک کنم و سعی کردم نظر 2 نفر رو لااقل برگردونم.چون فردا باز یکی دیگه میاد میزاره!
اینا بهونه اس،الان بخوای میتونم کلی تاپیک خلاف قوانین نشونت بدم.ولی من میدونم علت دست گذاشتن شما روی این تاپیک چیه!
2)علاف نبودم که مطلب تمسخر آمیز ترجمه کنم.دوست داشتم نظر بقیه رو در موردش بدونم.اگه ببینی هم سابقه تاپیک تمسخر آمیز و توهین آمیز ندارم...
3)دوستان اینجا سوال میبینین؟؟
3)این باشگاه بیشتر از مدیراش کاربر داره، من هم نظر دادم، شما اگر فکر میکنید خود شیرینی بوده، با فکر خودتون خوشحال باشید
عزیزم سوال باید از اینا "؟" بزاری! ;)

آفرین به تو! :biggrin:

مدیران خواه پند گیرند، خواه مثل همین روندی که تا الان در پیش گرفتند، بی توجهی نشون بدن!
از مدیران میخوام مدیریت رو به ایشون بدن!!:razz:

و حتما اگه صلاح میدونن تاپیک منو حذف کنن.اگر خلاف قوانینه از اخطار هم استقبال میکنم.به هر حال انسان جایز الخطاست!:gol:

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
افراط و تفریط در پوشش و عدم پوشش یک معضل جهانی شده . همونطور که این عکس نمی تونه تصویر یک زن مسلمان در معنای عام کلمه باشه تصویر یک زن غربی هم که تقریبا نیمه برهنه است نمی تونه تصویر یک زن غربی در معنای عام کلمه باشه .

هر دوی اون زنها پوشش خودشون رو اتخاب کردن و دلیل نداره نوع پوشش اونها نشون دهنده شخصیت مذهبی یا قومیتی اونها باشه . در میان غربی ها هم زنهای بسیاری وجوددارن که پوشش مناسب استفاده می کنن برعکس اینم صادقه

مصطفی.س

اخراجی موقت
1)11 ساله توی فرومای مختلف عضوم و فعالیت دارم!خیلی برام جالبه که شما داری به من یاد میدی!
مگه کم توی این سایت مطالبی بوده که به اعتقادات من توهین شده؟؟ولی من سعی میکردم از اعتقادم دفاع کنم،نه اینکه صورت مساله رو پاک کنم و سعی کردم نظر 2 نفر رو لااقل برگردونم.چون فردا باز یکی دیگه میاد میزاره!
اینا بهونه اس،الان بخوای میتونم کلی تاپیک خلاف قوانین نشونت بدم.ولی من میدونم علت دست گذاشتن شما روی این تاپیک چیه!
2)علاف نبودم که مطلب تمسخر آمیز ترجمه کنم.دوست داشتم نظر بقیه رو در موردش بدونم.اگه ببینی هم سابقه تاپیک تمسخر آمیز و توهین آمیز ندارم...
3)دوستان اینجا سوال میبینین؟؟

عزیزم سوال باید از اینا "؟" بزاری! ;)
آفرین به تو! :biggrin:
1 و 3) آفرین بر شما با این تجربه 11 سالتون، اینقدر هول هستید!
گفتم که یه بار دیگه بخونید واسه این بود که عجله نکنید سابقه 11 سالتون زیر سوال بره، دوستان علامت سوالاها رو میبینن:
شما بهتر بود برمگشتید و ریشه مطلب رو که از اون پست من شروع شد میخوندید، نه از وسط کار نقل قول از من بزارید. توی سابقه 11 سالتون این مورد رو متوجه نشده بودید تاحالا که باید برگردید به ریشه بحث؟

1)
مگه کم توی این سایت مطالبی بوده که به اعتقادات من توهین شده؟؟
توی سابقه 11 سالتون متوجه نشدید که هرکس هر کاری کرد و توهینی کرد، مسولش خودشه و شما هم اگر همون کارو بکنید و تمسخرات دیگرانو منتشر کنید مثل اون خواهید شد و هیچ فرقی باهاش نخواهید داشت؟
صورت مسئله همون مطالب توی استارت تاپیکه، که توهینه و شما نمیدونم چرا ترجمش کردی و توهین اونها رو مجدد اینجا بازنشر میکنی!

علت دست گذاشتن روی این تاپیک رو هم واسم توضیح بده بدونم ممنون.

2) 103 پست که سابقه حساب نمیشه!
فکر کنم راجب مورد 1 که گفتم هم توضیخ دادید، میخواستید نظر بقیه رو بدونید.
ممنون، خسته نباشید.

Abteen

عضو جدید
1 و 3) آفرین بر شما با این تجربه 11 سالتون، اینقدر هول هستید!
گفتم که یه بار دیگه بخونید واسه این بود که عجله نکنید سابقه 11 سالتون زیر سوال بره، دوستان علامت سوالاها رو میبینن:

شما بهتر بود برمگشتید و ریشه مطلب رو که از اون پست من شروع شد میخوندید، نه از وسط کار نقل قول از من بزارید. توی سابقه 11 سالتون این مورد رو متوجه نشده بودید تاحالا که باید برگردید به ریشه بحث؟

1)
توی سابقه 11 سالتون متوجه نشدید که هرکس هر کاری کرد و توهینی کرد، مسولش خودشه و شما هم اگر همون کارو بکنید و تمسخرات دیگرانو منتشر کنید مثل اون خواهید شد و هیچ فرقی باهاش نخواهید داشت؟
صورت مسئله همون مطالب توی استارت تاپیکه، که توهینه و شما نمیدونم چرا ترجمش کردی و توهین اونها رو مجدد اینجا بازنشر میکنی!

2) 103 پست که سابقه حساب نمیشه!
فکر کنم راجب مورد 1 که گفتم هم توضیخ دادید، میخواستید نظر بقیه رو بدونید.
ممنون، خسته نباشید.

اینو من باید توضیح بدم یا مدیر تاپیک؟؟با خودتم مشکل داری؟؟

دیگه چیا بلدی؟؟!! :D
ریشه بحث اینه؟؟من اینو نباید جواب بدم!اینو مدیر جواب میده...
11 . ارسال مطالب توهین آمیز ، غیراخلاقی ، خلاف شئونات جامعه و اسلام ، تصاویر زننده و خلاف عرف و تصاویر نامناسب ممنوع می باشد.در صورت مشاهده،تابع قوانین کلی فروم هستیم.

ببخشید به برقع شما توهین کردم!من نمیدونم اصلا مگه شما برقع میپوشی که اومدی اینجا شدی حامی برقع پوشان!!
شاه بخشید ، شیخ علی خان نبخشید!!

فکر میکنم خودت کاملا میدونی.دلیلی نداره وقتمو تلف کنم...

103 پست که سابقه حساب نمیشه!

برای کسی که فقط نظر هجو میده نمیشه...
نه من که به نسبت پستام تاپیک زیاد دارم...

راستی نمیخواد با این 11 سال گفتنات خوشمزه شی!به اندازه کافی هستی! ;)
11 سالو گفتم که بدونی اولین تاپیکم نیست که اومده باشم با 100 تا پست اینجوری مطمئن نظر بدم.

اینم مشتی نمونه خروار!!

سایت همسر یابی طالبان!!!!

آخرین ویرایش:

مصطفی.س

اخراجی موقت
اینو من باید توضیح بدم یا مدیر تاپیک؟؟با خودتم مشکل داری؟؟

دیگه چیا بلدی؟؟!! :D
ریشه بحث اینه؟؟من اینو نباید جواب بدم!اینو مدیر جواب میده...
:دی
ریشه بحث از پست من شروع شد، صفحه 2.
من گفتم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/262812-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86(-%D8%B9%DA%A9%D8%B3)?p=3487383&viewfull=1#post3487383

شما به جای مدیر گفتید:
خب حالا می فرمایید:
من اینو نباید جواب بدم!اینو مدیر جواب میده...
خب بله، اینو شما نباید جواب میدادید، باید مدیر جواب میداد ولی شما جواب دادید...

ببخشید به برقع شما توهین کردم!من نمیدونم اصلا مگه شما برقع میپوشی که اومدی اینجا شدی حامی برقع پوشان!!
شاه بخشید ، شیخ علی خان نبخشید!!
چه استدلال بچه گانه ای!
مگر باید به خود آدم توهین بشه که دفاع کنه؟!!!!

فکر میکنم خودت کاملا میدونی.دلیلی نداره وقتمو تلف کنم...
نه متاسفانه من نمیدونم، هر طور راحتید.
وقت من از بعد از زدن اون پست اول و سوال از مدیر که شما دخالت کردید داره تلف میشه متاسفانه.

برای کسی که فقط نظر هجو میده نمیشه...
نه من که به نسبت پستام تاپیک زیاد دارم...

راستی نمیخواد با این 11 سال گفتنات خوشمزه شی!به اندازه کافی هستی! ;)
11 سالو گفتم که بدونی اولین تاپیکم نیست که اومده باشم با 100 تا پست اینجوری مطمئن نظر بدم.
نظر هجو؟:biggrin:

خب این هم توهین دیگتون به بنده!
11 سالو تکرار میکنم که دیگه سابقتونو به رخ بقیه نکشید، در حالی که از سابقه دیگران اطلاع ندارید.;)
این مشتتون نمونه کدوم خروار بود؟

مصطفی.س

اخراجی موقت
تاپیک های دیگری با مضامین توهین به اعتقادات مسلمانان:

اگر من خدا بودم

معرفي و مقايسه دين زرتشت با ديگر اديان

چرا «روز قدس» را دوست می‌دارم؟

دعای مخصوص ایرانیان

ببینم شما چه می کنید. شمایی که مخالف توهین به عقاید دیگران هستید.

تیتر تاپیکتون خیلی جالبه آ دقت میکنید؟
صورت یک زن مسلمان، این میاد توی ذهن خواننده، بعد واردش میشه و میبینیه حجاب یک بخش کوچکی از مسلمانان مورد تمسخر قرار گرفته و به اسم حجاب یک زن مسلمان اسم گذاری شده، دارید خدمت می کنید به اسلام و زنان مسلمان با حجاب؟

Abteen

عضو جدید
ریشه بحث از پست من شروع شد، صفحه 2.
من گفتم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/262812-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86(-%D8%B9%DA%A9%D8%B3)?p=3487383&viewfull=1#post3487383

شما به جای مدیر گفتید:
خب حالا می فرمایید:
خب بله، اینو شما نباید جواب میدادید، باید مدیر جواب میداد ولی شما جواب دادید...

میخواستم به همینجا برسم.
شما که از مدیر سوال دارید باید پیام خصوصی بدید.نه این که توی تاپیک من این سوال رو بپرسی!!
حالا فهمیدی؟؟

چه استدلال بچه گانه ای!
مگر باید به خود آدم توهین بشه که دفاع کنه؟!!!!

خیر،
ولی من نمیدونم شما از چی داری دفاع میکنی؟؟اگه میخوای دفاع کنی نباید اینجا اینکارو بکنی!لینک میدم برو تو همون سایت که اینو گذاشته بود دفاع کن!
فکر نمیکنم اینجا کسی موافق مسخره کردن باشه که شما مدافع از آب دراومدی!

نه متاسفانه من نمیدونم، هر طور راحتید.
وقت من از بعد از زدن اون پست اول و سوال از مدیر که شما دخالت کردید داره تلف میشه متاسفانه.

سوال از مدیران توی تاپیک من که کامل به عمد انجام شد!
من از خدامه شما هیچ جای این سایت وقتتو دیگه با من تلف نکنی!
به خدا جدی میگم!چون اینبار تجربه دوممه که واسه هفت پشتم بسه! :razz:

نظر هجو؟

خب این هم توهین دیگتون به بنده!
11 سالو تکرار میکنم که دیگه سابقتونو به رخ بقیه نکشید، در حالی که از سابقه دیگران اطلاع ندارید.

من به کسی توهین نکردم.برداشت شما این بوده.من کلی گفتم.
11 سالم به رخ کسی نکشیدم.گفتم که شما بدونی با یه آماتور صحبت نمیکنی که قوانین رو میکنی!

این مشتتون نمونه کدوم خروار بود؟

انتظار نداری اینهمه وقت بزارم خروار رو نشونت بدم؟؟
شما فعلا تلاش کن اون تاپیکو منهدم کنی!

Abteen

عضو جدید
تاپیک های دیگری با مضامین توهین به اعتقادات مسلمانان:

اگر من خدا بودم

معرفي و مقايسه دين زرتشت با ديگر اديان

چرا «روز قدس» را دوست می‌دارم؟

دعای مخصوص ایرانیان

ببینم شما چه می کنید. شمایی که مخالف توهین به عقاید دیگران هستید.

تیتر تاپیکتون خیلی جالبه آ دقت میکنید؟
صورت یک زن مسلمان، این میاد توی ذهن خواننده، بعد واردش میشه و میبینیه حجاب یک بخش کوچکی از مسلمانان مورد تمسخر قرار گرفته و به اسم حجاب یک زن مسلمان اسم گذاری شده، دارید خدمت می کنید به اسلام و زنان مسلمان با حجاب؟

muslim woman face

ترجمه این چی میشه آقای نکته سنج؟؟
شما که ادعای خدمت می کنید به اسلام و زنان چه کردید؟؟

مصطفی.س

اخراجی موقت
میخواستم به همینجا برسم.
شما که از مدیر سوال دارید باید پیام خصوصی بدید.نه این که توی تاپیک من این سوال رو بپرسی!!
حالا فهمیدی؟؟
عرض کردم خدمتتون، هم گزارش کردم هم اینجا چون مدیر خودش حاضر بود پرسیدم.
شما فرمودید خود شیرینیه، گفتم اوکی با همین فکرتون خوش باشید، و تمام.

خیر،
ولی من نمیدونم شما از چی داری دفاع میکنی؟؟اگه میخوای دفاع کنی نباید اینجا اینکارو بکنی!لینک میدم برو تو همون سایت که اینو گذاشته بود دفاع کن!
فکر نمیکنم اینجا کسی موافق مسخره کردن باشه که شما مدافع از آب دراومدی!
من دارم جلوی منتشر کردن تمسخرات دیگرانو میگیرم که شما باعث شدید.

سوال از مدیران توی تاپیک من که کامل به عمد انجام شد!
من از خدامه شما هیچ جای این سایت وقتتو دیگه با من تلف نکنی!
به خدا جدی میگم!چون اینبار تجربه دوممه که واسه هفت پشتم بسه! :razz:
شما فکر کنید به عمد انجام شد، خوب بعدش؟
خدا آرزوتون قبلا برآورده کرده، چون من خودم خیلی وقت پیش تصمیم گرفتم وقتمو دیگه با این سایت تلف نکنم و برم جای دیگه. منتها توهین و تمسخر شما نذاشت.

شما آزادید هر طور دوست دارید فکر کنید، ولی من چندان مشکلی برای بحث مجدد با شما ندارم، چون با افرادی بسیار بدتر از شما قبلا توی همین سایت بحث کردم، شما که در مقایسه با اونها بسیار محترم تر هستید!

من به کسی توهین نکردم.برداشت شما این بوده.من کلی گفتم.
11 سالم به رخ کسی نکشیدم.گفتم که شما بدونی با یه آماتور صحبت نمیکنی که قوانین رو میکنی!
شما توهین دیگرانو بازنشر کردید یا نه؟

انتظار نداری اینهمه وقت بزارم خروار رو نشونت بدم؟؟
شما فعلا تلاش کن اون تاپیکو منهدم کنی!
تاپیک مال خیلی وقت پیشه، بالاآوردنش خلاف قوانینه چون توهین آمیز هم هست.

muslim woman face

ترجمه این چی میشه آقای نکته سنج؟؟
شما که ادعای خدمت می کنید به اسلام و زنان چه کردید؟؟
خب این توهینیه که اونها کردند و شما بدون هیچ ویرایشی مجدد اینجا نقل کردید!

من ادعای خدمت کردم؟ میشه نشونم بدید؟

توی اون تاپیک ها نظر نمی گذارید؟ شما مگر مخالف تمسخر عقاید دیگران نیستید؟
منتظرتون هستم، اگر لطف کنید.

آها راستی:
لینک اون جایی رو هم که این مطلبو گذاشته بگید تا برم نظر بذارم.

بالا