صنعتی سهند تبریز

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان هم دانشگاهی
خدمت شما که من هم گرایش پلیمر قبول شدم
موفق باشید:gol:
یا علی

faezeh-j

عضو جدید
درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
من دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک از دانشگاه امیر کبیر هستم. چند وقت پیش به پیشنهاد یکی از دوستام تصمیم گرفتم برای مقطع کارشناسی ارشد وارد رشته ی مهندسی ژنتیک بشم. ولی نه در دفترچه ی راهنمای کارشناسی ارشد و نه در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی راجع به مهندسی ژنتیک پیدا نکردم. می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید برای ورود به این رشته باید چه کار کنم و اینکه کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن.
با تشکر

یک سوال دارم

یک سوال دارم

من دانشجوی مهندسی جوشکاری هستم و میخواهم ارشد را مهندسی مواد-جوشکاری بخونم میخواهم بپرسم دانشگاه سهند از نظر تجهیزات و اعتبار و همچنین اساتید چه طور هست :que:
و رتبه قبولی ارشد مواد-جوشکاری انجا چند هست :que:
ممنون میشم اگر سریع بدین
با تشکر:gol:

با سلام
من دانشجوی مهندسی جوشکاری هستم و میخواهم ارشد را مهندسی مواد-جوشکاری بخونم میخواهم بپرسم دانشگاه سهند از نظر تجهیزات و اعتبار و همچنین اساتید چه طور هست :que:
و رتبه قبولی ارشد مواد-جوشکاری انجا چند هست :que:
ممنون میشم اگر سریع جواب بدین

با تشکر:gol:

mahdi.mozaffari

عضو جدید
سلام هم دانشگاهیهای عزیز. من به تازگی به جمع شما آمده ام

سلام هم دانشگاهیهای عزیز. من به تازگی به جمع شما آمده ام

آیا دوست دارید به من خوش آمد بگویید. من کارشناسی مهندسی شیمی را در دانشگاه اراک گذرانده ام. اکنون یک ماهی است که در تبریز و در دانشگاه صنعتی سهند تبریز در رشته مهندسی شیمی و در مقطع کارشناسی ارشد درس می خوانم. سایت دانشگاه سهند اصلا یک سایت فعالی نیست. دوست دارید که با کمک هم سایت فعالتری بسازیم و از آن بهتر دوستان خوبی برای هم باشیم.
بسیار متشکرم. منتظر پیام های گرم و سرشار از انرژی شما هستم.

majideng

عضو جدید
خوش امدید من نیز از دانشگاه صنعتی سهند هستم از اینکه نظر منفی در مورد دانشگاه داری خوشحال نشدم.؟

faezeh_asal

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام بر تمامی مهندسان
من دانشجویمهندسی ÷زشکی هستم و نیاز شدید به کتاب فیزیم هالیدی به زبان فارسی دارم اگر کسی سراغ داره برام بفرسته خواهشا به صورتpdfباشه و rap shar نباشه ممنون:)

111061

عضو جدید
salam mohandes
mishe darsadhaye ghabulito bezari ya hadeaghal begi ba che darsadhaye hadeaghali mitavan ghabul shod nesbat be parsal

faezeh_asal

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من هم از دانشگاه سهندم
ملی در مقطع کارشناسی دارم مهندسی پزشکی می خونم
اره حتما من هم دوست دارم کمکت کنم:heart::gol:

bagjany

عضو جدید
خوشامدگویی

خوشامدگویی

آیا دوست دارید به من خوش آمد بگویید. من کارشناسی مهندسی شیمی را در دانشگاه اراک گذرانده ام. اکنون یک ماهی است که در تبریز و در دانشگاه صنعتی سهند تبریز در رشته مهندسی شیمی و در مقطع کارشناسی ارشد درس می خوانم. سایت دانشگاه سهند اصلا یک سایت فعالی نیست. دوست دارید که با کمک هم سایت فعالتری بسازیم و از آن بهتر دوستان خوبی برای هم باشیم.
بسیار متشکرم. منتظر پیام های گرم و سرشار از انرژی شما هستم.
سلام
:gol::gol::gol:ورود شما را به سهند تبریک میگویم.هر چند که سخته ;) ولی امیدوارم روزهای خوبی در اینجا داشته باشید.:gol::gol::gol:

sahand_nima

کاربر فعال
سلام

سلام

سلام و خوش آمد میگم به هم رشته ای و هم دانشگاهی عزیز:gol:
البته برای فعال کردن اینجا اول باید نظر بدین که چه کارایی میشه کرد؟
بعد سعی کنیم که پیادش کنیم. حله؟:)

GODGOD

عضو جدید
سلام من 5 سال پیش سهند بودم دانشگاه باحالیه یادش به خیر

ali_j

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
من هم دانشجوی سال 4 کنترل هستم، امروز عضو شدم و چند واحدیمم مونده!
از آقای دکتر ابراهیم نژاد تشکر می کنم بابت حضورشون تو این جمع و از ایشان تقاضا دارم با فعالیت خودشون مارو هم از تجربیات و اطلاعاتشون بی نصیب نزارن.

ali_j

عضو جدید
به نظر من واسه فعال شدن اینجا بهتره راجع به دانشگاه بحث کنیم که هم بتونیم بگیم با اینکه دانشگاهمون کوچیکه ولی آدمای بزرگی داره و هم اینکه اگه یه روزی مسئولین اینجارو دیدن یکمی درباره حرفامون فکر کنند. حالا یکی شروع کنه که باهم ادامه بدیم

Hojjat_heydari

عضو جدید
سلام می خواستم در مورد دانشگاتون و رشته های ورودیش و امکانات دانشگاتون بدونم.

جمازه

عضو جدید
ایا مهندسی پزشکی مجازی سهند ارزش داره

ایا مهندسی پزشکی مجازی سهند ارزش داره

به نظر شما من با رتبه 16000 منطقه سه مهندسی پزشکی مجازی سهند تبریز قبول میشوم 200 نفر ظرفیت دارد و ایا این رشته مجازی خوب است

faezeh_asal

عضو جدید
سلام عزیز
تا اونجا که می تونی سعی کن اول حضوری(شبانه یا روزانه) رو بزنی بعدا به فکر مجازی باش
درس خواندن به روش مجازی خیلی سخته.

mamosh_1366

عضو جدید
سلام
من دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی دانشگاه سهندم.
خوشحال میشم با هم دانشگاهیام بیشتر آشنا بشم.

sahand_nima

کاربر فعال
به نظر شما من با رتبه 16000 منطقه سه مهندسی پزشکی مجازی سهند تبریز قبول میشوم 200 نفر ظرفیت دارد و ایا این رشته مجازی خوب است

توصيه ميكنم مجازي نخوني!!! اولا بايد تو سر موقعش تو كلاساش حاضر باشي (online بشي) و واسه اينكه تو كلاس بيايي به يه اينترنت خيلي پرسرعت نياز داري! بعضي وقتا بچه هاي ما تو داخل دانشگاه نمي تونستن وارد كلاس بشن (چند واحد مجازي ورداشته بودن)
ميشه ديگه!

sahand_nima

کاربر فعال
سلام بر تمامی مهندسان
من دانشجویمهندسی ÷زشکی هستم و نیاز شدید به کتاب فیزیم هالیدی به زبان فارسی دارم اگر کسی سراغ داره برام بفرسته خواهشا به صورتpdfباشه و rap shar نباشه ممنون:)
همچين چيزي پيدا نميشه!!!
مگه اينكه شروع كنيم كتاباي فارس رو هم اسكن كنيم و ......:tooth::w14::w32::w14::tooth: